S33 - Millennials vs. Gen X - EP06

Mamanuca Islands, Fiji
September 21, 2016 – December 14, 2016
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S33 - Millennials vs. Gen X - EP06

Příspěvekod ItalianManiac » 09 říj 2016, 21:10

Epizoda 6
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP06

Příspěvekod brninho » 27 říj 2016, 13:56

Pokud se nemýlím, tak co kmenovka, to blindside, to je po šesti epizodách solidní bilance, jinak ale ruku na srdce..Nic moc extra to není, necítím vůči téhle sezoně ani nějáký výrazně negativní emoce, je to takový nemastný neslaný. Jasně, už po pár letech taky nejsem ten skalní co stahoval Surva hned jak se ve čtvrtek probudil a pak checkoval RHAP aby si mohl pustit další hodinu o poslední epizodě, ale i tak..
Ten páreček Taylor+Figgy byl tak nechutnej, že jsem za Adama hrozně rád že se rozhodl jak se rozhodl, zamlouvá se mi i Michaela, má takovou tu černošskou přímost, která je většinou v Survivoru negativum, tady mi to je hodně sympatický, nemluvim o tom, jak si vede v soutěžích, monstrum :idea:
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP06

Příspěvekod Radix » 27 říj 2016, 15:26

Tak moje přání nevyšlo a Taylor zůstal, nicméně je podstatné, že Taylor a Figgy jsou rozděleni! :dance: Podle mě Adam udělal správný tah. A zároveň tak zachránil Kena, takže super. Celkově byla epizoda vcelku dobrá. Nejvíc pobavila scénka, kdy Figgy přiznala Kenovi a Jessice vztah s Taylorem. :lol: A Jay má HII, o kterém ví půlka kmene, takže je podle mě jen otázkou času, než to budou vědět všichni.

RC byla taková klasika, ale prvek u skládačky, kdy skládali stále se zavázanýma očima, to příjemně osvěžil. Hannah měla zdravotní trable, které si způsobila prakticky sama v hlavě. :shock: Hlavně že je v pořádku. IC byla dobrá a docela mě překvapil David, kterému se dařilo. :idea: Michaela dávala Hannah slušnou čočku, ale evidentně věděla, co dělá. Začínám jí čím dál víc fandit.

Série mě zatím baví, i když to žádný top není. Mám pár hráčů, kterým opravdu fandím ale není jich mnoho. Jen prosím, prosím, vyhoďte Taylora! Nemyslím si, že se zvedne z toho idiota, když už tam nemá hlavní bod zájmu.

Favorité: Adam, Ken, David
Zajímaví: Zeke, Chris, Michaela, Jay
Nefandím: Taylor, Jessica
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Empli
Příspěvky: 71
Registrován: 30 dub 2015, 15:37
Nejoblíbenější série: S7, s8, s12, s13, s15, s16,s 18 s20, s25, s28, s31
Nejoblibenější hráči: Brenda, Amanda, Parvati, Aimi, Taj, Denise, Kim, Andrea, Jenna, Boston Rob, Malcolm, Spencer, Greg, James, Ozzy, Ethan, Yul, Yau Man, Tom, Terry, Jonathan Penner, Mike, Joe
Nejméně oblíbené série: S4, s23, s26, s14, s5, s22, s24, s29

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP06

Příspěvekod Empli » 29 říj 2016, 02:26

Zase fajn díl.

Panická Hanna a drž hubu říkající Michaela =D

Soutěže jinak byly fajn a hlavně se mně líbilo to navádění slepých u té skládačky.

Jay našel skrytou imunitu. Super, sice o tom ví půlka kmene aneb ti mladí, ale tak co už.

Vyloučení Figgy mně nevadí a jsem za něj rád. Lepší by bylo vyloučení Taylora (to je opravdu tragéd, ale tak alespoň ty soutěže mu jdou). No uvidíme jak se bude mstít. Snad vypadne co nejdřív.

Těším se na další vývoj

Fandím: Adam, Jay, Michelle, Michaela, Brett, Chris, David, Ken
Nefandím: Sunday, Jessica, Taylor, Hannah,

tomtou
Příspěvky: 8
Registrován: 12 lis 2015, 12:13

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP06

Příspěvekod tomtou » 29 říj 2016, 11:38

Po dlouhé době není v sérii někdo kdo by mě fakt točil a nepřál jsem mu to :)

Jsou tam lidi co si to nezaslouží, ale ty to určitě nevyhrajou :D (Jessicka co pořád asi netuší jak se z toho dostala)

Každopádně díl fajne - vtipnej a tak... ALE HLAVNĚ tady odsuď se bude odvíjet pád většiny Generace Y

Kontrolu po sloučení převezmou zbytky Generace X a Zeke, Adam a Mickejla (možná se ještě někdo přidá, ale tohle budou ty hlavní)

Vsadil bych si na to, že vyhraje Adam případně nějakým zázrakem Jay (musel by vytáhnou Ozzy styl až do konce) ještě bych to přál Kenovi :) to je fakt největší simpaťák
z Generace X a jsem moc rád, že nevypadnul...

Slim50
Příspěvky: 17
Registrován: 10 říj 2015, 15:22

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP06

Příspěvekod Slim50 » 29 říj 2016, 12:57

Zase super díl, tahle řada mě dost baví. Ken přesvědčil Adama se svojí typickou čestností a férovostí a konečně se rozdělil power couple, i když lepší by bylo, kdyby vyletěl bezmozek Taylor. David překvapil slušně v IC, stejně ho ale pořád nemám rád.

Fandím: Ken, Chris, Zeke, Michaela
Ven: Taylor, Sunday, David

couts
Příspěvky: 46
Registrován: 09 dub 2015, 13:39

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP06

Příspěvekod couts » 29 říj 2016, 15:37

Wow wow wow. Bezkonkurenčně nejlepší díl řady :dance:
Přiznání FigTails bylo vtipné :D
Líbí se mi Michaela. Dobrá pozice v kmeni, v soutěžích zastinuje chlapy.
Modří hlavně díky Figgy až neskutečně prohráli obě soutěže kdy vedli o parník :D
Jsem rád, že se Adam rozhodl správně. FigTays tu řadu fakt okořenilo, ale na vyřazení Kena bylo příliš brzo.
Tato epizoda mě nadchla tak snad i další budou tak skvělé.

Fandím: Dave, Ken, Hannah, Michaela, Zeke, Michele

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP06

Příspěvekod lacSzlo » 29 říj 2016, 21:43

Zatím série celkem ujde, ale že bych z ní byl nějak totálně odvařený a nemohl se dočkat každýho dalšího dílu, to taky úplně ne.
Téma k diskuzi: Taylor se podle všeho nedávno oženil a jeho žena brzo porodí dítě (S33 se přitom natáčelo kdy, v květnu? - kdo umí matematiku? :D ).

Po 6. epizodě:
Nejlepší: Michaela, Jay, Figgy, Taylor, Jessica, Ken, Adam, Hannah
Nejhorší: Sunday, Chris, Zeke
(?)

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP06

Příspěvekod sextant » 01 lis 2016, 03:59

S tím květnem to vychází na porod někdy v lednu následujícího roku. Takže snad najdeš vysvětlení někde jinde.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP06

Příspěvekod lacSzlo » 02 lis 2016, 22:02

Jsem se asi vyjádřil blbě. To jakože jí to dítě udělal předtím, než šel do Survivora :-?
(?)

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP06

Příspěvekod Zeck » 20 lis 2016, 03:57

lacSzlo píše:Jsem se asi vyjádřil blbě. To jakože jí to dítě udělal předtím, než šel do Survivora :-?


V tom případě musíš zjistit, co znamená to "brzy". Jestli fakt, že bude rodit někdy teď nebo koncem prosince, tak ano, dítě jí musel udělat před natáčením (začalo se natáčet začátkem dubna) 11 - 9 = únor, 12 - 9 = březen. Pokud to porodí někdy v příštím roce od února dál, tak to stihl po soutěži. Pokud před únorem, tak je fotrem zahradník. Každopádně mě překvapuje, že zrovna tenhle kluk skočil do chomoutů a ještě si zpíchnul dítě, blbec, místo aby si užíval půlroku mediální slávu a ohnul pár roštěnek, nasadí si papuče a klepeta. S tou Generací Y to nebude tak žhavé, jak o sobě mlela, to já jsem její ztělesnění a ani jsem nevěděl, že do nějaké posrané generace oficiálně patřím.
----------------------
K EPIZODĚ:
Figgy bych s chutí oplodnil zase já, i když ... jak kdy. Jeden večer jo, druhý zase ne. Nevím, těmto holkám s ostrými rysy jsem asi nikdy nepřišel 100% na chuť, ale pěkná byla. A to bylo asi tak to jediné, takže i když mě celkem sere, že se mi tam už nebude nikdo líbit (k pobožné náborářce do sekty mám přirozený odpor, ale chápu, proč vybrali k lanaření oveček zrovna ji), jsem rád, že nevypadl ten druhý, který mi přijde o něco zajímavější. Každopádně se nedokážu rozhodnout jestli je to hodný člověk, nebo taky čirou náhodou skrytý sociopatický psychopat, občas tam má takové náznaky. Díky vypadnutí té holky taky konečně zjistím, co je zač Taylor, doteď o něm vím jen to, že si trhá obočí do stejné tloušťky jako Figgy, ale herní krok jsem od něj neviděl ještě ani jeden.

Sympatický mi není absolutně nikdo, lehká obliba Kena, vlasatého zeleného surfaře a zrzavého Hulka. Zbytek mám na salámu, černoška mě začala srát, konečně tam vyberou černou holku s pěknou postavou, která je dobrá v soutěžích, ale prostě to musí být ta stereotypní škatulka ghetto trash nátury, která tě pošle do prdele pohledem jen za to, že se jí nelíbíš. Až se budou předávat medaile za utvrzování ve stereotypech, Probst dostane zlatou.
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP06

Příspěvekod lacSzlo » 20 lis 2016, 11:25

Zeck: Tak podle všeho to má být tak, že si Taylor zadělal před Survivorem na dítě, v Survivoru se dal dohromady s Figgy a chvíli pak spolu i po natáčení něco měli, jenže pak se dozvěděl o děcku, Figgy odkopnul a teď si bere maminu za ženu.
Ale to už jsou všechno včerejší zprávy. Momentálně se na sucks řeší víc to, jestli Zeke je nebo není transgender.
(?)

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP06

Příspěvekod Zeck » 21 lis 2016, 00:27

Zeke je evidentní retro gay, který se vzhlíží v 80. letech, kde gay sexsymbol nosil kníry a kožené hadry. Přijde mi celkem ujetý, pokud by se ženská sexuálně orientovaná na chlapy, nechala přeoperovat na chlapa, aby s těmi chlapy, kteří se jí přirozeně líbí, mohla mít homosexuální styk. To je asi stejně pravděpodobné jako kdyby se heterák nechal předělat na ženskou, aby mohl mít s partnerkou lesbický sex. Jistě, ta touha se přeměnit vychází primárně z toho, že se daný člověk cítí uvnitř na jiné pohlaví, než které ve skutečnosti je, ale stejně, ta pravděpodobnost je z mého hlediska dost mizivá a spíše mi to přijde jako pokus ho zesměšnit. Žádné detailní informace jsem si o tom ale nehledal (a ani nebudu).
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP06

Příspěvekod cypher.eu » 26 lis 2016, 19:29

Na začátku hodně pobavila Michaela jak z ničeho nic vyčápla Jaye s HII, jsem zvědavej jestli to bude mít ještě nějakou dohru, ta holka je strašně nevypočitatelná, něco jako Abi.

David mě klasicky iritoval svou neschopností, zejména při soutěži o odměnu. Uvidíme co příště bude vymýšlet se Zekem. Jinak jsem rád za přetrvávající duo Adam + Ken plus konečně konec dua tupounů Figgy a Taylora :idea:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S33 - Millennials vs. Gen X - EP06

Příspěvekod sun.eagle » 02 srp 2019, 22:47

Zajímavá epizoda, nejdřív záchvat Hanny která měla strach že jí nechají umřít, pipka neumí ani dýchat pořádně :?
pak mě zarazila po soutěži o imunitu to povýšenecké chování Michaely. Nejdřív tam v přímém přenosu šikanuje chudáka Hannu, která byla pár hodin předtím málem na druhém břehu, a pak bezostyšně radí kmenu kde je to gen X vs Y 2 ku 2, jen proto aby další kmen mohl na kmenovce vyřadit dalšího z gen X protože tam mají převahu. Taková arogance to se jen tak nevidí. Úplně přede všemi to tam vykřikuje :vomit:
A jako na svinu zrovna ona nachytala Jaye a Willa jak našli HI. Tfuj.
Purple kmen teda na kmenovce a Adam se přidal ke Kenovi a Jess a konečně se tak rozdělil pár rozmazlených cool děcek Figgi a Taylora kteří si show spletli s Hotelem Paradise, kde jde o to kdo první strčí ptáčka do budky.

Uživatelský avatar
SnowWhite
Příspěvky: 115
Registrován: 04 bře 2017, 18:23
Nejoblíbenější série: S16 FvF Micronesia
S24 One World
Nejoblibenější hráči: Kim Spradlin, Sophie Clarke
Nejméně oblíbené série: S6 Amazon
S21 Nicaragua
Bydliště: Jihlava/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

S33 - Millennials vs. Gen X - EP06

Příspěvekod SnowWhite » 08 úno 2020, 21:17

Parádní epizoda, stalo přesně to, co jsem si přála aby se stalo - konec FigTays. Adam se mi líbí od samého začátku a teď mi jenom potvrdil to, že je prostě frajer. Rozhodl se správně, ti dva tupouni by se na něj vykašlali, s Kenem to může dotáhnout daleko.

Jsem ráda, že je Hannah ok. Sice mě zklamala, když vyloučila Mari, ale to jsem jí už odpustila, protože i přes toto zakopnutí je nejsympatičtější ženská téhle série. A navíc je vtipná. Mrzí mě, že Will nedostává víc prostoru, připomíná mi Erika R., tak snad neskončí stejně.

I ta Michaela není zas taková ghetto trash, jak jsem si myslela, minule u mě dost stoupla zapálením ohně, teď jsem zvědavá, jak naloží s informací o Jayově HII.

Za mě zatím nejlepší epizoda série, hlavně díky vyloučení Figgy a spojenectví Adama a Kena

Fandím: ADAM, Ken, Hannah, David
Ven a hned: Taylor
Obrázek
BEST OF THE BEST: SARAH (28,34,40), SOPHIE(23,40), KIM(24,40) and CIERA(27,31,34)
Other favs: Parvati(13,16,20,40), Andrea(22,26,34),Stephanie (10,11,20), Yul (13,40), Laura M. (19,27), Spencer(28,31), Jerri (2,8,20), Corinne(17,26), Vytas (27,31), Chaos Kass (28,31), Zeke (33,34), Stephen(18,31), Courtney(15,20), Todd(15), Ian(10), Caleb (27),Cochran(23,26),Tai (32,34), Ethan (3,8,40), Cirie (12,16,20,34), David (33,38), Hayden (27),Albert (23),Chelsea(24),Hali(30,34)Tony (28,34,40), Christy (6), Rob (6,8), Natalie(16),Janet(39), Kathy(4,8), Hannah (33)


Zpět na „S33 - Millennials vs. Gen X“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů