S33 - Millennials vs. Gen X - EP12

Mamanuca Islands, Fiji
September 21, 2016 – December 14, 2016
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 881
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S33 - Millennials vs. Gen X - EP12

Příspěvekod ItalianManiac » 28 lis 2016, 14:17

Epizoda 12
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

aqmel
Příspěvky: 70
Registrován: 27 úno 2014, 11:01

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP12

Příspěvekod aqmel » 01 pro 2016, 15:12

adam a jeho armada vyhrala a poslala chudAKA zeka domu taky hlasovat pro hannu to je tupost na entou jsu tam jiny kde by adam asi tezko mohl trefit komu dat idol tedka to vyslo a maji zajistene final 4,-

konec se blizi a uz cekame na final live show jak bude uvedena 34 al star rada ,-

f*ck
Příspěvky: 56
Registrován: 01 srp 2015, 20:40

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP12

Příspěvekod f*ck » 01 pro 2016, 17:07

aqmel píše:adam a jeho armada vyhrala a poslala chudAKA zeka domu taky hlasovat pro hannu to je tupost na entou jsu tam jiny kde by adam asi tezko mohl trefit komu dat idol tedka to vyslo a maji zajistene final 4,-

konec se blizi a uz cekame na final live show jak bude uvedena 34 al star rada ,-


I kdyby hlasovali pro jiného, tak by stejně šel domů Zeke, hlasovala pro něj armáda Adama a Will.

Uživatelský avatar
lVlorf3us
Příspěvky: 33
Registrován: 11 dub 2014, 11:24
Nejoblíbenější série: Cook Islands, Palau, HvV
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Ozzy, Tom Westman, Malcolm, Jerri, Eliza
Nejméně oblíbené série: Thailand, Marquesas, Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP12

Příspěvekod lVlorf3us » 01 pro 2016, 19:24

Tohle je snad sezóna s nejvíce imunitama zahranýma za někoho jiného, ne? :D Každopádně dnes, oproti minulému týdnu, byla zahraná aspoň správně.

Hodně mě potěšil Jay. Nepamatuju si, kdy by někdo na loved ones odměnu vzal někoho, koho nemá rád a ještě řekl, že ho respektuje. Pro někoho malé gesto, pro mě tím Jay ukázal vyzrálost a charakter, kterou má v Survivorovi málokdo. Určitě má své chvilky, přecijen mu je 27, ale oproti většině má relativní nadhled (viz jeho ťuknutí s Chrisem "come on, Hulk" :)). Celkem bych mu tu výhru přál, teď, když už tam není Zeke (je ho škoda, ale je fakt, že kdyby se dostal do finále, tak je to prakticky tutovka a ztratilo by to napětí).

Jinak Ken je fakt jouda.. Dřív jsem mu fandil, ale teď nevím, jestli mu j*blo nebo co, protože to, jak "otestoval" Willa, fakt nebylo normální. Ale tak aspoň že Willovi ten big move vyšel.

Pepi
Příspěvky: 80
Registrován: 21 srp 2014, 19:09
Nejoblíbenější série: 16, 20, 28, 13, 40
Nejoblibenější hráči: Cirie, Sandra, Tony
Nejméně oblíbené série: 38, 5, 29, 26, 35
Bydliště: Praha

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP12

Příspěvekod Pepi » 01 pro 2016, 20:13

Big move = flipping?? Po 33 odvysílaných řadách? :shock: ok, Wille, jsi debil :fuck:

Dnešní díl byl trochu moc telenovela, ale dalo se to snést, zvykl jsem si. Vyloučení Zeka dost zamrzí, od takový 4. epizody jsem mu fandil. Sice bude v S34, ale výhru jsem mu přál. Teď už nefandím nikomu, což je docela škoda, protože se kmenovky fakt rozjely. Přijatelnej vítěz by mohl být Jay, možná Sunday, když se sebou ještě něco udělá, případně Adam, ačkoli mi je dost nesympatickej.

:idea: Zeke
:down: WILL
Egal: všichni ostatní

aqmel píše:pro hannu to je tupost na entou jsu tam jiny kde by adam asi tezko mohl trefit komu dat idol


Upřímně bych taky hlasoval pro Hannah, hned po tom, co Ken ukázal svůj intelekt jsem si řekl, ať hlasujou pro ní.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP12

Příspěvekod cypher.eu » 01 pro 2016, 23:03

Tak tohle je obrovská škoda a hodně se obávám, že bude finále Ken, David, Hannah/Adam, což jestli se fakt stane, tak snad ani radši nechci vidět kdo to vyhraje :vomit: Jestli tuhle řadu vyhraje David nebo Hannah (vzhledem k jejich editu), tak u mě Gen Y vs Gen X končí na předposledním místě před Caramoanem (jenž už nikdy nic nemůže překonat)... fakt doufám v kohokoliv jinýho, i klidně radši tu Sunday!!!

První uplakaná půlka dílu mě nebavila, bylo to celý o ničem, v tý druhý překvapil Ken, kterej už v minulým díle ve mě vzbudil mírný wtf pocit, ale teprv teď se ukázal jako úplnej blb a trochu se stydím, že jsem mu fandil... myslím si, že by si výborně rozuměl se Savagem :D Kdo mě nově začal příšerně iritovat je Will se svým komplexem z mládí :? Ne, že by mi kdy byl sympatickej, to vůbec, jen jsem si nemyslel, že to bude takovej magor... Mno po vypadnutí Zeka se pro mě dá fandit už jen Jayovi a asi Bretovi, i když ten má nulovou šanci na výhru vzhledem ke svýmu vyjadřování

Hlavně to prosím vyhrajte někdo jinej než David a Hannah... PROSÍM!!!... :D
Završením Survivora měla být 40. řada

Kamhal
Příspěvky: 34
Registrován: 24 říj 2014, 12:20

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP12

Příspěvekod Kamhal » 02 pro 2016, 08:35

Idol sice zahrany spravne, ale zbytecne. Will nakonec hlasoval s nima, ale sam jsem neveril tomu, ze to udela, takze :idea: pro Adama. Ale Kene, wtf... Udelal uplne to samy co Jess... Vybavuju si ten jejich rozhovor - To jako mam verit tomu, ze pro me hlasuji, kdyz mi to reknes? No jo... A stejne jako Jess hodila pod autobus Kena a bezela se zeptat kmene, jestli pro ni hlasuji, tak Ken udelal to samy s Willem... Slusna bota na Kenovy strane, ale porad mu fandim. Moc fanditelnych lidi uz tam neni a vitezstvi Davida, nebo Hannah by bylo spis zklamanim...

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP12

Příspěvekod Radix » 02 pro 2016, 11:26

Dnešní díl se mi moc líbil. Loved ones' visit byla povedená a zároveň dost smutná. Obrovský palec nahoru má Jay, že vzal Adama. :idea:

IC byla hodně rychlá a trochu mě překvapilo, že zvítězil Adam. A pak přišla trochu groteska. Will chce udělat big move a vyloučit Zeke, Ken si jím není jistý, tak s ním jde stranou ho "otestovat". Potud je to ještě ok. Chvílemi to působilo jako výslech, ale kdyby to tam zůstalo, tak by se to nějak přešlo. Jenže pak se jde Ken "ujistit" k Jayovi, zda mu Will říká pravdu. :shock: :cry: To snad není možné. :D Ken se mi sice zdá jako super člověk, ale v intencích hry na tom zas tak dobře není, což bohužel teď potvrdil. Nicméně pořád je to jeden z mých favoritů a snad mu tahle zkušenost pomůže se herně vzpamatovat.

TC byla hodně povedená a Will nakonec hlasoval pro Zeke, což jsem nečekal. :idea: Adam tedy efektně zahrál HII a na správnou osobu, ale nakonec to vůbec nebylo potřeba a on ho tak trochu vyplácal. Nicméně jeho zahráním tak trochu si zabral Willův big move pro sebe. :D

Teď už tady máme čtyři dvojice, přičemž pevnější se zdají být páry na Davidově straně. Myslím, že domů půjde Will, protože byl doteď prakticky neviditelný a z ukázek na příští díl to vypadá, že má pocit, že to tam teď vede, což není nikdy dobře.

Osobně bych byl nejvíc spokojený s vítězem - David, Adam, příp. Jay. Kenovi fandím pořád, ale musí se sebrat, abych s ním jako vítězem byl spokojený.

Favorité: Adam, Ken, David
Zajímaví: Jay
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

tomtou
Příspěvky: 8
Registrován: 12 lis 2015, 12:13

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP12

Příspěvekod tomtou » 02 pro 2016, 11:32

Jak tady někdo zmiňoval, tak opravdu Jay s Loved one opravdu zaválel a ukázal charakter. A nakonec i Adam ukázal, že má charakter :)

Takže tyhle dva jsou pro mě jasná volba komu fandit do konce... Myslím, že David dřív nebo později poletí... Pro Adama je to největši hrozba
stejně jako Jay, takže ho časem odpálí... Hannah sice má dost prostoru v editu, ale nikdo jí hlasy nedá celou dobu je jen štítem pro někoho dalšího...

Will a Ken asi největší trollové tohodle dílu. Jako Will a jeho komplex njn to se asi dalo čekat, každopádně to totálně zazdil sobě i ostatním. A Ken
ten mu asistoval. Jako po tomhle co předvedl Ken nemá snad šanci, aby to nakonec vyhrál což je škoda přál jsem mu to, ale fakt občas by se měl zamyslet.

Zeka je škoda, ale bylo to jasný, že to přijde vzhledem k tomu, že má být v S34. Bylo mě líto celý jeho aliance, když Will mluvil svoje ubrečený kecy a tak nějak
všichni nevěděli co mají dělat :D A i přes zahranou immunitu troll Will odpalil Zeka... Teoreticky jsem si řikal, že po tom co Adam dal immunitu tak jí zahraje Jay
za Zeka, ale to by asi nakonec bylo taky zbytečný Will by ho stejně odpálil. Což asi Jay tušil, takže dobře, že si jí nechá + výhoda od Adama (otázka je k čemu mu
asi tak bude, ale uvidíme)

Ještě tušim, že až poletí Ken tak předa Legecy Adamovi nebo Davidovi a nakonec tak rozhodne o vítězovi téhle řady :D to by byla fakt ironie :)

Slim50
Příspěvky: 17
Registrován: 10 říj 2015, 15:22

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP12

Příspěvekod Slim50 » 02 pro 2016, 14:38

I když je to muj favorit, tak i já musim uznat že Kenovi přeplo :D. Ale snad vyletí blbeček Will, kterej se teď probudil, a myslí si že tam bude všem šéfovat, a bude klid. To že stůj co stůj musel udělat "big move" místo aby se schoval ze Zekeho, ho bude stát vyhazov. Hannah si čůrla na kmenovce zase, měli by jí tam nechat už jenom kvůli těm jejím výrazům :D Podle mě absolutně nezajímaví Sunday a Brett tam v týhle fázi hry už nemají co dělat.

Fav: Ken, Jay
Ven: Sunday, Brett, Will

Uživatelský avatar
sph1Nx
Příspěvky: 35
Registrován: 22 kvě 2014, 15:00

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP12

Příspěvekod sph1Nx » 02 pro 2016, 15:48

Kamhal píše:Idol sice zahrany spravne, ale zbytecne. Will nakonec hlasoval s nima, ale sam jsem neveril tomu, ze to udela, takze :idea: pro Adama. Ale Kene, wtf... Udelal uplne to samy co Jess... Vybavuju si ten jejich rozhovor - To jako mam verit tomu, ze pro me hlasuji, kdyz mi to reknes? No jo... A stejne jako Jess hodila pod autobus Kena a bezela se zeptat kmene, jestli pro ni hlasuji, tak Ken udelal to samy s Willem... Slusna bota na Kenovy strane, ale porad mu fandim. Moc fanditelnych lidi uz tam neni a vitezstvi Davida, nebo Hannah by bylo spis zklamanim...


To co spravil Ken bolo este o triedu stupidnejsie ako v pripade Jessicy. Ona si myslela, ze je sucastou aliancie a neskor sa samozrejme dozvedela aka bola naivna. Pri tom Ken dobre vedel ako sa veci maju a aj tak spravil snad najstupidnejsi krok v dejinach survivora. U mna sa tymto skratom stal absolutne nefanditelnym.

Spencer91
Příspěvky: 51
Registrován: 27 srp 2013, 11:09
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Palau, Guatemala, Micronesia, Gabon, Tocantins, Samoa, HvV, Philippines, Cagayan, Worlds Apart
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz, Jonathan Penner, Jane Bright, Coach Wade, Stephanie LaGrossa, Yau-Man Chan, Spencer Bledshoe, Carolyn Rivera, Max Dawson, Hali Ford
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Marquesas, Africa, Caramoan
Kontaktovat uživatele:

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP12

Příspěvekod Spencer91 » 03 pro 2016, 14:16

No, dá se souhlasit s tím, co psal kolega nahoře, že flippnout a tvrdit, že udělám velkej tah, asi není to pravý ořechový. Nehledě na to, že Will lítá ode zdi ke zdi (provařil Jayův idol, pak hlasoval se Zekeho bandou, teď zas proti ní) a věřím tomu, že si toho brzo někdo všimne. Minimálně teda nevěřím, že by z toho v případným finále nějak profitoval.

Co mě ale na tomhle díle trošku mrzí, že snad poprvé v životě lituju toho, že Jeff na kmenovce nečte všechny hlasy. Protože z blindsidu na Zekeho teď bude teoreticky nejvíc profitovat Adam, protože zahrál za Hannah symbol a přitom vůbec nemusel. Rozhodující bylo, že přeběhl Will. Takže Adam teď bude za hrdinu a Willův "big move" se vlastně nestal.

Teď už moc nevím, komu fandit. Michaela out, Zeke out... dřív jsem docela přál právě Adamovi s Willem, v záloze jsem měl Kena. Ale od sloučení mi přijde, že moje sympatie k nim bůhvíproč uvadají. No uvidíme...

Empli
Příspěvky: 71
Registrován: 30 dub 2015, 15:37
Nejoblíbenější série: S7, s8, s12, s13, s15, s16,s 18 s20, s25, s28, s31
Nejoblibenější hráči: Brenda, Amanda, Parvati, Aimi, Taj, Denise, Kim, Andrea, Jenna, Boston Rob, Malcolm, Spencer, Greg, James, Ozzy, Ethan, Yul, Yau Man, Tom, Terry, Jonathan Penner, Mike, Joe
Nejméně oblíbené série: S4, s23, s26, s14, s5, s22, s24, s29

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP12

Příspěvekod Empli » 04 pro 2016, 00:41

Opět fajn díl.

Návštěva blízkých byla hezká a od Adama bylo hezké gesto, že nepoužil tu svou výhodu a od Jaye bylo zase hezké, že ho vybral.

Ken si jinak v tomto díle vybral svou slabou chvilku a docela se divím, že to Will nepřehodnotil a nezahlasoval za Hannu, jak byli původně domluvení.


Soutěž o imunitu jinak zajímavá. Líbí se mně, že jsou v této řadě takové neokoukané a nebo úplně nové soutěže.

Zeke byl jinak rozhodně nebezpečný hráč, oprávněně se ho chtěli zbavit a také se ho zbavili.

Jsem taky zvědav kdy se ve hře a jestli vůbec objeví Jayova skrytá imunita. Jsem také zvědavý zda nějak podrazí Davida, jelikož takhle to vypadá, že má opravdu nakročeno do finále a že by snad i mohl vyhrát.

Pokud se jinak ti co v tomto díle hlasovali pro vyhazov Hannah dozvědí, že je Will zradil,tak je to akorát naštve a u té druhé skupinky je stejně až na posledním místě. Takže si chlapec moc nepomohl.

Fandím: Adam, Jay, David, Ken (jen teda v tomto díle moc nepřemýšlel a málem svým spojencům posral hru)
Jsou mně tak nějak šumák: Brett a Will
Nefandím: Hannah (zas ona jediná při Adamově vytáhnutí skryté imunity měla pomalu záchvat a už je to s ní opravdu trapné) a ještě nefandím Sunday.

Těším se na další díl. :-)

Kalam
Příspěvky: 68
Registrován: 03 říj 2015, 10:38

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP12

Příspěvekod Kalam » 04 pro 2016, 14:14

No musel jsem se zase smat nad stupiditou tentokrat Kena.Asi fakt Ken inteligencne patri ke svy barbie...kdyz jsem ale nad tim pozdeji zauvazoval,tak byl to vazne tak stupidni krok?vzdyt hlasy mely jit pro Kena ale tim co udelal tak odvratil svy hlasy na Hannu...To byl nejspis na oko tak stupidni tah ale v zaveru mozna genialni...Kazdopadne s tou moralkou a cestnosti at jde do haje,to Will rekl dobre.Jay se pomalu dostaval nahoru a opet je v mensine,ale tam mu to myslim slusi,hraje tak pokornejs a ne tak namistrovane kdyz mel vetsinu...Hannu definitivne nenavidim..ta tu drzku na ty kmenovce proste nezavre,porad se musi ozyvat i kdyz se ji nikdo na nic nepta.Na Adamovi vidim neco falesnyho,proste mu to vsechno co rika a dela nezeru,prijde mi ze to je z vypocitavosti a ne ze je vazne takovej.Proste slizoun..vitezstvi fakt ne.Davidovi jsem nikdy nefandil a fandit ani nebudu.Brett na to nema,pouho pouha ovce ktera si jeste otvira drzku..bez sance.Sunday...nemam pocit ze by byla nejak spatna ale edit na ni kasle...zkousela se spolcit s Jayem po slouceni,minule na kmenovce schvalne rekla ze napisou Kena a David za nej zahral imunitu.Blba proste rozhodne neni,ale nulovej edit rovna se nulova sance na vyhru.Will...udivuje me ten jeho hlas,jak kdyby 30 let chlastal whisku a kouril doutniky.A nevim co knuci ze se k nemu chovaj jak k 18cti letymu kdyz mu 18 je..Ted na me pusobil ze je trochu zakomplexovanej,takze typickej amik....Takze mi z toho vychazi jako jedinej moznej vitez Jay..ostatni bych neuznaval.Ted jak jsem zacal koukat na australskej survivor tak se nemuzu ubranit srovnani.Australani nikam nespechaj,dost dilu i casove delsi..za to americani..12 dilu vypadne 12 lidi a ted v tom nejlepsim coz je zaver tak ve dvou dilech sfouknou nakejch 5 kmenovek plus finalovou...proc tak spechaj..predpokladam ze priste budou 2 kmenovky a 6 lidi do finale kde budou 3 kmenovky..to si pamatuju z 31.rady a je to na hovno..ty lidi tam jsou 36 dnu a ani se jima pak skoro edit nezabejva..to me zacina srat..kmenovka cus,kmenovka cus..kazdej by si v tyhle fazi zaslouzil kmenovku na dil jako dustojny rozlouceni..to i ty nuly co vypadnou prvni maj kmenovku na dil...to se ale nejspis nezmeni no...

couts
Příspěvky: 46
Registrován: 09 dub 2015, 13:39

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP12

Příspěvekod couts » 04 pro 2016, 19:54

33. serie nám graduje a díly jsou lepší a lepší :)
Hmm před týdnem jste říkali Will je jen teenager poveze se až do finále.
Teď vám to docela vrátil. :D

Na současném Survivoru mě jen mrzí že jsou furt stejné souboje o imunitu. Ale Adam ji dnnes vyhrál zaslouženě.
Škoda že už nejsou žádně na fyzičku, až se v příští sezoně vrátí Ozzy třeba se to změní :D
Will tedy opravdu chtěl udělat big move. A hrál to na Zekea fakt dobře.
Jenže pak to dobrák Ken musel Zekeovi vykecat a celý plán zkazit. Ani se pak Willovi nedivím že se vrátil k Zekeovi. Jak říkal Adam prostě zrada. Člověk si říká, že co řada to hloupejší soutěžící.
To byly časy když v Úvodních seriich Survora uměli lidi držet hubu a být loajální.
Pak mi bylo jasné že Will bude hlasovat se Zekem.

Naštěstí Adam věřím Hanně která opět správně vytušila že budou pro ni hlasovat a tentokrát skvěle zahrál imunitu.

Adam jednoznačný hrdina epizody. Skvělá hra těmito tahy si možná jako potencionální finalista získal u poroty nějaké hlasy.

No ale je top furt 4 na 4 a stát se může všechno. Ale přece jen aliance bez Zekea má trhliny a jsem zvědav co Will udělá.
Je nevyzpytatelný a možná ta možná vůdči role ho bude stát top 7.

Doufám, že Davevo aliance bude držet pospolu a dojdou až do finále.

Teď si přeju vyřazení Sunday/Brett/Will

Čím je serie blíže finále tím lepší jsou díly. 33 serie tak v mém žebříčku stoupá každým dalším dílem.


Fandím: Adam, Hannah, Dave.

Kalam
Příspěvky: 68
Registrován: 03 říj 2015, 10:38

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP12

Příspěvekod Kalam » 04 pro 2016, 20:02

Will ale stejne hlasoval pro Zeka takze ta Adamova imunita byla zahrana zbytecne...takze jakej hrdina..Snad Jay bude prvni kterej zahraje imunitu konecne spravne...

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP12

Příspěvekod Zeck » 05 pro 2016, 00:03

Zeke mě v posledních dvou dílech začal bavit a přesvědčil mě, že o hře něco ví, a vyrazí ho loser, kterému chybí k dokonalosti jen dudlík v držce. KURVA! Jinak, gratuluji Adamovi ke skvělému tahu, kdy zahrál naprosto zbytečně imunitu. Ne, fakt mi ta falešná sentimentální hra na šťastnou rodinku už začíná lézt krkem (tím myslím tu jeho alianci).

Will je absolutní diletant, v příštím díle mu budou všichni podkuřovat, aby nakrmili jeho dětské ego a pak se ho předpokládám ochotně zbaví, čímž se jasně vyprofiluje čtyřčlenná dominantní aliance, která už žádné rozkoly mít nebude a tři z nich budou sedět ve finále. Kéž by nastal nějaký zvrat a letěla alespoň ta Hanahahahaha.
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
sph1Nx
Příspěvky: 35
Registrován: 22 kvě 2014, 15:00

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP12

Příspěvekod sph1Nx » 05 pro 2016, 09:46

Kalam, myslim, ze trochu precenujes Kenove mentalne schopnosti :)

Kalam
Příspěvky: 68
Registrován: 03 říj 2015, 10:38

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP12

Příspěvekod Kalam » 05 pro 2016, 12:43

Z Kena jsem zmatenej..ze zacatku vypadal na dobryho stratega,pak se stahl do ustrani a ted tohle....spis si myslim ze to ted vazne posral a mel stesti ze Will si stuj co stuj stal za tim ze musi udelat velkej strategickej tah...

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S33 - Millennials vs. Gen X - EP12

Příspěvekod sun.eagle » 04 srp 2019, 10:04

Druhá bitva mezi Zekem a Davem tentokrát dopadla jednoznačně a Zeke balí kufry. Mohlo to být vše jinak, protože Ken udělal dumbest move v této řadě. Štěstí že mladíček Will zatoužil po ostruhách. Jinak jsem viděli návštěvy blízkých, což je věc bez které bych se ve většině řad asi obešel.


Zpět na „S33 - Millennials vs. Gen X“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti