S33 - Millennials vs. Gen X - EP10+11

Mamanuca Islands, Fiji
September 21, 2016 – December 14, 2016
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 881
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S33 - Millennials vs. Gen X - EP10+11

Příspěvekod ItalianManiac » 24 lis 2016, 23:59

Epizoda 10+11
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

tomtou
Příspěvky: 8
Registrován: 12 lis 2015, 12:13

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP10+11

Příspěvekod tomtou » 25 lis 2016, 12:58

Na konci dvou dílu jsem totálně zapoměl co bylo předtím... Jediný co mě zní v hlavě je "KARMA is REAL" :D
Hodně dobrý dvou díl celkově tuhle řadu zvedá, protože všichni se snaží a hrají logicky a těžko odhadnout kdo
nakonec vyskočí jako vítěz :) Hra se může ještě hodně krát protočit... Asi jediný dva kdo nemají šanci jsou
WILL a SUNDAY ale kdo ví... ale přeji to komuko-li zaslouží si to určitě :)

f*ck
Příspěvky: 56
Registrován: 01 srp 2015, 20:40

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP10+11

Příspěvekod f*ck » 25 lis 2016, 13:39

Tak nejdříve ke kolegovi a jeho recenzi, neberte ji vážně..když jeho první slova jsou, že si nic nepamatuje :o :D

Dva díly za sebou a v obou letěli GenX, nejdříve zrzek a pak vykulená.
Zrzek cílí na vykulenou, ona zase na něj...jeden letí...v druhém díle, david proti zekeovi..ale letí vykulená, která místo toho aby hrála na jistotu a změnila hlas na kmenovce, nic neudělá a nakonec bulí..:)))

Aby to nakonec nevyhrál jay s imunitou v kapse, nějak se na něj zapomnělo.

Jména si nepamatuji, díly posouvám, nikomu nefandím..tak snad jen aby to rychlo skončilo..když bych měl porovnat AUS a US verzi , tak ta poslední AUS byla mnohem záživnější..

Pepi
Příspěvky: 80
Registrován: 21 srp 2014, 19:09
Nejoblíbenější série: 16, 20, 28, 13, 40
Nejoblibenější hráči: Cirie, Sandra, Tony
Nejméně oblíbené série: 38, 5, 29, 26, 35
Bydliště: Praha

S33 - Millennials vs. Gen X - EP10+11

Příspěvekod Pepi » 25 lis 2016, 20:47

Holy shit... :shock:

K prvním 60 minutám dílu se nebudu vyjadřovat, protože v porovnání s tou zbylou částí to není nic, než nudná S33. Byl jsem strašně v šoku, obzvlášť když jsem nechtěně narazil na tweet "David looks so skinny". Myslel jsem si, že někdo reaguje na jeho ponderosu a že si černej kámen vytáhne on. Všichni se proti sobě začínají štvát, takže to s touhle řadou nakonec nevidím zas až tak zle. Jessica ani nemusela tolik brečet, stejnak by nevyhrála.

Slizoun Will by měl držet celou hru hubu. Je chytrej jak rádio, přitom vždycky plácá hovna. Nesnáším jeho hlas a toho, že by měl (podle ukázek příštího dílu) začít hrát se nebojím. :D Nikdy se tihle teenageři v Survivoru moc neosvědčili. Říkám to, i přestože jsem ještě mladší než on. :D

Výhru přeju Zekeovi, je z těch 9 nejlepší, tak snad bude mít zbytek série pod palcem a že postprodukce tím návratem hry Davida blafuje. :D

Fandím: Zeke, Ken
Seen:
Survivor: 1-42
TAR: 19-23, 25, 26, 28, 30-32

Kalam
Příspěvky: 68
Registrován: 03 říj 2015, 10:38

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP10+11

Příspěvekod Kalam » 28 lis 2016, 22:41

Tak tohle nemělo chybu..geniální díl s geniální kmenovkou.Hannah je úplně tupá..prej Zeke mi věří takže budu vědět co se bude dít jenže mu neumí zalahat do očí a odkryje mu svý karty a tím přivolá hlasy na sebe..krááááva.Měla neuvěřitelný štěstí že Jessica je ještě větší blbka než ona.Jasně že měla změnit hlas na Hannu,proč ne..vždyť Hanna byla v alianci se Zekem 30 dní..až v ten den se rozhodla přejít na Davidovu stranu,nic jí nedlužila.měla jí odstřelit.do tahání kamenů bych v životě nešel pokud by to nebylo nutný což teď nebylo.Musím ale přiznat že mě ten její pláč celkem dojal,teda zpočátku,pak jsem se začal nekontrolovaně smát.Jay hustě opět nezahrál imunitu na první kmenovce,já bych na to koule asi neměl..pomalu a jistě se dostává do pozice kde by mohl proklouznout do finálový šestky přinejmenším.Nechápu ale jak to tam může vést zrovna David se Zekem,takový dva retardi.Každopádně souboj jich dvou bude pokračovat a těším se na to.Ken mi přijde že už rezignoval na nějakou taktiku,z favorita se stal nudnej člověk.Líbí se mi jak je to rozehraný,fakt se těším jak to dopadne..a už se dost těším až to skončí a bude čas na překlad austrálie...nějak už mám absťák...

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP10+11

Příspěvekod cypher.eu » 30 lis 2016, 00:43

Hahahahahah jooooooooo!!!! :dance: Tak tohle bylo naprosto boží! Jak já jsem rád, že si ten černej kámen vytáhla zrovna Jessica :fuck: Gratuluju ty blbko za jedno z nejhorších rozhodnutí za 34 řad, tohle je fakt demence a fakt zaslouženej odchod, obětovat se pro takovou krávu... Hannah je prostě na pěst, nedá se jí vůbec věřit a je zkrátka mimo, Mari by mohla vyprávět. Jak já se těším, až tahle osoba vypadne! :hungry: Obdobně to mám s Davidem, strašně nesympatickej člověk

Jak mě předchozí díly začínaly hodně nudit, tak tohle bylo super oživení, líbí se mi souboj týmu Zeke proti týmu David, já jsem rozhodně tým Zeke :idea: Zatím je edit takovej, že fakt nevím, kdo z nich by mohl být ve finále, nebo možná ani jeden? Nejlepší to má momentálně Jay, je v bezpečí a může si užívat tohle psycho a paranoiu, už chybí jen popcorn... Brett překvapil svým coming outem (btw dle Chrisova interview na CBS se do něj Bret zakoukal od Day 1) a stejně tak i agresivitou na kmenovce, tohle se mu vymstí pokud se případně dostane do finále (leda by seděl s nějakým kdo hodně nasral porotu nebo ovcí typu Sunday). Nezbývá než doufat, že si tahle řada udrží laťku nastavenou tímto dílem a nesklouzne to do nudy minulých epizod...

Fandím: nově Zeke a Jay
VEN: Hannah a David
Završením Survivora měla být 40. řada

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP10+11

Příspěvekod sextant » 01 pro 2016, 08:09

Mně se oba díly celkem líbily, ale jít do tahání kamenů považuji za naprostou zhovadilost. No, nakonec ta co si tahání přála také vypadla. Inu, komu není zhůry dáno v apatyce nekoupí.
Jen mně před taháním kamenů napadlo, co by se asi stalo, kdyby došlo na rozdělávání ohně. Myslím, že by to bylo daleko zajímavější. :dance:

Empli
Příspěvky: 71
Registrován: 30 dub 2015, 15:37
Nejoblíbenější série: S7, s8, s12, s13, s15, s16,s 18 s20, s25, s28, s31
Nejoblibenější hráči: Brenda, Amanda, Parvati, Aimi, Taj, Denise, Kim, Andrea, Jenna, Boston Rob, Malcolm, Spencer, Greg, James, Ozzy, Ethan, Yul, Yau Man, Tom, Terry, Jonathan Penner, Mike, Joe
Nejméně oblíbené série: S4, s23, s26, s14, s5, s22, s24, s29

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP10+11

Příspěvekod Empli » 01 pro 2016, 13:38

Parádní dvoudíl.

Všechny soutěže super. Hlavně na pohled byla zajímavá ta jak se plazili po tom písku. Při druhé soutěži o imunitu si je tedy jinak Jay hezky povodil. :-)

Překvapil Brett svým přiznáním k homosexualitě.

Tahání kamenů nakonec dopadlo pro mě dobře, jelikož odešla Jessica a té jsem fakt nefandil. Kmenovka jinak parádní.

Velice mile mě překvapuje David a to jsem si myslel, že vypadne mezi prvními. Jen škoda, že zbytečně vyplácal skrytou imunitu za Kena, ale tak co už. Hannah jinak blbka, hlavně že Zeke jí naprosto důvěřuje bla bla bla, že.... a ty její škleby a jak je pořád ze všeho překvapená, tak to už je taky otravné.

No uvidíme kam se ha bude dál unášet skrz ten souboj David a jeho armáda vs. Zeke a jeho armáda

Fandím: David, Ken, Jay, Zeke, Adam
Nefandím: Hannah, Sunday

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP10+11

Příspěvekod Radix » 02 pro 2016, 10:05

Tak parádní dvojdíl se dvěma velkými střety je za námi.

David měl velkou podporu od spoluhráčů při té RC, kterou chtěl vynechat, to bylo pěkné. :idea: Pak dokonce vyhrál imunitu. Parádička!
Zeke se pro mě i logicky přiklonil na stranu Davida a společně vyřadili Chrise, který byl tak nějak přesvědčen, že to tam vede. Nepovedlo se jim, aby Jay zahrál HII, což je pro něj samozřejmě skvělé. Není v centru dění, má HII. Myslím, že ještě chvíli bude v klidu.

Následně se Zeke hned otočil proti Davidovi, což David dobře vytušil. Přišel tak další velký střet. David vs Zeke a dlouho, dlouho to vypadalo na remízu, na níž nakonec taky došlo, a viděli jsme tak tahání kamenů! :shock: Jay si povodil IC, takže byl v klidu. Za Kena nesprávně zahrál HII David, což mu poradil Adam, který to slyšel od Sunday kvůli Hannah, která tam nesmyslně dělala zmatek. Tohle byl skvělý tah od Sunday. :idea: Nakonec Jessica, která se toho nejvíc bála, si vytáhla odchod domů. Určitě mi nebude chybět. Bral jsem jí stejně jen jako číslo Davida.

Dál to vidím tak, že teď tam máme spoustu dvojiček.
David a Ken - nejsilnější pár, ti se hned tak neopustí.
Bret a Sunday - drží spolu podle mě tak trochu i ze setrvačnosti.
Hannah a Adam - jsou spolu tak nějak, protože musí, Adam dlouho s Hannah nevydrží.
Will a Jay - tady je ale otázka, jestli Jay ví, že se na něj Will vykašlal. Pokud ne, tak se můžou dát zase dohromady.
A Zeke je tak nějak sám, sice je teď pro Breta novým Chrisem a Will se na něj obrátil minule, ale myslím, že když na to dojde, tak je spíš sám, což není nutně špatná věc. Mám pocit, že se Zeke trochu dostal do Spencer-módu, kdy vnímá lidi jen jako čísla, resp. vojáky, jak říká, což si myslím, že se mu vymstí dlouhodobě. Stejně jako urážky Davida (podobně jako Bret) během TC.

Jsem hodně zvědavý, kam se to posune dál. Rozjeté to je dobře.

Favorité: Adam, Ken, David
Zajímaví: Zeke, Jay
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

couts
Příspěvky: 46
Registrován: 09 dub 2015, 13:39

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP10+11

Příspěvekod couts » 04 pro 2016, 17:11

Wow. Tohle byli 2 nejlepší díly za posledních pár sezon.

Jsem rád, že Dave ukázal že umí i vyhrát soutěž a není jen strateg.
Tím na sebe ušil ale velký terč.

Já ty Haniny hlášky tak zbožnuju :D
Zeke na kmenovce pochopil že Chris je největší hrozba a pomohl ho Davevovi vyřadit.

Dave se hned po vyřazení Chrise snažil svést terč na Zeke a to byla chyba. Zbytečně agresivní hra. A Zeke mu ještě tolik pomohl.
Zeke tak hned věděl že po něm Dave jde. Kdyby to až do kmenovky nezjistil určitě by mohli někoho k sobě přetáhnout.

Hannah dobře tušila že po ní jdou.
Pak další bláznívá kmenová rada.
Už kdy si Hannah s Adamem šeptali věděl jsem že je něco špatně. Naopak zekova alince byla pevná a v pohodě.

Myslím si že Dave hned jak se šlo hlasovat věděl že má imunitu zahrát za Hannu, byl si jistý ikdyž ji dával Jeffovi.

Bohužel mu Adam musel nakecat že vyloučí Kena. Až si říkám jestli to neudělal schválně a jestli Adam není falešný agent Zeka.
Jestli chtěla Zekova aliance vyslat falešnou informaci tak to udělali dokonale.

Pak bohužel po remízách došlo k tahání kamenů. A padlo to na Jessicu.

Toto vyřazení mě z celé řady mrzí nejvíc. Jess hrála skvělou sociální a strategickou hru a klidně mohla vyhrát.

A přitom kdyby se do toho Adam nevložil tak by vypadl Zeke. Oh shit škoda.

Každopádně se na další epizodu těším a doufám, že Dave a Hannah získají počty na svou stranu.

Tato řada je ale skvělá at už vyhraje kdokoliv.

Fandím: Dave, Hannah

Empli
Příspěvky: 71
Registrován: 30 dub 2015, 15:37
Nejoblíbenější série: S7, s8, s12, s13, s15, s16,s 18 s20, s25, s28, s31
Nejoblibenější hráči: Brenda, Amanda, Parvati, Aimi, Taj, Denise, Kim, Andrea, Jenna, Boston Rob, Malcolm, Spencer, Greg, James, Ozzy, Ethan, Yul, Yau Man, Tom, Terry, Jonathan Penner, Mike, Joe
Nejméně oblíbené série: S4, s23, s26, s14, s5, s22, s24, s29

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP10+11

Příspěvekod Empli » 04 pro 2016, 18:46

[quote="couts"
Pak bohužel po remízách došlo k tahání kamenů. A padlo to na Jessicu.

Toto vyřazení mě z celé řady mrzí nejvíc. Jess hrála skvělou sociální a strategickou hru a klidně mohla vyhrát.

A přitom kdyby se do toho Adam nevložil tak by vypadl Zeke. Oh shit škoda.

[/quote]

Nesouhlasím. Nemyslím teda, že by Jess hrála nějakou skvělou strategickou a sociální hru. Vždyť se jí chtěli zbavit a ani její spojenci by jí myslím výhru nedopřáli a hlas by dali spíš někomu jinému. Tak to alespoň vnímám já.

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP10+11

Příspěvekod jukab » 08 pro 2016, 21:37

Parádní díly, jen ten konec mě zamrzel, ne snad vypadnutím Jess, i když nebyla nejmarněší, ale mohl vylítnout Will, Sunday, Bret....tolik možností nepromarněných! Zeke je sice zajímavej, ale ostatní z jeho grupy jsou na palici. Daveva tlupa je mnohem zábavněší, ale bude to mít těžký.

Fandím: Dave, Hannah, Adam, Zeke
Ven: Sunday,Jay, Bret, Will

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S33 - Millennials vs. Gen X - EP10+11

Příspěvekod sun.eagle » 03 srp 2019, 21:51

Dvojdíl mimo dvou skvělých kmenovek zároven ukázal že se začíná přiostřovat a tábory jsou jasně dané. Boj o každý hlas, jeden přeběhlík zvrátí ručičku vah na jednu či onu stranu.
Jako předkrm vypadl Chris, který si to koledoval. Těší mě jak spolu Ken, Jess a David drží od momentu ze začátku kdy Dave zachránil Jess zahráním HI. V Survivoru věc nevídaná a musím ji ocenit, jak se později ukázalo na poslední kmenovce tak být loajální, čestný a dostát svému slovu se trestá. Hlasy Zeke a Hannah remíza a nikdo nebyl ochoten přeběhnout. Tahání kamenů poslalo domů Jess. Bylo mi jí líto. Za ty pevné morální zásady a rovnou hru by si zasloužila trojice Ken, David a Jess jít do finále. Teď z nich bude lovná zvěř a šance na finále se značně snížila. Není to správné, ale jak pro život tak pro Survivor to platí obzvlášt - "život je svině."


Zpět na „S33 - Millennials vs. Gen X“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti