S19 - Samoa - EP07

Upolu, Samoa
September 17, 2009 – December 20, 2009
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S19 - Samoa - EP07

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:52

Epizóda 7
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S19 - Samoa - EP07

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 17:54

Šampon je teda lídr k pohledání, sama ani nevybrala lídra na puzzle :mrgreen: i když ono je to stejně jedno, FF je tak tragickej, že by prohrál i se samotnym šamponem. Příští díl sloučení, což je do jisté míry pro Russella vysvobození, protože s Jaisonem by nevyhrál žádnou další hru.
Docela jsem zvědav kdy poznám Bretta a Johna, od těch dvou jsem snad neslyšel jednu pořádnou větu.
Velmi mě pobavil komentář Russella k Liz :D :D Nechápu, jak vůbec může chodit, aniž by upadla :D :idea:
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S19 - Samoa - EP07

Příspěvekod lacSzlo » 18 čer 2016, 22:23

Hrozně mě zklamalo, že Laura po tom rozhovoru na pláži neposlala Russella za jeho zády do hajzlu, fakt jsem na 100% procent čekal, že právě to bude následovat. Takže trochu zklamání. Naopak se mi líbilo sledovat Natalii, jak kecá s Laurou o motivačních knížkách, zajímavá taktika, která Natalii rozhodně vychází, rozhodně víc než bylo Liz platný zapalování ohně. :D V Galu tradičně bavili hlavně Shambo a Erik, poslední dobou má víc prostoru i Dave, který mě taky docela baví...

Po 7. epizodě:
Nejlepší: Erik, Shambo, Dave, Natalie
Nejhorší: Hantz, John
(?)

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

S19 - Samoa - EP07

Příspěvekod carneval » 14 říj 2020, 07:05

Tenhle dil si moc nepamatuju, Shambo se stala sefovou a pak vybrala dva vitezny tymy - jeden vyhral plachtu a vylet lodi, druhy pak imunitu. Jaison uplne tragickej, vlastne jako dycky. Liz mi byla docela sympaticka, skoda, ze uz nastal jeji cas. Hold neni uz moc z ceho vybirat..
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.


Zpět na „S19 - Samoa“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti