S19 - Samoa - EP10

Upolu, Samoa
September 17, 2009 – December 20, 2009
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S19 - Samoa - EP10

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:53

Epizóda 10
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S19 - Samoa - EP10

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 19:16

Tedy tak tohle je hodně našláplá sérka, ty tajný imunity všude v kempu tomu dávají opravdu říz jak prase :idea:

Nathalie - v počátcích jsem si myslel, že je tam do počtu a jen se opaluje, ale roste z ní pěkná dračice co nepohrdne grilovanou krysou a v soutěžích jede o sto šest, hezky se na to kouká :idea:

Russell našel už třetí imunitu a pěkně si to tam dává, takový lidi jsou potřeba v každý sérii a když se dostanou do kmene kterej je v početním oslabení, je pak radost se na to koukat :idea: záběry jak leží na houpací síti perfekt 8)

Šampon se znovu předvedla svým trapným smíchem, ví ta ženská že si tim zadělává na malér? neví. Doufám, že Russellovi pokus s vypuštěním slípky vyjde :idea:

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S19 - Samoa - EP10

Příspěvekod lacSzlo » 21 čer 2016, 19:52

Tak jak byl Russell v posledních dvou dílech i docela snesitelný, tady mi zase lezl docela na nervy - třetí idol už je trochu silný kafe a ještě jak to půl dílu okecává, fakt mi to celkem štvalo. Mezitím Bretta třeba nenechaj ani okomentovat tu Shambino srdceryvnou zpověď, co k němu měla. :down:
Shambo v tomhle díle jediná bavila, ten hysterickej smích, když Laura odpadla v soutěži :D Soutěž samotná taková divná, teda minimálně ta část s házením šutrem, přišlo mi divný, jak měl každej jen jeden pokus. V téhle sérce mi přijde, že jsou některý soutěže inspirovaný těma bigbrotherovskýma, například tahle nebo to pálkování hned na začátku merge, z toho BB přímo sálal :D

Po 10. epizodě:
Nejlepší: Shambo, Laura, Natalie
Nejhorší: Russell, Mick
(?)

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

Re: S19 - Samoa - EP10

Příspěvekod sun.eagle » 31 črc 2016, 18:06

Další imunita pro Russela to jako fakt? Jsou dvě možnosti bud je Russel jedinný ze všech soutěžících který má IQ nad 95 a zbytek si zřejmně neumí ani zavázat tkaničky a myslí si že děti nosí čáp - jak jinak si vysvětlit nalezení třetí imunity...nebo je řada řádně cinklá.
Je jedno jak to dopadne já tomu nevěřím a řada bude mít navždy cejch "divné série" kulantně řečeno.

Je škoda Laury protože to mohla být ještě zajímavá řevnivost s Russelem "přihraj mi imunitu" H. Ted to vypadá že s kmenem Galo je amen, ostatně už vyřazením Erika si pod sebou povážlivě nařezali větev a absolutním ignorováním Shambo - (další nepochopitelná záležitost potvrzující mou doměnku že průměrné IQ tam bude kolem 60 nejvýš ) si tu větev podřízly úplně.

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

S19 - Samoa - EP10

Příspěvekod carneval » 21 říj 2020, 06:38

Ukazky nas nalakaly na novou imunitu a samozrejme ji nasel Russell - ta napoveda dost jasna (video mista navrch klasicky rikanky). Prislo mi divny, ze pupkatej Russell utekl Dejvovi, kterej ma bejt nejakej trener fitness nebo ceho.. :heat:

A pak najednou uz nikoho imunita nezajima? Russell visi v siti a nic nehleda a dementum to nedoslo - anebo doslo, proto sli po Natalie...

Obe dve souteze mi prisly shit, v ty prvni mela Natalie jasnou vyhodu, tah druhyho tymu jsem nepochopil... ta druha soutez pak byla jeste horsi.. ale ten divnej smich Shambo, kdyz Laura vypadla :lol:

Vylouceni Laury vitam, nemel jsem ji rad, ale urcite patrila mezi tu "chytrejsi" cast a proto prave sla...
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.


Zpět na „S19 - Samoa“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti