AU Survivor S3 - EP17

Upolu, Samoa
2016
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor S3 - EP17

Příspěvekod ItalianManiac » 25 zář 2016, 22:22

Epizoda 17
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
sph1Nx
Příspěvky: 35
Registrován: 22 kvě 2014, 15:00

Re: AU Survivor S3 - EP17

Příspěvekod sph1Nx » 28 zář 2016, 21:33

Adios Nick. Vypadol hrac, ktory mal ako jeden z mala predstavu vo co go v tejto reality show. Skoda, ze nevedel maskovat svoju inakost a obcas prlis tlacil na pilu. Dufam, ze sa po NIckovej reci na kmenovke otvorili oci niektorym ludom a v ex sunapu nastane bratovrazedna vojna. Sammy je ale beznadejny tie jeho keci na kmenovke su snad to najnaivnejsie co som v survivorovi kedy pocul, videl :vomit:

Kazdopadne hlasovanim za Nicka si power trio odstranilo obranny stit. Keby boli intelingentne, tak si ho v hre nechaju.

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

Re: AU Survivor S3 - EP17

Příspěvekod jukab » 03 lis 2016, 21:10

Nicka je škoda, i když je jeho vyloučení blbost, té hlavní trojce to myslím bez problémů projde.
V soutěžích mě nejvíc zklamala El - australská policie asi nebude top parta, když El v každé soutěži krom jedné čestné výjimky přejedou skoro všechny slečny. A to se mi zdá, že všechny poslední soutěže jsou pro holky jak dělaný. Ve hře ale jinak El válí, dokázala se vmáčknout do topky aliance. Pravým opakem ve hře je Sam, ale úplně, prostě o tom, kdo si postup zaslouží, tahle hra není.
Kmenovka byla parádní, Nick to přesně vystihl, Elin překvapený výraz, ve kterém se zračilo i zděšení, byl k nezaplacení :) Sue to pak zahrála dobře, neagresivně.
Brooke+Flick+El se pořád nemusejí moc bát, min TOP5 mají podle mě zajištěnou, pže jak jednou řekla Cirie, co se nepodaří s určitým hráči, zde by to byli třeba Phoebes, Craig, Andrew, to se s jinými podaří, zde submisivní Jenna nebo Kylie. V každé sérii je bohužel pořád dost hráčů, kteří hru vždycky degradují. Kristie to dnes zahrála dobře, ale jestli jí to k něčemu pomůže, ukáže až čas. Podle mě se ale Jenna, Kylie, Kristie, Sue a Matt dohodnout nedokážou, i když by to byl parádní obrat :)

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: AU Survivor S3 - EP17

Příspěvekod Radix » 07 lis 2016, 21:11

Tak paráda, no. Další výrazný hráč je venku. Nicka je velká škoda a trochu nechápu tak výraznou animozitu vůči němu. Každopádně nás edit vůbec nenapínal, když Sue za celý díl skoro nepromluvila kromě na TC. Díl tak byl opět předvídatelný. Jinak IC byla klasika a dle očekávání vyhrála jedna z menších žen.

Teď jsem zvědavý, kdo půjde příště, protože jako obvious vote se jeví Sue, ale doufám, že to tak nedopadne. Moje favority povyházeli, tak teď asi nejvíc fandím Mattovi a možná Lee.

Favorité: Matt
Zajímaví: Kylie, Lee, Sue, Brooke, El, Sam
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

AU Survivor S3 - EP17

Příspěvekod sheldom » 19 bře 2017, 22:55

Craig, Phoebe a teď Nick. Je dokonáno, ve hře už nezůstává nikdo, komu by se dalo fandit. Nickovi jsem velmi fandil, zůstal mi tam jako poslední želízko v ohni, aspoň, že se dostal do poroty. Ta předvídatelnost v čele s trojaliancí je ubíjející, naštěstí kvalita zpracování show vyvyšuje a nejedná se o poslední řadu. Dál budu fandit nejspíš Kylie a Leeovi, naopak si přeji co nejdřívější odchod Sama.
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Megis
Příspěvky: 89
Registrován: 12 zář 2014, 20:39

AU Survivor S3 - EP17

Příspěvekod Megis » 16 led 2018, 00:00

Tak, hotovo, z toho zbytku už není absolutně nikdo fanditelný, aspoň že ten Nick je aspoň v porotě. Slečna JL je jedna z nejzbytečnějších hráček vůbec, Sam je tak neskutečně arogantní hovado, až je mi z toho na blití, Lee je jeden z největších křiváků v celé show (dobrý člověk? really?), Sue už jenom čeká na to, až vypadne, Kristie je prostě divná, Matt naivní a pořád žije jako "Charlie a jeho andílci", Kylie hraje dost podivnou hru, kterou prostě nechápu. No a trio žen (beru je dohromady, jsou vlastně jedna jak druhá a umím je rozlišit jenom jmény a vzhledem) je zase strašně nudné a přespříliš sebevědomé. Phoebe, kde jsi? Craigu? :(

Fandím: Jonathan LaPaglia
Nefandím: zbytek
Co nejrychlej do poroty: Sam, JL, Lee

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

AU Survivor S3 - EP17

Příspěvekod sextant » 18 led 2018, 03:51

Úvodem chci poděkovat Italian Maniac za titulky. Bohužel na stránce s titulky se nedokáži přihlásit, takže mně omluvte, že poděkování píši sem.
Australian Survivor mne zajímal proto, že všichni o něm básní jak je výjimečný. Podle mně je především o taktice a nevím co mají ze hry soutěžící co neustále přemílají taktiku ve hře. Žádné výpravy do okolí tábora, žádné lovení ryb.
Zajímaví hráči, kteří přinášeli divákovi zábavu postupně mizí v porotě a u těch co zůstávají mám silné pochyby zda by sami vůbec dokázali přežít na ostrově. To dojetí nad dopisy z domova mi připadá přehnané. Sám jsem jezdil na delší turistické výpravy, kam ani nešlo poslat dopis a nehroutil jsem se nad tím, že nejsem 21 dní doma.

Espoir
Příspěvky: 4
Registrován: 01 kvě 2014, 11:15

AU Survivor S3 - EP17

Příspěvekod Espoir » 20 úno 2018, 15:41

Poslední zajímavý hráč venku, teď už to půjde jen z kopce. Z hráčů zbývajících ve hře už se těžko vybírá, komu fandit. Možná Matt (který se podle mě nechá snadno obehrát, až přijde jeho chvíle), El (za to že se jí jako člence Aganoa podařilo dostat mezi 3 holky, které rozhodují o tom, co se děje) a Kristie (čistě ze sympatie, bohužel si myslím, že brzy poletí). Sam a Lee mě zklamali. Brooke a Flick jsou mi nesympatické snad už od samotného začátku, bohužel to ale vidím na vítězství jedné z nich. Kylie a JL jsou jen ovečky do počtu, Sue se zase jako bývalá členka Vavau nejspíš brzo bude pakovat domů.


Zpět na „Australian Survivor 2016“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů