S33 - Millennials vs. Gen X - EP03

Mamanuca Islands, Fiji
September 21, 2016 – December 14, 2016
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S33 - Millennials vs. Gen X - EP03

Příspěvekod ItalianManiac » 22 zář 2016, 07:51

Epizoda 3
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP03

Příspěvekod cypher.eu » 07 říj 2016, 09:55

Celkem nudný díl, ten summit byl úplně o ničem a totální vata, soutěž taky zívačka a 1000x viděná variace na "přenes kousky puzzle přes překážky, poskládej puzzle", aspoň výsledek kmenový rady celkem potěšil, Paul byl tupej a neohrabanej a ta aliance mi velice připomínala Zapateru, takže je dobře, že je po ní. Na druhou stranu Cece i David jsou taky extrémně nesympatičtí, člověk si nevybere.

Jakž takž zatím fandím: Ken, Adam, pravděpodobně i Michelle i když nebyla vůbec vidět
VEN: David, Cece, Michaela, Hannah
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP03

Příspěvekod brninho » 07 říj 2016, 18:38

Mě tam to mezigenerační téma zavazí, Probst se z toho může na kmenovkách posrat, soutěžící do těch keců musí být taky nucení, jinak si myslím že je to každýmu u prdele, akorát Ken se na kmenovce po Hujerovsku chytil.
Vůbec ty kmenovky jsou asi na téhle řadě zatím jediný pozitivum, trio krajně nesympatických žen překvapilo. Plusový body pro Zeka za "cold shoulder" Cochranovi v sukních a Adamovi za náznak přemýšlení, bojim se, že s Michelle a možná právě Zekem budou z Millenials jediní, co tu mozkovnu i umí používat.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP03

Příspěvekod kata_rina » 07 říj 2016, 23:52

Pochopil prosím někdo tu "seanci"? Podle mě to bylo úplně bezúčelové... Ale což.

Je to poprvé co se vyjadřuji k této sérii, protože zatím vůbec nedokážu říci zda se mi líbí nebo ne. Mám takové rozporuplné pocity... Moje favoritka Mari vypadla. V kmeni mladých mě zatím dost irituje skupinka "vůdců" v čele s Figgy a Taylorem :cry: Naopak mi přijdou sympatičtí ti v opozici, hlavně tedy Adam a i Zeke. Co se starších týče, David je taková komická postavička jak z nějakého animáku :D Vždycky když vykulí oči a začne se smát :lol: Líbí se mi hra Kena, od kterého jsem toho tolik ze strategie nečekala.

Jsem zvědavá jak se to dál bude vyvíjet.

Obrázek
Obrázek

Empli
Příspěvky: 71
Registrován: 30 dub 2015, 15:37
Nejoblíbenější série: S7, s8, s12, s13, s15, s16,s 18 s20, s25, s28, s31
Nejoblibenější hráči: Brenda, Amanda, Parvati, Aimi, Taj, Denise, Kim, Andrea, Jenna, Boston Rob, Malcolm, Spencer, Greg, James, Ozzy, Ethan, Yul, Yau Man, Tom, Terry, Jonathan Penner, Mike, Joe
Nejméně oblíbené série: S4, s23, s26, s14, s5, s22, s24, s29

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP03

Příspěvekod Empli » 08 říj 2016, 18:18

Tak a Paul je ze hry paráda. Může si za to i sám. Neměl říkat, že kdyby kluci utvořili chlapskou alianci, že na to dámy budou samotné. David překvapuje a zase úplně tak zoufale nehraje.

Ta setkání vybraných jedinců z obou kmenů mně přišlo naprosto zbytečné a akorát to později někomu může pokazit hru. Každopádně Paul a Chris byli pěkně blbí, že tam nechali Cece a Davida osamoceně s Figgy a Taylorem. Ty logicky hned vše vyžvanili.

Hannah a to její já vám to musím vysvětlit proč jsem hlasoval tak jak jsem hlasovala, děvče když chce aby jsi odešla tak odejdi a nehuč do něj pořád.

Pokud se každopádně v tom jejich kmeni nějak jinak seskupí a vyhodí Figgy a nebo Taylora tak mně to rozhodně vadit nebude.

Nechápal jsem ani odpověď Cece na té kmenovce zda je se svým výkonem na lávce spokojená. Měla by mít trošku pokory a přiznat, že tam nepodala zrovna skvostný výkon.

Zatím nejvíc fandím dvojici Adam, Ken. U Kena se trošku bojím, že ho stihne osud alá je super, sympatický, oblíbený a jdou mu soutěže (což myslím, že mu půjdou) a proto ho v individuální části hry brzo vyhodí.

Zatím jsem s touto řadou spokojený.

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP03

Příspěvekod Radix » 13 říj 2016, 11:03

Tak ačkoliv byl díl nic moc, tak konečné rozuzlení za mě paráda, i když vyřazení z CeCe by mně taky nevadilo, protože mě v tomhle díle začla neuvěřitelně iritovat.

Summit byl nudný a záměr produkce určitě nenaplnil. Ti můžou být akorát tak rádi, že se David trochu chytil. Jinak bohužel nuda.

Soutěž sice klasika přelez, přeskoč, podlez, slož, ale měla tam dobrý prvek na té kladině, kde to právě CeCe těžce pokazila a ještě na to byla pyšná na TC?! :shock:

Ohromně potěšil Adam skvělou argumentací, proč by Michaela a Hannah měly opustit tu "pěknou" čtyřku. Snad to vyjde. Ken taky dobře přesvědčoval, proč se zbavit Paula, který se ale nakonec potopil sám. Od Davida to zatím překvapivě není taková tragédie.

Jsem zvědavý na další vývoj v obou kmenech, takže je mi jedno, který příště vyhraje.

Favorité: Adam, Ken
Zajímaví: Zeke, David, Hannah
Nefandím: Taylor, Michaela, CeCe
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S33 - Millennials vs. Gen X - EP03

Příspěvekod sun.eagle » 02 srp 2019, 13:05

Král kmene gen X Paul naplnil osud všech těch, kteří se chopili role vůdce hned na začátku a byl odstřelen jako druhý z kmene.
Ken je zatím můj favorit, důkaz že nelze hodnotit knihu podle obalu. Introvert, který toho moc nenamluví a interakce s lidmi, potažmo mezi ně zapadnout je pro něj problém. Vzhledem k tomu že tyhle povahové rysy se nápadně podobají i mé povaze tak o tom komu budu fandit mám jasno.
Pokud bude Ken s Davem a Cece držet při sobě, a navíc s imunitou plus přiberou nějakou další osobu, tak by mohli získat neotřesitelné postavení minimálně do sloučení.
V téhle sérii bych nechtěl promíchání kmenů ještě před sloučením. Někdy to zlepší dynamiku hry, ale taky to zpravidla odnese nějaký zajímavý hráč, který potom chybí u sloučení.

Uživatelský avatar
SnowWhite
Příspěvky: 115
Registrován: 04 bře 2017, 18:23
Nejoblíbenější série: S16 FvF Micronesia
S24 One World
Nejoblibenější hráči: Kim Spradlin, Sophie Clarke
Nejméně oblíbené série: S6 Amazon
S21 Nicaragua
Bydliště: Jihlava/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

S33 - Millennials vs. Gen X - EP03

Příspěvekod SnowWhite » 06 úno 2020, 21:28

To byl díl jak ze žurnálu Jessica je mi sice krajně nesympatická, ale dost ji teď cením za to, jak se rozhodla otočit a vyřadil otravnýho protivnýho Paula, co mě štve už od prvního dílu. Plná huba keců a skutek utek, v soutěži nebyl o nic víc prospěšnější než CeCe.

V obou kmenech fandím underdogům. U generace X se mým favoritem překvapivě stal David i Ken, který sice vypadá jak namachrovaný svalovec, ale srdce má ze zlata a je to fakt sympaťák. U mileniálů mám favority Adama a Zeka, krok od Hannah na minulé kmenovce vážně nechápu. Doufám, že Michaela použije mozek a přidá se k Adamovi. Naopak páreček Taylor a Figgy se mi neskutečně protiví, doufám, že brzo někoho z nich vykopnou. Protože na další cringe vyznání lásky ala Ozzy už fakt nemám.

Podstatu summitu jsem nepochopila, ale whatever, aspoň si pošmákli na burákovém másle. Ještě mě vytáčí ty generalizační kecy o esemeskování, co jim tam Probst pořád cpe. Doufám, že brzy přijde tribe swap ať už to máme za sebou.

Fandím: David, Ken, Adam, Zeke
Ven a fofrem: Taylor, Figgy
Obrázek
BEST OF THE BEST: SARAH (28,34,40), SOPHIE(23,40), KIM(24,40) and CIERA(27,31,34)
Other favs: Parvati(13,16,20,40), Andrea(22,26,34),Stephanie (10,11,20), Yul (13,40), Laura M. (19,27), Spencer(28,31), Jerri (2,8,20), Corinne(17,26), Vytas (27,31), Chaos Kass (28,31), Zeke (33,34), Stephen(18,31), Courtney(15,20), Todd(15), Ian(10), Caleb (27),Cochran(23,26),Tai (32,34), Ethan (3,8,40), Cirie (12,16,20,34), David (33,38), Hayden (27),Albert (23),Chelsea(24),Hali(30,34)Tony (28,34,40), Christy (6), Rob (6,8), Natalie(16),Janet(39), Kathy(4,8), Hannah (33)


Zpět na „S33 - Millennials vs. Gen X“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů