S33 - Millennials vs. Gen X - EP15 - Reunion

Mamanuca Islands, Fiji
September 21, 2016 – December 14, 2016
cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP15 - Reunion

Příspěvekod cihi » 19 pro 2016, 08:07

psal jsem uz par dilu zpet... ze je podle me nejvetsi favorit Adam... protoze jakmile vytahne pribeh o mame... tak ma hlasy - taky... ze se tak stalo... i ja bych mu ho napsal v ten okamzik na rade

podle me by Adam porazil i Davida... kterej byl zbytecne moc precenovanej... ikdyz to byl muj nejvetsi oblibenec

nicmene i bez pribehu hral Adam vybornou "under radar" hru... protoze o nem jako o hrozbe nikdy nikdo nepremyslel... i v TOP4 ho chtel David vyloucit jako nutnost... ne jako hrozbu

JINAK PODLE ME VYBORNA RADA!


Michal píše:S finálovým dílem jsem spokojený. Opravdu jsem nechtěl, aby vyhrál David, i když sem si říkal v prvním díle, že by to mohl být nový[spoiler]Chris(S9), kde také skoro vypadl první a pak vyhrál.[/spoiler]

taky jsem si rikal.. ze mi David tohoto hrace pripomina... ja mu proto ale fandil :D ...protoze [spoiler]Chris(S9)[/spoiler] je pro me osobne asi nejvic epic vitez - aneb z nuly hrdinou

Kalam
Příspěvky: 68
Registrován: 03 říj 2015, 10:38

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP15 - Reunion

Příspěvekod Kalam » 23 pro 2016, 00:34

tak nam opet skoncila dalsi serie..bylo to nejaky rychly,dikybohu.Jak koukam tak reakce jsou rozporuplny a ja se priklanim bohuzel k tem rejpalum kterejm uz nestaci survivor,ale k tem kterej maj radi dobrej survivor.Tohle dobrej survivor totiz nebyl.Adam?to jako vazne,ze ma bejt dobrej vitez.Hrac kterej o taktice neustale mluvil,ale zadnou taktiku nepredvedl...uz jsem byl tak zoufalej,ze jsem normalne fandil Hannah na finalovce jak moc jsem nechtel ,aby vyhral on.Zivot je svine,vi to kazdej z nas,ale v tyhle hre se nehodnoti kdo jak moc mel tezkej zivot,ale kdo kurva neco predvedl.I kdyz koukam ze v poslednich radach uz staci na kmenovce zabrecet jak je ke me svet nespravedlivej a mas to v kapse.Nechci vypadat jako bezcitnej parchant,ale tohle mi proste nikdo nevyvrati a jestli vam ostatnim tohle staci,tak vam doporucim klasiku jako je Esmeralda nebo divoky andel protoze tam svy kapesniky vyuzijete dosytosti...Proste a jednoduse tahle rada neprinesla zadnou zapamatovatelnou osobnost,ktera by hejbala se hrou..Jenom spoustu prumernejch charakteru,ktery se o neco snazili,ale sazeli jednu chybu za druhou...Jestli tohle ma bejt nejaka evoluce o ktery mluvili,tak potes koste...o tuhle evoluci nestojim.Nastesti mi nadeji do zil vlejva pristi sezona.Cirie je zpatky,protoze to je hracka par excellence.Tlusta cernoska nic moc v soutezich,bez individualnich imunit,ktera se umi brutalne prokecat a protaktizovat hoodne daleko...i kdyz Parvati miluju tak micronesia mela bejt Cirie a HvV melo bejt Parvati.Sandra je to samy,ktera to ale dovedla k dokonalosti ke dvema vyhram.Ciera,tu proste muzu porad,holka ktera ma koule,to mi staci,protoze drtiva vetsina chlapu je nema.Malcolm je nejvetsi hrac z tech novejch od dvacaty serie,jak jsem se modlil za navrat Ciery a Malcolma ve spolecny alianci,snad budu vyslysen...A tipuju to na alianci Sandry a Tonyho...i kdyz je tam spoustu srackoidnich hracu tak jsem vazne natesenej,protoze ackovejch hracu je tam dost a verim ze az do konce bude konecne komu fandit...Cirie,Sandra,Malcolm a Ciera..pojdte finalova ctyrko

boxi22
Příspěvky: 5
Registrován: 10 říj 2015, 20:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs Villains, Cagayan, All stars, Australian
Nejoblibenější hráči: Colby, Brenda, Jerri, Jenna, Russel, Tony
Nejméně oblíbené série: Thailand, Markézy

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP15 - Reunion

Příspěvekod boxi22 » 31 pro 2016, 20:13

Pro me slabsi serie. Celkove se tam nic zajimaveho nestalo, charaktery usly, ale taky zadna slava.

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP15 - Reunion

Příspěvekod Pietro » 07 úno 2017, 00:04

OK, poslední nedojetá série hotová. Než se začnu vztekat nad výběrem pro další, napřed k tomuhle počinu.

V podstatě styl Old vs. Young. V podstatě je to jen nerodinná verze Blood vs. Water.
Taky to mělo svůj švih, ale mě bavila S32 o chlup víc - Asi takhle - spojil byl cast S32 s průběhem S33 a bylo by to dokonalý.
Pár favoritů do podpisu jsem si udělal - jelikož mám podpis plný "weird players", tak Bzík nesmí chybět, Figgy už jen za postavu :eee: (a když si vezmu, že do jiné holky (ženy) bych tam nešel, tak je to tristní, no fakt ne, možná Michelle, ale ta byla věřící a to by mě odrazilo)

Final 3: Jako dobrý, ale Hannah byl těžký omyl, ta měla být už před porotou venku.
Smekám před Davem :idea: - z ustrašeného chudáka taktický ksindl, který pokosí, koho uzná za vhodný.
A jelikož nemám rád citovky, a normálně bych to odsuzoval, a normálně je mi i jedno, jak dopadají, tak tady udělám světlou vyjímku. Zamrzelo mě, že Adamovi ta máti nevydržela déle po sérii (aby si užili výhru). A u mě by byl trestuhodný hřích nevzpomenout na tu mojí Jennu Moraskojc, která si to zažila taky. (a jistě i jiní, kteří mě nenapadají)

A co k S34? Je vidět, jaký je rozdíl mezi vkusem lidu a vkusem CBS. Nechali lidi vybírat S31 - a výsledek byl přinejhorším solidní ale totok?

Tenhle sběr na S34 je prosím co? Tři lidi budu mít za favority, proti dvěma jsem ostře proti.

Samozřejmě velký dík komplet týmu titulkářů jak za S32, tak za S33 :idea: :idea:
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

zdeneksoukalcz
Příspěvky: 2
Registrován: 05 úno 2017, 12:25
Nejoblíbenější série: Micronesia, China, Cook Islands, Heroes vs. Villains, Samoa, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Amanda, Tony, Russel Hantz, Chelsea, Colby, Boston Rob, Yau-Man, Jeremy Collins
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, Millennials vs. Gen X, Caramoan, Gabon

S33 - Millennials vs. Gen X - EP15 - Reunion

Příspěvekod zdeneksoukalcz » 08 úno 2017, 20:29

http://www.cbs.com/shows/survivor/photo ... e-changers

Rozdělení do kmenů S34 na tomto odkaze
S01: Gervese S02: Colby, Amber S03: Brandon S04: Boston Rob S05: Jake S06: Matthew S07: Rupert, Jonny Fairplay S08: Boston Rob, Amber S09: J.P. S10: Bobby Jon S11: Bobby Jon, Stephanie S12: Aras, Danielle S13: Ozzy S14: Yau-Man, Earl S15: Amanda, James S16? Amanda, Ozzy S17: Bob S18: J.T. S19: Russel Hantz S20: Amanda, James, Russel Hantz S21: Chase, Sash S22: Russel Hantz, Boston Rob S23: Ozzy S24: Chelsea S25: Malcolm, Russell Swan S26: Malcolm, Andrea S27: Gervase, Tyson (Coconut Bandits) S28: Tony, Woo S29: Jeremy S30: Rodney S31: Jeremy S32: Caleb, Tai S33: Jay, Michelle S34: Ozzy, Tony, Caleb :idea: :idea:

dyrup
Příspěvky: 1
Registrován: 27 zář 2014, 21:49

S33 - Millennials vs. Gen X - EP15 - Reunion

Příspěvekod dyrup » 10 úno 2017, 20:48

Přijde mi, že o nemoci máti řekl Jayovi před vyřazením záměrně, protože věděl, že bude vyřazen a řekne to ostatním porotcům a toto mu vyhraje milion. Pokud je to opravdu pravda tak je to na pozvracení. Důkazem je FTC, kdy při oznámení, že má jeho máti rakovinu u ostatních nebylo žádné udivení, a už před otázkou Davida bylo vidět v jeho očích, že o tom ví.

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

S33 - Millennials vs. Gen X - EP15 - Reunion

Příspěvekod vrabejka » 26 bře 2017, 13:42

OH Dave tak blízko. To že ho zradil největší spojenec mě tak zklamalo. Dave hrál jasně nejlepší hru a bylo fakt neuvěřitelné jak se stal from zero to hero.
Líbilo se mi že aspoň Hannah Adamovo to nedala zadarmo a pustila se do něj.
Z vítězem spokojený nejsem ale stejně se mi tahle řada hodně líbila.

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

S33 - Millennials vs. Gen X - EP15 - Reunion

Příspěvekod kata_rina » 02 čer 2019, 14:14

Tak jsem znovu pustila s33 a z F3 si vítězství zasloužil 100% Ken, spousta lidí ho tu opomíná, ano, ve vztahu David-Ken byl až ten druhý, ale jak píšu, berme to z F3. Hrál fyzicky dobře, sociálně též, strategie taky byla, ale Adamovi prostě pomohl příběh, je mi ho líto, ale tohle by nemělo ovlivňovat hru.
Spoiler!
Jsem zvědavá jestli si své vítězství dokáže uhájit v s40 mezi skvělými hráči


Jinak nejlepším hráčem sezóny byl určitě David.
Obrázek

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S33 - Millennials vs. Gen X - EP15 - Reunion

Příspěvekod sun.eagle » 04 srp 2019, 15:26

Začátek byl smutný, co k tomu víc dodat.
Celkově na mě reunion udělal lepší dojem než minulou sérii. Tam to bylo tragické, že jsem si říkal že už to nebudu ani sledovat.
Představení části castu další serie mě docela navnadil. Ozzy, Ciera, Sandra, Tai, Tony. Na to jak si budou počínat se rozhodně těším. Naopak Cirie? opět? myslím že se její schopnost hrát i zajímavost značně přecenuje, umím si místo ní představit deset daleko zajímavějších hráčů.


Zpět na „S33 - Millennials vs. Gen X“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti