Big Brother 18 - EP42

June 22, 2016 - September 21, 2016
Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Big Brother 18 - EP42

Příspěvekod brninho » 22 zář 2016, 13:51

Fraška! Pregame, hraní až v poslední třetině hry a faktor první možné vítězky po pár sezonách rozhodl o tom, že Paul, kterej si musel vydobít svou pozici už od začátku hry, vyhrával soutěže a ve finálové epizodě svým projevem doslova Nicole rozdrtil nakonec odešel jen s 50k. Teda píšu pregame, ale James má ode mě obrovskej palec hore, že se dokázal přenést přes to, že Nicole mu po celou dobu byla blíž, Paul ho nevzal do finále a přesto mu ten hlas dal, ale Da'Vonne a Paulie? Chce se mi zvracet, tu afektovanou nádheru už snad nikdy ve hře neuvidím.
Nevim, jestli nebyla trošku chyba Jamese do finále nevzít, ale mám obavy, že karty prostě v téhle trojici byly rozdaný v Paulův neprospěch už předem a Nicole se i přes moje skřípění zubů dá považovat za alespoň trochu zasluženou vítězku- Paul by byl však o 100 % lepší. Je to škoda, ta underdog story Paula a Victora mě docela bavila, aspoň že Fan Favorite je ve správných rukou.
Celkově BB18 pro mě bude další řada, kterou pro mě zaštítí nevýraznej vítěz a ze které si za rok vzpomenu jen na hrstku hráčů, přitom v obou posledních sériích jsme byli opravdu malej kousek od velkých vítězů- Vanessa by u mě byla No.1 mezi ženskými vítězkami, Paulova story mi trochu připomínala tu Dr.Willa z BB2.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: Big Brother 18 - EP42

Příspěvekod honzavohralik » 22 zář 2016, 16:38

Upřímně si myslím, že Paul si za svojí prohru může jen a jen sám, byl jsem si 100% jistý, že si vezme do finále Jamese a když to neudělal, fakt mě šokoval a myslím, že udělal velkou chybu. James by měl hlas možná od Natalie, myslím že i Nicole a Corey by dali hlas Paulovi. Takže spíš než porotu viním jeho samotného, přestože jsem mu fandil.

Ale co nemyslím si, že je Nicole tak špatná vítězka, přestože jsem jí nefandil a celkem mi s Coreym leželi v žaludku. Hrála slušně celou dobu, to jí uznat dokážu a taky si myslím, že spíš než Coreyho měli vyloučit jí, protože jít s někým tak hloupým jako je Corey do finále sen.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)


Zpět na „Big Brother 18 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů