S33 - Millennials vs. Gen X - EP15 - Reunion

Mamanuca Islands, Fiji
September 21, 2016 – December 14, 2016
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S33 - Millennials vs. Gen X - EP15 - Reunion

Příspěvekod ItalianManiac » 15 pro 2016, 09:38

Epizoda 15 - Reunion
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Malo13
Příspěvky: 9
Registrován: 01 říj 2014, 13:35

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP15 - Reunion

Příspěvekod Malo13 » 15 pro 2016, 12:20

Škoda že to David nezvládol. Aspoň to vyhral v poradí druhý najbojovnejší hráč.

A ďaľšia séria "Game Changers"...
Tony :dance:
Cirrie :hungry:
Ozzy :shock:

Bude článok s nejakými zatiaľ dostupnými informáciami k S34? Alebo aspoň zoznam hráčov :mrgreen:

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S33 - Millennials vs. Gen X - EP15 - Reunion

Příspěvekod dias258cz » 15 pro 2016, 14:10

Jeden z nejhorších vítězů snad za celých 33 sérii. Klidně mě ukamenujte, ale to že jeho mamka má rakovinu, nepatří do hry a získat všechny hlasy vůbec ne! Ani jednu skrytou imunitu nezahrál správně a nehrál ani nijak zvlášť dobrou strategickou hru. Doufám, že už ho nikdy neuvidíme.

Z finálové 3ky jsem asi nejvíce fandil Kenovi. Začátek série měl skvělý, pak se ve sloučení ztratil, ale poslední 14 epizodu se zase vrátil do normálu a fandil jsem mu jak hrom!

Na 34 sérii se těšíme myslím všichni ;)

Jinak full cast(pokud nejsou změny) je zde
http://insidesurvivor.com/cast/season-34-cast" onclick="window.open(this.href);return false;

Spoiler ohledně hráčů kteří by se měli vrátit z této řady.
Spoiler!
Jeff nezmínil Zeka, takže se uvidí..


PS: Jeff vypadal, jako by týden nespal :D
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

aqmel
Příspěvky: 70
Registrován: 27 úno 2014, 11:01

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP15 - Reunion

Příspěvekod aqmel » 15 pro 2016, 14:12

Malo13 píše:Škoda že to David nezvládol. Aspoň to vyhral v poradí druhý najbojovnejší hráč.

A ďaľšia séria "Game Changers"...
Tony :dance:
Cirrie :hungry:
Ozzy :shock:

Bude článok s nejakými zatiaľ dostupnými informáciami k S34? Alebo aspoň zoznam hráčov :mrgreen:


http://insidesurvivor.com/cast/season-34-cast

aqmel
Příspěvky: 70
Registrován: 27 úno 2014, 11:01

EP15 - Reunion

Příspěvekod aqmel » 15 pro 2016, 14:13

po treti dostal hrac vsechny hlasy-

fans klub se tesi nejen na all star ale nejake info o 35 a 36 rady

Slim50
Příspěvky: 17
Registrován: 10 říj 2015, 15:22

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP15 - Reunion

Příspěvekod Slim50 » 15 pro 2016, 15:47

Tak podle očekávání si Adam bohužel vybrečel hlasy na poslední TC. Velká škoda. Fandil jsem Kenovi , kterej to několik posledních epizod rozjel a nakonec vyřadil i proti vlastnímu "kodexu" Davida což ho očividně stálo dost sebepřesvědčování a i Hannah by podle mě byla lepší než Adam. Podle mě hráli oba líp než on. Jinak sem rád že se vrací Ozzy :o a taky Tai , akorát Cieru sem tam fakt nemusel vidět (počtvrtý?) Přijde me že tak úžasná hráčka neni. Ta má snad známý v produkci či co.

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP15 - Reunion

Příspěvekod brninho » 15 pro 2016, 16:09

Absolutně zapomenutelná série, takhle bych to shrnul a to i přes nadprůměrnej počet blindsidů. To, že jsem neměl od nějáké poloviny potřebu se nějak vyjadřovat nebylo kvůli tomu, že by to stálo úplně za vyližprdel, to tu mám pořád na piedestalu OW a SJDS, ale prostě nikdo z hráčů mi nijak nepřirostl k srdci, to se stává velmi ojediněle, neviděl jsem ani jednu Ponderosu a RHAP jsem si pustil jen teď, když měl Rob v pořadu Pennera, to si nikdy nenechám ujít. Adam jako vítěz asi taky bude někde vzdadu, hodně invence, aktivity, ale v reálu to žádnej velkej hybatel nebyl, v závěru to flipfllopováním korigovala Hannah, i přesto jsem mu to z té trojice asi přál nejvíc, Hannah mi nesedla od začátku, na FTC byla tak agresivní a otravnější než obvykle, že to bylo neprůchozí a Ken, leč sympaťák, tak za něj hráli ostatní.
Příští sezona...těším se, ale obávám se. V osudí je pár mých oblíbenců (Malcolm, Ciera, Varner, Sandra, Ozzy) a asi hlavně skrz jejich úspěch či neúspěch budu příští sezonu hodnotit, objektivitu od sebe nečekám. Je tu množství hráčů, kteří hru dokážou vždycky pozitivně zpestřit, ultimátní legenda téhle hry Ozzy (někde jsem se k jeho účasti už vyjadřoval, můžem si o něm myslet co chceme, ale naposled ho zřejmě uvidíme fyzicky schopnýho vyhrát každou imunitu), ale taky hráči, kteří z téhle série můžou udělat další Caramoan, přičemž jedna osoba se aktivně na zkurvení téhle série podílela a z jejího možnýho uraženýho soupeření s Malcolmem mám největší obavy.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Spencer91
Příspěvky: 51
Registrován: 27 srp 2013, 11:09
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Palau, Guatemala, Micronesia, Gabon, Tocantins, Samoa, HvV, Philippines, Cagayan, Worlds Apart
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz, Jonathan Penner, Jane Bright, Coach Wade, Stephanie LaGrossa, Yau-Man Chan, Spencer Bledshoe, Carolyn Rivera, Max Dawson, Hali Ford
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Marquesas, Africa, Caramoan
Kontaktovat uživatele:

S33 - Millennials vs. Gen X - EP15 - Reunion

Příspěvekod Spencer91 » 15 pro 2016, 20:29

dias258cz

Spoiler!
Zeke tam bude na 100%, Probst na Reunionu nezmínil půl castu. I když mě překvapilo, že zrovna Zekeho vynechal, když seděl dva metry od něj

Pepi
Příspěvky: 80
Registrován: 21 srp 2014, 19:09
Nejoblíbenější série: 16, 20, 28, 13, 40
Nejoblibenější hráči: Cirie, Sandra, Tony
Nejméně oblíbené série: 38, 5, 29, 26, 35
Bydliště: Praha

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP15 - Reunion

Příspěvekod Pepi » 15 pro 2016, 20:32

Za celých 33 sérií se mi nestalo, že by mi řada s tolika blindsidy a nezapomenutelnými kmenovkami byla tolik u prdele. Cast byl takovej nemastnej, neslanej. Sice herně vyloženě nesuckoval, ale žádná sláva to taky nebyla. Kromě toho byli největším kamenem úrazu zajímaví early boot hráči. Pre-merge fáze hry mě poslední dobou baví víc než post-merge (bohužel pro mě), takže opravdu nejsem zastánce sloučení ve 12-13 lidech. Řady, kde se kmeny sloučí v 9-10 lidech se už ale asi od Probsta nedočkám. To bylo ale trochu mimo mísu. Vítěz docela tragickej, už jsem o něm začal mít dobrý mínění, že nebude hrát na city (protože by i tak vyhrál, akorát možná ne 10-0-0). Pak ale svůj (od všech očekávaný) proslov vytáhne. Jasně, je to hodně smutný a je mi ho líto, takhle by se ale hra vyhrát neměla. Nejméně zasloužený vítěz, který dostal od poroty všechny hlasy.

Této řadě především chybělo napětí (všechny finalový hlasy pro jednoho člověka fakt nesnáším), kvůli z pohledu diváka lhostejnému castu a po vyloučení Michelle i hezký holky. Proto je tahle řada hodně slabej průměr.
Seen:
Survivor: 1-42
TAR: 19-23, 25, 26, 28, 30-32

Spencer91
Příspěvky: 51
Registrován: 27 srp 2013, 11:09
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Palau, Guatemala, Micronesia, Gabon, Tocantins, Samoa, HvV, Philippines, Cagayan, Worlds Apart
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz, Jonathan Penner, Jane Bright, Coach Wade, Stephanie LaGrossa, Yau-Man Chan, Spencer Bledshoe, Carolyn Rivera, Max Dawson, Hali Ford
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Marquesas, Africa, Caramoan
Kontaktovat uživatele:

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP15 - Reunion

Příspěvekod Spencer91 » 15 pro 2016, 20:39

Pepi to chceš říct, že Cochran je lepší vítěz? No to snad ne :cry:

Pepi
Příspěvky: 80
Registrován: 21 srp 2014, 19:09
Nejoblíbenější série: 16, 20, 28, 13, 40
Nejoblibenější hráči: Cirie, Sandra, Tony
Nejméně oblíbené série: 38, 5, 29, 26, 35
Bydliště: Praha

S33 - Millennials vs. Gen X - EP15 - Reunion

Příspěvekod Pepi » 15 pro 2016, 21:04

Spencer91: Spoiler S23 S26
Spoiler!
To rozhodně není, Cochran je nejhorší hráč Survivora ever. :D Nicméně si asi tu výhru v S26 zasloužil víc, než Adam v S33. Cochrana nesnáším hlavně kvůli South Pacificu, ze kterýho udělal naprostej trash.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP15 - Reunion

Příspěvekod cypher.eu » 15 pro 2016, 21:12

Mno, ehm, to s tou Adamovou mámou byl dost drsnej úvod Reunionu, hlavně teda, že se s ní aspoň stihl rozloučit :-|

K řadě, přijde mi to podobný Kaoh Rongu, málo lidí, kterým bych mohl fandit, vítěz takovej nemastnej neslanej, pořádně zapamatovatelní mi přijdou akorát David a Zeke, celkově tedy spíš (pod)průměr... Reunion takovej kamarádskej, všichni jsou BFF, Ken a Hannah mi přišlo, že spolu něco maj, Michelle měla wtf satanistickej vohoz...zív

Nejzajímavější částí pak bylo představení nový řady a navrátilců, sice teda název působí fakt už úpně k smíchu, ale aspoň to hlavní, cast vypadá fakt dobře a má hodně zvučných jmen, tajně si doufám, že taková Cirie či Ozzy vypadnou hodně brzo 8) Adios u gejm čendžrů, ou jé!
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP15 - Reunion

Příspěvekod dias258cz » 15 pro 2016, 22:53

Tak na s34 se nedá snad nic zkazit. Mám tam pár favoritů, ale ať vypadne kdokoliv, pořád bude komu fandit (Nejspíš!) :D Cast je fakt peckový, ale pár jmen mi leží v úst.
Například taková Ciera... ať si dá na pár let pohov. Už je to po 3 co hraje za tak krátkou dobu! Někteří čekali i 15 let aby dostaly druhou příležitost. Tohle mi na castu fakt vadí. :cry: :cry: :cry: :cry:

Kdo si chce trošku počíst o 34 sérii - doporučuji :) Jen taková informačka

http://www.ew.com/article/2016/12/14/su ... robst-jaws
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

Spencer91
Příspěvky: 51
Registrován: 27 srp 2013, 11:09
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Palau, Guatemala, Micronesia, Gabon, Tocantins, Samoa, HvV, Philippines, Cagayan, Worlds Apart
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz, Jonathan Penner, Jane Bright, Coach Wade, Stephanie LaGrossa, Yau-Man Chan, Spencer Bledshoe, Carolyn Rivera, Max Dawson, Hali Ford
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Marquesas, Africa, Caramoan
Kontaktovat uživatele:

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP15 - Reunion

Příspěvekod Spencer91 » 15 pro 2016, 23:12

dias258cz Tak hlavně Ciera, nato, že hraje potřetí, předvedla úplný lejno... myslím, že každej z nás by vysypal seznam lepších hráčů, co už napoprvý zahráli mnohem líp, než ona za dvě série a přitom nedostali ani druhou šanci... natož třetí :cry:

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP15 - Reunion

Příspěvekod ItalianManiac » 15 pro 2016, 23:51

Malo13 píše:Bude článok s nejakými zatiaľ dostupnými informáciami k S34? Alebo aspoň zoznam hráčov :mrgreen:


Máme ho na webu už od června ;)
http://reality-show.eu/spoiler-survivor ... FMeMn1Zu9M
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
lVlorf3us
Příspěvky: 33
Registrován: 11 dub 2014, 11:24
Nejoblíbenější série: Cook Islands, Palau, HvV
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Ozzy, Tom Westman, Malcolm, Jerri, Eliza
Nejméně oblíbené série: Thailand, Marquesas, Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP15 - Reunion

Příspěvekod lVlorf3us » 16 pro 2016, 02:30

Někdy je Survivor víc než jen Survivor. Tahle řada byla netradiční, oproti jiným sériím z hlediska zvratů a hráčů ne tak kvalitní, ale měla něco, co má málo která řada – příběh. Vlastně hned několik příběhů (jak to zmínil i Jeff na reunionu). Viděli jsme skvělý proměny – Davida jsem tipoval, že vyhodí hned na začátku za to, jakej je to mamlas a že tam nemá co dělat. Ten se změnil skvěle, takovej Survivorskej Breaking Bad. Anebo možná jen Breaking Normal. Nicméně jádro série byl prostě Adam a jeho příběh. Sekundoval mu ještě Jay a Ken. Čímž se vracím k začátku mého příspěvku – někdy je Survivor víc než Survivor. Což je přesně tento případ.

Co se týče zaslouženosti výhry, tak ano, byla to silná hra na emoce, ale pořád je to v rámci fair play. A myslím si, že ikdyby Adam nic o mámě na FTC neřekl, vyhrál by stejně. Možná ne 10-0-0, ale vyhrál by, hrál z těch tří nejlépe. Fakt jsem ho respektoval za to, že až do úplného konce, kdy dostal prakticky přímou otázku, se o tom tématu nezmínil. Mohl brečet celou FTC, ale vydržel. Líbila se mi i chvilka s Jayem "You know why..." ... Každopádně, z hlediska hry to bylo prostě eso v rukávu. Trošku overkill, trošku nefér k ostatním, ale byl to taky jakejsi "move". Co z toho dělá legitimní kartu je to, že je to pravda. Často tam lidi argumentují nějaký bullshit, který chce porota slyšet. Ale tohle byla ryzí pravda. A dpc pokud to s někým z vás na emotivní rovině nehnulo, tak je něco špatně. Rozuzlení na reunionu byla teda silná káva. Trochu jsem čekal "americkej happyend", ale nedostavil se.. Aspoň že se s ní stačil rozloučit...

No a tohle všechno ústí v to, o čem píšu – tahle řada nebyla (jako mnoho jiných řad) něco, co běžný člověk zkoukne a další den na to zapomene. Ne. Věřím tomu, že to nakoplo spoustu lidí Adama podpořit a že ta jeho nadace (či co) získá dostatek prostředků na výzkum a že se třeba povede něco z tou hnusnou nemocí provést. A pokud se povede, může za to tahle řada Survivora. A to je prostě velký. To je Big Picture a může to z dlouhodobého hlediska změnit / zachránit život mnoha lidem. Třeba někomu z vás anebo vašich blízkých. Myslím, že pokud by se něco takového stalo, budete moc rádi, že Adam vyhrál. :) Tak či onak, ikdyž bych to přál spíš Davidovi za jeho proměnu ze strašpytla na kingpina, tak Adamovi to přeju taky a hlavně ho respektuju za to, co udělal. Uvědomte si, že většina lidí jde do Survivora ze.. no.. sobeckých důvodů. Jasně, mnoho lidí tam jde proto, aby pomohli své rodině, ale málokdo tam jde proto, aby vykouzlil úsměv na rtech nemocné / umírající mámě.. Adam toho sice hodně za sezónu nabrečel, ale byl prostě upřímnej a nic neskrýval (aspoň ve zpovědích). Myslím, že v jeho situaci se ty slzy dají tak nějak očekávat. To že je někdo z vás nechce vidět, je jen váš problém, k životu to patří.. Tak či onak Adamovi gratuluju a jak říkám, jsem rád, že tahle sezóna byla něco víc a budu doufat, že bude mít přínos a ovlivní mnoho životů (ať už díky Adamovi na poli rakoviny, anebo Davidovi / Hannah na poli úzkostím, anebo Zekeovi / Bretovi na poli gayství).

Nu, takže lidi, co se těšili na super strategie a bandu silně fanditelných hráčů, budou asi holt zklamaný. Já to chápu. Je to asi jako když vaše oblíbená kapela začně měnit styl a jejich nové album nezní tak, jak jste čekali. Shit happens. Ale musím říct, že po dlouhé době byla v této sezóně skupina lidí, na kterých bylo vidět, že fakt chtějí hrát. Líbilo se mi v Jayově ponderose, jak řekl něco ve stylu, že ty lidi hráli jak kdyby to byla jejich second chance. Tak nějak jsem to taky vnímal. A hlavně po hooodně dlouhé době byla final 3, kde se nikdo z nich nevezl a každý, ať už fyzicky anebo strategicky, si to místo zasloužili. To se jen tak nestává. Plus tam po hodně řadách byli lidi +- s nadhledem, kteří dokázali překousnout osobní věci a soustředit se na logiku. Ze všeho nejvíc tam zazážil vztah rivalů Jaye a Adama. To bylo prostě.. zajímavý sledovat. Takovej Hunt vs. Lauda, šli si po krku, ale na hluboké úrovni se respektovali. Líbila se mi i FTC, kde jsem cítil jen minimum zahořklosti. Přesně jak řekla Michelle (super drak na rameni btw :D) na reunionu, myslim, že se konečně hra vyvíjí tak, že lidi přestávají hysterčit a uvědomují si, že je to hra a tak k tomu přistupují. Což je fajn.

No nic, věřím, že se mnou mnoho lidí nebude souhlasit a původně jsem ani raději nic psát nechtěl, ale neusnul bych, kdybych ty emoce nevypsal. :) See ya u další sezóny (Go Ozzy!)

happypanda
Příspěvky: 8
Registrován: 19 lis 2013, 16:43

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP15 - Reunion

Příspěvekod happypanda » 16 pro 2016, 05:10

Celou sérii posouvá o level výš jeden jediný nezapomenutelný moment....Jeffrey :D :D

Uživatelský avatar
sph1Nx
Příspěvky: 35
Registrován: 22 kvě 2014, 15:00

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP15 - Reunion

Příspěvekod sph1Nx » 16 pro 2016, 11:32

lVlorf3us z tvojho traktatu mi prislo fyzicky zle. Pred taketo prispevky by sa mali davat upozornenia, pozor moze poskodit psychiku, pokracujte len na vlastne riziko. Mozno som az prilis zly, ale toto som nezvladol, prepac.

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP15 - Reunion

Příspěvekod dias258cz » 16 pro 2016, 12:52

lVlorf3us Takže jestli chci vyhrát, tak mám počkat, až bude umírat má blízká osoba a pak jít hrát? Poslední FTC se jenom brečelo, kde jsou ty časy, kde se na pláč nebralo ohled. :-?
Adam předvedl strašně podprůměrnou hru - Své 2 imunity zahrál uplně zbytečně a špatně + tu Davidovu zahodil, že slyšel jak na kmenovce druhá aliance říká, že budou hlasovat pro Kena.. :fuck: Takže chytrosti moc nepobral chlapec. Opravdu mě tohle vítězství znechutilo celou sérii. :vomit: :cry:
Příběh hezký měl, ale to v survivoru mělo více lidí a nikdy mu nedali 1 milion a k tomu všechen počet hlasů. :cry: :fight:
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

Uživatelský avatar
risker
Příspěvky: 30
Registrován: 04 říj 2014, 17:30
Nejoblíbenější série: 40, 34, 33, 31, 28, 27, 26, 25, 23, 20, 19, 18, 16, 15, 13, 11, 10, 09, 08, 07, 06, 02, 01
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz (19,20,22) Jonathan Penner (13,16,25) Coach (18,20,23) John Cochran (23,26) Parvati Shallow (13,16,20,40) Amanda Kimmel (15,16,20) Stephenie LaGrossa (10,11,20) Andrea Boehlke (22,26,34)
Nejméně oblíbené série: 41, 39, 38, 37, 36, 35, 32, 30, 29, 24, 22, 21, 17, 14, 12, 05, 04, 03
Kontaktovat uživatele:

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP15 - Reunion

Příspěvekod risker » 16 pro 2016, 13:02

byli tu daleko horší vítězové

osobně jsem chtěl aby vyhrál David.. tak třeba příště

série nebyla špatná, ale příští rok to bude určitě výživnější zábava
(S01) Richard, Colleen (S02) Colby, Jerry, Amber (S03) Lex, Tom (S04) Rob M, Sean, Neleh (S05) Brian, Ted, Shii Ann (S06) Heidi, Jenna, Rob C (S07) Rupert, Sandra (S08) Rob M, Amber, Richard, Shii Ann (S09) Chris, Rory, Twila, Eliza (S10) Tom, Stephenie, Ian (S11) Stephenie, Judd (S12) Cirie, Ares (S13) Yul, Penner, Parvati, Ozzy, Candice (S14) Yau Man, Earl, Dreamz (S15) Todd, Peih Gee, Amanda, James, Courtney (S16) Parvati, Penner, Amanda, Ozzy, Eliza (S17) Sugar, Randy, Corinne (S18) Coach, Tyson, Sierra, JT, Stephen (S19) Russell H, Jaison, Shambo (S20) Russell H, Rob M, Coach, JT, Parvati, Amanda, Stephenie, Candice, Courtney (S21) Marty, Brenda, Alina (S22) Phillip, Rob M, Andrea, Russell H (S23) Coach, Ozzy, Cochran (S24) Kat, Troy, Chelsea (S25) Penner, Malcolm, Mike (S26) Cochran, Phillip, Malcolm, Andrea, Brenda (S27) Tyson, Kat, Candice, Ciera, Hayden (S28) Tony, Spencer, Woo (S29) Jeremy, Josh, Natalie (S30) Mike, Joe, Vince (S31) Jeremy, Spencer, Ciera, Kelley (S32) Tai, Neal (S33) Adam, Ken (S34) Tony, Malcolm, Andrea (S35) Ryan, Dr.Mike (S36) Domenick, Wendell, Michael, Kellyn, Stephanie (S37) Christian, Davie, Nick, Gabby (S38) David, Kelley (S39) Missy, Kellee (S40) Tony, Parvati, Yul, Tyson (S41) Liana, Shan, Naseer

Michal
Příspěvky: 16
Registrován: 20 zář 2013, 17:42
Nejoblíbenější série: Borneo, Cook Islands, Micronesia, Philiphines, Cagayan a Second Chance
Nejoblibenější hráči: Malcolm, Stephen, Rudy, Hayden, Rich, Tony...
Nejméně oblíbené série: One-World, Redemption Island

S33 - Millennials vs. Gen X - EP15 - Reunion

Příspěvekod Michal » 16 pro 2016, 15:01

Já jsem s vítězem nadmíru spokojený. Nehledě na tu nešťastnou událost s jeho matkou a věcem okolo se snažil pořádně hrát a mít hru pod kontrolou. Já bych se snažil hrát podobně pokud by mi to situace dovolovala a to tedy mít před sebou několik hrozeb, kteří jsou výraznější, jak já a i tak bych měl dost silný vliv na ostatní hráče. V téhle sezóně bylo spoustu hráčů co fakt umělo hrát či se snažilo hrát. Mimo Taylora jsem po merge neviděl nikoho jiného, kdo se o to nepokusil. Bylo zdě spoustu fanoušků, což je také super a hra tomu taky tak odpovídala. Lidi se otáčeli navzájem proti ostatním snad nejvíc za všechny řady. Kdokoliv byl v nejvýhodnější pozici byl celkem brzy odstaven mimo Davida, ale na něj také později došlo.

S finálovým dílem jsem spokojený. Opravdu jsem nechtěl, aby vyhrál David, i když sem si říkal v prvním díle, že by to mohl být nový
Spoiler!
Chris(S9), kde také skoro vypadl první a pak vyhrál.
Adama jsem měl, ale radši a byl bych spokojený i kdyby vyhrál Bret nebo Jay. Hlavně ne Hannah nebo Ken, kterému jsem sice ze začátku fandil, ale po merge pořádně nic strategického nepředvedl. Nejvíc se mi zhnusil tou jeho "zkouškou" na Willa...

Ještě bych rozhodně podotkl hloupé vyloučení Breta, které nedávalo žádný smysl a byl to špatný tah, jak jasně zdůraznil Adam na FTC. I když stejně by Hannah ani Ken snad nevyhráli :D

Na reunionu mi slza ukápla při hodně emočně silné scéně o tom, jak Adam vyprávěl o své matce. Jsem rád, že se s ní stihl rozloučit a říct jí, jak jí má moc rád. :idea:

Spencer91
Příspěvky: 51
Registrován: 27 srp 2013, 11:09
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Palau, Guatemala, Micronesia, Gabon, Tocantins, Samoa, HvV, Philippines, Cagayan, Worlds Apart
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz, Jonathan Penner, Jane Bright, Coach Wade, Stephanie LaGrossa, Yau-Man Chan, Spencer Bledshoe, Carolyn Rivera, Max Dawson, Hali Ford
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Marquesas, Africa, Caramoan
Kontaktovat uživatele:

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP15 - Reunion

Příspěvekod Spencer91 » 16 pro 2016, 16:15

aqmel píše:po treti dostal hrac vsechny hlasy-

fans klub se tesi nejen na all star ale nejake info o 35 a 36 rady



Počtvrtý
risker píše:byli tu daleko horší vítězové

osobně jsem chtěl aby vyhrál David.. tak třeba příště

série nebyla špatná, ale příští rok to bude určitě výživnější zábava



Odesláno z mého SM-G900F pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
lVlorf3us
Příspěvky: 33
Registrován: 11 dub 2014, 11:24
Nejoblíbenější série: Cook Islands, Palau, HvV
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Ozzy, Tom Westman, Malcolm, Jerri, Eliza
Nejméně oblíbené série: Thailand, Marquesas, Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP15 - Reunion

Příspěvekod lVlorf3us » 17 pro 2016, 12:23

dias258cz> Ne, pochopil jsi to špatně. Zaprvé jsem nepsal nic o tom, že výmluva na umírající blízkou osobu je ideální způsob hry. Zadruhé jsem nepsal, že by měl vyhrávat někdo se zajímavým příběhem. Psal jsem, že jako celek je ta řada něco víc, že nese nějaké poselství a má potenciál ovlivnit spoustu životů. Adam má odhodlání a teď má i prachy. Věřím, že bude spolupracovat s vědci a bude dělat vše pro to, aby se o té nemoci dozvěděl více a třeba i našel způsoby, jak ji vymýtit.

Ano, objektivně tohle nemá v Survivoru co dělat, má jít o něco úplně jiného. Má nás bavit a naplnit naše očekávání, že? Ano, v ideálním případě. Ale z dlouhodobého hlediska má tato řada, oproti jiným, aspoň nějaký význam. Někdy je prostě potřeba ustoupit zábavnosti (ikdyž během sezóny jsem se bavil vcelku dost), pokud to má posloužit "vyššímu dobru". Věřím, že další řada nám to klasické Survivorství vynahradí. :)

sph1Nx > :)

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP15 - Reunion

Příspěvekod jukab » 17 pro 2016, 22:55

Tenhle reunion byl strašný, první třetinu jsem už vystříhal. Všichni máme rádi svoje rodiče, ale proč tím proboha zabírat třetinu soutěžní show s X hráči, kde se daly řešit vztahy Jess vs. Sunday, Dave vs. Ken, Jayova matka, Daveovy nebo Adamovy tahy, Hannino přebíhání atd.

Alespoň ten konec potěšil, cast vypadá hooodně lahodně! Doufám, že co nejdřív vylet Jeff, Hali (to tam nemohli vzít Jenn?), Brad a Caleb. Naopak - Cirie, Ozzy, Malcolm, Tony, Ciera, Michaela, Debbie a královna Sandra I. k tomu....to si nechám líbit!

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S33 - Millennials vs. Gen X - EP15 - Reunion

Příspěvekod cypher.eu » 18 pro 2016, 15:18

jukab píše:Tenhle reunion byl strašný, první třetinu jsem už vystříhal. Všichni máme rádi svoje rodiče, ale proč tím proboha zabírat třetinu soutěžní show s X hráči, kde se daly řešit vztahy Jess vs. Sunday, Dave vs. Ken, Jayova matka, Daveovy nebo Adamovy tahy, Hannino přebíhání atd.


Jasný, lepší řešit vztah Jess a Sunday než informovat o smrti Adamovy matky... ;)
Završením Survivora měla být 40. řada


Zpět na „S33 - Millennials vs. Gen X“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti