AU Survivor S3 - EP22

Upolu, Samoa
2016
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor S3 - EP22

Příspěvekod ItalianManiac » 09 říj 2016, 20:16

Epizoda 22
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: AU Survivor S3 - EP22

Příspěvekod Radix » 21 lis 2016, 11:19

Díl byl vcelku dobrý, spousta taktizování, ale jak to dopadne, se dozvíme příště. Vyloučení na konci dílu mi chybí.

Soutěž o odměnu zajímavá. Jen Lee měl o něco větší smůlu než Matt, když to prohrál. Potom na TC klasické zjišťování, kdo jak je na tom ve kmeni. Některé odpovědi byli hodně zajímavé a možná i nepochopitelné. Nejvíce si zaslouží vyhrát - Sam; nejméně si zaslouží vyhrát - Sam. :shock: :cry:

No nic, Matt s Flick a Kristie jsou na odměně a uvidíme, co tam spolu upečou. Flick se mi čím dál víc zamlouvá, tak uvidíme, jak to bude dál.

Favorité: Matt, Lee
Zajímaví: El, Sam
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

himzu7
Příspěvky: 1
Registrován: 17 bře 2014, 11:21
Nejoblíbenější série: AU S3, Micronesia, HvV, Cook Island
Nejoblibenější hráči: Parvati, Boston Rob, Andrea, Pheobe (AU), Terry, Amanda, Rupert
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, Fiji
Bydliště: Praha

AU Survivor S3 - EP22

Příspěvekod himzu7 » 22 říj 2017, 19:50

Čtu si tady příspěvky po každé epizodě survivoru a že jich už bylo (určitě přes 300), ale zatím jsem žádný nepřidal, tady je jen jeden tak je čas taky něco málo přispět :)

Celkově mě série baví a přiřadil bych jí určitě hodně vysoko, ne-li úplně nejvejš co to jde :)

Nejvíc mě mrzí vyřazení mé největší favoritky Pheobe, ta by se v posledních dílech podle mě docela vyžívala. a došla by daleko, měla bohužel smůlu na provedené sloučení, které nebylo úplně špatné jen by chtělo trošku doladit, aby jeden kmen neměl takovou moc i přesto že vyhrál RC. Rozhodně mi takový způsob merge přijde lepší než zcela náhodným, losem jako v US.

Podobné zvraty z produkce jako v tomto díle vítám, je to zajímavé zpestření a diváka to trošku drží v napětí.

Jinak tedy dvojce eLee to má už nejspíš spočítaný, což je škoda.
Flicky - jak jsem jí dřív nemusel a lezla mi na nervy, teď je to u mě z toho co tam zbylo nejlepší hráčka, která se nebojí hrát, vyřazení Brook vlastně inicializovala ona za co má +1 (vtipný je jak v každém díle kouká jako lupič)

Moje osobní pořadí po tomto dílu:
1) Flick :boobs:
2) El
3) Lee
4) Matt
5) Kristie
6) Sam

Gromnir
Příspěvky: 18
Registrován: 18 dub 2014, 10:12

AU Survivor S3 - EP22

Příspěvekod Gromnir » 14 zář 2020, 20:25

Vůbec nechápu o co Matt soutěžil??? WTF už měl odměnu jistou, chápu, že kdyby vyhrál, tak asi si vybere obě společnosti, ale smysl mi to stejně moc nedává. Jinak pro něj osobně je to teď obří šance se dostat do finále a protože umí mluvit a Feliciti je dost nejistá, tak ji může dost snadno shrábnout v příjemném prostředí na svou stranu, ale Lee má pořád tu svou výhodu, takže možná oheň...


Zpět na „Australian Survivor 2016“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti