AU Survivor S3 - EP08

Upolu, Samoa
2016
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor S3 - EP08

Příspěvekod ItalianManiac » 05 zář 2016, 00:10

Epizoda 8
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: AU Survivor S3 - EP08

Příspěvekod hozu » 07 zář 2016, 10:48

Epizoda jen o sloučení tří kmenů do dvou? Proč by ne. Jsem strašně rád, že to bylo uděláno i docela originálním způsobem. Hlavně kvůli tomu, že to hráči skutečně mohli ovlivnit a nestalo se to nějakým náhodným výběrem šátků. Každopádně z toho byla docela dobrá upoutávka do budoucna. Vypadá to, že někteří už po sobě docela jdou. Tak doufám, že ty "osobní souboje" budou mít svůj zajímavý konec.

Jinak, hra Craiga začíná být docela zábavná :D
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
zdenek000
Příspěvky: 150
Registrován: 27 srp 2013, 00:28
Nejoblíbenější série: Survivor:Borneo, Austrálie, Allstars, Panama, Čína, Mikronésie, Gabon, Tocantins, HvV, Filipíny,BvBvB
TAR:2,5,7,9,10,11,15,18,21
Nejoblibenější hráči: Survivor:Cirie
Nejméně oblíbené série: Survivor:Markézy,Thajsko,Fidži,South Pacific,One World,Caramoan
TAR: 4,8,20

Re: AU Survivor S3 - EP08

Příspěvekod zdenek000 » 07 zář 2016, 14:35

Promíchání kmenů proběhlo celkem originálním způsobem, to musím uznat. Ale na můj bvkus to byla setsakra dobrá výhoda. Přišlo mi to trošičku i nefér k ostatním. Ano sice se hrálo o výhodu, ale tohle mi přišlo trošičku moc. Každopádně zajímavej twist.
Každopádně s rozdělením kmenů spokojenej taky nejsem :D Ale to už je z důvodů, že všichni, kterým fandim hrozí to, že brzy vypadnou a to nechci.
Jsem zvědavej na to, jak se mí favoriti s tím vším vypořádají.

Favoriti: PHOEBE, Kat, Conner, Sam
AUS:
2016 - Phoebe, Craig, Nick, Flick, Jennah-Louise
2017 - Michelle, Peter, Sarah, Luke, Tessa
2018 - Mat, Benji, Jackie, Shonee, Fenella, Robbie, Sharn, Brian
2019 - Ross, Harry, Pia, Baden, Sarah, Matt, John, Janine, Luke

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: AU Survivor S3 - EP08

Příspěvekod kata_rina » 09 zář 2016, 12:28

Tak jsem konečně dokoukala až k zatím poslední epizodě a zatím mě to hooodně baví. Po prvních epizodách se to krásně rozjelo. První promíchání na mě zapůsobil Conner, fakt gentleman, ale klidně bych tam poslala Flick, ta holka je mi prostě nesympatická... A strašně mě štve, že teď má skvělou pozici! Druhé promíchání stejně jako první proběhlo skvělou formou. I když o tom druhém by se dalo polemizovat. Šlo opravdu o velkou výhodu a bohužel pro mě ji vyhrál nejméně oblíbený kmen.

Jsem zvědavá na další dění, zatím se jedná o dobrou sérii!

favoriti: Conner, Craig (trochu arogantní, ale hrát chce a zatím mu to i vychází), Kat (po promíchání se nebojí taktických kroků)
ven: Flick, Elena, Rohan
Obrázek

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: AU Survivor S3 - EP08

Příspěvekod Radix » 02 lis 2016, 09:57

Díl jen o "sloučení" tří kmenů do dvou byl zajímavý, i když mi trochu to vyloučení na konci chybělo. Rozdělení bylo rovněž dost zajímavé, ačkoliv to dalo do ruky obrovskou moc pro vítěze RC. Saanapu to zvládlo a jsem vcelku přesvědčen, že tak mají nakročeno být na konci právě oni. Konkrétně mám na mysli čtveřici Brooke, Flick, Matt a Sam. Díky tomuhle je vidím vysoko, ale můžu se mýlit.

Nové Saanapu je hodně silné a myslím, že bude vyhrávat i další soutěže. Lee a Sam to určitě dost potáhnou. Navíc to vypadá, že u Vavau budou na dně Phoebe a Rohan, přičemž jejich vyloučení by jen vylepšilo pozici Saanapu. Nick a Jennah Louise se to pokoušeli si vyříkat, ale oba byli dost zatvrzelí. Nicméně mě ta scéna bavila.

Vavau vidím jasně. Jsou slabší a na dně je dvojice Phoebe a Rohan. Bohužel tam tak zůstane Kat, která už stihla flipnout, a nevýrazná Kristie. :cry: Snad to nějak zachrání HII, i když by to bylo jen na pár dní. Jediný, kdo by mohl flipnout je Conner, ale ten bude chtít hrát na jistotu, takže to taky padá. Craig mě začíná čím dál víc bavit. Je to skvělá zábava ho pozorovat. :D Doufám, že ten HII najde. S ubrouskem to zvládl výborně! :idea:

Každopádně se těším na příště, až to se to nějak vyvrbí. :hungry:

Favorité: Phoebe, Nick, Conner, Sam, Kylie, Lee, Craig
Zajímaví: Sue, Brooke, El, Matt, Jennah Louise, Kate, Andrew
Nefandím: Kat
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

Re: AU Survivor S3 - EP08

Příspěvekod dias258cz » 22 pro 2016, 14:02

Na Reward CH docela velká výhoda pro vítěze, ale rozhodně se to krásně zamíchalo a uvidíme. Epizoda bez kmenové rady :cry: :shock: Kmenová rada by měla být každopádně v každé epizodě. Strašně moc chyběla po tom promíchání.

Jinak Kat se začíná krásně mstít :)
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

Re: AU Survivor S3 - EP08

Příspěvekod sheldom » 21 led 2017, 21:14

Nemyslím si, že by TC musela být po každém díle, vzhledem k počtu dílu by to ani nešlo. Pokud se nepletu, jedná se o druhou epizodu bez vyřazení. Na formát RC-IC-TC jsme zvyklí z americké verze, ovšem na nějaké formě obměny formátu, ovšem pokud se nejedná o jeden den-jedna epizoda, nevidím nic špatného. Promíchání proběhlo velice originálně, kmen Saanapu je teď v obrovské výhodě.
Favoriti po 8. epizodě: Lee, Phoebe, Kylie, Nick
Nefandím: Kristie, Rohan, Andrew
Zajímaví + nevím, jestli jim mám fandit nebo ne: Jennah-Louise, Craig, Sam, Matt, Conner
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon


Zpět na „Australian Survivor 2016“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti