AU Survivor S3 - EP06

Upolu, Samoa
2016
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor S3 - EP06

Příspěvekod ItalianManiac » 05 zář 2016, 00:09

Epizoda 6
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: AU Survivor S3 - EP06

Příspěvekod Radix » 26 říj 2016, 21:18

Konečně kmenovka, kde se vylučovalo, a ještě k tomu šel Barry, který nechtěl ani pořádně hrát, takže za mě úplně v pořádku.

Začleňování Nicka v Saanapu je zajímavé. Vůbec není jasné, na kterou stranu dopadne. Tegan šla logicky k holkám. Tady bude kmenovka zajímavá, pokud příště prohrají. :hungry:

Z Aganoa jsme toho moc neviděli, a proto jsem moc nečekal, že by prohráli. Nicméně v průběhu soutěže se mi to zdálo jasné, že jsou zase v koncích. Se štěstím to otočili a vezou se dál stále v šesti! :idea:

A Vavau? Tady jsem vůbec nečekal, že by v dohledné době měli prohrát soutěž, ale stalo se. Tragédie od Barryho při IC a pak od něj i během hraní ho ale stály místo ve hře. Zaslouženě.

Už bych si přál sloučení tří kmenů ve dva. Snad se tak stane po příštím vyloučení.

Favorité: Phoebe, Nick, Conner, Sam, Kylie, Lee
Zajímaví: Sue, Brooke, El, Matt, Jennah Louise
Nefandím: Kat
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Empli
Příspěvky: 71
Registrován: 30 dub 2015, 15:37
Nejoblíbenější série: S7, s8, s12, s13, s15, s16,s 18 s20, s25, s28, s31
Nejoblibenější hráči: Brenda, Amanda, Parvati, Aimi, Taj, Denise, Kim, Andrea, Jenna, Boston Rob, Malcolm, Spencer, Greg, James, Ozzy, Ethan, Yul, Yau Man, Tom, Terry, Jonathan Penner, Mike, Joe
Nejméně oblíbené série: S4, s23, s26, s14, s5, s22, s24, s29

Re: AU Survivor S3 - EP06

Příspěvekod Empli » 31 říj 2016, 01:28

Opět fajn díl.

Aganoa teď najeli na vítěznou vlnu a naopak Vavau začali prohrávat.

Soutěž jinak fajn. Jsem rád, že se Sam i Conner ve Vavau začlenili a vyloučen byl nezajímavý a prapodivný Barry.

Oblíbenci: El, Lee, Conner, Kylie, Matt, Sam, Craig, Nick, Sue
Nefandím: Kat, Kristie, Phoebe, Rohan, Felicity, Andrew, Tegan

Kalam
Příspěvky: 68
Registrován: 03 říj 2015, 10:38

Re: AU Survivor S3 - EP06

Příspěvekod Kalam » 01 lis 2016, 10:08

Australskej survivor me naprosto uchvatil.Tolik zajimavejch hracu k tomu 26 hodinovejch dilu abys je mohl poradne poznat a navrch super moderator.Smekam klobouk protoze zatim drtej americany na plny care.Kmen Aganoa: Pheobe je neuveritelna,moje hlavni favoritka a jeste v tandemu s El.Rohan a Lee taky zajimavy postavy,osklivka Betty taky neni spatna akorat ta tragicka Kat by jeste mohla jit priste.Vavau: Zeru Sama a Connora,Sue pro me cernej kun souteze,tipuju ze se dostane hodne daleko.Andrew asi taky bude zajimavej hrac ale mozna moc agresivni a to mu neprojde,Craiga a Jennah jsem si taky oblibil,no a Kate to je mega sympatanda a bojovnice.Sanaapu: Tady muj favorit je Matt, milej kluk a pali mu to a dobre mluvi,Brooke s Flick taky super dvojka,takovy dve mlady chytry mrchy,Kylie bojovnice,no a Nick dostal na drzku tak jsem zvedavej jak se pouci,dostal druhou sanci v jedny rade,to se kazdymu nepostesti.Tegan nuda,ven...parada ze odesla mrtva vaha Barry,jak ho tam vubec mohli pustit.Ted akorat ven Kat a Tegan a je tam normalne 17 hracu kterym ve smes fandim.Skupina ruznorodejch charakteru ktery ale dostavaj dostatecnej prostor a musite si je oblibit.Primlouvam se aby se australskej survivor prekladal prednostne protoze americkej je oproti tomuhle desna nudaaaa.prosiiiiiim

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Re: AU Survivor S3 - EP06

Příspěvekod ItalianManiac » 01 lis 2016, 13:08

Kalam píše:Primlouvam se aby se australskej survivor prekladal prednostne protoze americkej je oproti tomuhle desna nudaaaa.prosiiiiiim


Ráda bych ho překládala přednostně (taky mě bavil o dost víc, než mě teď baví MvGX), ale obávám se, že by se na mě snesla větší vlna hejtu než vděku - přece jen mají pořád titulky na S33 kolem 900-1000 stáhnutí, zatímco AUS jen něco kolem 300 hitů. Nicméně finále AUS už proběhlo, takže už netrávím tolik času sledováním nových dílů a můžu se věnovat titulkování. Samozřejmě pracovní a osobní život to ne vždy umožní, ale budu se snažit pracovat co nejrychleji. Díky za pochopení :beer:
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Kalam
Příspěvky: 68
Registrován: 03 říj 2015, 10:38

Re: AU Survivor S3 - EP06

Příspěvekod Kalam » 01 lis 2016, 18:59

hele uplne v pohode,ja jsem trpelivej clovek...mozna ten pocet stahnuti je mensi tim, ze rozmezi u titulku je velky tak se treba vetsi cast rozhodla nesledovat dokud nebude prelozeno vic dilu.tak to dela kamos,koukne na celou serii az vyjde cela a je prelozena,driv ne.jinak si to nedokazu vysvetlit ze by si fanousci survivora nechali ujit takovou pecku...zavidim vam ze uz jste to videli a znate viteze..ja si prekvapko nenecham zkazit a vydrzim...a vsadim se ze naky procento nedockavcu co neumej pipnout anglicky se na to kouklo bez titulku..nesmysl...uzivej osobniho zivota at mas chut na preklad..diky moc italskej maniaku


Zpět na „Australian Survivor 2016“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti