S19 - Samoa - EP16

Upolu, Samoa
September 17, 2009 – December 20, 2009
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S19 - Samoa - EP16

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:55

Epizóda 16
Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Re: S19 - Samoa - EP16

Příspěvekod Lamik.lamity » 27 srp 2013, 09:57

Asi střihem nejovlivněnější série, kde jeden člověk dokázal pomalu zničit celou hru. Tahle série mi přijde opět hodně přehodnocovaná, sice má celkem zajímavý průběh, ale to jen kvůli snadnému nalézání imunit. Kmen Galu mi přišel jako jeden z nejzajímavějších kmenů, bohužel jsme se o něm díky střihu nedozvěděli pomalu nic. Ve finále jsem fandil Mickovi a docela nechápu jak to, že nedostal ani jeden hlas? Všichni ho tam odsoudili za to, že se nechoval jako vůdce, ale on jím ani být nechtěl. Nataly mi jako vítězka nevadí, rozhodně lepší než Russel
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S19 - Samoa - EP16

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 19:27

Tak je jasné že Russell tuhle sérii ovládal, ale dělal několik zásadních chyb, samozřejmě hrál poprvé, takže doufám že to bude pilovat, jestli to ovšem jde.
Rozhodně jednu z největších chyb co udělal bylo to, že nevyužil momentu překvapení a kecnul na sebe že je dávno milionář. To je opravdu mega chyba, která ho rozhodně stála milion. V dalších sériích už ho budou znát, takže ani tam si to nespraví.
Další chybou byla jeho arogantnost, kterou si popudil spoustu lidí. Když se to smíchá s Erikovou závěrečnou řečí, tak je jasné komu bude porota dávat hlasy.
Natalie nehrála vůbec špatně, ale měla by hodně poděkovat právě Russellovi, který jí doslova vyklestil cestu a posypal kvítím 8)
S vítězem jsem spokojen, jinak to ani dopadnout nemohlo, protože ač Russell předvedl parádní hru, zároveň si jí i dost podělal.

Takže teď mrtvolka Russella někde pluje Samoou a neví si rady jak to udělat příště :mrgreen:

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S19 - Samoa - EP16

Příspěvekod Pietro » 10 zář 2013, 10:08

Russell = Samoa, ale i tak má člověk pocit, že jméno vítěze občas pasuje lépe. Ne vždy, ale jen občas.

19 Favs - Hantz, Borassi, Natalie, Laura
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S19 - Samoa - EP16

Příspěvekod lacSzlo » 30 čer 2016, 22:51

Reunion - slušný, docela se i dost lidí dostalo ke slovu, a ten pohled na Russella byl fakt fajne :D

Samoa - dřív mi myslím ten edit tady ani tolik nevadil, za čtyři roky se ale ledacos změní. Russell mi lezl místy těžce na nervy, jak musel okecat kdejaký svý uprdnutí, tři idoly za tři epizody (ať už nelezené, nebo zahraté) bylo taky moc. Natalie a s ní spousta dalších lidí, co vypadali fakt dost zajímavě (hlavně Galu lidi) se skoro nedostali ke slovu. Nejlepší epizody byli nejspíš ty první tři-čtyři po sloučení, před ním mělo až moc prostoru Foa Foa, ke konci už... no, vlastně taky Foa Foa. :-|

Cast:
Marisa - ale jo, sympatická, škoda jí, fuck Russell
Mike - ale jo, fajn, škoda, že zmodral (taky mohl vydržet do Kmenovky a darovat tak Betsy jednu epizodu navíc)
Betsy - sympatická, škoda jí, fuck Russell
Ben - jako jo, pako... v každým z těch tří dílů, kde byl, udělal aspoň něco, čím mě nakrknul. Většinou křičel na ženský, nebo do nich aspoň šťouchal
Yasmin - zajímavá osoba, která dostala až tragicky málo prostoru. Aspoň přežila Bena o tři dni
Ashley - sympatická, líbila se mi... ale celkem snadno se na ní pak zapomnělo?
Russell S - kdoví, jak by se bez jeho kolapsu hra dál odvíjela. Sloučení až v top 10? Kolik Foa Foa by se toho dožilo? 2? Dalo se na něj koukat, ale to lídrování bral až otravně moc vážně
Liz - kdysi dřív snad favoritka... tentokrát mi přišla dost nudná. Vlastně nic nepředvedla...
Erik - favorit. Rozhodně zajímavá postava a škoda, že se ještě nevrátil, jeho bych v Survivoru znovu vždycky rád viděl. Nejlíp znova v boxerkách a podkolenkách :D
Kelly - jako jo, mohla bejt fajn, ale když ono se to dá tak nějak těžko posoudit, když jsem z ní vlastně skoro vůbec nic, krom těch dredů, neviděl...
Laura - měla pár suprových momentů ("v moři jsou ryby!" je top), ale viděl jsem z ní až nehorázně málo
John - ne moc sympatický, zpočátku taky dost neviditelný, nezaujal
Dave - fajn týpek, zdálo se. Bavil
Monica - ale jo, fajn, nic extra ovšem nepředvedla (nejvíc se mi líbila na tý kmenovce, kde vypadla... ten smích :D )
Shambo - jediný, kdo mě pravidelně díl co díl bavil a v podstatě jen díky ní se dala Samoa dokoukat? (Erik taky bavil, ale neměl zase tolik momentů jako Shambo) Strašně zvláštní člověk a asi totální magor, ale právě to mě na ní nejvíc fascinuje :D
Jaison - měl celkem dost momentů, kdy mluvil rozumně a byl mi tím sympatický, když se ale ohlédnu tak nějak celkově zpátky... až tak horký to s ním není. Solidní postava, aspoň teda co se Samoy týče
Brett - jak rád já bych Brettovi fandil, ale ono to vůbec nešlo. Jak už jsem psal, to nebyl člověk, to byla akorát zápletka, která udělala posledních pár kol pro Foa Foa o něco náročnější a pro díváka zajímavější
Mick - sympatický, ale nudný. Nic nepředvedl
Russell H - arogantní pako, ale kdyby ho tak od začátku editovali a ubrali mu na prostoru, dal by se a byl by nejspíš i dobrá postava. Takhle ho bylo až moc, že se to leckdy už nedalo vydržet
Natalie - jeden z nejneviditelnějších vítězů. Hrála podle mě dobře a byla milá, taky rozhodně ne blbá... škoda, že jsme toho od ní neviděli víc

Oblíbenci série: Shambo, Erik, Laura, Jaison, Dave
Hodnocení vítěze: 5
Hodnocení série: 5
(?)

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

S19 - Samoa - EP16

Příspěvekod carneval » 13 lis 2020, 09:24

S19: Samoa jsem videl nyni podruhe a opet plati to, ze mam tuhle sezonu docela rad.

Hlavni zasluhou je predstaveni super padoucha (kteryho bylo v uvodnich seriich mozna az moc) a taky to, ze mam rad sezony, kdy outsideri nakonec vetsinovy podil kmene po slouceni prechytraci. Galu mi byl strasne nesympaticky kmen, s vyjimkou Russella S., FF jsem mel rad a skoda, ze nekteri skoncili prilis brzo (Liz, Ashley).

Finalni trojka slusna a zaslouzena, tezke rici, jestli i vitezka. Russell jednoznacne predvedl skvelou hru (na kterou stejnym vykonem navaze i v nasledujici rade), socialni hra spatna. Ale bylo to opravdu tak spatne - sel tam s tim, aby vyhral a to se mu podarilo i presto, ze po slouceni uz to vypadalo, ze je s nim amen. Mick i Natalie jsou mi rovnez sympaticti, Micka mi bylo skoro az lito - inteligentni, sympatickej, ale nedostal ani hlas. Natalie ale taky nebyla jen Cassandra do poctu.. hold to dopadlo jak to dopadlo.

Na Reunionu nam s pritelkyni bylo Russella lito, protoze bylo videt, ze mu ta prohra skutecne zlomila srdce. A bylo super, jak Jaisonovi (znovu) spalil ponozky :mrgreen: A jinak jsem mel pocit, ze mezi Russellem a Natalii je velke napeti, zajimalo by me, jestli za tim bylo neco vic nez jen Russellovo rozhorceni nad jejim vitezstvim...
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.


Zpět na „S19 - Samoa“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti