S33 - Millennials vs. Gen X - EP09

Mamanuca Islands, Fiji
September 21, 2016 – December 14, 2016
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S33 - Millennials vs. Gen X - EP09

Příspěvekod ItalianManiac » 31 říj 2016, 22:54

Epizoda 9
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP09

Příspěvekod Radix » 18 lis 2016, 09:23

Výborně! Taylor je konečně venku. Adam si to snahou napravit svůj vztah s Taylorem pěkně pokazil, tak snad mu jeho vyloučení trochu pomůže.

RC byla dobrá, hlavně ta část s truhlou a sítí. IC byla stará známá. :) Narážky na Willův věk pobavily. :)

Příště se všichni dozví, že má Jay HII. :D Zajímavé je, že víc prostoru najednou dostávají Bret, Sunday a Will, což podle mě značí, že se budou brzy pakovat.

Favorité: Adam, Ken, David
Zajímaví: Zeke, Chris, Jay
Nefandím: Jessica
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Kamhal
Příspěvky: 34
Registrován: 24 říj 2014, 12:20

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP09

Příspěvekod Kamhal » 18 lis 2016, 09:47

Mno tak z Adama se nam zacina stavat final 3 goat... Nehraje spatne, ale s tim jaky dostava kour at uz naprimo od cool kids, nebo v rozhovorech s ostatnimi to na vyhru nevypada.
Uz jsem si toho vsiml minule, ale proc sakra maji jako individualni imunitu penis? :lol:

Kalam
Příspěvky: 68
Registrován: 03 říj 2015, 10:38

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP09

Příspěvekod Kalam » 19 lis 2016, 02:35

prumernej dil s dobrou kmenovkou..Adam se mi utvrdil ze to je hroznej slizoun a doufal jsem trochu ze pujde z kola ven.Ale to by se musel stat zazrak ze by je Taylor presvedcil aby pro nej nehlasovali.Jay u me naopak stoupl,nezahrat imunitu kdyz je naodstrel,to uz chce koule.Je to moc chytrej hrac,po dnesnim dil muj favorit.Sunday mile prekvapila.Ken uz zase neviditelnej krom imunity.Nebo ne neviditilnej,spis nemej.Hannah mega trapna uz opet s tema svejma ksichtama a piskotem na kmenovkach...pral jsem si aby sla Jessica podle planu Sunday.Zensky jsou nefanditelny a byla by to dobra saussage party.Dlouho ve hre nebylo tolik chlapu na ukor zen.Libi se mi to....

couts
Příspěvky: 46
Registrován: 09 dub 2015, 13:39

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP09

Příspěvekod couts » 19 lis 2016, 13:05

Crazy troubil councle :dance:
Škoda, že kluci nedokázali vytěžit víc.
Zdá se že příšti volba bude jasná.
Ale nezapomínejme že má Jay imunitu. Doufám, že se pořádně ve kmeni rozběhne paranoia. Možná Jay nebude potřeba ani individuální imunitu.

Čekám taky nějaký big move od Hannay jak v dnešní epizodě předesílala.

Máme se na co těšit :)

Fandím: Hannah, Will, Jay, Daivd

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP09

Příspěvekod Zeck » 21 lis 2016, 20:39

Dobrá epizoda, celkově mám ze řady prozatím takový neutrální pocit (rozhodně se nejedná o propadák, naopak), hra je atraktivní, kmenovky zajímavé, blindsidy jak na běžícím páse, ale tak nějak mě to nebere. Téměř všichni lidi by se dali označit za pohodáře, asi bych tam vycházel s úplně každým. Dříve jsem 3/4 castu pochcal jako odpad, teď nenacházím ani jeden, možná i proto to tolik neprožívám.

Za vypadnutí Taylora jsem rád, to byl snad největší troll v historii pořadu (možná jen Fairplay v S16 byl větší). Ten měl nějaké celkové umístění evidentně úplně u prdele a snad žádný hráč nevypadl tak upřímně vytlemený jako on. Byl to zkrátka vypatlaný blbec, ale uměl pobavit a svým způsobem jsem si ho oblíbil, přestože bych ho za to žrádlo asi vlastnoručně uškrtil (divím se, že Xka pouze zakroutila hlavou a u toho zůstala). Jsem rád, že přežil Jay a doufám, že ta stará kachna (fakt si nepamatuju jména, sorry) ho nějak zahrne do svých plánů a on nevypadne v tom příštím hodinovém díle. Přináší totiž více potenciální zábavy než takový Zeke, Adam a ta holka, kteří to tam dost pravděpodobně přeberou jakmile se dvě aliance členů X rozhodnout jít proti sobě (ty nerdy budou potřebovat). Kmenovka ale opět super, to s tím Adamem nemělo chybu, chvílemi jsem ho litoval, na druhou stranu dostal, co zasloužil, ten má hru vážně jen v hlavě, ale co se týče nějaké empatie a sociálních schopností, je úplně mimo. Teď bych na jeho místě ten lístek s výhodou vzal, všechny svolal, ukázal jim to a pak to hodil do ohně, jenže i tak na něj Taylor s Jayem (velmi chytře) upozornili a těch pochybností se nezbaví už nikdy.

Přeju: Menšině (Jay,Will)
Sympatie: Jay, Ken, Hulk
Nesympatie: Nikdo
Obrázek Obrázek Obrázek

Slim50
Příspěvky: 17
Registrován: 10 říj 2015, 15:22

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP09

Příspěvekod Slim50 » 22 lis 2016, 12:43

Ken prostě jednoduše zas vyhrál IC a dál neřešil :D Jak už bylo psáno, Taylor to tam řádně potrollil a mě to bavilo :D Doufám že se Jay udrží a vykopne slizounka Adama při nejbližší příležitosti. Hanah je takový trhlý nemehlo ale pobavila zase.

Fandím: Chris, Ken, Jay
Ven: Adam

Empli
Příspěvky: 71
Registrován: 30 dub 2015, 15:37
Nejoblíbenější série: S7, s8, s12, s13, s15, s16,s 18 s20, s25, s28, s31
Nejoblibenější hráči: Brenda, Amanda, Parvati, Aimi, Taj, Denise, Kim, Andrea, Jenna, Boston Rob, Malcolm, Spencer, Greg, James, Ozzy, Ethan, Yul, Yau Man, Tom, Terry, Jonathan Penner, Mike, Joe
Nejméně oblíbené série: S4, s23, s26, s14, s5, s22, s24, s29

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP09

Příspěvekod Empli » 22 lis 2016, 17:16

To zase byla jednou super kmenovka :-)

Tayler byl teda rozhodně zvláštní postavička. Svým způsobem takové to jeho dělání si co chce bylo v něčem fajn, ale zase nic se nemá přehánět. Nutno uznat, že hodně i díky němu jsme se u dílů nenudili. Pobavilo, jak na kmenovce se nejdřív za tu krádež a pojídání jídla neomluvil a pak vypadne a najednou se omlouvá.

Adam už toho má taky až nad hlavu. Prostě se do té hry už docela nešťastně zamotává. A jak se dalo čekat ta jeho výhoda ve hře se nakonec ukázala spíš nevýhodou.

Pomalu, ale jistě už mě přestává bavit Hannah a ty její věčné pomalu hysterické projevy a začínám si myslet, že to je typ hráče, co furt mele, jak chce hrát, udělat velký krok, ale tak maximálně se sveze dál s aliancí ve které zrovna bude.

Obě soutěže jinak opět zajímavé a ožralý Brett byl taky zajímavá podívaná.

Docela taky čekám kdy se nám na kmenové radě objeví skrytá imunita a co to případně udělá s hrou.

Jinak se mi tato série stále hodně líbí. Docela to má dynamiku, zajímavé hráče, fajn soutěže a hlavně kmenovky končící podrazem. Dokonce bych řekl, že to je pro mě jedna z těch rozhodně lepších řad Survivora po jeho 21. řadě, tak snad se to dalšími díly nezhorší.

Fandím: Jay, Zeke, Brett, Chris, Ken, David
Něco mezi: Adam, Will
Nefandím: Hannah, Jessica, Sunday

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP09

Příspěvekod cypher.eu » 29 lis 2016, 13:19

Zas takovej zvláštní díl, Taylor je úplná guma, ale aspoň se kolem něj jakž takž něco dělo, stále větší a větší převahu maj "Zapatera" Gen X, snad už příště poletí někdo z nich (nezlobil bych se za Sunday nebo Jessicu). Adam je čím dál víc nesympatickej, v tomhle díle mě už vyloženě s*al, možná i víc než David, kterej nemá tolik screen timu. Jak už tu bylo napsáno, Adam se stává ideálním člověkem do finále, irituje tam snad všechny
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S33 - Millennials vs. Gen X - EP09

Příspěvekod sun.eagle » 03 srp 2019, 18:55

Slabší epizoda. Pojatá jako rozlučka s neskutečným dacanem Taylerem. Kmenovka je vždy to nejlepší v každém díle této serie, a ani teď to nebylo jinak. Trapná hádka mezi Taylorem, Jayem a Adamem o morálce a schovávání jídla. Zamotali se do vlastních lží, jeden jak druhý. To není o příslušnosti k určité generaci, to je povahových rysech člověka.
Pobavil mě Taylor nakonec, jak koupí jachtu a bude brázdit oceány. Na to musíš chlapče zařadit do slovníku slovo práce, nebo říct svým rodičům, což se asi blíží více pravdě.


Zpět na „S33 - Millennials vs. Gen X“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti