S19 - Samoa - EP03

Upolu, Samoa
September 17, 2009 – December 20, 2009
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S19 - Samoa - EP03

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:51

Epizóda 3
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S19 - Samoa - EP03

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 17:41

Ben měl fakt tragickou sociální hru, dříve nebo později by šel, tohle nezachránil ani Russell. Navíc neměl ani nějakou kdovíjakou alianci a otvírá si tam takhle hubu :cry: Je teda fakt že Yasmin tam na něj vystartovala jako správná ghetto trash, ale on měl i jinde konflikty.
Mám pocit že ve fialovém kmeni se vůbec nic neděje :mrgreen: zatím tam znám jen šampon a černýho russella, který si nevzal plachtu :mrgreen: Když se tam ženský muchlali s těma polštářema, tak jsem měl sto chutí udělat střih na pořádnej slejvák a na to jak to ždímají jako houbu :mrgreen: bohužel se nestalo takže ženský jásají do nebes a chlapi skřípou zubama, ale hlavně že je klid, vycházet se ženskýma rozhodně med není :twisted:
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S19 - Samoa - EP03

Příspěvekod lacSzlo » 15 čer 2016, 20:18

Fialoví jsou nadále s výjimkou Shambo komplet ignorovaní, i Yasmin se po minulé epizodě, kde byla super, vrátila někam do pozadí. Ve Foa Foa se řešili jen Ben a Ashley, Jaison si nádherně prosadil vyhazov Bena, což mě moc potěšilo :idea:
Už jsem si myslel, jak mi Ben v tomhle díle nebude vadit, ale to jak opakovaně šťouchal na radě do Natalie... to se mi zase začala skoro krev vařit :vomit: Hantz má pořád mrtě prostoru a začíná mi tím lézt na nervy (jako věděl jsem, že to tak bude, jen mám pocit, že mi tím minule nelezl tak na nervy :D ).

Po 3. epizodě:
Nejlepší: Jaison, Shambo, Laura
Nejhorší: Ben, Hantz
(?)

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

S19 - Samoa - EP03

Příspěvekod carneval » 09 říj 2020, 09:57

"bad boy" Ben je venku, uz jsem to povetsinou komentoval v predchozim dile - to s tou Yasmin mi prislo ospravedlnitelny, Jaison je mocka. Na druhou stranu Ben neexceloval v nicem, ani fyzicky v soutezich.. a ta jeho prehnana sebeduvera mi nesedla.
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.


Zpět na „S19 - Samoa“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti