S33 - Millennials vs. Gen X - EP04

Mamanuca Islands, Fiji
September 21, 2016 – December 14, 2016
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S33 - Millennials vs. Gen X - EP04

Příspěvekod ItalianManiac » 09 říj 2016, 21:09

Epizoda 4
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP04

Příspěvekod brninho » 13 říj 2016, 13:50

Woow, David právě vykoupil svou zbytečnou účast z nadhledu zbytečným, ale přesto parádním použitím HII, tu asiatku našlehanou steroidama jsem vůbec nemusel.
Pořád platí co jsem napsal minule, na téhle řadě jsou zábavný fakt jen ty kmenovky, normálně i díky té laciné napodobenině na Markíze, kde jsou kmenovky utrpením, vnímám i Probsta hned o něco líp, když se do jeho projevu nepromítá on jako producent (zbytečný cpaní zybtečných témat sezon), ale jen on jako moderátor, tak je to 100 a 1 oproti kolegovi ze Slovenska.
David by byl býval udělal s HII skvělej tah, ale swap zas tou hrou pohne tak, že to byla spíš pro něj zbytečná ztráta, ale on se o svou budoucnost asi stejně bát nemusí, stane se z něj přívěsek někoho a podle mě tam ta FTC bude. No každopádně tahle sezona už ve mně vyvolala aspoň nějákou zvědavost, utrpení jak na začátku to není, osobnosti se začínají rýsovat (i když jich je žalostně málo).
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Pepi
Příspěvky: 80
Registrován: 21 srp 2014, 19:09
Nejoblíbenější série: 16, 20, 28, 13, 40
Nejoblibenější hráči: Cirie, Sandra, Tony
Nejméně oblíbené série: 38, 5, 29, 26, 35
Bydliště: Praha

S33 - Millennials vs. Gen X - EP04

Příspěvekod Pepi » 13 říj 2016, 15:42

David že parádně použil HII? No nevím, nevím :D Vědět tak na 95% o někom, že vypadne a následně na něj zahrát idol mi nepřijde nic mastermindskýho. Byl bych sobec a idol bych zahrál na sebe (max na někoho v alianci), když by byla potřeba. Jessica ještě ke všemu s ním nebyla zas tak spolčená. Tribe swap ten jeho krok pak dokonale zazdí. SPOILER S20
Spoiler!
Má se od Russela a jeho vyřazení Tysona ještě hodně co učit. :D


Nicméně alespoň bylo o zábavu postaráno, neskutečně jsem se po immunity challenge bavil. Sice moc Davida nemusím, ale chtělo by to víc takovejch bláznů, co zahodí svůj idol pro někoho jiného, jakmile jsou v rozpacích. :)

Díky té situaci před kmenovkou je tenhle díl zatím nejlepší z celé řady. :)
10/10
Seen:
Survivor: 1-42
TAR: 19-23, 25, 26, 28, 30-32

martinpalic
Příspěvky: 3
Registrován: 15 čer 2015, 17:53
Nejoblibenější hráči: S1 - Rich, Greg, S3 - Lex, S4 - Hunter, Boston Rob
Kontaktovat uživatele:

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP04

Příspěvekod martinpalic » 13 říj 2016, 16:08

Souhlas s brninhem, podle mě skvěle zahraná imunita. David moc dobře věděl, proč to dělá a vyřazením Lucy tak s největší pravděpodobností získá počty na svou stranu a o to mu šlo. Jessica by mu měla být zavázaná. Kdyby vypadla Jessica, tak by byl David, Ken a Cc stále v menšině. Ken a Jessica si to určitě vyříkají.

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP04

Příspěvekod brninho » 13 říj 2016, 16:20

Aby mi bylo rozumnět- parádní použití jsem myslel ve smyslu parádně jsem se u toho bavil, promíchání ale z věci udělá jen něco pro efekt, kdyby kmeny zůstaly tak jak jsou, tak je to podle mě nejenom efektní, ale i efektivní, čísla by David získal hned na svou stranu..
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP04

Příspěvekod Radix » 13 říj 2016, 16:28

Díl byl celkem povedený, jen jsem díky editu tak nějak tušil, že Millennials opět vyhrají IC.

Jsem rád, že Adam našel HII. Navíc k tomu dostal i personal touch, což podle mě znamená, že se dostane daleko. A to je jenom dobře. :)

Líbila se mi RC, kde jsme viděli vážně pěkné souboje. IC byla vcelku dobrá, ale tyhle skládačky už jsou vysloveně i o štěstí, jestli někoho něco trkne jako prvního.

V celém díle se mi líbil David, který podával dobré výkony už při RC, ale celkově mi přijde čím dál tím jistější. Ken to zahrál správně v dané situaci, jenže to by nesměla být Jessica s prominutím vypatlaná. Myslím, že ani na TC nechápala, co se děje. :cry: Zdá se ještě někomu, že Ken mluví trochu jako Arnold Schwarzenegger? :D

S vyřazením neviditelné Lucy jsem spokojený, i když kdyby letěla Jessica, tak by to bylo taky super. Zahrání HII Davidem bylo správné, pokud by se nechystal swap, což se ale dalo úplně jasně očekávat, že v tomhle tématu "někdo proti někomu" se to promíchá. Takhle si spíš zahodil zbytečně ochranu.
Štve mě, že produkce pořád vrací HII do hry (viz ukázka na příští díl). Prostě mají dát do každého kmenu jeden HII a jak ho zahraješ, tak máš smůlu, další už nedostaneš. Ano, vytváří to občas zajímavé situace, ale celkově to podle mě hře škodí.

No nic, jsem zvědavý, jak dopadne příště swap. Snad se to povede.

Favorité: Adam, Ken
Zajímaví: Zeke, David, Hannah
Nefandím: Taylor, Michaela, CeCe, Jessica
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Pepi
Příspěvky: 80
Registrován: 21 srp 2014, 19:09
Nejoblíbenější série: 16, 20, 28, 13, 40
Nejoblibenější hráči: Cirie, Sandra, Tony
Nejméně oblíbené série: 38, 5, 29, 26, 35
Bydliště: Praha

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP04

Příspěvekod Pepi » 13 říj 2016, 22:58

Asi máte pravdu :D Ale stejnak bych si ten idol nechal pro sebe na pozdějc, být on, určitě ho bude potřebovat. Pro někoho, jako je Jessica bych fakt idol neobětoval. Lidi na svou stranu jde přece získat i jiným způsobem. :D Musím uznat, že to byla ale dobrá podívaná:)
Seen:
Survivor: 1-42
TAR: 19-23, 25, 26, 28, 30-32

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP04

Příspěvekod cypher.eu » 14 říj 2016, 00:38

O poznání lepší díl než ten předchozí, líbila se mi fyzická soutěž o odměnu, klobouk dolů před Hulkem, pěkně si je povodil, i ta Michaela zabodovala když se nesesypala že všichni uvidí její mekmeky...

Co mě moc nepotěšilo bylo hledání idolu spojený se srdceryvným proslovem... nevím, prostě mě tyhle ubrečený pasáže nebaví.

Kmenovka byla zatím nejzajímavější z prvních 4 epizod, mírně u mě stoupl David, kterej dobře zahrál HII, i když nakonec to bude možná úplně jedno když máme příště to promíchání...
Završením Survivora měla být 40. řada

Empli
Příspěvky: 71
Registrován: 30 dub 2015, 15:37
Nejoblíbenější série: S7, s8, s12, s13, s15, s16,s 18 s20, s25, s28, s31
Nejoblibenější hráči: Brenda, Amanda, Parvati, Aimi, Taj, Denise, Kim, Andrea, Jenna, Boston Rob, Malcolm, Spencer, Greg, James, Ozzy, Ethan, Yul, Yau Man, Tom, Terry, Jonathan Penner, Mike, Joe
Nejméně oblíbené série: S4, s23, s26, s14, s5, s22, s24, s29

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP04

Příspěvekod Empli » 15 říj 2016, 01:52

Opět fajn díl.

Líbila se soutěž o odměnu. Michaela se tam dobře rozjela =D Taylor a jeho výkřik (nemusíš tam řvát jak na lesy).

Super jinak, že skrytou imunitu našel zrovna Adam. Fandím mu.

Soutěž o imunitu jinak taky zajímavá.

Jinak jsem nepochopil proč jsou všichni naštvaní jen na Jessicu. Sice s nápadem vyřadit Paula přišla ona, ale ostatní dvě ženy se k ní přidaly a napsaly jeho jméno taky. Tudíž by měli být naštvaní i na ně.

Kenovi se jinak vůbec nedivím, že se mu nelíbilo jak s ním Lucy mluví. Mně by se to taky nelíbilo.

Skrytá imunita zahraná Davidem na kmenovce si myslím, že byla dobré rozhodnutí. Za a) Jessica mu tím může být zavázaná za b) takhle po této kmenovce získali v kmeni většinu a za c) může ji třeba najít znovu. Sice to teď úplně může zničit ono promíchání kmenů, ale to nemohl nikdo vědět. Celkově mě David překvapuje. Jako sice má své slabé chvilky, ale čekal jsem, že bude o mnoho horší.

Vypadnutí Lucy mně vůbec nevadí. Absolutně mně nesedla a celkově to byla děsně nepříjemná osoba.

Jessica je jinak blbá, že vykecala Lucy, že ji ona chce prý vyhodit. Za a) jasně určitě ti jinak řekne, že tě fakt vyhodit chce a za b) takhle mohli zahlasovat za někoho jiného a stále pak mít v kmeni většinu.

Jinak mně přijde, že strašně divně kouká.

Doufám, že následné promíchání dopadne nějak zajímavě a vyrovnaně a snad ten náš páreček zamilovaných bude rozdělen.

Fandím: Adam, Justin, Michelle, Bret, Chris, David,Ken
Nefandím: Jessica, Cece, Hannah, Taylor, Zeke

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP04

Příspěvekod kachna » 16 říj 2016, 13:13

Mně se to zatím líbí hodně. Na vývoj každého rozhodnutí se vždy těším, takže doufám, že se to na takové úrovni udrží co nejdéle.

Moji favoriti jsou hlavně Adam, Zeke, Ken a momentálně mi nevadí ani ten David.

Silně doufám v rozdělení páru Figgy a Taylorem. Sice by to odneslo brečení a fňukání do kamery, ale zas by to mohlo být zajímavé. Teď doufám, že ten s kým ona se tam cicmá je Taylor a ne ten druhej. Nějakou jdou mimo mě.

Dnes nějak nemám chuť na vypisování dlouhých slohů jako to dělám obvykle, tak zase příště :mrgreen:

couts
Příspěvky: 46
Registrován: 09 dub 2015, 13:39

S33 - Millennials vs. Gen X - EP04

Příspěvekod couts » 16 říj 2016, 14:02

4. epizoda parádní.
Spoiler!
Adam našel HI
on to potřeboval nejvíc a bude zajímavé jestli díky tomu dokáže změnit svou pozici v kmeni. RCH neskutečná tyhle soutěže mám rád a Hulk a Michaela neskuteční. Ikdyž Gen X hodně pomohly ty vlny.
Opět nezvládly v ICH skládačku což mě ani moc nepřekvapuje.
Lucy bohužel díky své agresivní komunikaci skončila. Ale mělo vymyšlené hodně dobře. Ještě že Dave vytahl HI. Jessica si tu záchranu ani nezasloužila ale bylo to kvůli počtům nutné. Snad najde rozum.
Hra Dawe a Kena se mi líbí mnozí si to neuvědomují ale stavají se z nich pevní spojenci jako z Figgy a Taylor.

Příště promíchání a začíná úplně nová hra. Moc se těším.

Fandím: Hannah, Ken, Dawe

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP04

Příspěvekod jukab » 19 lis 2016, 22:02

Dave, Dave, co to děláš? Zachránit herně tak slabou a labilní hráčku, bože :( Asi jsem se mu trchu přefandil :(

Konečně jsme se dozvěděli o Lucy a dalších hráčích :) A jak už tak bývá, tak hlavně proto, aby rovnou vyletěla. Gen X bohužel nemá žádný myslitele, co se ukazuje v soutěžích, puzzlích, všude, kdežto GenY mají Zeka a Michailu a to jim přes slušnou neschopnost hlavně Figgy a Taylora žel zatím stačí.

Čím dál víc se mi líbí Adam a Zeke

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S33 - Millennials vs. Gen X - EP04

Příspěvekod sun.eagle » 02 srp 2019, 14:16

Zatím možná nejzajímavější díl. Zatímco v kmeni kapa beta pí 'omega' če je zatím vše cool a na pohodu protože nemusí nikoho vylučovat, tak v kmene Gen X se to začíná tříštit a přelévat moc sem a tam. Musím pochválit obě soutěže, ty mě bavily.
Kmenovka zatím moment série. Ken a dave opět odtřelili nového vůdce, který nosil nosánek dost nahoru a takové blindsidy potěší nejvíc. Myslím že imunita byla zahrána dobře, Cece, Ken a Dave byli v menšině a potřebovali Jess k sobě. Tím že ji zachránili HI jim bude zavázána až do případného 39 dne. Na oplátku by jim mohla jako důkaz loajality říct o své výhodě.
Jak jsem viděl ukázky na další epizodu, tak příjde přesně to čeho jsem se bál, promíchání kmenů... :cry: :vomit:

Uživatelský avatar
SnowWhite
Příspěvky: 115
Registrován: 04 bře 2017, 18:23
Nejoblíbenější série: S16 FvF Micronesia
S24 One World
Nejoblibenější hráči: Kim Spradlin, Sophie Clarke
Nejméně oblíbené série: S6 Amazon
S21 Nicaragua
Bydliště: Jihlava/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

S33 - Millennials vs. Gen X - EP04

Příspěvekod SnowWhite » 07 úno 2020, 22:36

Tahle série mě zatím moc nebaví, ale ty kmenovky stojí za to. Myslím si, že si David měl svojí HII ušetřit, ale třeba tak získá spojence. I když s protivnou Jessicou to moc nevyhraje a navíc se blíží swap. Snad to pro něj bude mít pozitivní vývoj.

Upřímně doufám v rozdělení těch dvou hrdliček, to mě na týhle řadě irituje nejvíc, jinak by byl kmen Mileniálů docela sympatický.

Vyřazení Lucy mi srdce netrhá, byla extrémně nesympatická. A IC se dost povedla, něco novýho a neohranýho.

Jsem spoko i s tím, že Adam našel HII, v oranžovém kmeni můj oblíbenec. Celkově mám v této sérii favority muže, to se často nestává. :D

Fandím: Dave, Adam
Nefandím: Chris, Taylor
Obrázek
BEST OF THE BEST: SARAH (28,34,40), SOPHIE(23,40), KIM(24,40) and CIERA(27,31,34)
Other favs: Parvati(13,16,20,40), Andrea(22,26,34),Stephanie (10,11,20), Yul (13,40), Laura M. (19,27), Spencer(28,31), Jerri (2,8,20), Corinne(17,26), Vytas (27,31), Chaos Kass (28,31), Zeke (33,34), Stephen(18,31), Courtney(15,20), Todd(15), Ian(10), Caleb (27),Cochran(23,26),Tai (32,34), Ethan (3,8,40), Cirie (12,16,20,34), David (33,38), Hayden (27),Albert (23),Chelsea(24),Hali(30,34)Tony (28,34,40), Christy (6), Rob (6,8), Natalie(16),Janet(39), Kathy(4,8), Hannah (33)


Zpět na „S33 - Millennials vs. Gen X“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti