S33 - Millennials vs. Gen X - EP07

Mamanuca Islands, Fiji
September 21, 2016 – December 14, 2016
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S33 - Millennials vs. Gen X - EP07

Příspěvekod ItalianManiac » 31 říj 2016, 22:54

Epizoda 7
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP07

Příspěvekod Radix » 05 lis 2016, 15:28

To snad ne. Proč Michaela? :shock: Jak Jay sám řekl, je ideálním spojencem. Ok, chápu, že jí viděl jako hrozbu, ale mohl se jí zbavit později po sloučení. Teď si myslím, že si to Jay sám pohnojil. :-|

Jinak byl dnešní díl takový nijaký. Obě soutěže byly docela dobré, ale jinak se nic moc zajímavého nestalo. Taylor se bude chtít pomstít, což ho ale bude stát nepochybně hru. David a Zeke to asi dají dohromady, což by mohlo být zajímavé.

Těším se na příště na sloučení. Otázka je, kam se to pohne.

Favorité: Adam, Ken, David
Zajímaví: Zeke, Chris, Jay
Nefandím: Taylor, Jessica
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Pepi
Příspěvky: 80
Registrován: 21 srp 2014, 19:09
Nejoblíbenější série: 16, 20, 28, 13, 40
Nejoblibenější hráči: Cirie, Sandra, Tony
Nejméně oblíbené série: 38, 5, 29, 26, 35
Bydliště: Praha

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP07

Příspěvekod Pepi » 05 lis 2016, 22:06

Souhlasím. Jayův blindside byl dobrý jenom proto, že byla prdel sledovat reakce Michaely (takže na tom měla zásluhu spíš ona), jinak to do budoucna nepřinese žádný prospěch. Nyní je to Millennials : Gen-X 7:6, místo 8:5, a adeptů na přeběhnutí je celkem dost (Adam, Hannah, Zeke), takže Millennials jako celek to daleko nedotáhnou. Nicméně věřím, že se nějací jednotlivci udrží a stihnou ještě něco předvést. Michaela docela chudák, docela jsem jí fandil. Btw pokud někdo najdete gif s reakcí Michaely, když dostala třetí hlas ("Whaaaaaaaaaaat?!"), tak sem pošlete odkaz. :D Jinak challenge ušly.

:idea: : Michaela, Zeke, Ken (bylo těžký vybrat hráče, který aspoň něco dělaj)

Nechápu, co všichni nadávaj na Kaoh Rong, tohle má o 100% horší průběh a celkem je průser, že v půlce řady pomalu nemám komu fandit.

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP07

Příspěvekod cihi » 05 lis 2016, 22:38

Skoda Michaeli jsem fandil... udelala bohuzel chybu... ze ukazala az moc svych myslenek - fyzicky zdatna... zaroven inteligentni a pekna cernoska... to jsem snad jeste nevidel :dance:

Ovsem byl to pekne stupidni tah... takhle prihrali vyhru nekomu z gen X. (pravdepodobne David nebo Ken)

Ano Michaela byla urcite nebezpecna... mozna by to vyhrala i cely (obava byla opravnena)... ale mohli se ji zbavit i pozdeji... takto mohli mit 8 gen Y. proti 5 gen X. s relativne pevnou osmickou + Sunnday ktera neni po slouceni hrozba a nema tak terc na zadech a ktera by pravdepodbne byla loajalni k Ika Bula... se kterou by tato ctverka gen. Y ziskala pozdeji vetsinu nad ostatnima z Y

Opravdu moc moc hloupej... nepromyslenej a unahlenej tah :heat:




Pepi píše:Souhlasím. Jayův blindside byl dobrý jenom proto, že byla prdel sledovat reakce Michaely (takže na tom měla zásluhu spíš ona), jinak to do budoucna nepřinese žádný prospěch. Nyní je to Millennials : Gen-X 7:6, místo 8:5, a adeptů na přeběhnutí je celkem dost (Adam, Hannah, Zeke), takže Millennials jako celek to daleko nedotáhnou. Nicméně věřím, že se nějací jednotlivci udrží a stihnou ještě něco předvést. Michaela docela chudák, docela jsem jí fandil. Btw pokud někdo najdete gif s reakcí Michaely, když dostala třetí hlas ("Whaaaaaaaaaaat?!"), tak sem pošlete odkaz. :D Jinak challenge ušly.

:idea: : Michaela, Zeke, Ken (bylo těžký vybrat hráče, který aspoň něco dělaj)

Nechápu, co všichni nadávaj na Kaoh Rong, tohle má o 100% horší průběh a celkem je průser, že v půlce řady pomalu nemám komu fandit.



Naopak mi tato serie pripadne pomerne dobra se zajimavymi hraci... fandil jsme Michaeli... a dal fandim Kenovi... Davidovi a Michelle - vsichni uz neco dokazali a verim... ze muzou dokazat i po slouceni

buffalo
Příspěvky: 3
Registrován: 07 zář 2016, 09:58

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP07

Příspěvekod buffalo » 06 lis 2016, 13:19

nevite kde jeste se da stahovat tato serie? na ulozto mi totiz posledni dobu casto pise soubor neni dostupny, zkuste pozdeji.
a to same mi ukazuje ted u vsech verzi, minule aspon nektere verze sli stahnout ted ani jedna.

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP07

Příspěvekod ItalianManiac » 06 lis 2016, 18:03

buffalo píše:nevite kde jeste se da stahovat tato serie? na ulozto mi totiz posledni dobu casto pise soubor neni dostupny, zkuste pozdeji.
a to same mi ukazuje ted u vsech verzi, minule aspon nektere verze sli stahnout ted ani jedna.


Zkoušej to víckrát za sebou. Stejný problém jsem měla i u jiných souborů. Bude to spíš interní problém uložto. Jinak díly jsou samozřejmě ke stažení např. na torrentech ;)
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

couts
Příspěvky: 46
Registrován: 09 dub 2015, 13:39

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP07

Příspěvekod couts » 06 lis 2016, 20:28

Ach Jayi ty si vážně kretén :-?
Jako skvělý podraz, ale proč Michaela :(
Byla prostě za moc velkou hrozbu. V každé soutěži byla nejlepší, skvělá sociální hra a strategie. Fakt škoda. Mohl to být jeden z nejlepších žensých vítězů v historii Survivoru.

Pevně věřím, že dostane druhou šanci v dalších řadách ona by si to rozhodně zasloužila.

Millenians jsou po míchání neskutečně naivní a stupidní. Vyhodili své 2 důležité členy a už jsou počty vyrovnanější. Jsou tam sice i
spojenectví z gen X ale mohli hru ovládnout.

Každá epizoda skončila podrazem. Jsem zvědavý koho podrazí příště.

Empli
Příspěvky: 71
Registrován: 30 dub 2015, 15:37
Nejoblíbenější série: S7, s8, s12, s13, s15, s16,s 18 s20, s25, s28, s31
Nejoblibenější hráči: Brenda, Amanda, Parvati, Aimi, Taj, Denise, Kim, Andrea, Jenna, Boston Rob, Malcolm, Spencer, Greg, James, Ozzy, Ethan, Yul, Yau Man, Tom, Terry, Jonathan Penner, Mike, Joe
Nejméně oblíbené série: S4, s23, s26, s14, s5, s22, s24, s29

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP07

Příspěvekod Empli » 10 lis 2016, 13:53

Opět parádní díl.

Bohužel Michaela doplatila na to, že se neuměla místy držet zpátky a prostě naplno ukázala, že je sakra dobrá. Upřímně jsem na ni nějaký ten podraz čekal, ale ne zrovna v tomhle díle tedy. Jinak ji velice rád uvidím v nějaké další řadě :-)

Baví mě vždycky i výrazy Hannah. Teď zas vypadala jak kdyby se měla každou chvíli zhroutit.=D

Každopádně jsem zvědav, co to s hrou udělá.

Brett- no to už si rovnou mohl vybrat, že bude říkat, že je třeba prezident zeměkoule. Proč zrovna pohřebák?

Pobavilo i chování alá prasata po té žranici co si dali Zeke, David a Chris a chudák Michelle to tam musela poslouchat atd. Jinak se, ale samozřejmě pánové mohli chovat slušněji o tom žádná :-)

Celkově se mně líbí, že se v této sérii sešli opravdu zajímavé charaktery lidí a že se to může vyvíjet opravdu velice různě. Jsem zvědav na koho ten podraz padne příště. Myslím totiž, že opět nějaký nastane.


Jinak soutěže super obě dvě.

Spojení David a Zeke- kupodivu proč ne :-) A to jsem Zeka zpočátku fakt nemusel.

Celkově se mně tato řada hodně líbí skrz charaktery hráčů. Oceňuji hlavně, že valná většina lidí se tu opravdu snaží hrát a nebo doopravdy hraje. :-)

A jinak i když Taylorovi nefandím, tak musím uznat, že ta jeho pomsta (pokud nějaká bude) by ještě mohla být zajímavým prvkem hry, takže skrz tohle ho v této hře stále chci.

Fandím: Bret, Chris, David, Ken, Adam, Jay, Michelle,
Ven: Sunday, Jessica, Taylor (vyjma toho prvku případné pomsty), Hannah.

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP07

Příspěvekod Zeck » 21 lis 2016, 03:41

Jednoznačně jedna z nejsilnějších kmenovek vůbec, ta soutěž v zírání byla dokonalá. Ten kluk má tedy kuráž (nebo absenci svědomí), že se jí bez mrknutí dokáže dívat do očí, ihned poté, co jí vrazil nůž do zad. Holka mi nebyla sympatická, ale obávám se, že měla pravdu. Ty počty ohledně X vs Y po sloučení mluvily jasně ve prospěch X (pokud by se drželi spolu a hlasovali s nimi přeběhlíci z Y), Jay jim díky tomuhle tahu daroval jeden hlas navíc po sloučení a vlastní potenciální alianci ho naopak ubral. Tak nějak tipuju, že pokud nebude vyhrávat imunity, půjde mezi prvními.
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP07

Příspěvekod cypher.eu » 27 lis 2016, 12:15

Celkem zajímavý díl, především teda konec, čekal jsem, jestli Jay dostane od Michaely po tlamě nebo co se bude dít :mrgreen: Klobouk dolů jak se jí dokázal dívat do očí, jakože se z ní neposere :idea: Já bych měl na jeho místě dost obavy že mi přilítne pěst... Ale co si budem povídat, krok to byl hloupej, věděli, že je merge za dveřma a jestli by někdo neflipnul, tak jsem přesvědčenej, že Michaela. Takhle si to posral u Hanny, která mě fakt sere od vyřazení Mari a já stále čekám kdy se jí už konečně zbavěj! Ale kdo ví co se stane, těch potenciálních fliperů je tolik, že se může utvořit úplně nová aliance
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S33 - Millennials vs. Gen X - EP07

Příspěvekod sun.eagle » 03 srp 2019, 00:21

Kmenovka potvdila jaká pipina Michaela je. Připomíná mi svým zapálením do hry Stefanii, která šla do všeho po hlavě, ale pravě ta přemotivovanost způsobila že Stephanie má v mých očích status jednoho z nejhorších účastníků ever. Michaela navíc působila jako namyšlená koza, přesvědčená o své vlastní vyjímečnosti. Bye bye


Zpět na „S33 - Millennials vs. Gen X“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti