S19 - Samoa - EP14

Upolu, Samoa
September 17, 2009 – December 20, 2009
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S19 - Samoa - EP14

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:54

Epizóda 14
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S19 - Samoa - EP14

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 19:23

Kdo dělal tu pavučinu na kokosy, nějaký Samoa pavouk? :mrgreen: nechtěl bych. Shamboo out, dalo se čekat, jestli by se Brett dostal daleko, neni šance, i když ve hře nic nepředved, má v porotě celou rodinu 8)
Překvapení série - nebyla tu slaďárna s rodinnými příslušníky :idea:
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S19 - Samoa - EP14

Příspěvekod lacSzlo » 28 čer 2016, 21:05

Musím říct, že jsem nějak nepobral to modlení při tahání za provazy - na jednu stranu mě to hrozně štvalo, ale bylo to zároveň tak neuvěřitelně absurdní :D
Zbytek dílu nic moc, Brett dal druhou imunitu a Foa Foa vyhodili Shambo, která mohla být perfektní goat do finále, ale držení Micka kvůli imunitám asi dává smysl (tím pádem to ale znamená, že on ve finále nikomu nevadí?).

Po 14. epizodě:
Nejlepší: Shambo
Nejhorší: Mick
(?)

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

S19 - Samoa - EP14

Příspěvekod carneval » 13 lis 2020, 07:56

Blazniva Shambo je venku, byl jsem s jeji hrou ale spokojenej. Jasne, zdala se byt hodne snadno podrazdena a mstiva, mela spoustu zabavnych momentu, a byl jsem rad, ze se rozhodla prehodit strany. Byla by kazdopadne idealni volbou do finalove trojky :idea:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.


Zpět na „S19 - Samoa“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů