AU Survivor S3 - EP23

Upolu, Samoa
2016
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor S3 - EP23

Příspěvekod ItalianManiac » 16 říj 2016, 23:46

Epizoda 23
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: AU Survivor S3 - EP23

Příspěvekod hozu » 17 říj 2016, 19:15

Společně s 22. epizodou (s hodně povedenou soutěží o důvěře) docela slušný dvojdíl, který tak nějak jen zabilo to, že vlastně jsou mi všichni hráči úplně fuk. Přesto epizoda měla několik skvělých momentů. U soutěže o výhodu, jsem byl docela rád, že vyhráli El, Lee a Sam, snad asi jen kvůli tomu, že museli snášet takové útrapy na exile beach. Výhoda docela slušná.

Docela jsem byl překvapen, že Lee použil svoji výhodu, na rozdíl od US verze jsme totiž o tom neslyšeli každý druhý díl a vlastně mi přišlo, že i hráči na to donačista zapomněli. I když si nejsem jist, co přesně by změnila, kdyby čísla nebyla v prospěch Leeho a El :D

Jinak, jsem jediný, koho neskutečně irituje Kristie? :D
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: AU Survivor S3 - EP23

Příspěvekod kata_rina » 18 říj 2016, 00:16

hozu píše:Společně s 22. epizodou (s hodně povedenou soutěží o důvěře) docela slušný dvojdíl, který tak nějak jen zabilo to, že vlastně jsou mi všichni hráči úplně fuk. Přesto epizoda měla několik skvělých momentů. U soutěže o výhodu, jsem byl docela rád, že vyhráli El, Lee a Sam, snad asi jen kvůli tomu, že museli snášet takové útrapy na exile beach. Výhoda docela slušná.

Docela jsem byl překvapen, že Lee použil svoji výhodu, na rozdíl od US verze jsme totiž o tom neslyšeli každý druhý díl a vlastně mi přišlo, že i hráči na to donačista zapomněli. I když si nejsem jist, co přesně by změnila, kdyby čísla nebyla v prospěch Leeho a El :D

Jinak, jsem jediný, koho neskutečně irituje Kristie? :D


Nejsi. A bohužel si myslím, že se jí podaří nějakým způsobem proklouznout až do finále. Nedejbože aby zvítězila i když z téhle sebranky těžko vybírat.

Sympatičtí mi jsou Matt a Lee. Ale nejde mluvit o jejich strategické stránce i když Lee se nyní docela probral...

Každopádně australský Survivor (sleduji pouze tutu sérii, na předchozí s budu muset podívat) má velmi dobrou kvalitu. Od soutěží až po moderátora. Mínusem je, že lidé, kterým jsem fandila opustili hru dříve...
Obrázek

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: AU Survivor S3 - EP23

Příspěvekod Radix » 21 lis 2016, 23:07

Povedený díl a směřujeme do finále. Už jen pět lidí, z nichž to asi nejvíce přeju Lee, případně Mattovi, a nejméně Kristie, ale nemyslím si, že by si to nezasloužila, kdyby vyhrála.

Byl jsem taky rád, že výhodu vyhráli El, Lee a Sam. Dost jim pomohla. Pobavilo mě na konci IC, jak při přestupu na nejvyšší stupeň do pár sekund všichni popadali. :D

Sam je venku. Podle mě to holky (Kristie a Flick) udělaly dobře. Vyřadily fyzicky zdatného Sama. Teď tam zbyl Matt, se kterým se pořád můžou spojit a snáz ho můžou porazit v boji o imunitu. Nicméně nebýt Kristie, tak to možná dopadlo jinak a šla El. Flick to tady zahrála skvěle ve stylu "nechápu, co Kristie dělá, já jsem s vámi". :idea:

Naopak si myslím, že Lee zahrál svojí výhodu naprosto správně. Byli si nejistí Kristie, tak nechtěli riskovat, a zároveň tak vyslali signál, že pro příště nebudeme mít nic navíc, tak s námi ještě jednu TC vydržte.

Jsem zvědavý na závěr, i když pro mě hra utrpěla tím twistem při snížení počtu kmenů ze tří na dva, konkrétně tou výhodou, kdy si mohlo Saanapu vybrat hráče pro svůj kmen. :-|

Favorité: Matt, Lee
Zajímaví: El, Flick
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

AU Survivor S3 - EP23

Příspěvekod sheldom » 09 dub 2017, 22:29

Přijde mi, že je soutěž pro hráče až neskutečně dlouhá, 55 dnů je strašně moc.
Konečně je Sam venku, jsem rád, že se ho konečně zbavili. Divím se sám sobě, ale z těch hráčů, co tam zůstali fandím teď nejspíš nejvíc Flick.
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Dethro
Příspěvky: 5
Registrován: 17 pro 2016, 13:38

AU Survivor S3 - EP23

Příspěvekod Dethro » 11 dub 2017, 13:15

Mně to třeba vyhovuje, lidi mezi sebou navážou daleko hlubší vztahy.

Gromnir
Příspěvky: 18
Registrován: 18 dub 2014, 10:12

AU Survivor S3 - EP23

Příspěvekod Gromnir » 15 zář 2020, 13:12

Vypadl hráč, který podle svých finálních slov by si sám u televize nefandil... Dost to vypovídá o něm a jeho hře. Jinak Leeho výhoda mi nepřijde moc super, když s ní není spojená krádež hlasu, takhle je to taková soft výhoda, která se dá použít ku prospěchu jen v opravdu výjimečné chvíli. Nejsem si jistý střihem produkce, která snad skoro neupřednostňuje vítěze a zásluhy za hru. Jedině Feliciti má nějaký opravdový herní edita a Lee má spoustu promluv na kameru, které jsou účelové. Flick bych to teď přál nejvíc, kdyby se z toho všeho co udělala vymotala až do finále měl bych o hlasu pro vítěze jasno. PS nevím, jestli je to ten stále stejný kameraman, nebo je to nařízení štábu, ale vždy je takový podivný dlouhý záběr v každém díle na prsa slečny Felicity :D


Zpět na „Australian Survivor 2016“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů