AU Survivor S3 - EP09

Upolu, Samoa
2016
Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor S3 - EP09

Příspěvekod hozu » 11 zář 2016, 22:01

Epizoda 9
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: AU Survivor S3 - EP09

Příspěvekod hozu » 11 zář 2016, 22:01

Nevím čím to je, ale takto jsem už u nějakého dílu Survivoru nebyl hodně dlouho napnutý. Nějak to bylo všechno sestříhané, vygradované tak, že vlastně bylo úplně jedno, že Kat by svůj hlas nezměnila a stejně by to asi dopadlo pokaždé úplně stejně. I když osobně nechápu, proč Rohan nehlasoval aspoň pro tu Sue :D. Každopádně si Pheobe aspoň celkem slušně zachránila krk. To mi udělalo docela radost, i když je otázkou, na jak dlouho.
Epizoda jinak opět obsahovala celkem fajn soutěže. U soutěže o imunitu mě překvapila Kate. Jsem docela zvědav, jestli ten Craig tu imunitu najde nebo ne. Ještě, že další díl je už zítra :D
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
sph1Nx
Příspěvky: 35
Registrován: 22 kvě 2014, 15:00

Re: AU Survivor S3 - EP09

Příspěvekod sph1Nx » 12 zář 2016, 13:55

Musim sa priznat, ze ma bavi tento survivor od protinozcov, ale dnesna epizoda a hlavne kmenovka mi dvihli tlak statocne. Naivka Kat dala prednost osobnej vendete pred racionalnim uvazovanim. Sucitim s Phoebe. Rohan bol samozrejme kon bozi, ale kon, ktory bol celkom kontrolovatelny. Kat si pravdepodobne mysli, ze si ju vavau adoptuje a povodna aliancia zacne pozierat svojich clenov :cry: a ta druha nana, ktora hlasuje ako jej Kat nadiktuje detto. Mrzi ma to hlavne kvoli Phoebe, ktorej to herne myslelo najviac z byvalej Aganoi, a ktora poleti asi dalsiu epizodu.

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

Re: AU Survivor S3 - EP09

Příspěvekod jukab » 23 říj 2016, 08:03

Tak si taky napíšu koment k téhle podařené sérii, Australani reality show umí a tady se to jen potvrzuje. První díly super, nelíbilo se mi až rozdělení kmenů, vím, že si výhodu mohl získat kterýkoli z nich, ale Saanapu, kteří mi dřív byli smpatický, získali obrovskou výhodu i do budoucna. Teď je to nudný kmen v čele s aliancí Flick+Brooke+Matt, který je z nich ještě nejlepší (ne že by měl v holkách velku konkurenci). Sammy se k nim asi přidá, i když doufám v opak, jinak Kylie, která je asi jediná faditelná z kmene, nebude mít šanci. Nick je správnej slizoun a doufám, že půjde dřív než Jenna, i když v to nevěřím. El+Lee to asi budou mít těžké, celá původní Aganoa, které se krom Cat dalo fandit díky pravidelnému největšímu air-timu celé, bude muset hodně bojovat, aby se do sloučení dostal aspoň jeden z ní. Ve Vavau vládnoucí druhá nudná koalice Sue+Craig+Andrew+Kate+přívěšek Connor asi těžko vyhodí někoho z vlastních řad :( Dobrý je jen to, že obě vládnoucí grupy jsu slušně namyšlený a věří si, takže zajímavý bude sledovat až sloučení, pokud tam proleze někdo z Aganoi, mohl by být swing-vote, ale to je jen moje zbožné přání, nevěřím tomu.
Rohan si v tomto dílu zavinil vyřazení sám, nechápu, proč se s Phoebes nedohodli aspoň na společném jménu. Každopádně prima je, že aspoň zachránil herně zajímavější slečnu, která ale moc nadějí nemá, třeba zkusí aspoň hledat imunitu, když ji použila a nemá naprosto nic ztratit. Teď v díle to zkusila nevědomky správně s Andrewem, který svůj "move" chystá až později. S tím oblbováním lidí ve svím práci v marketingu mě mimochodem pobavil, jak pravdivý :)

Pusy série: v pohodě moderátor, americké intro, hodně dobré soutěže, twist s výměnou hráčů Vavau a Saanapu a příslušná kmenovka
Mínusy: hodně nudných proplouvačů (Kate, Sue!, Craig, Brooke!, Flick, Lee a patřila by k nim i Jenna, nebýt twistu) + zbytečný Barry (jak ho mohli sakra vybrat z těch tisíců uchazečů, když proklamoval, že hrát nechce?)

Fandím: Phoebes, trochu El, Kylie a Sam

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: AU Survivor S3 - EP09

Příspěvekod Radix » 02 lis 2016, 11:43

Tak tahle epizoda se mi moc líbila, i když jsem tu hlavní linku tak nějak očekával. :idea:

RC byla skvělá. Hodně to osvětlil prvek, že to z hráčů z bláta sundavali jiní hráči. :D Odměna věřím, že byla příjemná po třech týdnech. Nicméně jsem se hodně divil, co všechno pustili do televize. V USA by to asi do TV nepustili. Každopádně to bylo příjemné osvěžení. :)

Nastíněná spolupráce Kylie a Jennah Louise podle mě bude jen náznak. Většinu spíš dohromady nedají. A podle mě dlouho ani nebudou muset, protože Saanapu bude dál dominovat. Stejně jako dominovali v IC, která byla povedená klasika. Jen musím vyzdvihnout Kate, která držela Vavau nad vodou. :idea:

Vavau trpí vnitřním rozdělením a Kat s Kristie se dle očekávání vykašlaly na Phoebe a Rohana, aby si zajistily o jednu dvě kmenovky delší čas ve hře. Nezazlívám jim to, ale lepší by pro ně byl jít do remízy 4:4, takže chápu Phoebeino zklamání. Snaží se hrát, dobře čte hru, ale prostě je na to sama. Rohan to docela podělal, ale stejně by šel, i kdyby hlasoval pro Sue. Jsem rád, že se Phoebe zachránila. Možná ne na dlouho, ale kdo ví? Doufám, že příště už půjde Kat, protože mě deptá. :D

Favorité: Phoebe, Nick, Conner, Sam, Kylie, Lee, Craig
Zajímaví: Sue, Brooke, El, Matt, Jennah Louise, Kate, Andrew
Nefandím: Kat
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)


Zpět na „Australian Survivor 2016“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů