S33 - Millennials vs. Gen X - EP13

Mamanuca Islands, Fiji
September 21, 2016 – December 14, 2016
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S33 - Millennials vs. Gen X - EP13

Příspěvekod ItalianManiac » 28 lis 2016, 14:18

Epizoda 13
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Malo13
Příspěvky: 9
Registrován: 01 říj 2014, 13:35

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP13

Příspěvekod Malo13 » 08 pro 2016, 09:59

Túto sériu sa prekonávajú s originálnymi súťažiami. Aj prvá ICH, ale najmä druhá ICH bola fakt pecka :)
Škoda , že o týždeň už bude koniec :(

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP13

Příspěvekod Radix » 08 pro 2016, 18:37

Tak předfinálový díl je za námi a za mě byl velice povedený! :) Navíc vyřazení Willa a Sunday slibuje zajímavé finále. :hungry:

První IC se mi líbila a překvapil mě Dave svým výkonem, ale Jay to dle očekávání zvládl a vyhrál. Will pak příliš tlačil na pilu a tím svým skákáním sem tam se stal nebezpečným spoluhráčem a jeho vyhození bylo logické a správné.

Druhá IC byla taky moc povedená. Pomoc Adama Kenovi byla podle mě na pováženou, ale nakonec se to vyplatilo. A u Jaye mu to ani tolik neuškodilo, jak jsem si myslel. Adam hraje teď velmi dobře a Jay se mi taky líbí čím dál víc. Spojení těch dvou by mohlo být klíčové pro finále hry.

Očekával jsem dnes vyřazení Willa a Davida, který se tam ale pro mě překvapivě stále drží. Podle mě je to díky vztahům, které navázal. Co se ale divím je, že nikdo se nezaměřuje na Adama. Už pár dílů se zmiňuje, že hraje tvrdě, ale terčem od úvodní epizody po sloučení nebyl. Já si myslím, že pořád má na to vyhrát.

Na finálový díl se hodně těším. Může to dopadnout jakkoliv a myslím si, že prakticky všichni mají alespoň drobnou šanci na vítězství.

David - Pro mě největší favorit, pokud se dostane na FTC, tak má skvělou šanci zvítězit. Je respektovaný a kdo by to byl na začátku řekl, že se takhle zvedne? Může mu uškodit právě tahle část hry, kdy ho v podstatě zachraňují ostatní (Will, Adam).
Adam - Hned v závěsu. Hraje taky velmi dobře, ale mám pocit, že ho Millenials část poroty nemá ráda.
Jay - Třetí velký favorit. Má velkou naději se na FTC dostat díky imunitám a možným spojení s Adamem. Porota by nemusela respektovat, že se na FTC dostal přes spoustu vyhraných imunit a že tedy nemusel tolik hrát.
Hannah - Šanci má, pokud na FTC půjde proti Kenovi a Bretovi, nebo skvěle zvládne finále a nebude proti ní sedět David. Problém může být její neuróza a nejisté vystupování na kmenovkách a také nerozhodnost.
Ken - Myslím, že je oblíbený. Navíc má legacy advantage. Šanci určitě má, očekávám ho na FTC, ale myslím, že by tam vzal Davida, který by ho porazil. U něj je potíž, že se tolik neúčastní hry, protože to za něj v podstatě zajišťuje David. K šanci na výhru by potřeboval Davida v porotě.
Bret - Suverénně nejmenší šance na výhru, ale po vyřazení Chrise a následně i Zekea ukázal, že o hře přemýšlí. Musel by dobře zahrát v závěru a nebo sedět na FTC s Kenem a Hannah. Problém může být jeho jistá neurvalost a to, že se vždycky s někým vezl. Nicméně snadno může získat hlasy Chrise, Sunday a Zekea, pokud se bude Zeke cítit zrazený.

Osobně bych si přál FTC ve složení David, Adam a Jay, ale moc v něj nevěřím. Myslím, že na FTC se dostane Ken (díky legacy advantage - asi nějaká výhoda do final IC), Hannah a Adam.

Favorité: Adam, Ken, David
Zajímaví: Jay
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP13

Příspěvekod cypher.eu » 09 pro 2016, 09:23

Tak míříme do finále a je to celkem boj :idea: Vyřazení Willa je na jednu stranu dobrý, byl to blb, na druhou stranu si nemyslím, že by ve finále získal nějakej hlas... druhá část dílu byla zajímavější, nejvíc mě zaujal rozhovor Adama a Jaye, myslím, že jsme tam viděli proč dá Jay nakonec ve finále hlas Adamovi... Adam nehraje špatně, ale nevím jestli má šanci na výhru, podle mě tam všechny sere stejně jako mě :mrgreen:

Vítěz, se kterým budu spokojenej = Jay
Vítěz, se kterým budu neutrální = Bret, Ken
Vítěz, se kterým budu zklamanej, ale whatever = Adam, pokud nebude celou FTC brečet o svojí mámě (= nereálný)
Vítěz, se kterým budu nasranej = David, Hannah, Adam, pokud bude celou FTC brečet o svojí mámě

Co se editu týče, tak mi přijde, že na FTC musí sedět David, teď si už myslím, že i Adam, otázka je kdo k nim - buď Ken nebo Hannah, oba maj podobný "final 3 goat" edit... trochu se přikláním k Hannah, tzn. můj tip je, že FTC bude David, Adam a Hannah a já se jdu odstřelit :cry:
Završením Survivora měla být 40. řada

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP13

Příspěvekod cihi » 12 pro 2016, 03:05

cypher.eu píše:Tak míříme do finále a je to celkem boj :idea: Vyřazení Willa je na jednu stranu dobrý, byl to blb, na druhou stranu si nemyslím, že by ve finále získal nějakej hlas... druhá část dílu byla zajímavější, nejvíc mě zaujal rozhovor Adama a Jaye, myslím, že jsme tam viděli proč dá Jay nakonec ve finále hlas Adamovi... Adam nehraje špatně, ale nevím jestli má šanci na výhru, podle mě tam všechny sere stejně jako mě :mrgreen:

Vítěz, se kterým budu spokojenej = Jay
Vítěz, se kterým budu neutrální = Bret, Ken
Vítěz, se kterým budu zklamanej, ale whatever = Adam, pokud nebude celou FTC brečet o svojí mámě (= nereálný)
Vítěz, se kterým budu nasranej = David, Hannah, Adam, pokud bude celou FTC brečet o svojí mámě

Co se editu týče, tak mi přijde, že na FTC musí sedět David, teď si už myslím, že i Adam, otázka je kdo k nim - buď Ken nebo Hannah, oba maj podobný "final 3 goat" edit... trochu se přikláním k Hannah, tzn. můj tip je, že FTC bude David, Adam a Hannah a já se jdu odstřelit :cry:


Adam je podle me jasnej favorit a vyhraje i nad Davidem (kterymu fandim... ale nechapu proc by mel byt on nejvetsi favorit? posledni dobou jeho hra stagnuje a za to... ze je nyni ve hre vdeci hlavne nekolika lidem - Adam, Will, Hannah)

pokud Adam rekne... ze to dela pro mamu... a to urcite rekne... tak podle me vyhraje - i ja byt v porote... bych mu to po takovym jiste emocionalnim proslovu dal

preju to: David, Jay, Adam, Ken
nevadi mi vubec ani ti 2 dalsi... ale na rovinu si to zase tolik nezaslouzi a asi ani nevyhraji

kazdopadne vyborna serie... skoro kazdou kmenovku blindside nebo tuhej boj... jelikoz tam uplne nebyla stabilni aliance... tak to neni tak nalinkovany dopredu

Empli
Příspěvky: 71
Registrován: 30 dub 2015, 15:37
Nejoblíbenější série: S7, s8, s12, s13, s15, s16,s 18 s20, s25, s28, s31
Nejoblibenější hráči: Brenda, Amanda, Parvati, Aimi, Taj, Denise, Kim, Andrea, Jenna, Boston Rob, Malcolm, Spencer, Greg, James, Ozzy, Ethan, Yul, Yau Man, Tom, Terry, Jonathan Penner, Mike, Joe
Nejméně oblíbené série: S4, s23, s26, s14, s5, s22, s24, s29

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP13

Příspěvekod Empli » 12 pro 2016, 03:49

Tak po zmachrování Willa jsem si úplně říkal, tak chlapče a ty jdeš z kola ven hnedle jako další a samozřejmě tomu tak bylo. Jeho odchod mně vůbec nevadí.

Jinak super soutěže, zvláště ta druhá s tou skládačkou a pouštěním míčku.

Jay se nám zbavil skryté imunity a líbil se mně i jeho rozhovor s Adamem a taky si myslím, že oběma případně onemocnění mámy může hrát do karet. Následný vyhazov Sunday mně absolutně nevadí. Stejně by nevyhrála a do finále by asi prošla, ale jen jako člověk bez šance na výhru.

V první části finále čekám boj hlavního tria: Adam, Jay, David (ten pokud bude ve finále, tak jsem zvědav jak pojme svoji závěrečnou řeč. Buďto ji skvěle zvládne a nebo ho pohřbí podle mě). Každopádně všichni tři si případné vítězství zaslouží. Za mě nejvíc asi Jay, pak David a pak Adam. Ještě bych vcelku přijímal Kena jako vítěze. Přece jenom je to sympaťák, byl loajální, vyhrál i pár imunit. Jsem také zvědav na tu dědičnou výhodu co má.

Rozhodně jsem nečekal, že zrovna Hannah bude nejlepší ženskou ve hře nakonec. Na finálovou kmenovku snad nepostoupí a nedejbože ještě aby vyhrála. Ze zbylých jí fandím rozhodně nejmíň. Nefandím ani Brettovi.

No, očekávám super finále a pokud by se nejlepší trojka (na finálovou dvojici to nevypadá) skládala z pánů Jay, David, Adam, tak budu nejvíce spokojen. A pokud by z nich vyhrál kdokoliv, tak s tím budu spokojen, ale to už jsem psal.

Jinak očekávám kvalitní finální díl kvalitní série.

couts
Příspěvky: 46
Registrován: 09 dub 2015, 13:39

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP13

Příspěvekod couts » 12 pro 2016, 21:08

Will si po přeběhnutí k Daveovi počínal až příliš agresivně a zaplatil za to. Bylo jasné že vypadne.

Druhá část epoizody byla daleko zamotanější.

Konečně nevyhrál Jay. A je neuvěřítelné že snad nikdo nepoužil správně imunitu (jestli se nemýlím)
Každopádně Hannah skvělý tah. Rozbila pevnou alinci Bretta a Sunday, kteří byli sice neškodní ale v top 6 by to byla velká výhoda.
Ja jsem za tuto top 6 velmi rád. Krom Bretta všichni mužou vyhrát. Takže vítěz bude zasloužený. Hra Kena se mi taky moc nelíbí.
Vezl se díky dobré sociální hře Jess, ted díky Daveovi. Určitě je fajn že je nepodrazil a je loajální idykž právě pro tu optrnost má malou šanci na výhru.

Ale může využit dědičnou výhodu na to jsem velmi zvědavý.

Pro mě je ideální final 3: Adam, Dave, Hannah.

Adam se ze dna dostal na absolutní vrchol a až mě udivuje jak nikdo o něm nepřemýšlí jako o hrozbě. Má promyšlené tahy není v ohrožení a je asi nejlepší strateg.

Dave z absolutního outsidera je už od poloviny řady Dave jedním z lídrů a drží se stále. Je neskutečné že už asi 5 epizodu v kuse
je jeho jmeno vždy temátem ale vždy přežil. To ukazuje jak skvělý je to hráč a bojovník.
Kmenovka pro něho dopadla výborně. Má 2 loajální spojence Hanu a Kena. Věřím, že ho nepodrazí a Dave dojde do finále.

Hannah - Dnes si musela získat u poroty velký kredit.
A dokázala i místním že není tak tupá jak si myslím. Už podruhé udělala velký tah. Dnes se zbavila imunity, rozbila loajální dvojici a zachránila Davea. Skvěle.

Nechci aby bylo jen mužské finále. Hannah by si to rozhodně zasloužila než třeba Ken nebo Brett

Jay - kdyby furt nevyhrával tak už je dávno venku. Vůbec neví která bije. Jedinou jeho nadějí je že si ho některá aliance vezme k sobě a zachrání ho. Ale spíš čekám že půjdou všichni po něm.
Jestli nevyhraje všechny zbývající soutěže nemá na finále šanci.

Na velký epic final battle se moc těším :)

Kamhal
Příspěvky: 34
Registrován: 24 říj 2014, 12:20

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP13

Příspěvekod Kamhal » 13 pro 2016, 10:11

couts píše: A je neuvěřítelné že snad nikdo nepoužil správně imunitu (jestli se nemýlím)

David ji zahral spravne na Jess a i Adamovo zahrani bych nehodnotil jako chybu. Vzhledem k tomu, jak se o Willovi vyjadrovali, ze je nerizena strela, tak spravne odhadl kterym smerem pujdou hlasy a pouzil ji. Ac to nebylo potreba, tak za me spravne zahrana.

couts píše:Adam se ze dna dostal na absolutní vrchol a až mě udivuje jak nikdo o něm nepřemýšlí jako o hrozbě. Má promyšlené tahy není v ohrožení a je asi nejlepší strateg.

Nevim, jestli nejlepsi strateg, ale z pozice vsemi nenavideneho se velmi dobre dostal do pozice na vrch potravinoveho retezce. Nicmene z nejakeho duvodu mi je nesympaticky, ale jeho vyhru bych v pohode prekousl. Vazne nevim cim to je, asi jeho kricenim pri zpovedich...

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP13

Příspěvekod Radix » 13 pro 2016, 15:09

Kamhal píše:A je neuvěřítelné že snad nikdo nepoužil správně imunitu (jestli se nemýlím)
David ji zahral spravne na Jess a i Adamovo zahrani bych nehodnotil jako chybu. Vzhledem k tomu, jak se o Willovi vyjadrovali, ze je nerizena strela, tak spravne odhadl kterym smerem pujdou hlasy a pouzil ji. Ac to nebylo potreba, tak za me spravne zahrana.


Přesně tak, David jí zahrál správně za Jessicu jako jediné správné zahrání v sezoně. Osobně bych ale jako chybu neviděl jak zahrání HII Adama za Hannah, tak nynější zahrání Jaye. Je to neúspěšné zahrání HII, ale z herního hlediska to není nutně chyba. Hannah je Adamovi vděčná, a jak jsme viděli v tomhle díle, tak bojuje s vyloučením lidí, kterým něco "dluží", a tak si nemyslím, že bude hlasovat někdy proti němu. Jay zase zahozením HII trochu setřásl svojí nálepku obrovské hrozby, což mu může paradoxně pomoct na chvíli.

Každopádně čím dál tím víc uvažuju o tom, že dlouhodobě Davidovi pomáhá vyřazení Jessicy. Hned po jejím vyřazení měl být na odstřel, ale aktuálně největší hrozbou byl Zeke, protože byl na vrcholu většiny. V alianci Ken-David-Adam-Hannah je to 2-2, takže Adam a Hannah nemají tak extra důvod flipnout, jako kdyby to bylo 3-2 a oni by byli na spodku aliance. Samozřejmě zda to Davidovi skutečně pomůže, uvidíme ještě ve finále, ale věřím, že to hraje roli v tom, že je stále ve hře.
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Megis
Příspěvky: 89
Registrován: 12 zář 2014, 20:39

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP13

Příspěvekod Megis » 13 pro 2016, 17:26

couts píše:
Každopádně Hannah skvělý tah. Rozbila pevnou alinci Bretta a Sunday, kteří byli sice neškodní ale v top 6 by to byla velká výhoda.
Ja jsem za tuto top 6 velmi rád. Krom Bretta všichni mužou vyhrát. Takže vítěz bude zasloužený. Hra Kena se mi taky moc nelíbí.
Vezl se díky dobré sociální hře Jess, ted díky Daveovi. Určitě je fajn že je nepodrazil a je loajální idykž právě pro tu optrnost má malou šanci na výhru.



No Brett a Sunday byli pevné duo, ale dvojice David a Ken má to pouto minimálně na stejné úrovni a zároveň jsou oba nebezpečnější do případného finále. Jak jí pomohlo vyloučení Sunday, která byla ideální soupeř do finále, to teda fakt netuším. Možná sice dělá nějaké kroky (podraz největšího spojence Zeka), ale podle mě jsou ty kroky tak špatné, že nemůže vyhrát, a my ji tak minimálně ještě třikrát uvidíme při nějakém návratu. :cry: Tady se měl Adam držet svého plánu...

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP13

Příspěvekod vrabejka » 14 pro 2016, 08:11

Megis píše:[quote="couts"]

Každopádně Hannah skvělý tah. Rozbila pevnou alinci Bretta a Sunday, kteří byli sice neškodní ale v top 6 by to byla velká výhoda.
Ja jsem za tuto top 6 velmi rád. Krom Bretta všichni mužou vyhrát. Takže vítěz bude zasloužený. Hra Kena se mi taky moc nelíbí.
Vezl se díky dobré sociální hře Jess, ted díky Daveovi. Určitě je fajn že je nepodrazil a je loajální idykž právě pro tu optrnost má malou šanci na výhru.



No Brett a Sunday byli pevné duo, ale dvojice David a Ken má to pouto minimálně na stejné úrovni a zároveň jsou oba nebezpečnější do případného finále. Jak jí pomohlo vyloučení Sunday, která byla ideální soupeř do finále, to teda fakt netuším. Možná sice dělá nějaké kroky (podraz největšího spojence Zeka), ale podle mě jsou ty kroky tak špatné, že nemůže vyhrát, a my ji tak minimálně ještě třikrát uvidíme při nějakém návratu. :cry: Tady se měl Adam držet svého plánu...[/quote]
Furt to mohli být 2 loajální hlasy Adama, které by mu zajistili final 3. Pro Davevo alianci bylo toto hlasování velmi důležité

Odesláno z mého T02 pomocí Tapatalk

Kalam
Příspěvky: 68
Registrován: 03 říj 2015, 10:38

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP13

Příspěvekod Kalam » 14 pro 2016, 12:46

Prosim do survivoru uz zadny pubertaky, ktery si nutne potrebujou neco dokazovat.Will nehral agresivne,ten hral proste blbe,protoze blbej je a blbej bude,blbec...Sunday-kdo tyhle lidi vybira..vyhodil bych cloveka co dela casting,protoze tenhle clovek absolutne nepozna nejakej herni potencial pripadne nejakou zabavnou vlastnost ktera by mohla obohatit hru...rok co rok je vic jak pulka castu sed a nuda.At najmou cloveka z australie protoze ten tam vybral obycejny,inteligentni lidi ktery znaj hru a vedi v cem spociva..urcite ne v prvoplanovy zrade ktera ti hned podrizne vetev nebo sezeni,usmivani a cumeni do blba.At si tam probst cpe vsechny ty svy versus atd ale at kurva vybiraj poradny lidi a ne lidi ktery si to chtej zkusit jaky to tam asi je a pak jim je i u prdele ze vypadli..zazrakem tam ted zustali 3-4 lidi ktery o hre fakt premejslej a chtej ji hrat a vyhrat...diky bohu..kazdopadne at uz to skonci a prosim australii...

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP13

Příspěvekod Dejvy » 14 pro 2016, 15:14

Trošku nerozumiem o čom hovoríš Kalam. Čo čakáš? Že tam bude 20 Boston Robov alebo čo? Ved je jasné, že tí ludia prechádzajú nejakým kastingom kde sa nejako chovajú a na základe toho vyberajú, ale až priamo v hre uvidia ich reálne (ne)ťahy. Ved kolko z nich sa pri prvom rozhovore pasovalo za novú Parvati a Ozzyho? A pritom boli tupí jak kabela a ešte aj nemotorní v súťaži. Navyše potrebujú mať rozmanitosť kastu a nie len 20 ludí v rozmedzí 25-40 rokov, ideálne beloch a muž nie? Potrebujú tam mať starú bosorku, mladú tupú jebačku, mladého športovca, starého tlstocha, nerda atd. Toto im vôbec neberiem a hlavne neviem prečo sa sťažuješ(ete) práve pri tejto sérii kde sa takmer každá TC končila blindsidom a to si už vážne dlho nepamätám ked si predstavím, že tu bol nejaký Caramoan či čo to bolo tak toto je oproti tomu špička Survivora. Séria priniesla zaujímavých ludí, každý chcel hneď hrať. Ja som ako dlhoročný fanúšik velmi spokojný.

K hre. Som rád za to ako dopadli tieto dve TC. Myslím, že final 6 je zaslúžená teda až na Bretta namiesto ktorého keby tam bol Zeke by bola väčšia haluz. Vela teraz bude záležať od konkrétnych súťaží aby nám to Jay nevyhral štýlom [spoiler]Fábia[/spoiler]. Mne bol od začiatku celkom sympatický David teda nie len tým, že je menovec, ale aj tým, že možno by som mal podobné problemy na ostrove (stotožnenie sa s tým, že si z teplého domova velkomesta zrazu v podstate na zemi v džungli kde po tebe kadečo lezie) samozrejme nie v takom rozsahu ako v jeho prípade, že sa bál aj včely a nevedel ani drievko zlomiť :mrgreen: Každopádne prešiel dlhú a náročnú cestu a výhru by si zaslúžil určite viac ako Ken ktorý celý čas iba stojí vedla neho a jediné čo predviedol bolo to prezradenie dve epizódy dozadu :facepalm: aj keď priznávam, že fandím aj jemu ani neviem prečo, možno preto, že je to taký pohodák. Je zaujímavé ako často sa stane, že dvaja odpadlíci čo to maju nahnuté už 3. deň skončia nakoniec vo final 5-6.
Čo sa týka zvyšku, Adamovi fandím aj ked mi moc nešmakujú tie jeho vyplakávania čo, ale by sme nemali moc odsudzovať - určite je to tažká životná situácia prenho.
Hannah, chúda jedno vytrasené... Kopu krát ani nevedela čo sa deje lebo jej to ostatní nemohli povedať aby to svojím podivným správaním nepokazila, inak je to asi milá baba. Brett je tam navyše, snaží sa o klasickú stratégiu "hlavne nech ma nikto nevyhodí a pripíšem si aspoň 100k za druhé miesto" lebo povedzme si rovno vyhrať nemá absolútne ako.

Ideálna final 3 - David, Adam, Ken. Vlastne šancu na výhru dávam len Davidovi, Adamovi (aj ked unho bude porota skor proti nemu) a Jayovi (ten má naopak porotu na svojej strane a taký Taylor by mu ten milion dal hneď).

Vieme kto bude v S34? Má byť údajne jeden muž a jedna žena. Žena teda neviem, ale vychádza to na Hannah čo sa mi moc nelúbi, prijal by som skôr Michelle. Z chlapov podla toho kto vyhrá, ale ak vyrá Dave bude to možno Jay alebo Zeke?
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP13

Příspěvekod Radix » 14 pro 2016, 16:04

Dejvy píše:Vieme kto bude v S34? Má byť údajne jeden muž a jedna žena. Žena teda neviem, ale vychádza to na Hannah čo sa mi moc nelúbi, prijal by som skôr Michelle. Z chlapov podla toho kto vyhrá, ale ak vyrá Dave bude to možno Jay alebo Zeke?

Do S34 jdou Michaela a Zeke, s čímž jsem spokojený.

Bret taky podle mě na výhru nemá. Kvůli editu si to nemyslím, ale teoreticky by mohl dostat hlasy Chrise, Sunday a Zekea. Záleží, jak dobré má s nimi vztahy. A pokud by si dokázal svojí strategii obhájit na FTC, tak by tu to jeden, dva lidi mohli taky hodit. Ale jak říkám, spíš je to teorie.

Kalam píše:vyhodil bych cloveka co dela casting,protoze tenhle clovek absolutne nepozna nejakej herni potencial pripadne nejakou zabavnou vlastnost ktera by mohla obohatit hru...rok co rok je vic jak pulka castu sed a nuda.At najmou cloveka z australie protoze ten tam vybral obycejny,inteligentni lidi ktery znaj hru a vedi v cem spociva..


Souhlas s Dejvym, myslím, že cast je zrovna tuhle sezónu hodně povedený. Jen k příměru s Austrálií, tam dělá hodně, že Austrálie má cca 24 hodin na 24 charakterů, zatímco US Survivor má cca 12 hodin na 20 charakterů, takže logicky je větší prostor na jednotlivce v AUS Survivoru. To není omluva US verze, jen konstatování. S hodnocením povedenosti AUS Survivor a jeho castu, který "zná hru a ví, v čem spočívá", radši počkej po konci série. ;)
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Megis
Příspěvky: 89
Registrován: 12 zář 2014, 20:39

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP13

Příspěvekod Megis » 14 pro 2016, 18:04

Casting je tuto řadu právěže dost kvalitní, tolik zajímavých lidí s potenciálem, kteří buď ještě ve hře jsou, nebo už vypadli. Z této stránky za mě naprostá spokojenost.

Kalam
Příspěvky: 68
Registrován: 03 říj 2015, 10:38

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP13

Příspěvekod Kalam » 14 pro 2016, 19:50

Ze je letos dobrej cast jo?...Rachel-nesympaticka kravka,Taylor-blbec kterej krade jidlo a tlemi se kdyz ho vyloucej protoze mu to bylo fuk ze ho vyloucej,Sunday-neviditelna nuda,Cece-tragicka v soutezich,asocialni v tabore,Figgy-zabouchla pubertacka ktera tam byla na dovoleny,Will-nevyzralej blb,Michaela-namachrovana cernoska ktera si tak nutne potrebovala dokazovat jak je silna v soutezich a chytra ve hre ze na sebe nasadila obri terc aniz by to tusila,Hannah-tu proste nenavidim,Paul-namistrovanej tupej dedek,Brett-taky k nicemu....kde mame ty zajimavy lidi..nepotrebuju samy boston roby nebo parvati..potrebuju charismaticky osobnosti kterym se da fandit a ty v survivoru uz asi dosly protoze ve starsich radach bylo co rada to naka zapamatovatelna osobnost..ted nic...miluju survivor a milovat budu proto me sere ze to tam nekdo sakra zacina kurvit

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP13

Příspěvekod vrabejka » 14 pro 2016, 20:12

Kalam píše:-Michaela-namachrovana cernoska ktera si tak nutne potrebovala dokazovat jak je silna v soutezich a chytra ve hre ze na sebe nasadila obri terc aniz by to tusila, kurvit

To bych řekl že sedí na každou fyzickou hrozbu :D
Michaela byla skvělá


Odesláno z mého T02 pomocí Tapatalk

Empli
Příspěvky: 71
Registrován: 30 dub 2015, 15:37
Nejoblíbenější série: S7, s8, s12, s13, s15, s16,s 18 s20, s25, s28, s31
Nejoblibenější hráči: Brenda, Amanda, Parvati, Aimi, Taj, Denise, Kim, Andrea, Jenna, Boston Rob, Malcolm, Spencer, Greg, James, Ozzy, Ethan, Yul, Yau Man, Tom, Terry, Jonathan Penner, Mike, Joe
Nejméně oblíbené série: S4, s23, s26, s14, s5, s22, s24, s29

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP13

Příspěvekod Empli » 14 pro 2016, 23:48

Já bych taky řekl, že v této řadě se cast povedl: lidé co se snaží hrát a nebo hráli či hrají : Adam, Hannah (i když ji fakt nemusím),Jay, Michaela, Michelle, Taylor, Zeke, nějaké možné náznaky hry měla možná i Figgy. Takže pomalu celý kmen. To je myslím docela slušné. Dál nějakou hru ukázali, ukazují: David, Chris a možná jeden, dva náznaky měli i Brett a Jessica.

Za mě tedy cast rozhodně dobré. :-)

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP13

Příspěvekod jukab » 16 pro 2016, 21:09

Empli píše:Já bych taky řekl, že v této řadě se cast povedl: lidé co se snaží hrát a nebo hráli či hrají : Adam, Hannah (i když ji fakt nemusím),Jay, Michaela, Michelle, Taylor, Zeke, nějaké možné náznaky hry měla možná i Figgy. Takže pomalu celý kmen. To je myslím docela slušné. Dál nějakou hru ukázali, ukazují: David, Chris a možná jeden, dva náznaky měli i Brett a Jessica.

Za mě tedy cast rozhodně dobré. :-)


"Dál nějakou hru ukazují - David".....really? Ten člověk sám o sobě rozhodl 2 kmenovky, což zatím nemůže tvrdit nikdo jiný. Má jen smůlu, že si ty jeho kroky všichni pamatují, i když není jediný, kdo měnil alianci už víckrát - v tomhle asi vede Hannah.

Dan ale není stratég, tím je prostě Adam, který si po jednom twistu vybral dobrou stranu, 1x měl štěstí, což k tomu patří a od té doby je jako jediný ze zbývajících hráčů pánem svého osudu. Hraje hodně dobře, kdyby se do poroty dostali Jay nebo Dan, nepochybuju, že by dali hlas Adamovi.

Fandím:
Adam a Dan = herní důvody
Hannah = strašně mě baví

Ven: ostatní

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP13

Příspěvekod cypher.eu » 17 pro 2016, 20:36

jukabe, prosím tě, Dan je nějakej imaginární hráč, kterýho vidíš jen ty?
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S33 - Millennials vs. Gen X - EP13

Příspěvekod sun.eagle » 04 srp 2019, 10:14

Tak tahle epizoda se s ničím nepárala, dvě soutěže dvě kmenovky, bum dva z kola ven.
Will zjevně doplatil na svůj věk, chtěl ovládnout svět a už si asi pomalu vybíral s kým pujde do finále, a oni si ho dovolili vyloučit prevíti :dance:
A Sunday? nevím kolikrát mluvila na kameru, jednou dvakrát? Nudnějšího hráče jsem hezky dlouho neviděl. Je to přesně ten typ osoby se kterou chcete sedět na FTC, proto je překvapení proč jí odstřelili, pokud chtěli rozdělit Bretta a jí, tak měl jít Brett.
Právě až na Bretta je tu velice silná pětice kde může vyhrát kdokoli z nich a zaslouženě. To možná za celou historii Survivora nebylo aby se dostali nakonec takhle silní hráčim každý se svým příběhem který může porotu oslovit. Na finále se hodně těším.


Zpět na „S33 - Millennials vs. Gen X“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů