S33 - Millennials vs. Gen X - EP14 - finále

Mamanuca Islands, Fiji
September 21, 2016 – December 14, 2016
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S33 - Millennials vs. Gen X - EP14 - finále

Příspěvekod ItalianManiac » 15 pro 2016, 09:38

Epizoda 14 - finále
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP14 - finále

Příspěvekod cypher.eu » 15 pro 2016, 19:25

Finálový díl se nesl v očekávaném duchu, vyřazen byl Jay, kterej jen potvrdil, že moc IQ nepobral, ono asi nebude úplně náhoda, že HII je VŽDY zabalená s tím pergamenem s informací, že "našli jste HII, bla bla bla"... Ale i tak jsem mu to přál z final 6 nejvíc, i když je to trubka.

Dalším vyřazením byl Bret, myslím si, že spousta lidí tady na fóru, včetně mě, ho dost podcenila, jak říkali hráči, v porotě měl hodně přátel a sedět nakonec vedle Kena a Hannah, jsem přesvědčenej, že vyhraje...

Posledním vyřazeným této řady byl hodně překvapivě David, vůbec jsem to nečekal a nevěřil, že Ken, který je loajálnější a čestnější než Coach zkříženej se Savagem, ho vykopne, myslel jsem, že bude rozdělávání ohně... Ale jsem za to rád, David mě fakt od prvního dílu nesedl, sral mě ten jeho projev a vůbec nevím, co na něm kdo viděl, takhle daleko se dostal jen a pouze díky Kenovi. Nebýt něho a tím pádem jejich "dvojhlasu" (něco jak Rob a Amber), letěl by ještě před sloučením... a to, že někdo v dnešní době najde HII nepovažuju za známku dobrého hráče. Co je ale 100% jistý, že ho uvidíme v nějaký další řadě, je to novej Probstův mazlík alá Cochran.

FTC byla celkem dost poklidná, podle očekávání vyhrál Adam, naštěstí brečel o mámě víceméně jen po té přímé otázce na konec, takže mě tak neiritoval, ale zároveň mi není vůbec sympatickej, takže jako vítěz neutrál. Hlavně, že to nevyhrála Hannah, vždy když jí slyším mluvit, tak to ve mě vře... Ken si myslel, že mu bude stačit na výhru jeden move za celou hru, ale to se kapku přepočítal, navíc ke konci byl taky dost otravnej, hlavně ten jeho zbědovanej výraz... zajímalo by mě ve který epizodě se naposled usmál nebo prostě jinou grimasu, než ten ztrápenej ksicht.

Hurá na Reunion.
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP14 - finále

Příspěvekod Radix » 16 pro 2016, 09:52

Tak finálový díl se rozjel velice dobře. David připravil opravdu rafinovaně HII, vypadala věrohodně + byla v kokosu se symbolem. :idea: Sice nevypadala stejně jako předchozí HII, ale ne vždy byly stejné HII. Co ale mělo Jaye trknout, bylo, že to měl bez instrukcí. To byla jediná třešnička, která chyběla k dokonalosti téhle falešné imunity. Každopádně to bylo moc povedené. A upřímně, kdo by si po 36 dnech v tom všem uvědomil, že tu něco nehraje.

Kenova legacy advantage nebyla vůbec špatná, společně s vítězstvím tak Ken nemohl být nikdy vyloučený v průběhu celého finálového dílu. Jen mě mrzí, že i tu první iminutu nevyhrál Ken. Zajímalo by mě, jestli by jí pak předal Davidovi, nebo si jí nechal na TC. To se ale už nikdy nedozvíme.

Jay použil svoji výhodu ukrást odměnu, což jsem nečekal, že udělá. A využil jí docela dobře. Měl dobré argumenty, ale přeci jen byla velká pravděpodobnost, že by se mu podařilo vyhrát další dvě imunity, takže správně byl vyloučený on.

Zbývající pětka a Adam správně rozpoznal poslední možnost v klidu vyřadit Davida, když jsou ve trojici. Dokonce šel hledat HII, který i našel. Překvapilo mě, že tam ještě nějaký byl. Za mě jich je tam. Bohužel Hannah "can't be trusted" a Adam nedokázal tuhle klíčovou informaci udržet pro sebe, i když chápu, proč to Hannah řekl, takže Dave zůstal a šel Bret.

V tu chvíli už jsem si myslel, že je jasné finále Dave, Ken a Hannah. Překvapili mě oba, že hlasovali proti Davidovi. V danou chvíli jsem přesvědčený, že bylo správně vyloučit Davida, protože by to celé určitě vyhrál. Jenže měl odejít TC dřív a pak měl jít právě Adam. To by bylo nejlepší řešení pro Hannah i Kena.

Musím se pochválit, že jsem správně odhadl, jaká bude finálová trojice. Hannah, Ken a Adam. :idea: :)

FTC byla dost zajímavá. Ken a Adam ukázali, že ačkoliv je to hra, tak pořád hrají skuteční lidé. Oba dva měli silný příběh. Hannah se v podstatě trochu postavila na nohy ze svého neurotismu. Myslím, že na FTC byla až moc agresivní. Adamův příběh je jednoznačně nejsilnější a myslím, že právě on nakonec vyhraje. Navíc hrál velice dobře. Ken by to vyhrál v prvních sériích, jak správně někdo poznamenal na FTC.

Každopádně to byl velice povedený díl a teď vzhůru na vyhlášení vítěze a reunion!
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP14 - finále

Příspěvekod jukab » 17 pro 2016, 22:49

Finálový díl, to to uteklo. Super série, hodně fanditelných hráčů, kteří se udrželi do konce a hráli spolu, ne proti sobě = oboje docela vzácnost. Vždycky jsem fandil řekněme 2 nebo 3 hráčům a vždycky hráli proti sobě, to tady neplatilo, Dave+Hannah+Adam byli mí největší kandidáti, škoda Zeka, že přešel na nudnou stranu.

Vyloučení Breta mě příjemně překvapilo, jeho kecy naopak nepříjemně. Škoda, že poslední imunitu vyhrál Ken, jinak jsme mohli mít šanci, i když jen nepravděpodobnou, pže by ostatní Kena asi nevykopli, na jednu z nejlepších posledních trojic vůbec. Vyloučením Davida mi finišování začalo notně připomínat sérii, kterou ovládli Yau a Earl.
Adam to douho vydržel nehrát na emoce, ale konec už nebyl v jeho rukách a hlas od všech porotců jsem mu rozhodně nepřál, tak dobrý zase nebyl. Jeho showdown s Davem mohl být v samém závěru hodně zajímavý.

David - nejlepší hráč série, vyloučením Lucy si zajistil silnou pozici a tu dlouho držel, slušný vývoj, ochota riskovat, pravý fanoušek, zajímavý prvek celé série
Hannah - nejzábavnější hráčka řady, její výroky, výmysly, přebíhání a flirtování si budu pamatovat dlouho
Adam - docela umělec, kterému se podařilo nepoutat na sebe moc pozornosti a přesto byl většinou ve většinové aliací, jako vítěz mi určitě nevadí
Zeke - velké kladné překvapení, zábavný, jen nechápu brzké snahy o vykopání Dave ze hry
Brett - krom nudné hry navíc ještě nepříjemné překvapení, hlavně ke konci, už nikdy prosím
Jay - ze začátku jsem ho vůbec nemusel, ale jeho role underdoga mu sedla
Michaela - další příjemné překvápko, s ní by hra po sloučení vypadala jinak

Celkově příjemné překvapení a možná nej série od dvacítky

Empli
Příspěvky: 71
Registrován: 30 dub 2015, 15:37
Nejoblíbenější série: S7, s8, s12, s13, s15, s16,s 18 s20, s25, s28, s31
Nejoblibenější hráči: Brenda, Amanda, Parvati, Aimi, Taj, Denise, Kim, Andrea, Jenna, Boston Rob, Malcolm, Spencer, Greg, James, Ozzy, Ethan, Yul, Yau Man, Tom, Terry, Jonathan Penner, Mike, Joe
Nejméně oblíbené série: S4, s23, s26, s14, s5, s22, s24, s29

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP14 - finále

Příspěvekod Empli » 19 pro 2016, 22:52

Tak o hráčích se vyjádřím až u Reunionu, ale jinak jsem s nimi spokojen.

Následný vývoj finále jsem docela čekal a i jsem si myslel, že zrovna taková bude finálová trojka. Jediný kdo mě v ní vadil byla Hanna. Neustále je mi nesympatická a to hodně, hodně nesympatická. Nemyslím si ani, že by hrála nějakou skvělou hru a na finálové kmenovce mně přišla nějaká moc agresivní. Jediný její světlý moment u ní u mě byl její souboj při poslední soutěži o imunitu s Kenem.

Vítěz Adam mně vůbec nevadí. Fandil jsem mu z těch tří nejvíc a taky měl nejlepší řeč a odpovědi na té poslední kmenové radě. o nemocné mamce se rozhovořil až na konci a nedělal z toho monolog na 10 minut.

Jinak mně chyběla klasická závěrečná řeč a ohlédnutí za dalšími trosečníky série. Celkově pak poslední kmenová rada byla strašně poklidná. Nikdo na nikoho neházel špínu, nekřivdil někomu atd. Škoda, hned by to mohlo být zajímavější, ale sledovat se to dalo.

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S33 - Millennials vs. Gen X - EP14 - finále

Příspěvekod sun.eagle » 04 srp 2019, 14:12

Poslední člen Kapa - beta - pí - omega - če vypadl pro tento spolek příznačně - jako kretén, jehož FHI hodil Jeffry do ohně.
Brett by podle neměl šanci ani před porotou, a byli tam určitě lepší volby na to koho si vzít do final four.
Poslední soutěž o imunitu byla napínavá až do poslední sekundy, a Ken ji vyhrál jako zadostiučinění jakým způsobem se dostal až sem. Na rozdíl od klauna Coache, který o cti, integritě, loajalitě jenom žvanil, Ken se těhle zásad držel od prvního dne. To že předposlední večer podrazí nejbližšího spojence, to je velká kaňka na jeho odkazu ve této hře. Nevím jestli mu to prohrálo ten milion, asi ne, ale zklamal mě.
Hanna kdo by to řekl, byla na FTC nejagresivnější z nich. Nevím ke se vzalo tolik asertivity a tahu na bránu v téhle trošku uťáplé holce. Tlačila možná moc na pilu.
Jsem přesvědčen že v jiné sérii by jak Ken tak Hanna mohli klidně vyhrát, protože oba hráli velice dobře.
Ovšem byl tu Adam, který oba předčil. Když spustil slzavé údolí, což byl jeho největší trumf - určitě mu to ale nezazlívám - bylo rozhodnuto. Přesně vystihl svou taktiku, nenápadně vylučovat hrozby, ale přitom nevystrkovat moc hlavu a mít nad sebou někoho kdo je větší hrozba než on sám. Tahle strategie se ukázala jako cesta k milionu. Hlasy poroty 10-0-0 mluví jasně. Přál jsem to více Kenovi, ale musím uznat že Adam hrál nejlíp a titul #solesurvivor je ve správných rukou.


Zpět na „S33 - Millennials vs. Gen X“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů