AU Survivor S3 - EP04

Upolu, Samoa
2016
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 881
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor S3 - EP04

Příspěvekod ItalianManiac » 28 srp 2016, 21:13

Epizoda 4
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Empli
Příspěvky: 71
Registrován: 30 dub 2015, 15:37
Nejoblíbenější série: S7, s8, s12, s13, s15, s16,s 18 s20, s25, s28, s31
Nejoblibenější hráči: Brenda, Amanda, Parvati, Aimi, Taj, Denise, Kim, Andrea, Jenna, Boston Rob, Malcolm, Spencer, Greg, James, Ozzy, Ethan, Yul, Yau Man, Tom, Terry, Jonathan Penner, Mike, Joe
Nejméně oblíbené série: S4, s23, s26, s14, s5, s22, s24, s29

Re: AU Survivor S3 - EP04

Příspěvekod Empli » 28 zář 2016, 01:57

Tak odchod ze hry Petera mě mrzí. Byl to takový fajn děda či prostě ten zástupce starších. Hezké bylo jak se s ním loučili a opravdu bylo vidět, že jsou z toho smutní.

Při soutěži o imunitu jsem čekal, že Aganoa ji už neprohraje, ale nakonec ji stejně prohrála.

U nich už fandím jen El a Leeovi a Phoebe, která nám vystrkuje růžky potvůrka. Celkově mně je tento kmen nejmíň sympatický.

U žlutých překvapilo přiznání Kate s tou nehodou co se jí stala a klobouk dolů před ní jinak. Fandím tu všem krom Barryho a Andrewa.

U Saanapu doufám, že se Kylie zase nějak začlení do hry. Je mně prostě sympatická a fandím jí. Celkově mně tu jsou pak všichni sympatičtí z tohoto kmene a fandím jim.

Celkově nejvíc fandím: Sue, Sam, Matt, Kylie, Cooner, Lee, Craig,Elena
Naopak: :down: Kat, Kristie, Andrew, Barry,

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 881
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Re: AU Survivor S3 - EP04

Příspěvekod ItalianManiac » 28 zář 2016, 19:57

Čtvrtý díl mi také přišel spíše průměrný, ale celkově má AU Survivor pořád vysoký standard.

Soutěž o imunitu byla opět taková klasická se skládačkou v závěru. Možná je tam až zbytečně moc soutěží se skládačkami, takže Aganoa ostrouhá, když mají ostatní kmeny experty na skládačky (Matt a Nick). Zajímavé také bylo, že nebyla žádná odměna. Aganoa podali ze začátku skvělý výkon, ale ke konci to opět pokazili - a to jsem ani nečekala, že by s takovým náskokem byli schopni prohrát.

Kmenová rada byla zajímavá, i když nikdo nebyl vyloučen. Sice tak dílu chyběl ten pomyslný vrchol, ale na povrch vyplynuly určité věci a určitě teď nebude situace v kmeni moc příjemná.

AGANOA
Phoebe s Rohanem hledali a našli imunitu. Pobavil Rohanův tanec po nálezu imunity :D Phoebe se čím dál víc takticky projevuje, ale po nálezu imunity se zachovala jako typická ženská - řekne Rohanovi, ať si ji nechá, ale pak si na to stěžuje ostatním. Tak měla říct, že si ji vezme, když se na tom domluvili, ne?
Při taktizování po prohře v soutěži udělala hlavní aliance chybu, že se nechali vyslechnout od Kat. Sice nemohli tušit, že se vylučovat nebude a Kat s nimi ještě nějakou dobu bude muset být, ale kdo ví, jestli se jim to nevrátí v budoucnu...
:idea: - El, Lee, Rohan, Phoebe
:down: - Kat
:? - Kristie (opět neviditelná)

SAANAPU
Peterův quit byl lehce naznačen už v úvodu dílu, střih k Saanapu těsně před kmenovkou Aganoa jsem však nečekala. Kmene mi bylo líto, protože na nich bylo vidět, jak moc ho měli rádi.
:idea: - Kylie, Matt, Sam
:down: - Flick, Brooke
:? - Conner (neviditelný), Peter (byl milou postavičkou, ale kmen by ho stejně asi vyloučil jako dalšího)

VAVAU
Nick se snažil přiznat "své" alianci, ale asi si to spíš víc pohnojil. Vypadá to, že bude spíš na odstřel, než aby aliance ocenila jeho upřímnost. Viděli jsme taky víc ze života u Vavau a je možné, že bez ohně na ně konečně přijde řada s prohrou. Zaujalo mě, že se ihned snažili nějak domluvit s JLP kvůli křesadlu. Taky se mi líbila scéna s Kate, kde vyprávěla svůj životní příběh. Proto jí fandím už od začátku ;)
:idea: - Kate, Nick, Sue
:down: - Andrew, Craig, Jennah-Louise
:? - Barry, Tegan (neviditelní)
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: AU Survivor S3 - EP04

Příspěvekod Radix » 20 říj 2016, 19:36

Tak díl byl opět o něco slabší, ale pořád dobrý. Mrzí mě odchod Petera hned dvojnásob. Byl mi vcelku sympatický a mohla odejít Kat, což se tak nestalo. :-|

Nick u svého vysvětlování vypadal, jako by si to znovu vymýšlel, takže si vůbec nepomohl. Kate překvapila svým příběhem. Rozhodně si získala můj obdiv. :idea: Z herního hlediska o ní ale zatím moc nevíme, což je tak nějak realita celého Vavau. Když nemají už takovou dobu oheň, tak jsem byl přesvědčený, že je to ovlivní natolik, že nakonec prohrají IC. To se málem stalo, ale Nick to famózně zachránil na skládačce. :idea:

Saanapu ztratilo evidentně oblíbeného hráče, což je velká škoda. Navíc Kylie je teď úplně odstřihnutá. Snad se jí povede nějak začlenit a ideálně taky najít HII. Matt se u skládačky opět vyznamenal. :idea:

Aganoa, Aganoa... To snad není možné. Zase prohráli, ačkoliv měli obrovský náskok. Phoebe se slušně rozjíždí a pro ní je ideální, že má pořád otevřené obě možnosti. Rohan má ale HII a nevypadá, že by se ho chtěl jen tak vzdát. Uvidíme, jak to bude dál.

Favorité: Phoebe, Nick, Conner, Sam, Kylie, Lee
Zajímaví: Sue, Brooke, El, Matt
Nefandím: Kat
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

Re: AU Survivor S3 - EP04

Příspěvekod dias258cz » 20 pro 2016, 23:02

Tak odchod Peta byla škoda, ale je to jeho volba. Červený kmen jako opět na skládačce vyhořel a nevím, zda je od příští rady něco zachrání. Maximálně nějaká soutěž, kde nebude skládačka? :)

Na kmenové radě jsem měl pocit, že by nešla Kat, ale týpek s imunitou(Dívám se na 5 díl a pořád si nevzpomenu na nějaké jména, problém bude ve velké castu, ale to se postupem jak budou odcházet zlepší :D )

Phobe a El hrají strašně drsně už moc brzo. Uvidíme zda se jim to vyplatí.
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber


Zpět na „Australian Survivor 2016“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů