S33 - Millennials vs. Gen X - EP05

Mamanuca Islands, Fiji
September 21, 2016 – December 14, 2016
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S33 - Millennials vs. Gen X - EP05

Příspěvekod ItalianManiac » 09 říj 2016, 21:10

Epizoda 5
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP05

Příspěvekod Radix » 22 říj 2016, 12:48

Tak za mě pátá epizoda paráda! Swap dopadl výborně, když jediní dva lidé, kterým jsem opravdu fandil, se začínají dávat dohromady. Navíc se mi čím dál víc zamlouvá David a jeho hra, takže moje přání o podobnosti se Cirie se začíná lehce naplňovat. :)

David zase našel HII. Ačkoliv mě to těší, protože jsem mu začal opravdu fandit, tak mě na druhou stranu pořád štve, že je HII po zahrání vrácen zpět do hry. S tím ale nic nenadělám. To jsou holt pravidla. Jessica řekla Kenovi o Legacy advantage, což je podle mě spíš její chyba, ale zas se mi zdá, že Ken je až příliš čestný, aby to využil proti ní a pak jí od ní získal. :-|

Swap za mě dopadl skvěle. V Takali se spojil Ken a Adam, a pokud by někdy prohráli, což si nemyslím, že se stane, tak se nejspíš konečně rozdělí pár Figgy a Taylor. :hungry: Taylor je fakt blb, což si o Figgy nemyslím, ale podle mě jí zkazí hru.

Ika Bula je asi nejméně sympatický kmen, ale zas na druhou stranu pro mě povstala z neoblíbených Michaela, která byla ohromně zábavná a navíc rozdělala oheň. :idea: Plus si říkám, že v Survivor bych chtěl spojence právě někoho takového, jako je ona. Na ní všechno poznáte, prostě paráda. Pokud se někoho tímhle svým přístupem nedotkne, nebo nenaštve, tak by se mohla s někým spřáhnout a dojít daleko. Navíc při vyloučení Mari ukázala, že dokáže překousnout, i když se jí něco nelíbí, a zahrát hlavou. Za mě super překvapení! :idea: Jay se mi vcelku zamlouvá, že to má srovnané, ale myslím, že kvůli svým super výkonům v soutěžích půjde domů někde okolo sloučení.

Vanua měli jasně nejslabší kmen. Jsem rád, že David nepoužil HII, aby zachránil CeCe jakožto svojí "spojenkyni". Správně si ho uchoval. Teď má Chrisovu důvěru, a i když se proti němu příště nejspíš otočí, tak má HII, aby se zachránila. Navíc bez CeCe mají větší šanci vyhrát příště imunitu, tak by to mohlo dobře dopadnout. Chris konečně mohl ukázat, co v něm dříme. Navíc v alianci se Zekem by to mohl v poklidu dotáhnout do sloučení. :idea:

Už se těším na příště. Snad půjde Taylor domů!

Favorité: Adam, Ken, David
Zajímaví: Zeke, Chris, Michaela, Jay
Nefandím: Taylor, Jessica
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Empli
Příspěvky: 71
Registrován: 30 dub 2015, 15:37
Nejoblíbenější série: S7, s8, s12, s13, s15, s16,s 18 s20, s25, s28, s31
Nejoblibenější hráči: Brenda, Amanda, Parvati, Aimi, Taj, Denise, Kim, Andrea, Jenna, Boston Rob, Malcolm, Spencer, Greg, James, Ozzy, Ethan, Yul, Yau Man, Tom, Terry, Jonathan Penner, Mike, Joe
Nejméně oblíbené série: S4, s23, s26, s14, s5, s22, s24, s29

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP05

Příspěvekod Empli » 22 říj 2016, 16:48

Zase dobrý díl.

No samozřejmě, že opět skončí jak na potvoru Taylor a Figgy v jednom kmeni. Jinak to promíchání však proběhlo docela přijatelně. V každém kmeni jsem si našel oblíbence.

Dost dobrou epizodu měla Michaela. Líbí se mně, že vše řekne na rovinu a dokazuje, že i něco umí. Naopak ta druhá černoška Cece, tak to byl děs a ještě pak prohlásí, že je hrdá, že se dostala takhle daleko. Jsem rád, že vypadla zrovna ona. Byla děsně nesympatická. Celkově zatím až na Mari vypadli vždy ty mnou nefanditelné osoby, takže zatím super.

Vanua- Dave stále překvapuje. Takovou hru jsem od něj tedy nečekal, ale pokud příště zase prohrají, tak asi tu skrytou imunitu bude muset opět použít.
Takali- Kdyby šel příště Taylor, to by byla paráda. Jinak jsem rád, že se Adam spojil s Kenem. To by mohla být dobrá dvojka. Ještě k tomu přibrat Jessicu s dědičnou výhodou a hnedle mají většinu. To by bylo fajn.
Ika Bula- No uvidíme. Tady má mé největší sympatie Jay.

Fandím jakože opravdu fandím: Adam, Jay, Michelle, Ken, David, Chris, Brett
Ven: Hannah, Taylor, Sunday, Zeke

Ukázky na další díl mě jinak navnadily. Jsem zvědavý co se tam zase bude dít.

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP05

Příspěvekod kachna » 23 říj 2016, 19:07

Díl pro mě dost povedený. Swap dopadl dost dobře, i když se nerozdělil pár a tím pádem nebyly žádné slzy, tak i tak se mi rozdělení kmenů líbí.
Vanua byli v soutěži teda dost mizerní, takže kmenovku si zasloužili, ona když Cece hodinu plave a David se honí za bójkou, tak se potom není čemu divit. Líbilo se mi, že mladí nešli pryč, Chris to dobře rozjíždí. A jsem neskutečně ráda, že Dave tu imunitu nezahrál, zrovna za Cece by to bylo za mě plýtvání.
Takali jsou taky celkem fajn. Vůbec mi nevadí, že při prohrání soutěže hrozí vypadnutí Taylora. I když popravdě, vzhledem ke složení týmu, to na prohru moc nevidím.
V Ika Bule se dnes trochu vyšvihla Michaella, akorát mě občas zaráží její způsob chůze, protože chodí, jako by tahala ruce až u kolen, ale to je zbytečná blbost :mrgreen: Jinak Jay taky nebyl takhle o samotě špatný.

Jsem zvědavá na příště, tyhle ty soutěže mám ráda, tak snad to neodnese někdo z mých oblíbenců.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP05

Příspěvekod cypher.eu » 26 lis 2016, 11:27

Tak s více než měsíčním zpožděním jsem se dostal k epizodě 5 a brzy snad doženu i zbytek aniž by mi facebook vyspoileroval další vyřazené (o CeCe jsem nevěděl, ale další 3-4 bohužel vím :-? )

K dílu: dost mě se*e to protlačování Davida, zas úplnou náhodou našel HII :heat: Chápu, že je pro produkci důležitý tam nechávat tyhle underdogy, ale fakt ho nemusím, málem jsem si ukroutil oči u těch jeho plaveckých "schopností"... pokud jdu do Survivora, tak co si dát nejdřív nějakej rychlokurz plavání?? Další kdo mi je nesympatickej je Michaela, jako obdivuju, že rozdělala oheň, v soutěžích je dobrá, ale jinak ten její projev, no hrůza.

Promíchání nebylo špatný a dopadlo zajímavě, líbí se mi duo Zeke + Hulk a Ken + Adam :idea:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S33 - Millennials vs. Gen X - EP05

Příspěvekod sun.eagle » 02 srp 2019, 19:46

Opět jako minulou řadu vznik kmene navíc. Na jak dlouho? Jeden dva lidi půjdou a pak to zase spojí? Odnesla to Cece, který to že je fyzicky nejslabší už nemohla skrýt, když je vás jenom pět tak si nemůžete vydržovat někoho kdo málem neuplave 10m a vypadá to že už mu bedete házet záchraný kruh. Nebylo to poprvé co kmeni sama zkazila celou soutěž. David byl taky tragický, ale ten alespon hraje a taktizuje, Cece si je jistá že má většinu tak se nemusí o nic starat, okamžitě vyžvaní co jí Michelle řekne, ta arogance že je v bezpečí z ní úplně sálala na všechny světové strany. Po vyřazení jak říkala že je hrdá na svou hru, jak proplouvala....really? Čekala jako ovce na porážku od dne kdy vystoupila na pláž. To že jí v původním kmenu 2x zachránili Ken s Davem bylo spíš štěstí že zbyla než nějaká její zásluha.


Zpět na „S33 - Millennials vs. Gen X“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů