AU Survivor S3 - EP18

Upolu, Samoa
2016
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor S3 - EP18

Příspěvekod ItalianManiac » 03 říj 2016, 13:50

Epizoda 18
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
sph1Nx
Příspěvky: 35
Registrován: 22 kvě 2014, 15:00

Re: AU Survivor S3 - EP18

Příspěvekod sph1Nx » 05 říj 2016, 16:34

Kylie vonku a zasluzene. Ona bola totiz velmi stratena. Snazila sa nas sice na konci presvedcit ako s tym ratala, ale dovolim si tvrdit, ze by nepresvedcila ani blbeho Sammyho. A to uz je co povedat. Zas ho jeho udajna aliancia nechala v nevedomosti a pokial z toho nevyvodi ziadne konzekvencie, tak v mojich ociach ostane najhlupejsou podrztaskou v dejinach survivora. Hlavne, ze si zachova nalepku good guy :cry: Cherleederky maju obrovske stastie, ze hraju hru s tupymi trotlami.

Zacinaju mi liezt na nervy twisty z dielne produkcie. Vsetkeho vela skodi a tento tiez nepriniesol nic zaujimave. Byt za kazdu cenu revolucny, inovativny nie je riesenie.

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

Re: AU Survivor S3 - EP18

Příspěvekod jukab » 04 lis 2016, 21:38

Chjo...australská TV vybere krásnou lokaci, vymyslí parádní soutěže, game-plan, twisty...a pak to všechno tak zazdí výběrem hráčů.

Jediným plusem dnešního dílu je, že vypadla Kylie - ale dneska a i dál mi je prostě jedno, kdo další vypadne, a to je špatně. Kyliin úsměv na konci mi jen potvrdil, že byla úplně mimo vlastně celou hru.

Sam a ona, to je námět na nový díl Blbýho a blbějšího, dneska je ještě překonala Sue, pasováním sebe sama do role ovce pod záminkou rodinných hodnot, wtf? Jenna žije v dojmu, že alianci rozvrátí sama, až vyháže možné spojence,

Končím, dokud u mě ještě negativa moc nepřevažují. I opakování Vanuatu z USA je lepší než tohle.

Takže pozitiva série:
+pár zajímavých hráčů - Phoebe!, Ewan, Nick, Craig!, Andrew, Matt?
+parádní soutěže
+rozjezd série skoro až do sloučení
+hodně zajímavých kmenovek
+pár blindsidů

Negativa:
-neustálé prohry Aganoi a dál Vavau
-těžcí tragédi - Sue, Kat, El, Lee, Jenna, Kylie, Sam, Barry, Connor, Kate
-donášení Kylie Brooke, aby se dneska Brooke vyjádřila, že chce Kylie vykopnout už dlouho (doufám, že se díváš, Kylie)
-babysittování Samieho by Brooke
-hlas Flick!
-jasná linka ve vylučování až do konce, předpokládám: Matt, Kristie, Jenna, Lee, Sam, Sue, El a na konci Brooke+Flick a místo fin. kmenovky si porotci můžou hodit mincí, kterou vybrat :(

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: AU Survivor S3 - EP18

Příspěvekod Radix » 10 lis 2016, 00:02

Tak jsem trochu překvapen odchodem Kylie. Čekal jsem, že vydrží ještě tak dva díly. Nicméně bylo vidět, že ačkoliv to byla veliká sympaťačka, tak z herního hlediska byla příliš naivní a prakticky nehrála. To je ovšem problém většiny zbylých hráčů. Kromě pětky v čele, která nemusí dělat nějaké velké tahy, čest výjimkám jako Flick v tomto díle, tak ostatní nedělají nic? Případně jsou rádi, že budou jen jako přívěšek do final six, že Sue? :shock: Matt se mohl vydat hledat HII, i když by to pro něj znamenalo, že bude mít terč na zádech, ale stejně půjde (přes)příště, tak proč to nezkusit?

Bohužel jde za mě tahle série do kopru už od "sloučení" do dvou kmenů, kdy se celá hra stala jednostrannou. Nejzajímavější hráči postupně vypadli. Momentálně si jde pro vítězství Flick a Brooke. Jeden z dvojice Sam a Lee podle mě budou v TOP 3 díky imunitám, ale to je spíš tip.

Favorité: Matt
Zajímaví: Lee, Sue, Brooke, El, Sam
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

AU Survivor S3 - EP18

Příspěvekod sheldom » 24 bře 2017, 21:59

Takový dobrý rozjezd tato série měla, poté, co mi vyloučili všechny favority a v dnešním díle i Kylie, které jsem jako jediné dál fandil, již ve hře nemám žádné favority. Zbytek hry bude nejspíš v režii Flick, Brook a El, což je velká škoda, předvídatelnost velmi škodí. Australani mohou děkovat produkci, že se jim třetí pokud povedl a sérii kazí jen zbývající hráči.
Náš RO trpí přesně opačným problémem, dobrý výběr hráčů, kteří chtějí hrát, ale produkce hře dává klacky pod nohy.
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon


Zpět na „Australian Survivor 2016“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů