S19 - Samoa - EP02

Upolu, Samoa
September 17, 2009 – December 20, 2009
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S19 - Samoa - EP02

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:51

Epizóda 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S19 - Samoa - EP02

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 17:40

Tak tohle jsem tedy nečekal...Russell jede jak podle scénáře, to rychlé objevení imunity je fakt prazvláštní, ale vzhledem k reakci spolutáborníků když jim řekl, že hledá imunitu a oni nic, je nejspíš skutečně jednooký mezi slepými :mrgreen: následovalo vyhození Bena ze soutěže (také si myslím, že nebyl první vyřazený ze soutěže, v Thajsku se v jedné ze soutěží vyhazovalo jako na běžícím pásu mám pocit 8) ) no a pak přišla evakuace pupkáče, tam bylo jasno že na to nebude mít fyzicky. Čekal jsem že nebude kmenovka ale byla a Betsy šla domů. Co si o tom myslela je jasně vidět v gifu :mrgreen:

Ben mi leze krkem, kdyby někdo pěkně sundal jeho, jsem zvědav na jeho reakci :mrgreen:
Yasmin je slušná ghetto trash, ale aspoň je s ní sranda.
Šampon nebo jak se jmenuje je taky pěknej Pat a Mat, už by si měla balit věci :idea:

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S19 - Samoa - EP02

Příspěvekod lacSzlo » 15 čer 2016, 14:36

Ben dál nesympatický, používat jako argument něčí gramatiku a přirovnávat je pak k prostitutkám, to je docela síla. Yasmin slušnej magor a baví mě.
Betsy dopolicajtovala, argumenty měla fajn a očividně chtěla ve hře ještě zůstat, je jí škoda takhle brzo. Mike se chtěl předvést v boji tělo na tělo, jak je na tom fyzicky dobře, a málem ho z toho klepla. Docela mě štve, že jim ho sebrali a ještě k tomu je poslali na další radu, to je docela podpásovka.
Laura měla první fajn moment aneb komentář k Shambo a její dobré zprávě. Shambo sama mi taky zatím na nervy neleze, ale mrzí mě, jak kromě ní (a teď tak trochu Yasmin) o nikom z Galu v podstatě vůbec nic nevíme.

Po 2.epizodě:
Nejlepší: Yasmin, Betsy, Shambo, Laura
Nejhorší: Ben, Hantz, John
(?)

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

Re: S19 - Samoa - EP02

Příspěvekod sun.eagle » 30 črc 2016, 12:05

Foa Foa přišla o Mikea se kterým to fakt nevypadalo vůbec dobře a od nehody v Austrálii to byl asi největší zdravotní průšvih v historii Survivora. A navíc ještě kmenovka která bývá těchto případech zrušena, no nestalo se a Foa Foa to bude mít těžké.
Jinak o kmeni Galo toho nevím vůbec nic, výraznejší je Shambo která se začíná vybarvovat jako velmi "platná" a Laura a její výraz při hlášce o rybách v oceánu je k nezaplacení :D
Pozornost stále více upřená na Russelův kmen, o nalezení imunity bez nápovědy nevím co si myslet, taky jak okolo něj všichni postávali jako stádo tupých a slepých ovcí.

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

S19 - Samoa - EP02

Příspěvekod carneval » 09 říj 2020, 08:31

Tyhle fyzicky challenge v uvodu nikdy nemam rad a vzhledem k dalsi pozdejsi evakuaci mi prislo nefer, ze Foa Foa muselo krome Mika prijit jeste o dalsiho clena - druhy kmen tak cinit nemusel :down:

Jinak jsem si cetl profily Mika a Betsy a opet dalsi pripady uplnejch blaznu, zadna skoda. Nezaujali me uz jen podle kecu na papire...

A Ben je taky hroznej dement, uz se tesim, az pujde. Na jeho obranu ale musim rict, ze jak po nem ta Yasmin startovala, tak bych se ohnal taky. Soutez je soutez a nezaznamenal jsem, ze by ji nejak "chlapsky" sundal. Proste jen srazka dvou blbcu. Shambo a jeji dobry zpravy :fuck:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.


Zpět na „S19 - Samoa“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti