AU Survivor S3 - EP05

Upolu, Samoa
2016
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor S3 - EP05

Příspěvekod ItalianManiac » 28 srp 2016, 21:13

Epizoda 5
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Re: AU Survivor S3 - EP05

Příspěvekod ItalianManiac » 30 srp 2016, 21:44

Ale no tak, lidi, to tady na AU Survivora koukám jen já a Hozu? :?

Kvůli vytíženosti jsem ještě nestihla napsat dojmy na ostatní díly (titulky jsou in progress... pomalu, ale jistě!), ale k dnešní epizodě prostě musím...

OH MY GOD :shock:

Už dlouho se mi nestalo, aby mě nějakej díl Survivoru takhle blindsidnul :o

Takže kdo ještě nekoukáte, koukejte stahovat, protože tenhle díl za to rozhodně stál! :eee:
(a já slibuju, že dodělám titulky, co nejdřív to půjde) :D
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: AU Survivor S3 - EP05

Příspěvekod hozu » 01 zář 2016, 10:29

To OMG je asi nejlepší vystihnutí té epizody :D. Už v minulé části se mi líbilo, že tvůrci konečně trochu opustili zažitý formát americké verze a nahnali kmen na kmenovku, i když věděli, že nikdo nevypadne. Toto bylo ještě dvakrát lepší.

Už jen ta myšlenka, že na TC půjdou dva kmeny (ze tří) bylo něco, v co jsem doufal už v americké verzi, o to víc mě překvapila společná kmenovka. Ten zvrat mě pak sice v první chvíli trochu zklamal, jelikož obě hlasování vypadala, že budou dost napínavá sama o sobě. Ale jakmile začala pořádná interakce hráčů na tento zvrat, strašně se mi líbil. Asi jedno z nejoriginálněji řešených promíchání kmenů. Jsem strašně zvědavý jak se dvojice prohozených s touto situací popere.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
MBej
A fan of Chilltown
Příspěvky: 72
Registrován: 27 srp 2013, 17:41

Re: AU Survivor S3 - EP05

Příspěvekod MBej » 01 zář 2016, 13:01

Původně jsem si říkal, že zaujmu roli tichého pozorovatele diskuze, ale stejně, tohle bylo DOST BOMBASTICKÝ. Nejlepší na tom je, že jsem byl osobně blindsidnut už druhý díl po sobě. Hodně se mi líbily reakce hráčů, zejména ten naštvanej výraz Kate u Vavau, že Nick víme co. Sám Nick má potenciál, ale neumí mlčet. Každopádně po průměrném startu to nabralo spád a hra se odpoutala od americké verze. Konečně jsme taky viděli souboj "o imunitu", který neskončil puzzlem.

Rozhodně to bude zajímavý sledovat, jeden kmen je ztracenej a jen heroickými výkony Leeho se drží aspoň někde, druhý kmen je po proházení poměrně dost silný. Strategicky to bude podle mně nejzajímavější u modrých.
Big Brother: Dr. Will (S2/S7), Mike Boogie (S2/S7/S14), Danielle Reyes (S3/S7), Janelle (S6/7/14), Kaysar (S6/S7), James (S6/S7), Dick (S8/S13), Danielle Donato (S8/S13 Rachel (S12/S13), Britney (S12/S14), Frank (S14), Elissa (S15)

Rooting for Kim, Sophie, Denise, Parvati, Tyson, Yul, Jeremy and Natalie - Survivor S40

"...looks like flesh on the outside, you rip it open and it's just CIRCUITRY and WIRES..."

Empli
Příspěvky: 71
Registrován: 30 dub 2015, 15:37
Nejoblíbenější série: S7, s8, s12, s13, s15, s16,s 18 s20, s25, s28, s31
Nejoblibenější hráči: Brenda, Amanda, Parvati, Aimi, Taj, Denise, Kim, Andrea, Jenna, Boston Rob, Malcolm, Spencer, Greg, James, Ozzy, Ethan, Yul, Yau Man, Tom, Terry, Jonathan Penner, Mike, Joe
Nejméně oblíbené série: S4, s23, s26, s14, s5, s22, s24, s29

Re: AU Survivor S3 - EP05

Příspěvekod Empli » 16 říj 2016, 01:27

Zase super díl.

Jsem docela rád, že imunitu vyhrál kmen Aganoa. Kdyby ne tak totiž bylo jasné, že se do druhého kmene pakuje Kate. Takhle to mohlo být alespoň trochu nepředvídatelné.

Celkově zase originálně vyřešené menší promíchání kmene a za mě super nápad.

Jsem jinak rád, že Kylie našla skrytou imunitu.

Kmenovka jinak super. Conner je taky .... jasan úplně všechno jim tak vykecej ať druhý kmen ví jak na tom jste. Fakt chytrý.

Odchod Nicka a Tegan mně jinak vůbec nevadí.

Flick je pořádná potvora, která to tam hraje na každého a snad jen s Brooke má fakt pevnou alianci, takže škoda ,že k Vavau nešla ona.

Barry a jeho hlasování alá jméno z kloubouku, hm to je teda fakt důvod někoho vyhodit.

Kuře a Matt u Saanapu, že by druhý Tai a kuře (Mark se myslím to kuře jmenovalo) ? =D

:idea: Elena, Lee, Conner, Kylie, Matt, Sam,Craig, Jennah-Louise, Nick, Sue
:down: Barry, Andrew, Felicity, Rohan, Phoebe, Kristie, Kat.

Zatím je tahle série super. :-)

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: AU Survivor S3 - EP05

Příspěvekod Radix » 25 říj 2016, 23:19

Tak to byl parádní díl! :idea: Blindside od produkce jsem opravdu nečekal. :shock:

Vývoj v kmenech byl vcelku v pohodě. Kat je samozřejmě naštvaná, že by jí vyloučili, ale moc s tím asi nenadělá. Tu může zachránit snad jen swap. Kylie konečně našla HII a pětičlenná aliance mladých se tak začala velice rychle rozpadat. A u Vavau to vypadalo bledě s Nickem, což se na konci dílu i potvrdilo.

RC a IC byly takové klasiky, které známe z americké produkce. A konečně vyhrála Aganoa! Ještě že mají Lee. Těšil jsem se, že vypadnou dva lidi, i když jsem tušil, že to bude Nick, kterému vcelku i fandím, a pak nejspíš Flick. Nechápu Barryho rozhodnutí alá Dr. Sean. :cry:

Už mě překvapil formát společné kmenové rady. Čekal jsem pak, že vyloučen bude jen ten hráč s nejvyšší počtem hlasů, což by logicky byl někdo z Vavau, a ten druhý by šel do druhého kmene místo něj. Nakonec mě produkce těžce překvapila a ti s nejvíce hlasy se jen protočili. Zatímco z Vavau šel očekávaně Nick a stejně tak si vzal Tegan, ze Saanapu mě překvapil odchod Connera, který neuvěřitelně zabil kmenovku, což je ale i díky dobrému výkonu Flick. Bylo pro mě překvapením, že vzal Sama, ale jeho rozhodnutí chápu. Nick byl po přeřazení až moc výřečný, neudržel emoce na uzdě. Bohužel se obávám, že ho zaslepí snaha se zbytku Vavau pomstít.

Každopádně se těším na další díly a doufám, že už se zase bude vylučovat. :D

Favorité: Phoebe, Nick, Conner, Sam, Kylie, Lee
Zajímaví: Sue, Brooke, El, Matt, Jennah Louise
Nefandím: Kat
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

Re: AU Survivor S3 - EP05

Příspěvekod sheldom » 07 led 2017, 21:26

Tohle byl super díl, nečekal bych, že nás produkce překvapí takovým blindsidem. Aganoa poprvé vyhrála imunitu a zrovna se nevylučovalo, jaká to smůla. Překvapila už samotná dvojitá kmenovka, něco se čekal dalo, ale tohle rozhodně ne. Zatím se mi tato série opravdu moc líbí, doufám, že jí nedojde dech a bude i nadále tak napínavá jako doposud.
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

AU Survivor S3 - EP05

Příspěvekod Dejvy » 31 říj 2017, 13:55

Škoda, že to pozerá tak pozadu od Vás a asi tu moc nebude už nikto diskutovať, ale som rád, že ste mi to doporučili pozerať lebo naozaj ma to teraz oveľa viac baví ako US Survivor. Navyše tolko dielov, všetky vyše hodinu a vôbec sa nenudím. A čo je najviac tak každú epizódičku si môžem vychutnať celé intro ako za starých čias. Vôbec mi nevadí ani 24 hráčov, zatiaľ je tam aj dosť stratégie akurát Barry je taký mumák, že na to sere, inak super. Teším sa na ďalšie diely aj ďalšiu sériu. P.S. Jonathan vyzerá ako Jeffov mladší brat, úplne také podobné ksichty majú akurát, že Jeff je iba pajác a Jonathan nabúšený rambo :D
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA


Zpět na „Australian Survivor 2016“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů