AU Survivor S3 - EP16

Upolu, Samoa
2016
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor S3 - EP16

Příspěvekod ItalianManiac » 25 zář 2016, 22:22

Epizoda 16
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: AU Survivor S3 - EP16

Příspěvekod kata_rina » 26 zář 2016, 23:10

Lee se Samem se odhodlali k většímu tahu, respektive je k tomu tak nějak dovedla Kate, ale jejich plán se mi líbil i když hlasovali pro Nicka. Ale!!! Pitomá Kylie nedokáže být samostatná a za ručičku si ji vodí Brook a Felicity!!! Což má za následek (pro mě) rapidně klesající úroveň série :( Vidím to na nudnou cestu těch tří až do finále a na 4. a 5. místě Kylie a JL... To bude nuuuudaaa...

Jinak velmi zajímavá soutěž o imunitu, sice na statiku nebo spíše na soustředění, ale ještě jsem ji v jiném survivoru neviděla :idea:

:idea: Sue, Nick :D Sam, Lee
:down: Brooke, Elena, Felicity

Uvidíme, co se bude dít dál!
Obrázek

crystalrogue
Příspěvky: 1
Registrován: 27 zář 2016, 09:34

Re: AU Survivor S3 - EP16

Příspěvekod crystalrogue » 27 zář 2016, 13:53

me naopak prijemne prekvapilo, ze Kylie udelala relativne funkcni tah a posunula se nahoru. Jinak tedy Craig i Phoebe chybi, ale myslim, ze celej casting je mnohem lepsi nez u US verze (co se tyka touhy hrat) a ze zabava jeste bude.

Uživatelský avatar
sph1Nx
Příspěvky: 35
Registrován: 22 kvě 2014, 15:00

Re: AU Survivor S3 - EP16

Příspěvekod sph1Nx » 27 zář 2016, 16:23

Skoda, ze plan Kate nevysiel. Vyzeralo to az prilis dobre, aby sa to dotiahlo do zdarneho konca. Ono by to aj bolo mozne, ale s hracmi typu Lee a Kylie sa toho vela robit neda. Nechapem poziarnickinu oddanost voci Brooke. Od zaciatku sa jej smeju za chrbtom a ona si je toho vedoma. V aliancii je na chvoste. A ona ako poslusny lap dog pribehne hned k Brooke :cry:

So vsetkych tych reci o pravdovravnosti, integrite, good guys must stay together, sa mi robi atopicky ekzem. A ze ich je tu pozehnane. Samm, ktory sa radi medzi hlavnych propagatorov tychto klasickych survivor sebaklamov si u mna zvysil kredit hlasom pre Nicka. Naopak matka predstavena Lee uz viac zalarmovat Nicka, aby pouzil HII nemohol. Navyse hlasoval za Kate, s ktorou mal alianciu voci Nickovi. A kedze je Lee stelesnenie poctivosti musel dat prednost aliancii s ex sunapu :vomit:

Po zluceni je to jedna velka nuda. A obavam sa, ze svetlejsie zajtrasky uz tato seria neposkytne. Nick to ma spocitane pokial nevyhra imunitu. Jedine, zeby si Samm zlizol hnev kralovnej Brooke za zradu, ale to je malo pravdepodobne.

f*ck
Příspěvky: 56
Registrován: 01 srp 2015, 20:40

Re: AU Survivor S3 - EP16

Příspěvekod f*ck » 27 zář 2016, 22:59

Nuda, nuda..tak na to nekoukejte..série vynikající, určitě bude Kylie hlasovat tak, aby jste měli zábavnější sérii a zničí si hru :o :D

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: AU Survivor S3 - EP16

Příspěvekod hozu » 29 zář 2016, 00:02

No to je teda věc. Už by mohli přestat vyhazovat moje oblíbené hráče. A nejhorší je, že ani jeden z nich nebude v porotě. Vyřazení Kate mě docela mrzí. Ale doufám, že to trochu tím stabilním blokem té ženské aliance otřese. Na toto by se mi tedy moc dívat asi nechtělo, když všechny tři jsou neskutečně protivné. Hlavně Flick. Ale nutno uznat, že pod palcem to tam mají slušně :D

Hra Kylie je taková zvláštní. Osobně ji stále moc nechápu. Přijde mi, že ji tam neustále pomlouvají a hází na chvost a ona stejně hlasuje stále s nimi. Jsem zvědav, jestli se jí to vážně nakonec tak vyplatí nebo ne.

Každopádně s hrůzou zjišťuji, že z potenciálních favoritů mi tam asi zůstal tak maximálně ten Nick. Ale jako stále mě to docela baví. Ona minimálně ta hudba udělá drama skoro ze všeho :D.

Jinak skvělá soutěž o imunitu. Jsem zvědavý jak se to hlasování vrátí Samovi.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

Re: AU Survivor S3 - EP16

Příspěvekod jukab » 02 lis 2016, 21:40

Nick stále ve hře, paráda! Skoro se bojím mu fandit, aby mi neodletěl...konec Kate je OK, odchod Sue by byl lepší, ale počítám, že se tam ani ona dlouho nezdrží. Ono kdyby tyhle dvě vedly alianci, byla by to stejná nuda jako to bude nyní v podání Saanapu...škoda jen, že drtivá většina lidí fakt nemá názor a nebo chce jen proplouvat, což je určitě dobrá taktika pro ně, ale nuda k uzoufání pro diváka. Nechápu režii, že nepustí ke slovu Jennu nebo moderátora za zoufalé přemlouvání hráčů na kmenovkách. Nick mě baví čím dál víc, ale je fakt jedinej :(

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: AU Survivor S3 - EP16

Příspěvekod Radix » 07 lis 2016, 19:43

Tak Kate je venku, což je škoda, ale čekal jsem to. Nicméně ta grilovačka Nicka na TC a jak my jsme všichni čestní a good guys? Tohle nesnáším. :cry: Docela chápu Lee, jak to udělal. Zahrál to tak, že Nick prostě musel zahrát HII, a zároveň ukázal, že drží slovo, i když se mu do toho úplně nechce. :idea: Ale nemyslím si, že to tak zamýšlel. :D

IC byla dobrá, v US verzi určitě nebyla. Tah Kylie plně chápu. Místo toho, aby bylo číslo šest v alianci "good guys", tak to přednesla Brooke a přeskočila určitě Sama v hierarchii. Vzhledem k tomu, že je pod ní určitě i JL a Nick plus holky dost brojily proti Mattymu, tak je dost možná v top 5.

Ačkoliv je vývoj hry už pěknou řádku dílů předvídatelný, tak mě to povětšinou pořád baví. Jsem zvědavý, jak se to vyvine dál.

Favorité: Nick, Kylie, Lee
Zajímaví: Sue, Brooke, El, Matt, Sam
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

AU Survivor S3 - EP16

Příspěvekod sheldom » 12 bře 2017, 21:33

Stále mě to baví :) , líbí se mi, že do vysílání pouští plno taktiky a že úplně nevíme, kdo vypadne. Dnes padly minimálně tři jména. Soutěž o imunitu byla zajímavá a originální, zatím jsem ji ještě nikdy neviděl. Rozhodně bych se jí nechtěl účastnit, jak se tak znám, vydržel bych asi minutu, každopádně nesmírná poklona před Lee a El, vydržet kroužit kuličkou v kruhu přes hodinu chce pořádnou dávku trpělivosti a soustředění. :idea:
Blindside Sama naštěstí nevyšel, ale aspoň rozbouřil hru a způsobil trochu napětí, jinak bychom asi věděli jasný výsledek už předem. Kylie se svým tahem posunula z chvostu aliance minimálně před Sama a Nicka. Vůbec se mi nelíbí aliance Flick, Brook a El, soutěžících je stále plno, takže doufám, že proti nim někdo něco podnikne a nedaruje jim snadnou cestu do final 3. Příjde mi, že jediná těsná menšinová aliance je právě těchto tří, což je určitě škoda, zato je to jasný důvod, proč proti ní něco podniknout.
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Espoir
Příspěvky: 4
Registrován: 01 kvě 2014, 11:15

AU Survivor S3 - EP16

Příspěvekod Espoir » 20 úno 2018, 10:44

Další zajímavá hračka venku na úkor těch, co se jen vezou :( Jak mě první půlka série bavila, tak teď se to obrací a začíná to vypadat na pěknou nudu.
Brooke, Flick a El hrají dobře, mají většinu kmene pod palcem. Bohužel pro diváka to není moc zajímavá podívaná a navíc jak Brooke, tak Flick mi dost lezou na nervy :cry: Doufám, že se to ještě obrátí a nepoveze se to v podobném stylu až do konce. Ale moc šancí tomu nedávám.
Fandím: Nick, Lee, Kristie


Zpět na „Australian Survivor 2016“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti