S19 - Samoa - EP11

Upolu, Samoa
September 17, 2009 – December 20, 2009
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S19 - Samoa - EP11

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:53

Epizóda 11
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S19 - Samoa - EP11

Příspěvekod lacSzlo » 25 čer 2016, 17:02

Jeden z mála rekapů, který není ani tak rekap, ale spíš doopravdy obsahuje docela hodně nových záběrů (což z něj dělá jeden z těch lepších a koukatelných).
Hvězdy tu pak rozhodně jsou především Erik a jeho nahánění slepice, Laura a Dave při komunikaci se Shambo, no a pak především bezkonkurenčně Shambo sama. To byla zase smršť :D Hádka s Davem o taktice, rozmluva s Monicou, vyprávění o sestře Lauře, chycení kuřete atd. atd. atd.
Jo, a pak ještě ta věc s Russellem, jak chodil za tmy po táboře s idolem kolem krku. To bylo něco tak na pěst arogantního... ale zároveň taky naprosto neskutečně stupidního, až mi to přišlo vlastně strašně vtipný. :D
Bavil jsem se.
(?)

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

Re: S19 - Samoa - EP11

Příspěvekod sun.eagle » 31 črc 2016, 20:50

Tyhle rekapitulace nemám moc rád a dívám se na ně spíš z povinnosti, ale tahle mě docela bavila. Nějaké prohloubení informací o hráčích tam samozřejmě taky bylo ale stekně jako v normálních dílech byli protěžováni jedni a titéž, čili Russel "přihraj mi tu imunituů H., Zároven se potvrdilo jaká je Shambo pinda, ty její kecy že Laura narušila její soukromí prostor když si vylévala srdce...přivede ji do rozpaků když právě osobě kterou nemusí říká takové citlivé věci a pak ji odsoudí za její chladnou reakci... co k tomu dodat.
Russelovo noční extempore jenom zapadlo do mozaiky kterou tvoří v téhle řadě, opravdu na mě spíš působí jako najatý herec než regulérní hráč.


Zpět na „S19 - Samoa“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů