AU Survivor S3 - EP07

Upolu, Samoa
2016
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor S3 - EP07

Příspěvekod ItalianManiac » 05 zář 2016, 00:10

Epizoda 7
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: AU Survivor S3 - EP07

Příspěvekod hozu » 06 zář 2016, 10:20

Hodně dobrá soutěž o imunitu. Celkově mi přijde, že co opustili tak od třetí/čtvrté epizody ty skládačky, jsou ty soutěže zajímavější a zajímavější. I když samozřejmě Saanapu bylo trochu v nevýhodě, jelikož oni tu sílu trochu postrádali. Ale Nick se držel docela dobře. Výkon Craiga byl uctyhodný.
TC odehrána trochu na jistotu, ale v podstatě pro celou trojici ideální stav. Imunita pryč, Tegan pryč, Nick sice moc mele, ale asi jim došlo, že do soutěží se jim hodí víc.
Jsem docela zvědavý na sloučení do dvou kmenů v příští části. Hlavně, jestli přijdou zase s nějakým originálnějším řešením než náhodným losováním. Těším se hlavně na ten potenciál vyloučených z původního kmene :D

Oblíbení hráči do sedmé epizody: Kate, Nick, Conner, Phoebe
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: AU Survivor S3 - EP07

Příspěvekod Radix » 26 říj 2016, 23:41

Tak tenhle díl byl opět povedenější po minulém, který byl trochu slabší. O kmeni Aganoa jsme prvních dvacet minut ani neslyšeli, takže jsem tušil, že opět neprohrají.

RC byla zajímavá a vítězný kmen Saanapu dostal obrovskou porci jídla. Nakonec jim to ale nebylo nic platné a prohráli velmi povedenou IC, na kterou prostě neměli silné lidi. Nicméně za ocenění stojí Nick a především Craig! :shock:

Jsem rád, že z Vavau nemusela být evakuována Kate. Doufám, že se jí to kompletně zahojí a bude v pořádku. Jinak to ve Vavau začíná být hodně zajímavé, ale řekl, že se Andrew snaží štěpit svojí alianci až příliš brzy.

V Saanapu to byla samozřejmě jiná jízda. Nick se snažil zachránit, jak jen bylo možné, a světe div se! Vyšlo mu to. :dance: Ačkoliv dělá Nick chyby, tak mě ohromně baví a jsem moc rád, že zůstal. Bál jsem se, že Kylie HII nezahraje a půjde tak ona, ale nakonec to vyšlo parádně a mizí Tegan! Ta byla taková nevýrazná, takže jsem s tím i spokojen.

Konečně přichází snížení počtu kmenů na dva. Teď už nebude alespoň jeden z nich tak vynecháván (Vavau zpočátku, Aganoa teď). Jsem moc a moc zvědavý, jak se to zamíchá! Obzvlášť jsem zvědavý na Nicka, u kterého se obávám, že mu zatemní mysl pomsta, a Sama, u něhož čekám, že se znovu spojí se svou starou aliancí ze Saanapu. Prostě se na to těším. :hungry:

Favorité: Phoebe, Nick, Conner, Sam, Kylie, Lee
Zajímaví: Sue, Brooke, El, Matt, Jennah Louise, Kate, Craig, Andrew
Nefandím: Kat
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

Re: AU Survivor S3 - EP07

Příspěvekod dias258cz » 22 pro 2016, 12:44

Nepíšu sice u každého dílu, protože mám hned po dalším díle se podívat na další a tak to jde dál :D :beer:
Budu se opakovat, ale tenhle survivor se drží hodně vysoko. :idea:
U RCH jsem byl dost překvapem, že tak brzy dostaly velkou porci jídla, ale i tak jim to nebylo platné, protože v ICH prohrály .
ICH byla bezvadná, podobná soutěž by se mohla objevit víckrát!

Jenom se divím, že Kate nedostala první antibiotika a kdyby nezabraly, tak by se mohlo řezat. :shock: Takhle je velká šance, že se do rány dostane infekce.

Nicka moc nemusím, strašně hraje na všechny strany a už i druhý kmen si toho všiml.

Strašně moc fandím Kylie :) a snad se udrží i po sloučení :)
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber


Zpět na „Australian Survivor 2016“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti