S33 - Millennials vs. Gen X - EP02

Mamanuca Islands, Fiji
September 21, 2016 – December 14, 2016
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S33 - Millennials vs. Gen X - EP02

Příspěvekod ItalianManiac » 22 zář 2016, 07:51

Epizoda 2
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP02

Příspěvekod brninho » 29 zář 2016, 12:45

Dojem z úvodní epizody je čáštečně napraven, bavilo mě to..
Když David našel HII, tak jsem si řekl "ach bože, zas to nečekaně našel někdo, kdo to potřebuje, za co mě CBS trestá", ale pak jsem si uvědomil, že vlastně mi je docela sympatickej Ken, kterej není v té nudné alianci a že teda nejbližší kmenovka Gen X smrdí blindsidem na Paula, budu zvědavej. Na druhou stranu Davida je třeba vyloučit co nejdřív, je to přesně ten typ, co to dotáhne do finále, pokud postoupí do další fáze hry a poslouchat jeho poloubrečenej hlas každou epizodu se mi moc nechce.
Millenials...Ta skupinka jako celek je zábavná, člověk často nadzvedává obočí, buď v pozitivním nebo negativním slova smyslu, jako třeba při Jayově komentáři o tom, že žádnej pár to nikdy nedotáhnul ve hře do konce :D Já vím že je to už přes deset let, ale Jay zas až tak mladej není a "domácí úkoly" by si hráči reálně uvažující o výhře dělat měli. Tray naprosto zbytečnej prvek, připomíná mi ty slavný bratry ze SJDS, jak jeden teď pigluje podobně inteligenčně nadanou Kat z OW a BvW, Figgy před odvysíláním první epizody vypadala z té bídy fakt dobře, ale do té trojice pasuje ideálně. O to víc mě zaráží výsledek TC, solidní práce Michelle, která se pro mě teď stává favoritkou (rychle jí přestane být, pokud v tradičně nudnější prostřední a předfinálové pasáži bude povídat o Bohu a Bibli), v ní vidím hlavní důvod, proč se ke "krasavcům", přidali i outsideři Michaela (napřesdržku), Will a ten jakože ženskej Cochran. V Mari jsem viděl potenciál, ale podle mě je někdy v budoucnu horká kandidátka na takovou tu Probstovu divokou kartu v nějáké hvězdně či polohvězdné sezoně, má moře fanoušků, v confessionals byla docela přímá a bez servítek a mezi ženskými- asiatkami zas tolik kandidátek není.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Spencer91
Příspěvky: 51
Registrován: 27 srp 2013, 11:09
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Palau, Guatemala, Micronesia, Gabon, Tocantins, Samoa, HvV, Philippines, Cagayan, Worlds Apart
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz, Jonathan Penner, Jane Bright, Coach Wade, Stephanie LaGrossa, Yau-Man Chan, Spencer Bledshoe, Carolyn Rivera, Max Dawson, Hali Ford
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Marquesas, Africa, Caramoan
Kontaktovat uživatele:

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP02

Příspěvekod Spencer91 » 29 zář 2016, 20:43

Vyhazov Mari mě fakt mrzí... sympatická, výrazná, myslelo jí to... a to jí bohužel stálo flek....

Na tyhle beauty aliance mladejch krasavců jsem alergickej už od Nicaragui a duo Figgy, Taylor je mi krajně nesympatický už od úvodu... jinak celkem slušnej průběh, koukat se na to dá. Jsem zvědavej na ten swap příště....

Odesláno z mého SM-G900F pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP02

Příspěvekod cypher.eu » 30 zář 2016, 01:38

Omg omg omg to je zase přehlídka dementů! :cry:

David mi potvrdil co jsem si o něm myslel v prvním dílu, prostě úplně mimo člověk, naprostá ovce, navíc bez sociální inteligence... Kdo mě nově tento díl dost nasral, byla Michaela a její naprosto přehnaný reakce na románek Figgy a Taylora, dost pravděpodobně čistá závist, no a samozřejmě ten "ženskej Cochran" za to, co předvedla na kmenovce, panebože jak ty jsou blbý!!! Obě vyměnily potenciálně dost solidní flek v alianci za naprosto poslední místa u "krasoňů" :cry: Bylo by nádherný, kdyby příště letěla jedna z nich s díky za jejich službičku z tohohle dílu...

Mari je škoda, minule i teď se mi zamlouvala asi nejvíc z těch lidí tam. Zaujal mě teď i Ken, vypadá na hodně schopnýho hráče, potom taky ten týpek co je naprostej mix mezi Chrisem a Sargem z Vanuatu, z mlaďasů pak Adam... ale spousta lidí měla ještě téměř nulový air time, takže snad přibudou časem sympatie i k dalším.
Završením Survivora měla být 40. řada

Kamhal
Příspěvky: 34
Registrován: 24 říj 2014, 12:20

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP02

Příspěvekod Kamhal » 30 zář 2016, 10:22

Jsem jedinej, komu prijde, ze z Davida uplne strika final tribal goat edit? Vemou ho do fin, protoze nema absolutne zadny respect...
To ze neodejde Figgy bylo jasny, protoze cely dil byl postaveny ve smyslu "je jasny, ze musi jit, protoze par..." a ani nepamatuju, kdy by bylo vylouceni takhle primocare napsany v editu...
Mimochodem taky jste si vsimli, ze naprosto nikdo neumel v prvni casti IC skocit do vody? :lol:

Uživatelský avatar
Pete
Příspěvky: 34
Registrován: 02 zář 2013, 18:58
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, All-Stars, Palau, CI, Fiji, China, Micronesia, Tocantins, Samoa, HvV, RI, Philippines, Caramoan, BvW, Cagayan, WA

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP02

Příspěvekod Pete » 30 zář 2016, 21:49

Michelle musí být v reálu ještě víc sympatická než na obrazovce, málokomu se podaří přetáhnout do menšinové aliance tři lidi a tím z nich udělat ocas oné aliance bez toho, aniž by si to uvědomili, k tomu ještě pro záchranu milostného párečku, navíc ani nebude dostávat čočku od zbylých "podražených", protože ona neswitchla, i když za tenhle blindside může kompletně ona. Snad jí to vydrží a pokud jo, nebojím se ji nazvat upgrade Parvati, jelikož nepotřebuje flirt, je brzo soudit po 2. epizodě, ale potenciál je tam ohromnej. Jo a samozřejmě je extrémně šukatelná. :ass:

Favs: Michelle, Zeke, Ken
Out: Michaela, Taylor, ženy v Gen X u kterých si nepamatuju ani jména, Paul
All Time Favs: Richard Hatch, Boston Rob Mariano, Brian Heidik, Cesternino, Fairplay, Gary, Jonathan Penner, Parvati Shallow, Yul, Yau-Man Chan, Earl, Todd Herzog, Tyson Apostol, Russell Hantz, Malcolm Freberg, Tony
AU: Brooke, Henry, Luke, Shonee, Golden GOD

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP02

Příspěvekod kachna » 02 říj 2016, 17:55

K prvnímu dílu jsem se vyjadřovat moc nechtěla, protože jsem ještě nebyla rozhodnutá, co si o nové sérii myslím, ale teď už jsem opět tady jako pravidelný komentátor každého dílu :mrgreen:

Série se mi zatím překvapivě líbí, jména si ještě moc nepamatuju, takže moje hodnocení bude asi velmi zajímavé...
U starších mi zatím nikdo nijak extrémně nevadí. Nevadilo mi, že minule šla Rachel, zvládla bych i Davida, takže to vyšlo nastejno. Ten, pokud se neuklidní, bude až nepříjemně zajímavým prvkem hry. Nemám ráda paranoidní bláznivé lidi, co se bojí spojení mačety s bambusem. Každopádně imunita v jeho rukou bude asi zajímavá. Líbí se mi Ken, ten by mohl hrát docela zajímavě a navíc je odlišný tím, že jako model se strání a není součástí populární groupy a to se mi překvapivě celkem líbí.

U mladších bych byla asi radši, kdyby šla Figgy. Takhle akorát budeme muset číst komentáře typu, ta je dobrá, případně šu*atelná, nebo tu bych si dal a to nějak nepotřebuju :mrgreen: Mari by mohla být zajímavým hráčem, takže škoda, že šla. V kmeni se mi líbí spíš skupina nepopulárních nekrasavců a překvapivě mi přijde velice zajímavý ten s tou barevnou košilí a knírem, jméno jde zatím uplně mimo mě :mrgreen:

Jsem zvědavá napříště, zatím se mi série docela líbí :idea:

Empli
Příspěvky: 71
Registrován: 30 dub 2015, 15:37
Nejoblíbenější série: S7, s8, s12, s13, s15, s16,s 18 s20, s25, s28, s31
Nejoblibenější hráči: Brenda, Amanda, Parvati, Aimi, Taj, Denise, Kim, Andrea, Jenna, Boston Rob, Malcolm, Spencer, Greg, James, Ozzy, Ethan, Yul, Yau Man, Tom, Terry, Jonathan Penner, Mike, Joe
Nejméně oblíbené série: S4, s23, s26, s14, s5, s22, s24, s29

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP02

Příspěvekod Empli » 03 říj 2016, 00:06

Vcelku zábavný díl a jinak se mi tahle série vcelku líbí.

Kdo u generace X najde skrytou imunitu? No samozřejmě, že David :D, ale překvapil mile s tím ,že rozdělal oheň. Jinak on je opravdu zajímavá figurka. Na jednu stranu chci vidět, jak se bude v průběhu hry měnit a jak tam bude jančit atd, ale zároveň to svým způsobem ani vidět nechci.

Hodně mě překvapila zpověď Kena, bych řekl, že byl vždycky ten oblíbený atd. :idea: za tu ulovenou chobotnici.

Ty zdravotní problémy jsem čekal, že nastanou u Paula a byť mu samozřejmě nic zlého nepřeju, tak jeho odchod ze hry by mi vůbec nevadil.

Jinak snad ta skrytá imunita té alianci Dave+ Kenneth pomůže.

Z té většinové aliance zatím fandím jen: Chrisovi a Bretovi. Zbytek je mně zatím docela fuk.

Generace Y: Ta kmenovka s nimi :D Zvlášť Hannah. To děvče je dobrý blázen teda. K přeběhlíkům k alianci Figgy, Justin, Michelle, Taylor snad jen tolik: jejich blbost, už vidím jak je tahle čtyřka vezme mezi sebe. Vypadnutí Mari mně štve hodně. Jelikož jsem v ní viděl hodně velký potenciál, celkově se mně zdála fajn a fandil jsem jí v tomto kmeni asi nejvíc společně s Adamem. Románek Figgy a Taylora hned takhle ze začátku, taky podle mě pitomost. Jsem jinak zvědav jak dlouho jim to vydrží. Z Michaely se podle mě stane další ukázka afektované a otravné černošky.

Soutěž o imunitu jako taková fajn.

:idea: Adam, Jay, Michelle, Brett, Chris, Kenneth,
Zatím ani nefandím, ale ani mně nijak nevadí abych je neměl rád a chtěl jejich vypadnutí: David, Jessica, Sunday,Will
:down: Cece, Lucy, Paul, Hannah, Figgy, Michaela, Taylor, Zeke

couts
Příspěvky: 46
Registrován: 09 dub 2015, 13:39

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP02

Příspěvekod couts » 03 říj 2016, 20:46

Tahle serie mě hodně baví :)
Milenni celkem zariskovali vyřazením Marii. Taylor a Figgy mají v kmeni alianci a sloučení by dali v pohodě a tam by byli hodně silní. Naštěstí přijde zamíchaní a tento páreček se snad rozdělí.
Líbí se mi hra Hannah tako normální charismaticka holka. Jak se bavila s Michelle během kmenovky bylo geniální a respekt jak dokázala upřednostnit hru před city a myslela na svou pozici.

Serie se mi zatím hodně líbí snad to bude tak dál pokračovat.

Fandím - Zeke, Hannah.

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP02

Příspěvekod Radix » 12 říj 2016, 19:31

Tak druhý díl byl už o něco zajímavější než ten první. Díky páru Taylor - Figgy už si navíc uvědomuju, kdo je kdo, v té čtyřce s Jayem a Michelle. :D

David našel imunitu, paráda! I když jsem z toho nadšený hlavně proto, že je v alianci s Kenem, kterému fandím a zdá se mi čím dál tím víc sympatičtější. David dokonce rozdělal oheň a přes nepovedený výkon v IC to byl pro něj pozitivní díl. Pořád doufám, že se z něj vyklube Cirie. :D Jsem rád, že Paul nebyl evakuován, i když se ukazuje ve špatném světle a je v opozici proti zajímavějším hráčům, ale takový konec nikomu nepřeju. Doufám, že skončí rychle standardní cestou. :hungry:

IC byla povedená a pěkně vyšlo, že šel i druhý kmen na TC. Jen mě mrzí vyřazení Mari, v níž jsem viděl velký potenciál. Čím dál tím víc mě irituje Taylor, který jen slepě následuje Figgy. :cry: Měli prostě rozdělit ten pár. Michaela, která mě iritovala tím, že se chovala s prominutím jako idiot kvůli Figgy s Taylorem, vůbec nic nezískala tím přesunem k alianci té čtyřky "pěkných", stejně tak Hannah, ve které vidím dost Aubry, a Will, který se mi zdá docela rozumný na svůj věk. Snad se to příště otočí, protože nechci, aby šel Adam, který je mi sympatický a zdá se mi, že o hře dobře přemýšlí, a po pravdě ani Zeke, který je docela zajímavý.

Příště poprosím ven Michaela nebo Taylor!

Favorité: Adam, Ken
Zajímaví: Zeke, David, Hannah
Nefandím: Taylor, Michaela
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP02

Příspěvekod jukab » 16 lis 2016, 21:21

Tak mi nadšení z první epizody dlouho nevydrželo :) Nečekal jsem, že bude Hannah tak snadno ovlivnitelná, Michaela otravná+nealianční. Michelle je docela dobrá, ale jen do menšinových aliancí, ve většinových jen přitopí pod kotlem nudou.

Fandím: Adam, Zeke, Ken, David
Pryč: Hannah!, Paul, Sunday, Will, Figgy+3

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S33 - Millennials vs. Gen X - EP02

Příspěvekod sun.eagle » 01 srp 2019, 20:25

Alfa beta kapa pí=če přežila a ti tupci jim zobou z ruky. To neviděli předchozí série? Vsadím se že někdo z nich půjde hned při první příležitosti, takže úplně stupidně vyhodili zajímavou hráčku. Hannah největší koza večera, co ta na té kmenovce předváděla...sympatická holka ale potřebovala by se asi pořádně praštit do hlavy aby jí v tom majáku začalo svítit. Nerd který se chce vetřít mezi krasavce. Ale tady nejsi na střední pipino.
Hlasování Michaely jsem taky nepochopil. nejdřív se tam s Fiffy pohádá a hraje zagorku a pak alibisticky odstřelí někoho jiného.

Uživatelský avatar
SnowWhite
Příspěvky: 115
Registrován: 04 bře 2017, 18:23
Nejoblíbenější série: S16 FvF Micronesia
S24 One World
Nejoblibenější hráči: Kim Spradlin, Sophie Clarke
Nejméně oblíbené série: S6 Amazon
S21 Nicaragua
Bydliště: Jihlava/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

S33 - Millennials vs. Gen X - EP02

Příspěvekod SnowWhite » 04 úno 2020, 17:36

Tenhle díl byl teda strašnej. Vypadnutí Mari mě dost mrzí, z kmene Mileniálů patřila k těm zajímavějším. Hannah mě zradou její aliance dost zklamala, daleko radši bych viděla jít nesympatickou Figgy a hned za ní toho jejího krasoně Taylora. Do toho ještě ty její spory s Michaelou, ta mě taky pěkně štve, to v týhle soutěži nemůže být aspoň jedna sympatická mladá černoška? Mezi moje favority pořád patří Adam a Zeke. Jay mě taky dostal. Prý, že páry v Survivoru dlouho nevydrží. :mrgreen:
Spoiler!
Ehm. Rob a Amber? Nedošli náhodou do finále? Nemají náhodou čtyři děti?


V kmeni starších David našel imunitu a založil alianci s Kenem, který se mi asi z fialového kmene líbí nejvíc, takže doufám, že to spolu roztočí a vyrazí alfasamce Paula. Je mi neskutečně protivný, ale při tom lékařském zásahu mi ho bylo líto. Mrzí mě, že ženy v tomhle kmeni nemají skoro žádný airtime. Až na IC jsem si všimla, že je tam nějaká Lucy.

Cením, jak byla HII hezky zabalená do kokosu, ale esteticky se mi nelíbí ani tahle ani ta kmenová. Za to hudba je dost super. :idea:

Fandím: Adam, Zeke, Ken
Ven a fofrem: Figgy, Taylor, Paul
Obrázek
BEST OF THE BEST: SARAH (28,34,40), SOPHIE(23,40), KIM(24,40) and CIERA(27,31,34)
Other favs: Parvati(13,16,20,40), Andrea(22,26,34),Stephanie (10,11,20), Yul (13,40), Laura M. (19,27), Spencer(28,31), Jerri (2,8,20), Corinne(17,26), Vytas (27,31), Chaos Kass (28,31), Zeke (33,34), Stephen(18,31), Courtney(15,20), Todd(15), Ian(10), Caleb (27),Cochran(23,26),Tai (32,34), Ethan (3,8,40), Cirie (12,16,20,34), David (33,38), Hayden (27),Albert (23),Chelsea(24),Hali(30,34)Tony (28,34,40), Christy (6), Rob (6,8), Natalie(16),Janet(39), Kathy(4,8), Hannah (33)


Zpět na „S33 - Millennials vs. Gen X“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti