S19 - Samoa - EP04

Upolu, Samoa
September 17, 2009 – December 20, 2009
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S19 - Samoa - EP04

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:51

Epizóda 4
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S19 - Samoa - EP04

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 17:52

No vida, člověk skoro nezná fialový kmen a ještě před soutěží už ví, že tentokrát imunitu prohrají, protože o nich ví překvapivě mnohem víc :mrgreen:
V soutěži o odměnu jsem čekal nějakou zajímavou zápletku ala "kdo se dřív pohne". Nakonec z toho byla opět soutěž "Jeff byl dlouho do noci na party" :mrgreen:
Šampon si hraje na největší zálesačku, ale neumí chytat ryby, nechá si ULETĚT slepici...doufám že půjde tenhle Rambo co nejdřív.
Russell jako vůdce mi nějak extra nevadí, i když to s tou plachtou byl podivný krok. Ve Foa Foa kdo že je vůdce? :mrgreen:

Yasmin a její příchod na kmenovku v podpatcích....V PODPATCÍCH!...get out bitch! :evil: :twisted: ale ještě předtim si svlíkni triko :mrgreen: nebejt podpatků tak řeknu asi něco hroznýho, ale tahle černoška mi byla něčim sympatická a není to jen to co má pod trikem :oops:
Moničiny očiska na nějaký čas zachráněna :idea: No a do toho ještě Kelly...v téhle sérii je zase nějak moc atraktivních dívek :mrgreen:

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S19 - Samoa - EP04

Příspěvekod lacSzlo » 18 čer 2016, 21:27

Konečně jsme viděli také nějaké to trochu z Galu, i když pravděpodobně jen díky jejich první cestě na radu, slepicím a Erikově honu za imunitou. Hantz měl konečně míň prostoru, takhle nějak by mi vyhovovalo ho během dílu vidět. Naopak mě nakrkl druhý Russell kecama o tom, jak ho musí všichni poslouchat, protože je vůdce. Bere to na můj vkus až trochu moc vážně. Shambo opět bavila, Yasmin je škoda, byl to zajímavý prvek ve hře. Pomalu, ale jistě mi začíná být sympatická Natalie.

Po 4. epizodě:
Nejlepší: Shambo, Yasmin, Erik
Nejhorší: Russell, Hantz
(?)

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

S19 - Samoa - EP04

Příspěvekod carneval » 09 říj 2020, 10:08

Dalsi zajimavy (v neprilis lichotivem slova smyslu) prvek je ze souteze venku, jen tak dal. Konecne dve rozdilne souteze, Shambo uz kradla slepice, nez zjistili, ze si o ne hezky zahrajou.. co teprve, kdyby ji ta slepice ulitla jeste pred soutezi :lol: Uz jsem videl FoaFoa s kurnikem, kdyz to Dave uplne neuveritelne zachranil. Vsechna cest, prestoze mi moc nesedi.

Soutez o imunitu asi ok, takovy nic extra, ale jsem rad, ze Galu konecne prohralo. Doslo na vylouceni Yasmin, coz asi dava smysl.. pripada mi jako dalsi z nekonecny rady silnych zen ala Sherea, Crystal atd.. nicmene pobavilo me, jak tam na rade rikala, ze se chtela Jeffovi libit. Nejak na to nemel moc co rict :mrgreen:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.


Zpět na „S19 - Samoa“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů