AU Survivor S3 - EP19

Upolu, Samoa
2016
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor S3 - EP19

Příspěvekod ItalianManiac » 03 říj 2016, 13:51

Epizoda 19
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: AU Survivor S3 - EP19

Příspěvekod hozu » 05 říj 2016, 02:45

No, začíná z toho být pěkná rutina. Docela škoda. Tahle aliance je fakt docela zabiják, i když se jim člověk nediví, že tak drží při sobě, jen člověk už začiná být docela otrávený i za hráče, kteří chtějí něco změnit. U Matta ještě chápu, že si myslí, že snad má ještě co říct, ale strategii Kristie, která se snaží doplout co nejdál je fakt příšerná.

Pokus na TC byl dobrý, ale mám pocit, že valný účinek mít nebude, snad jen pokud by přišlo něco, kde by se všem opravdu rozsvítilo. Teď jen doufám, že JL bude vyhrávat imunity, jelikož po těch kecech co tam Sam s Leem pronášeli mám pocit, že nic jiného ji dál nedostane. Z daných možností jí výhru přeji nejvíc, ale jako stále uznávám, že Flick, Broke, El to jinak hrají opravdu dobře, jen to začíná být prostě pěkně sestříhaná nuda.

Osobně jsem doufal, že místo Sue půjde aspoň ta Kristie.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
sph1Nx
Příspěvky: 35
Registrován: 22 kvě 2014, 15:00

Re: AU Survivor S3 - EP19

Příspěvekod sph1Nx » 05 říj 2016, 18:48

Stotoznujem sa s prispevkom nado mnou. Skoda len, ze sa Jenna Louise zobudila neskoro. Nechapem preco nepodnikla kroky proti uzurpatorkam uz skor a hlasovala podla ich instrukcii, ked si bola vedoma situacie. Alebo jej az Nick otvoril oci?

Ja by som to tym trom bzdocham aj prial nebyt ich arogancie. Ale nakoniec stale lepsie ako keby to mal vyhrat niekto z tragickeho tria muzov.

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: AU Survivor S3 - EP19

Příspěvekod Radix » 10 lis 2016, 20:46

Tak Sue je venku. V podstatě máme jasný vzorec už několik epizod a jedeme podle něj. Škoda. JL se s tím snaží něco udělat hodně pozdě, ale aspoň něco zkouší. Taky jsem doufal, že vypadne Kristie, ale vzhledem k tomu, že za epizodu promluvila jen jednou, tak jsem to vůbec nečekal. Trojka Brooke, Flick a El to mají výborně rozjeté. Pořád si myslím, že to vyhraje Brooke a nebo Flick. Spíš bych to přál Brooke. A ve finále vidím Lee, který dostává docela dost nepodstatných confessionals.

Favorité: Matt
Zajímaví: Lee, Brooke, El, Sam
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

AU Survivor S3 - EP19

Příspěvekod sheldom » 26 bře 2017, 21:50

Alespoň, že se JL o něco pokusila, škoda, že ji to napadlo až tak pozdě. S čísly jak jsou teď rozdány se toho již moc dělat nedá, ale kdyby se dřív spojila s Nickem a Kylie, mohlo se ještě něco přihodit.
Takhle to bude podle jasného scénáře až do final 5, poté by to mohlo být zajímavější.
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

AU Survivor S3 - EP19

Příspěvekod Yedko » 13 pro 2021, 16:01

Myslel jsem si, že s hodnocením této staré série počkám až na závěrečný díl a pak to nějak shrnu, ale já prostě musím už tady. Byl jsem touto komunitou nahypován, jak je australský Survivor skvělý a zatím můžu říct, že je NAPROSTO PŘÍŠERNÝ a to ve všech možných ohledech. Asi většině lidem tady prostě stačí pustit hugačaga úvodní znělku, neprobírat #blm #metoo a gender témata a aby nebyl moderátor lobotom plný klišé a už jste z toho hotoví, ale mě na této sérii vadí snad úplně vše a furt tak trochu doufám, že jste to mysleli o nějakých budoucích sériích nebo jako vytrollení těch co se na to kvůli vám do budoucna podívají. Jako ok, má to pár plusů, jako že tam byly dva zajímaví hráči (z 24!), soutěže jsou ok a kmenovky a vše má atmosféru jako v Americe, ale jinak je to za mě série pod úrovní Robinsonova ostrova někde těsně nad Trosečníkem.

Mínusy:
- otřesný casting (ve všech ohledech, rozličnost a zajímavost charakterů, nedostatek hráčů, nedostatek alespoň základní inteligence - divím se že si tak třetina castu dokázala bez asistence zavázat tkaničky u bot)
- australská angličtina a mentalita lidí (částečně viz výše, ale za mě si zaslouží separátní bod)
- moderátor (lepší než J.P., ale pokud se někdo alespoň trochu začal snažit hrát tak ho svýma otázkama apod. pohřbil - za to jak ho Phoebe očima prosila ať už toho nechá že jí kazí hru a on nepřestal a vyžíval se v kreslení ji terče na záda bych mu kopl do hlavy, ale ne - co jsem četl tak vy tu jste z něho naprosto hotoví. Jako OK, Jeff je pičus a jeho klišé jak jsem psal a rozebírání SJW témat je otravné, ale aspoň podporuje hráče a nekazí gameplay)
- stopáž (pokud tady mám tyto pololobotomy, kteří neumí a nechcou hrát tak, prosím, ať to trvá, alespoň stejnou dobu jako v USA, 3x delší stopáž a 24 lidí z toho dělá naprosto nekoukatelnou záležitost a dokoukávání z povinnosti. Navíc pokud už mám tuhle stopáž tak chci vidět něco jiného než nesmyslné tlachání o hře, ze které stejně nic není. Pokud menší televize potřebuje prodat větší počet dílů tak je fakt nějaký Ostrov vyloučení potřeba. U RO jsem se takhle necítil ani když mi tři díly nenabídli kmenovku. Dejte mi trošku těch českých/amerických emocí, abych si k těm lidem vytvořil, alespoň nějaký vztah - ajo, to by ti lidi museli mít alespoň nějaký charakter a nebýt to jen "superpoctiví" (falešní) vysportovaní joudové.
- i když jsem nejdřív myslel, že je to plus tak nakonec to kopírování amerického formátu a nepřinášení ničeho vlastního - anebo když to přinesu tak je to opravdu výrazné výrazné zhoršení. Žádná vlastní kreativa.
- a teď to hlavní - vytvoření úplně toho nejhloupějšího twistu v historii snad všech reality-show. Možnost si díky jedné výzvě vytvořit all-star tým, vyloženě si podmanit hru pro většinu v silnějším kmeni a zvlášť v kombinaci s hloupými hráči nachcání do huby minimálně 11/18 ještě nevypadnuvších hráčů. I kdyby si mělo 18 lidí v půlce soutěže dát kámen nůžky papír o vypadnutí kdy by se mohl vypadnuvší vykoupit absolvování maratonu filmů Zdeňka Trošky tak by mi to přišlo jako rozumnější než toto. Vyloženě to poslalo do hajzlu celou sérii a pro mě se to dostalo definitivně z úrovně RO na úroveň Trosečníka. Bez přehánění!

Celkové hodnocení série: 2/10 - asi ani jednu z USA bych nehodnotil níže (zatím nekoukám současnou 41.). Asi tuhle sérii doukoukám, ale nevím co by se muselo stát abych si pustil další. Koukat se znovu na 20 Martinů Složilů v jedný sérii fakt nechceš.

... na závěr jen doufám, že ti z vás, co to hypují a doporučují dostanou kurděje a mor!
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...


Zpět na „Australian Survivor 2016“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů