AU Survivor S3 - EP03

Upolu, Samoa
2016
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor S3 - EP03

Příspěvekod ItalianManiac » 28 srp 2016, 21:13

Epizoda 3
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: AU Survivor S3 - EP03

Příspěvekod kata_rina » 05 zář 2016, 23:25

Evana je škoda, jediný strategický hráč u červených a je pryč... Místo toho tam zůstal Rohan, Phoebe nebo Elena, proč proboha vše vykecala!!! Mohla si to nechat pro sebe a více se semknout s Evanem nebo Leeam...

Jinak pro mě zatím nejvíc sympatický žlutý kmen, favorit pak Nick a Craig. Naopak modrý kmen je skupinka semknutých pak, kteří mezi sebe nikoho nepustí. Proto je mi líto Petera, který se zdá být v pohodě, jen se mu bohužel nedaří zapojit do dění v kmeni.

:idea: Nick, Craig
:down: Sam, Matt, Felicity, Rohan, Phoebe, Elena

Zbytek se ještě nijak neprosadil. Hodně lidí a tím pádem málo prostoru pro ně... Jinak zatím dobrý, čekám až se jich pár vyhází a zapamatuji si všechna jména. Pak se to snad rozjede :D
Obrázek

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Re: AU Survivor S3 - EP03

Příspěvekod ItalianManiac » 20 zář 2016, 20:03

Třetí díl mi zatím přišel ze všech nejslabší. Zřejmě kvůli tomu, že Aganoa nadále prohrává a tím pádem bylo dění trochu předvídatelné.

Tentokrát byly konečně na scénu uvedeny skryté imunity, a to v podobě známého rozhodnutí honesty vs. deceit. Všechny kmeny si velmi překvapivě vybraly deceit - kdo by taky bral honesty, když může mít imunitu? :D
Saanapu udělali velkou taktickou chybu, že na výpravu poslali jediné dva členy, kteří nejsou v hlavní alianci. A myslím, že nebýt vyloučení Biancy, tak by Kylie určitě volila honesty. Taky mě trochu zamrzelo, že u ostatních kmenů nebyl vidět proces výběru účastníků této "odměny" - třeba u Vavau by mě hodně zajímalo, proč tam šli zrovna Nick a Tegan. Každopádně Nick se pokusil dobře obehrát zbytek kmene (na rozdíl od "neutral bag" z WA :lol: ), bohužel mu na to nikdo neskočil.

Soutěž o odměnu super (mám ráda tohle stavění věže, navíc to byl dost nervák), soutěž o imunitu taková klasika (běž, vylez, vezmi dílky, slož skládačku). Kat s Evanem katastrofa, vůbec si nenechali poradit od ostatních a červeným to opět pokazili.

AGANOA
:idea: - El, Lee, Rohan, Phoebe (i když jejich aliance začíná být dost cocky)
:down: - Kat (měli vyhodit ji), Evan (strategicky na to šel celkem dobře a bavilo mě jeho pitvoření po Rohanovi, ale nebyl mi sympatickej, trochu mi připomínal Fairplaye)
:? - Kristie (zcela neviditelná v tomto díle)

SAANAPU
:idea: - Kylie, Matt, Sam
:down: - Flick, Brooke
:? - Conner, Peter

VAVAU
:idea: - Kate, Sue, Nick
:down: - Andrew, Craig, Jennah-Louise
:? - Barry, Tegan
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Empli
Příspěvky: 71
Registrován: 30 dub 2015, 15:37
Nejoblíbenější série: S7, s8, s12, s13, s15, s16,s 18 s20, s25, s28, s31
Nejoblibenější hráči: Brenda, Amanda, Parvati, Aimi, Taj, Denise, Kim, Andrea, Jenna, Boston Rob, Malcolm, Spencer, Greg, James, Ozzy, Ethan, Yul, Yau Man, Tom, Terry, Jonathan Penner, Mike, Joe
Nejméně oblíbené série: S4, s23, s26, s14, s5, s22, s24, s29

Re: AU Survivor S3 - EP03

Příspěvekod Empli » 21 zář 2016, 03:28

Tak i tento díl se mně líbil.

Moderátora zatím hodnotím za dobrý výkon, takže je fajn :-)

Soutěže se mně také líbily.

Nevadilo mi, že zase šli na kmenovku Aganoa. Líbilo se mně, že Ethan hraje a je tak trošku potvora, ale jinak mi byl také nesympatický, tudíž mně vůbec nevadí, že vypadl zrovna on. Nevadilo by mně však ani vypadnutí Kate. Tu taky nemám rád.

Ta aliance u červených mi taky nevadí, jelikož zbytku kmene nefandím.

U modrých mě pobavilo, jak si uvědomili co vlastně udělali, že tam (k té možnosti výběru) poslali dva nejvíc odstrčené jedince. Každopádně doufám, že Kylie se zase do té party dostane a ještě dlouho ve hře zůstane, jelikož mně je hodně sympatická.

Peter mně nijak nevadí, ale jeho případné vypadnutí či odchod ze hry mi jinak taky nebude vadit.

U žlutých taky nevím proč šli zrovna Tegan a Nick a rád bych viděl to rozhodování kmene kdo půjde.

Jinak se těm hráčům nedivím, že jim to co jim pak řekli neuvěřili. Ono kdo by jim to taky věřil.Všichni moc dobře ví, že ve hře ta skrytá imunita je a navíc je to prostě Survivor. Každopádně hlavně u žlutých to s trůnem pobavilo =D a Rohan s vypadlou nápovědou pobavil u červených :D

jinak: Aganoa :idea: Elena, Lee, Phoebe, Rohan
:down: Kristie a Kat

Saanapu . :idea: Brooke, Conner, Felicity, Kylie, Matt a Sam.

Vavau : :idea: Craig, Nick, Sue
Jsou mně tak jinak jedno : Tegan, Kate, Jennah- Louise
:down: Barry, Andrew

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: AU Survivor S3 - EP03

Příspěvekod Radix » 19 říj 2016, 14:37

Třetí díl už byl slabší než ty předchozí, ale pořád se mi líbil. Jen mi trochu začínají vadit opakující se otázky moderátora na TC, kdy se pořád ptá na to samé a nesnaží se jít moc do hloubky. Naštěstí mu ale hráči sami vyzradí velkou dávku informací, takže to má snazší a něco se mu povede z nich dostat, i když to není tak, že by to tak nějak vypozoroval. Snad se to se zkušenostmi zlepší.

Saanapu opravdu skvěle vyslalo jediné dva mimo alianci na tajnou výpravu. Bylo super sledovat, jak si to uvědomili. :D Doufám, že se Kylie a Peterovi podaří najít HII a pak tu pětku s ním potrápit. :) Škoda jen, že jsme neviděli jejich vysvětlení, proč nesou malý pytlíček. Vavau byli kreativní (tedy Nick, Tegan pořádně nic nedělala) a vymysleli vcelku slušnou básničku, ale ani já bych jim nevěřil to jejich představení. Nick to naštěstí vyčetl a vše přiznal. Trochu jsem přemýšlel, jestli je to nějak ovlivní do další soutěží, ale poradili si s tím výborně. Aganoa poslala lidi z aliance, kteří si vymysleli taky relativně slušnou historku, ale body language je prozradil. A to vyklouznutí nápovědy z plavek. :D Evan to skvěle přečetl, jen to řekl nesprávné osobě a i když to byli Rohan a Phoebe, kteří lhali, tak z toho vyšel za špatného Evan. :shock:

RC byla povedená a já se jen divil, že nikoho (až Saanapu na konci) nenapadlo v závěru naskládat víc kostek na sebe, aby se tam nemuseli zběsile natahovat. IC byla jednoduchá s klasickou skládačkou na konci, kterou již tradičně Aganoa (a Kat) nezvládla.

Rozhodování o vyloučení bylo jasné. Vyhodíme Kat, která je zatím tragická v soutěžích, a nebo Evana, který se otočil proti alianci? Z hlediska holek (Phoebe a El) to byla jasná volba. Vyloučením Evana si udrželi dvě možnosti - alianci s Rohanem a Lee, a nebo alianci holek s Kat a Kristie. Pokud se Aganoa dokáže příště vyhnout TC, tak je to dobrá pozice při případném swapu, který očekávám po čtyřech vyřazených. Já bych radši viděl odejít Kat. :-|

Favorité: Phoebe, Nick, Conner, Sam, Kylie, Lee
Zajímaví: Sue, Brooke, El, Matt
Nefandím: Kat
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

Re: AU Survivor S3 - EP03

Příspěvekod sheldom » 25 pro 2016, 22:59

Škoda, že vyhodili Evana, přišel mi, že o hře přemýšlel. Bohužel se spojil se špatnými lidmi a Phoebe dokázala zorganizovat jeho vyloučení. Snad bude Phoebe i nadále strategicky přemýšlet a třeba dokáže i později hrou zamíchat.
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon


Zpět na „Australian Survivor 2016“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti