S34 - Game Changers - cast

Mamanuca Islands, Fiji
March 8, 2017 – May 24, 2017
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S34 - Game Changers - cast

Příspěvekod ItalianManiac » 09 úno 2017, 23:27

A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S34 - Game Changers - cast

Příspěvekod cypher.eu » 10 úno 2017, 01:05

Komu fandím a komu ne viz podpis. Reálně si ale myslím, že se nejprve půjde po vítězích, hlavně tedy Sandře a Tonym. Naopak taková Hali nebo Sierra maj šanci to dotáhnout daleko, páč jsou pro ostatní celkem no name a žádný hrozby... Ale kdo ví, vždycky si něco myslím a pak je všechno jinak (kéž by i nyní!!) :smile:

Už se těším na starý dobrý Survivor :beer:
Završením Survivora měla být 40. řada

bSaR
Příspěvky: 21
Registrován: 23 zář 2014, 13:55

S34 - Game Changers - cast

Příspěvekod bSaR » 10 úno 2017, 09:13

Chodit po vítězích už je asi z kurzu, i když je to další z argumentů, který lze přihodit, proto někoho vyloučit. Myslím, že větší vliv budou mít pre-game aliance, aneb přátelé z minulosti a taky trend nevyhazovat hrozby, protože se pak stanu hrouzbou sám a hráči si to dnes už uvědomují... Taková Cirie, J. T. a Ozzy by pro své dobro měli hrát spolu. Sandra a Tony taky. Jinak, byl někdo překvapen jako já, že z hvězd jsou dnes tlouštíci? Zajímalo by mě, jestli se podepsali léta, nebo je to příprava na hru...

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

S34 - Game Changers - cast

Příspěvekod Radix » 10 úno 2017, 09:28

Cast má zajímavé složení. To, že v něm jsou Hali a Sierra přičítám efektu Kelley Wentworth, v jehož zopakování CBS věří.

Favoritů mám vcelku dost - v kmeni Mana to jsou Malcolm, Varner, Michaela, Sandra a Tony; v kmeni Nuku je to Andrea, Cirie, J.T. a Zeke.
Neřekl bych, že nefandím, ale moc neočekávám od Sierry, Hali, Sarah a Caleba. Nicméně rád se nechám překvapit.

Nejvíc bych to přál Sandře, ale myslím si, že jí čeká podobný osud jako Hatche v All Stars. Jedině, že by na ní ostatní trochu "pozapomněli". Tony to bude mít taky ohromně těžké. V tom se shodnu se cypherem. Jinak tam vidí spoustu dalších, kteří nejspíš budou zaměření mezi prvními - Cirie a Ciera - a pak ti okolo merge - Ozzy a Malcolm. No, jsem na to zvědavý.

Teď když jsem projížděl cast ještě jednou, tak bych si přál finále Sierra, Ciera a Cirie a o vítězi rozhodl hlas nějaký takovýhle hlas. http://www.cbs.com/shows/survivor/photos/1001410/19-worst-survivor-vote-misspellings/77627/it-s-ciera-not-ciara-/ :D
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

S34 - Game Changers - cast

Příspěvekod Dejvy » 10 úno 2017, 10:58

Teším sa už veľmi.

Tiež som si všimol, že je väčšina tučná jak prasa až moc dokonca aj Ozzy. Takého J.T. by som ani nespoznal ako sa zmenil.

Bolo by super keby to 3. dala Sandra, podla mňa šancu má aj keď taký lovec ako Cirie pôjde po nej ako po udenom. Musí byť neviditelná tak ako to len ona vie.

V podstate fandím veľa ludom a až prvé diely mi napovedia kto z tejto skupiny vypadne, neprajem to snáď len Hali, Calebovi, obom Sieram, Sarah, Cirie.

Uplne ideálne by bolo keby vyhral Oz, viem, že ho tu nemusíte, áno je strategicky úplne mimo a vždy bol, ale odmalička sa mi páčilo ako zvládal súťaže a celé to prežitie, on je proste srdcovka aj keď uznávam, že od komplexného hráča má veľmi ďaleko. Mal vyhrať už v SP a bol by pokoj.
Jeho šanca je v tom, že nebude už tak dominovať a nebude takou hrozbou ako kedysi zároveň sa musí dostať do dobrej aliancie a snažiť sa konečne používať mozog. Uvidíme ako to zvládne, som veľmi zvedavý lebo je tu celkom slušný počet hráčov na vysokej úrovni.

Vyjadrovali sa v CBS už nejako k tejto sezóne? Myslím tie Jeffove klasické reči ako "bude to epické" atd.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

S34 - Game Changers - cast

Příspěvekod Pietro » 10 úno 2017, 12:11

Hmm, vzhledem k podpisu jdu zase v rámci S34 proti proudu. Ale bylo tomu snad někdy jinak? :D

Také se přidávám k těm, kteří si myslí, že ostatní budou jednat pudově, tzn. že pudou po vítězích. Ale on si Tonda zase něco vymyslí, na výhovorky má keců dostatek. JT bude snadný sousto, tomu bude stačit omazat med kolem pusy a pak zaříznout. Třeba zase napíše dopis. :D Anebo dostal z ty léta rozum a dá si víc bacha. Cirie bude mít podle mě stejně jepičí život jako v H/V, ale kdo ví...

Úplně největší překvapení by mohl být Caleb - ten se v S32 nějak nestihl rozjet.

Dejvy: jj, JT trochu zpustnul, Cirie a dost dalších je absolutně beze změn, a Sieře bych zakázal líčení už jen z principu, i ta Ciera je taková v tváři už postarší oproti S31. Dětičky jí dávají zabrat :D

Dosti spekulací a Hrr na to! :hungry:
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S34 - Game Changers - cast

Příspěvekod cypher.eu » 10 úno 2017, 12:39

Dejvy píše:Source of the post
Uplne ideálne by bolo keby vyhral Oz, viem, že ho tu nemusíte, áno je strategicky úplne mimo a vždy bol, ale odmalička sa mi páčilo ako zvládal súťaže a celé to prežitie, on je proste srdcovka aj keď uznávam, že od komplexného hráča má veľmi ďaleko. Mal vyhrať už v SP a bol by pokoj.
Jeho šanca je v tom, že nebude už tak dominovať a nebude takou hrozbou ako kedysi zároveň sa musí dostať do dobrej aliancie a snažiť sa konečne používať mozog. Uvidíme ako to zvládne, som veľmi zvedavý lebo je tu celkom slušný počet hráčov na vysokej úrovni.


Souhlasím, že je Ozzy skvělej trosečník, ty záběry v SP jak chytá ryby 10 metrů hluboko jsou podle mě jedny z top v historii týhle show, ale nesouhlasím, že to měl vyhrát, naopak zastávám názor, že tam byl herně úplně mimo - jak to teď běží na Coolu, tak jsem měl možnost vidět několik stěžejních epizod (hlavně po mergi kdy jistý Krocan udělal co udělal) a jediný Ozzyho dobrý move byl, že chtěl vyloučit onoho nerda už na začátku, jinak ale sociální hra opět na bodu mrazu plus s každou další řadou mi přišel víc a víc arogantní... Ale jak píšeš, třeba už nebude taková fyzická hrozba a tím pádem ani takovej cíl, ale s tím mozkem teda nevím, jsem skeptický :mrgreen:
Završením Survivora měla být 40. řada

bSaR
Příspěvky: 21
Registrován: 23 zář 2014, 13:55

S34 - Game Changers - cast

Příspěvekod bSaR » 10 úno 2017, 16:24

Tak co jsem viděl rozhovory pro kanadskou stanici začínám pochybovat, že by na to šli hrozby lyšácky jako Jeremmy v S31 a začínám se bát toho, že se povyhazujou mezi sebou a ve finále budou sedět tragédi... Modlím se za opak. Tony, Malcolm, J.T., Cirie na výhru.

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

S34 - Game Changers - cast

Příspěvekod jukab » 10 úno 2017, 19:22

Už se neskutečně těším!

Favoriti: Sandra, Tony, Cirie, Ciera, Michaela, Malcolm, Zeke
Těším se na: JT, Ozzy, Debibie, Andrea, Tai
Doufám, že překvapí: Sarrah, Sierra, Hali
Ostatní nulový očekávání, ale uvidíme :)

Škoda, že rozdělili Taie a Caleba :)

Sandra to bude mít v Maně sakra těžký, její kmen mi ale přijde fyzicky i na puzzle o dost silnější, takže se spíš obávám souboje Ozzy vs. Cirie v Nuku

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - cast

Příspěvekod dias258cz » 10 úno 2017, 20:42

Tohle je dobré čtení ohledně Sandry, kdo ji fandí, přečíst!

https://parade.com/545108/joshwigler/su ... iaz-twine/

Například takový

Jeff said to me two days ago, “Sandra, if there was one person we really wanted and I’m glad is here, it’s you.” And I always thought that Jeff doesn’t love me the way he loves other winners. On Heroes vs Villains, it was winners people love and winners people hate. But Jeff said, “Sandra, I’m really glad you said yes.” I said, “Jeff, I don’t forget how I got to where I am. I have nothing but love for Survivor. I can’t say no. I cannot say no. It’s the quickest money I’ll ever make. Everything else takes a back seat.” I even told my boss, “Boss, I’m out of here in two weeks.” I wasn’t asking. I was putting him on notice.

:idea: :idea: :idea: :idea: :idea:

Jinak komu fandím? Praktický každému, ještě bych chtěl podotknout, že Caleb se na Twitteru do Sandry navážel, že si nezaslouží být ve hře zvané "Game Changers". Caleb dostal na Redditu i na Twitteru pěkný hate v podobě jako - Co udělal Caleb že si tam zaslouží být? Umřel kvůli odměně? Proto je game changer?A podobně! Fakt jsem se u toho zasmál a souhlasím. :idea: Pár hodin později se Caleb na twitteru omluvil, vzak na Sandru stáhl a napsal že se mýlil a že Sandra je skvělá :D :fuck:

Nevím zda někdo viděl nebo neviděl, ale rozhovory z hráči jsou na youtube - přesněji zde https://www.youtube.com/channel/UC9jd6C ... Zng/videos

Teď k hráčům -
Tony- Viz příspěvek na youtube nahoře. Všichni hráči ho považují za velikou hrozbu a jak řekl samotný Jeff. Tak kdyby hrál sám Jeff, tak by hned vyhodil Sandru i Tonyho, protože jsou sakra dobří hráči. Ovšem, Tony je super postava a znovu viz youtube nahoře - Tony má pěkný trik s kamením tuto sezonu :D
Celkový dojem - Fandím.

Ozzy- Ozzy do survivoru prostě patří, ať už ho máte rádi nebo ne. Je to nejlepší hráč s fyzičkou vůbec a znovu se vracím k meet the castways a Ozzy říkal, že ho kmen před sloučením potřebuje na výhry o imunitu a na rybaření. Kamaráde, Ozzy nehrál nikdy v All star sezoně. Tady to tak neplatí. Viz Vytas, Woo v second chance. Chce si najít stabilní alianci, ale myslím si, že se nedostane ani do sloučení. :(
Celkový dojem - Fandím.

JT- JT se hodně změnil a prý si chce kolem sebe nechat většího alfa-samce aby neměl na sobě tak velký terč. Ten kluk není hloupý, už i trošku dospěl a uvidíme.
Celkový dojem - Fandím.

Brad C. - Mě Brad ani nevadil v BvW, prakticky mě dost bavil :lol: Sice toho nemá doslova moc pod čepicí, ale je to takový hráč, který zabaví a odejde před sloučením. Podle rozhovoru si myslí, že nebude tak velkou hroznou, protože ho lidi nepovažují za chytrého ( :lol: ) a nebude tak velký terč.
Celkový dojem - Nevadí.

Tai - Další zábavný cast. Lidi Taie mají rádi. V s32 nehrál nijak zvlášť dobře a myslím, že tentokrát to dopadne stejně. Chlapec nemá šanci na výhru.
Celkový dojem - Nevadí.

Zeke- Polovina lidi si myslí, že Zeke je přeceňovaný hráč a polovina si myslí že je to skvělý hráč. Já pořád nevím, na jakou stranu se přidat. Opět, hráče jako Zeke jsme tady neměly a produkce ho chce teda obsadit dále. Mě to nevadí a uvidíme. Lidi podle videí(znovu viz ytb) se trošku bojí jak Zeka tak Michaele, protože o jejich sezoně nic neví. Budou mít proto terč na sobě? To nevím.
Celkový dojem - Nevadí.

Troyzan - Asi jedna z mála hvězd z 24 série. Z chlapů asi i jediná hvězda. Takže za mě :idea: . Sice všichni víme, že Troyzan není tak velký taktik a prý nechce svojí hru ani moc měnit, ale i přesto ...
Celkový dojem - Fandím

Varner - Varnera mám rád :love: Líbí se mi jeho styl hraní. Fandil jsem mu už v jeho první sezoně, v druhé si to trošku podělal, ale fandit mu budu dál. Nebude mít na sobě tak velký terč, protože je z mužů jeden z nejslabších, ale prý se na tuhle sezonu připravoval. Prý chodil do fitka, běhal apod :lol:
Celkový dojem - Fandím.

Malcolm - :love: :love: :love: Ani nevím co říct. Kdo nemá rád Malcolma? Bude mít na sobě velký terč, protože hrál 2x skvělou hru. Není slabý v soutěžích, není blbý taktik, je hodně oblíbený a vypadá, že je to stejný Malcolm jako v s25.
Celkový dojem - Fandím

Caleb - Po tom tweetu, viz nahoře jsem na něho změnil názor. Nevím o něm nic, nesleduji BB, ale v s32 by došel podle mě daleko. Bohužel, musel být medavac a Jeff ho vrací jenom proto, aby ho tentokrát zabil. Prý je to kvůli shlédnutí. Čistá pravda.
Celkový dojem - ????

Sandra - Sama Sandra si myslí, že půjde první kmenovou radu, ale ... prý pokud přežije, tak se má šanci dostat daleko. Chce hrát stejně jako v HvsV. Kolem sebe mít silné muže a říct jim.. Hej, mě už po 3 nikdy milion nedá. Dovol, abych ti pomohla dostat se dál, protože jsem loajální.
Další maličkost, řekla .. že když nebude mít šanci vyhrát. Tak se pokusí zbavit Tonyho a JTho, aby ona jediná měla 2 vítězství :D :lol: :love: Celkový dojem - Fandím

Aubry, Debbie, Cirie - Všem 3 fandím. Hodně lidí si myslí, že Aubry měla vyhrát s32. I ona si to myslí stále, ale to už nezmění a uvidíme, jak bude hrát tentokrát. Debbie.. to co předváděla ze začátku v s32, tak jsem si říkal.. další Phillip. Potom ale začala docela dobře hrát a ukázalo se, že není tak marná, jak se zdála být. Cirie strašně fandím, ta žena je tak dobrý stratég. Jediné, čeho se bojím a ona to ve videu řekla též. Že je v kmeni s Ozzym a JTm.
Celkový dojem - Fandím 3x

Andrea - Andrea byla podražena v obou řadách :lol: Prý doufá, že se to opakovat nebude. Já Andreu mám rád. Takže za mě :idea:
Celkový dojem - Fandím

"Siera" - Však vyloučila svojí matku. Nebála se tahat kameny a dělat velké kroky. Pak se vrátila v second chance a znovu ukázala, že umí hrát. Za mě :idea: . Jediný menší problém mám s tím, že by si měla dát menší pauzu, 8 sezon a ona hrála 3x.. někdo čeká i 10 let jen na druhou šanci. Celkový dojem - Fandím

"Ciera" - Počkat co? Siera.. Ciera .. Myslím, že se někde stala chyba..... Už vím ... Siera je z té sezony od Mika? Aha ... ta je game changer.. Jako je na pohled příjemná, rozhodně bych do ní šel a hrát chce tentokrát jinak a dělat tahy, takže uvidíme.
Celkový dojem - ????

Sarah a Hali - Tyhle dvě jsou pro mě velkou neznámou. Neříkám, že by byly neviditelné, rozhodně si je pamatuji z jejich sezon. Hlavně Hali :ass: :sex: , ale stejně nevím ...
Celkový dojem - Až tak moc je nežeru, až tak moc mě nevadí

Michaela - Fandil jsem ji na s33 a podle mě odešla domů moc brzo. Takže :idea:
Celkový dojem - Fandím

Celkově jsem z castem dost spokojený a určitě to bude super sezona. Snad jsem na někoho nezapomněl :-?

Tip na vítěze je rozhodně největším kandidátem Hali,Sarah, Siera a to je tak všechno. Tipuji to na nějakého underdogga. Kdo se netěší na tuhle sérii, tak ať se jde dívat na Robinsonův ostrov :smile:

PS: Kdyby někdo měl nějaké info o tom, kdo byl pozvaný, ale odmítl nebo se nedostal do finálního castu, byl bych moc rád, kdyby mi dal vědět. Díky :)
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

S34 - Game Changers - cast

Příspěvekod Pietro » 10 úno 2017, 20:50

dias258cz: Amen, bratře ;)

Jinak: Máti vyhodila Ciera (S27, 31), od Hollowaye je Sierra (S30) - já v tom měl taky guláš zprvu. Hmm, guláš... :hungry:

Možná si to Jeff ošéfuje při mergi, pokud obě vydrží jako u Kelly a Kelley v S31 - jedna bude Eastin-Morett a druhá Dawn-Thomas :D
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - cast

Příspěvekod dias258cz » 10 úno 2017, 20:56

Pietro ..
Já vím. To ohledně Ciery a Sierry jsem udělal naschvál :) Asi ten sarkazmus tam není vidět ,ale proto jsem k jejím jménám dal "jméno" .

Myslím, že tohle bude Varnerova sezona, ale nevím jestli to víš/víte pokud tohle bude číst více lidí. Menší twist co bude. (Rozhodně nic co by nikdo nečekal)
Spoiler!
Rozdělí se 2 kmeny na 3 a bojím se, že Jeff na tohle bude mít znovu smůlu. :(


Jinak pro pobavení. Kdyby Final 3 byla Ciera, Cirie a Sierra a objevil se tam takový hlas.
https://s27.postimg.org/aogk83ukj/haha.png

Jeff se měl také rozhovor s "novinářkou" od ET Canada která mu dala na výběr z twistů které vymysl reddit :D
https://www.youtube.com/watch?v=wPQweds ... e=youtu.be

Škovaný Jeff Probst o prvních minutách hry, + záběry z prvních minut hry a openingu.
http://ew.com/tv/2017/02/10/survivor-ga ... ow_twitter

+ Dodávám co napsal Caleb k Sandře je přímo zde :D
https://s30.postimg.org/5by7djxtt/caleb.png
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - cast

Příspěvekod Rendy » 12 úno 2017, 19:05

Neofiko intro :beer:

Obrázek

zdeneksoukalcz
Příspěvky: 2
Registrován: 05 úno 2017, 12:25
Nejoblíbenější série: Micronesia, China, Cook Islands, Heroes vs. Villains, Samoa, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Amanda, Tony, Russel Hantz, Chelsea, Colby, Boston Rob, Yau-Man, Jeremy Collins
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, Millennials vs. Gen X, Caramoan, Gabon

S34 - Game Changers - cast

Příspěvekod zdeneksoukalcz » 13 úno 2017, 20:14

Odhalen byl také "Immunity Idol"
S01: Gervese S02: Colby, Amber S03: Brandon S04: Boston Rob S05: Jake S06: Matthew S07: Rupert, Jonny Fairplay S08: Boston Rob, Amber S09: J.P. S10: Bobby Jon S11: Bobby Jon, Stephanie S12: Aras, Danielle S13: Ozzy S14: Yau-Man, Earl S15: Amanda, James S16? Amanda, Ozzy S17: Bob S18: J.T. S19: Russel Hantz S20: Amanda, James, Russel Hantz S21: Chase, Sash S22: Russel Hantz, Boston Rob S23: Ozzy S24: Chelsea S25: Malcolm, Russell Swan S26: Malcolm, Andrea S27: Gervase, Tyson (Coconut Bandits) S28: Tony, Woo S29: Jeremy S30: Rodney S31: Jeremy S32: Caleb, Tai S33: Jay, Michelle S34: Ozzy, Tony, Caleb :idea: :idea:

Pepi
Příspěvky: 80
Registrován: 21 srp 2014, 19:09
Nejoblíbenější série: 16, 20, 28, 13, 40
Nejoblibenější hráči: Cirie, Sandra, Tony
Nejméně oblíbené série: 38, 5, 29, 26, 35
Bydliště: Praha

S34 - Game Changers - cast

Příspěvekod Pepi » 13 úno 2017, 22:38

Z castu mám převážně dobré pocity.
TOP 5
CIRIE – Ať si říká, kdo chce, co chce, ale Cirie je asi nejlepší hráčka, která hru ještě nevyhrála. Její přeměna z couch potato, co nesnáší listí, v masterminda, co ovládá hru, je jeden z nejlepších příběhů, co tahle hra měla. Počtvrtý to už musí vyjít.

HALI – Nejvíc podceňovaná hráčka řady. Určitě není hloupá, podle mě má potenciál hrát dobrou hru. Podle mě to bude Wentworth 2.0

MALCOLM – Nejlepší hráč éry S21+. Nemám víc co dodat.

SANDRA – Je šance 1:10^10, že by potřetí vyhrála, ale je s ní neskutečná sranda a mám rád její přístup. Královna Survivora, dvě výhry mluví za vše.

ZEKE – Měl šanci celou hru ovládnout, nebýt toho 18letýho kida. Druhou šanci si zaslouží.

BOT 5
AUBRY – V Kaoh Rongu neuvěřitelně přeceňovaná. Jsem rád, že se vrací, neboť dostala šanci dokázat, že je totální noobo a snad po týhle řadě klesne v očích mnoha Aubryiných fanoušků. Pokud se mi tohle přání splní, možná ji začnu snášet.

DEBBIE, SARAH, TAI, TROYZAN – zbyteční hráči, které si pamatuju kvůli jejich debilitě, ne díky jejich "hře"... děs

Jediný hráč z S32, který si opravdu zaslouží v budoucnu druhou šanci, je Cydney. To, co se vrací z Kaoh Rongu, jsou šašci (nepočítám Caleba, který neměl šanci se rozehrát). To, že se 4 hráči vrací z řady, která nám nic zajímavého nepřinesla, a to ze všech hledisek, mi hlava nebere.
Seen:
Survivor: 1-42
TAR: 19-23, 25, 26, 28, 30-32

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - cast

Příspěvekod Lamik.lamity » 15 úno 2017, 20:36

Ahoj všici! Jsem zpět!
Na tuhle sérii se opravdu těším, cast je opravdu povedený, jsem zvědav, co předvedou
Tai nebavil mě v první sezoně, neočekávám, že by předvedl něco víc
Cirie ve své první hrála moc dobře, ve druhé předvedla jednu z nejlepších her. Ve třetí byla odůvodněně mezi prvními pryč a neočekávám, že by teď dopadla lépe
Andrea byla jednou z nejlepších hráček v RI, protože se o něco aspoň pokoušela, v Caramoanu mi byla extrémně nesympatická, takže ni jí nebudu fandit
Brad já věděl, že ho někam Jeff narve
Caleb si myslí, že je dobrý hráč a myslí si to i ostatní. Zatím teda nic nepředvedl (neviděl jsem bb)
Sarah od ní se prakticky nic nedá očekávat, ale uvidíme
JT už má nejlepší léta za sebou, ale bude zajímavé sledovat, s čím se vytasí
Debbie v první sérii jsem ji rád neměl, ale dobrá asi bude
Sierra taky od ní nic neočekávám :D
Ciera teď svou matku už nevyhodí, takže jediná šance, jak se zbavit oné nálepky, je vyhrát
Troyzan přivlastní si další ostrov?
Varner mě nikdy na rozdíl od většiny tady moc nebavil
Hali strašně zábavná ve věcech okolo hry, jen ve hře ne tolik viditelná. Snad teď bude
Sandra nedávám jí prakticky žádné naděje na výhru, ale ta holka je prostě skvělá
Malcolm charismatický a obecně skvělý ve všech ohledech hry. Těším se, až nakope zadek Ozzymu
Ozzy jediný, kdo tam má větší ego než Malcolm. Těším se, až mu buď nakope zadek nebo se pokusí zahrát na rozdíl od ostatních her alespoň cokoliv. Třeba se to za ty roky konečně naučil?
Michaela je opravdu skvělá, věřím, že se dostane daleko
Tony byla by opravdu paráda, kdyby vyhrál, minimálně nás aspoň bude chvíli bavit
Aubry patřím do klubu těch, kdo si myslí, že měla vyhrát, snad to opět dotáhne daleko
Zeke bojím se, že pro něj bude to, že ho ostatní neznají, spíše nevýhodou nežli výhodou, snad se dostane alespoň stejně daleko, co minule
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - cast

Příspěvekod dias258cz » 28 úno 2017, 19:50

Nový twist - Když bude remíze ať už 5-5 nebo 3-3-3 tak nebude se hlasovat znovu. Hráči se budou muset dohodnout na vyloučení 1 hráče a pokud se tak nestane, tak se automaticky tahají kameny. Co si o tom myslíte?
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

aqmel
Příspěvky: 70
Registrován: 27 úno 2014, 11:01

S34 - Game Changers - cast

Příspěvekod aqmel » 01 bře 2017, 15:45


simes777
Příspěvky: 1
Registrován: 23 črc 2016, 13:09
Nejoblíbenější série: Kaoh rong, cambodia, ...

S34 - Game Changers - cast

Příspěvekod simes777 » 09 bře 2017, 10:30

ItalianManiac, dobrý den, rad bych pomohl s překladem S34

tohno
Příspěvky: 22
Registrován: 21 úno 2017, 14:23
Nejoblíbenější série: 20.série
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Cesternino, JFP, Johnatan, Malcolm, Sandra, Twila, Terry, Radovan
Nejméně oblíbené série: Thajsko, český trosečník, South Pacific FvF II a Game Changers.

S34 - Game Changers - cast

Příspěvekod tohno » 09 bře 2017, 18:39

Přál bych si jednu věc, aby Sandra všem vypálila rybník po 3x. Ona je legenda v hraní under the radar a pokud přežije pár rad, mohla by se dostat do svého teritoria.

Stejně se budu velmi těšit na Malcolma.

Uživatelský avatar
SnowWhite
Příspěvky: 115
Registrován: 04 bře 2017, 18:23
Nejoblíbenější série: S16 FvF Micronesia
S24 One World
Nejoblibenější hráči: Kim Spradlin, Sophie Clarke
Nejméně oblíbené série: S6 Amazon
S21 Nicaragua
Bydliště: Jihlava/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - cast

Příspěvekod SnowWhite » 24 bře 2017, 12:10

Já jsem castem celkově mile překvapena. Zvědavá jsem hlavně na Troyzana, mrzelo mě, že nešel do FvF II, tak snad tady předvede ty svoje kusy. :beer:

Budu fandit: Ciera, Andrea, Malcom, Tai,Tony
Jsem zvědavá: Cirie, Sandra, Troyzan
Ven a hned: Ozzy, Brad
Obrázek
BEST OF THE BEST: SARAH (28,34,40), SOPHIE(23,40), KIM(24,40) and CIERA(27,31,34)
Other favs: Parvati(13,16,20,40), Andrea(22,26,34),Stephanie (10,11,20), Yul (13,40), Laura M. (19,27), Spencer(28,31), Jerri (2,8,20), Corinne(17,26), Vytas (27,31), Chaos Kass (28,31), Zeke (33,34), Stephen(18,31), Courtney(15,20), Todd(15), Ian(10), Caleb (27),Cochran(23,26),Tai (32,34), Ethan (3,8,40), Cirie (12,16,20,34), David (33,38), Hayden (27),Albert (23),Chelsea(24),Hali(30,34)Tony (28,34,40), Christy (6), Rob (6,8), Natalie(16),Janet(39), Kathy(4,8), Hannah (33)


Zpět na „S34 - Game Changers“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů