AU Survivor S3 - EP12

Upolu, Samoa
2016
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor S3 - EP12

Příspěvekod ItalianManiac » 18 zář 2016, 17:22

Epizoda 12
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: AU Survivor S3 - EP12

Příspěvekod hozu » 18 zář 2016, 18:02

Nejprve musím pochválit dvě věci. Soutěž o imunitu byla docela zajímavá. Ty "piškvorky" byly fajn oživení, i když jsem nečekal, že by těmi pytli někoho reálně shodili. Dalším světlým bodem bylo podle mého docela slušné rozprostření strategizování mezi oba kmeny. V Saanapu to už každopádně začíná docela vřít. I by jim ta kmenovka prospěla. Mám ale strach, že s výsledky této kmenovky je asi jen tak nepotká.

Ale každopádně to Pheobe zajímavě zahrála, jen se trochu obávám, že to bude její poslední krok ve hře. Vyloučení Craiga bude myslím pro kmen konečnou až do sloučení. Ale rád bych se mýlil. Přesto šlo o další skvělou epizodu, byl jsem docela napjatý, koho obě slečny vyřadí. Craig jim asi přišel jako největší pojítko aliance, jinak si ten tah nedokážu úplně vysvětlit.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: AU Survivor S3 - EP12

Příspěvekod Radix » 03 lis 2016, 19:13

Neeee! :( Craig je venku. :( Tak tohle vyřazení jako první v sérii hodně zabolelo. V posledních dílech jsem si Craiga ohromně oblíbil. Myslím, že měl velký potenciál. Bohužel. Vavau čtyřka byla neopatrná a to se jí vymstilo. Přiznám se, že z editu jsem měl pocit, že by snad Saanapu mohlo prohrát, když dostali dost prostoru, což se ale očekávaně nestalo. IC byla výborná, hlavně ty piškvorky! :idea: Myslím, že důležité bylo, že Flick a Nick vrhali ty pytle mnohem lépe, protože šly šikmo a většinou pak oba najednou.

Bylo jasné, že půjde jeden z trojice Conner, Sue a Craig. A já si tak nějak říkal, že Conner dostává v tomhle díle dost prostoru, takže půjde on. Velká škoda, že se tak nestalo. Vyhození Craiga vcelku chápu, protože Kate nejede jen podle aliancí, proto o ní ani holky neuvažovaly, Conner s Vavau nemá takové pouto, takže půjde snáz přetáhnout, a Sue nebyla žádným mastermindem. Nicméně jsem doufal, že Craig ještě zůstane, ale nestalo se tak. Phoebe se dobře zachránila, za což jsem rád. A příště se to možná zamotá. Zároveň už se blíží opravdové sloučení. Podle mě nás čekají ještě tak dvě vyloučení.

Favorité: Phoebe, Nick, Sam, Kylie, Lee
Zajímaví: Sue, Brooke, El, Matt, Jennah Louise, Kate, Conner
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

Re: AU Survivor S3 - EP12

Příspěvekod dias258cz » 25 pro 2016, 01:39

Co je tohle za pitomce? Přece hrají hru a zvlášť když vyletěl Craig, který hrál dobře z většiny, tak jsem se bouchal do hlavy a doufal, že budou dělit hlasy. Co je tohle napadlo? To raději dát Russelovy skrytou imunitu, než říct někomu, že jde domů. :cry: :cry: :cry: :cry: Tak teď jsem se nasral za ty dementy :D :cry:

Jak jsem psal v první díle, tak se obávám, že tolik dní na ostrově bude způsobovat to, že přestanou myslet. Bojím se, že to tak i bude.

PS: Soutěž byla fantastická.
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

Kalam
Příspěvky: 68
Registrován: 03 říj 2015, 10:38

AU Survivor S3 - EP12

Příspěvekod Kalam » 13 zář 2017, 02:55

Za me vybornej dil s vybornou kmenovkou ve skvely serii.Dlouho jsem nikomu nefandil jako Phoebe a kazdym dilem me v tom utvrzuje vic a vic...nerekl bych ze jsou ostatni blbci,ona je jenom suprove obehrala a zahrala roli vypadnuty s pomoci Kristie dokonale.Samozrejme to odstartovala demence Connora,kteryho si Phoebe dobre vytipovala.Necekal jsem ze vyhodej Craiga,hodne jsem premejslel koho bych vyhodil ja abych tu jejich alianci rozbil a vysla mi Sue ktera je navic fyzicky nejslabsi.Hodne velky prekvapko na kmenovce.Vyhodily sice svyho nejsilnejsiho hrace,ale ten jejich kmen uz by stejne nic nevyhral tak proc se nezbavit fyzicky i velky strategicky hrozby zaroven.Ja tleskam ze na to mely koule...Uz na tuhle serii koukam priblizne rok,protoze poctive cekam na titulky a neskutecne si to uzivam.Kazdej dil je pro me svatek...Po roce v pulce serie a muzu vykrocit do druheho rocniho polocasu..diky moc za titulky a normalne se poprve v historii netesim na americkej survivor kterej mi zbrzdi titulky na australii...


Zpět na „Australian Survivor 2016“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti