S33 - Millennials vs. Gen X - EP08

Mamanuca Islands, Fiji
September 21, 2016 – December 14, 2016
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S33 - Millennials vs. Gen X - EP08

Příspěvekod ItalianManiac » 31 říj 2016, 22:54

Epizoda 8
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP08

Příspěvekod Radix » 10 lis 2016, 20:55

Tak sloučení je tady a začíná se to pěkně promíchávat. Michelle je docela i škoda, ale zas tolik mě netrápí, že šla. Celkově se mi dnešní díl líbil.

Adam by se měl přestat snažit o přízeň Taylora. Vždyť ho nepotřebuje. Adam pořád myslí na hru, což je super, ale výhoda, kterou získal, je za mě z herního hlediska úplně k ničemu. Nic tím nezíská, pouze si někoho naštve, když mu sebere odměnu.

IC byla upravená klasika. Will a Jessica podali super výkon. :idea: Jayovi se to začíná po vyřazení Michaely rychle hroutit, ale může si za to sám.

Jsem zvědavý na příště, kam se to pohne.

Favorité: Adam, Ken, David
Zajímaví: Zeke, Chris, Jay
Nefandím: Taylor, Jessica
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Empli
Příspěvky: 71
Registrován: 30 dub 2015, 15:37
Nejoblíbenější série: S7, s8, s12, s13, s15, s16,s 18 s20, s25, s28, s31
Nejoblibenější hráči: Brenda, Amanda, Parvati, Aimi, Taj, Denise, Kim, Andrea, Jenna, Boston Rob, Malcolm, Spencer, Greg, James, Ozzy, Ethan, Yul, Yau Man, Tom, Terry, Jonathan Penner, Mike, Joe
Nejméně oblíbené série: S4, s23, s26, s14, s5, s22, s24, s29

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP08

Příspěvekod Empli » 14 lis 2016, 14:12

Tak opět super díl.

Líbí se mně, že se tu vesměs každý více či méně snaží hrát.

Jinak souhlas s tou extra výhodou pro Adama. Akorát tím někoho naštve.

Taylor je jinak dobrej psychopat =D a Adam je debil, že mu vše vykecává.

Kupodivu se mně čím dál tím víc začíná líbit Zeke ( a to jsem ho před začátkem hry přiznám hned odsoudil a myslel si, že ho budu nesnášet).

Jen aby se nám tu z toho nestala klackovaná. Když už vlastně máme ve hře jen 3 ženské i když zrovna ty se asi teď tolik vypadnutí bát nemusí, ale zvlášť v Survivoru nikdo nikdy neví.

Soutěž o imunitu super a Jessica i Will mile překvapili.


No uvidíme kam se to posune dál.

Fandím: Adam, Jay, Zeke, Brett, Chriss, David, Ken,
Nefandím: zbytek

Uživatelský avatar
jirry
Příspěvky: 4
Registrován: 03 zář 2013, 02:36

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP08

Příspěvekod jirry » 16 lis 2016, 20:52

Chudák Taylor musí to pro něj být hodně hořký. On to bere tak osobně a všechno se mu tam hroutí.

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP08

Příspěvekod jukab » 27 lis 2016, 08:33

Další dobrý díl série, vypadnutí Mich se docela dalo čekat. Jay+Taylor+Will vypadají na ostel, což mi nijak nevadí, jen se bojím, aby posletní pětici časem nevytvořili Chris+Brett+Jess+Sunday+Ken, kteří mi připadají dost nudní a alianční. Zekovi to ale pálí a Dan+Adam mají imunitu, tak snad to nehrozí. Adam momentálně zastiňuje Davida, což nevypadá pro jeho další pobyt dobře :(

FandíM: Zeke, Dan
+-: Adam, Hannah, Jess, Jay
Ven: Will, Taylor, Brett, Chris, Sunday

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP08

Příspěvekod cypher.eu » 29 lis 2016, 01:12

Merge nic moc, nejstupidnější "výhodou" co snad kdy byla ve hře, je možnost ukrást někomu odměnu... no co je tohle za pí... :heat:

Přijde mi, že je úplně jedno, že už bylo odvysílanejch 33 řad, pořád tam jsou lidi co dělaj úplný kraviny - vykecání že mám HII... vykecání, že mám trapnou výhodu... otevřený randění mezi hráči... :-? Prostě objektivně tenhle cast je opět nic moc, možná o malinko lepší než v poslední řadě, ale stejně bída. Adam mi v tomhle díle lezl neskutečně krkem a najednou mi projevem přišel jako taková normálnější verze Davida. O Taylorově demenci už toho bylo napsáno až až, Will je nezáživnej a naprosto nefanditelnej, Gen X jsou pak zas prostě jak Zapatera, drží spolu, ale strašná nuda sledovat dialogy naprosto nezajímavé Sunday, supernudné Jess, rádoby Tonyho Bretta... Já jen doufám, že se to ještě nějak rozjede!!

Fandím: hmmm asi už jen Ken
VEN: David, Hannah, Taylor, Adam, Sunday, Jess, Will
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S33 - Millennials vs. Gen X - EP08

Příspěvekod sun.eagle » 03 srp 2019, 10:42

Dlouho nepamatuju aby po sloučení nikdo pořádně nevěděl kdo, co, jak a s kým. Vždy byly víceméně jasné aliance a pár hráčů na volné noze kteří pak rozhodli kam se to bude ubírat.
Nakonec padl černý petr na Michelle, která mi s rozpadajícího se spolku kapa - beta - pí- omega-če vadila nejmíň. Měli zvolit Jaye nebo Taylora. V Survivorovi se vyhazovalo za menší prohřešky než krádež jídla dalším 13 vyhladovělím lidem. To je top sviňárna, a oni si ho tam stejně nechají? WTF? začínám na něj být normálně alergický. Nechápu Adama proč se chce pořád paktovat s Taylorem a Jayem.

Uživatelský avatar
SnowWhite
Příspěvky: 115
Registrován: 04 bře 2017, 18:23
Nejoblíbenější série: S16 FvF Micronesia
S24 One World
Nejoblibenější hráči: Kim Spradlin, Sophie Clarke
Nejméně oblíbené série: S6 Amazon
S21 Nicaragua
Bydliště: Jihlava/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

S33 - Millennials vs. Gen X - EP08

Příspěvekod SnowWhite » 08 úno 2020, 23:04

Všechno podstatné už vlastně bylo řečeno. Skrytá výhoda je neskutečnej shit, herně to nikomu nepomůže a akorát si znepřátelí ostatní. K čemu to je dobré? Ale jsem zvědavá, jak s tím Adam naloží. Ale proč to sakra běžel vyslepičit tomu dementnímu Taylorovi, kterýho vůbec k ničemu nepotřebuje? :? Will byl sympatičtější, když nebyl vidět. :mrgreen:

Naopak Brett mi byl vedla Paula hrozně nesympatický, ale teď se mi zamlouvá. Já být na jeho místě, tak tam uprostřed noci Taylora seřvu, že by ještě rád mazal za Figgy. Nechápu, proč si ho tam nechali, ještě se k tomu sám přizná a směje se. Arogantní pako.

IC byla upgrade verze mojí oblíbený klasiky. No nevim, víc mě to bavilo, když Probst chodil kolem a nabízel koláčky. Jess příjemně překvapila. Navíc má boží tetování. Hannah mě baví těma hláškama. :mrgreen:

Vyhození Michelle mě těší, proti ní nic sice nic nemám, i když jsem čekala, že mě bude štvát. Panbíčkáře nesnáším, ale tahle si to naštěstíí nechala pro sebe. Cool kids jsou na dně a to je pro moje favority dobrá zpráva.

Fandím: Zeke, Hannah, Brett a Adam (i když ten dneska nic moc teda)
Ven: TAYLOR už konečně, Jay
Obrázek
BEST OF THE BEST: SARAH (28,34,40), SOPHIE(23,40), KIM(24,40) and CIERA(27,31,34)
Other favs: Parvati(13,16,20,40), Andrea(22,26,34),Stephanie (10,11,20), Yul (13,40), Laura M. (19,27), Spencer(28,31), Jerri (2,8,20), Corinne(17,26), Vytas (27,31), Chaos Kass (28,31), Zeke (33,34), Stephen(18,31), Courtney(15,20), Todd(15), Ian(10), Caleb (27),Cochran(23,26),Tai (32,34), Ethan (3,8,40), Cirie (12,16,20,34), David (33,38), Hayden (27),Albert (23),Chelsea(24),Hali(30,34)Tony (28,34,40), Christy (6), Rob (6,8), Natalie(16),Janet(39), Kathy(4,8), Hannah (33)


Zpět na „S33 - Millennials vs. Gen X“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti