S34 - Game Changers - EP01

Mamanuca Islands, Fiji
March 8, 2017 – May 24, 2017
Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

S34 - Game Changers - EP01

Příspěvekod Radix » 12 bře 2017, 14:39

Úvodní díl byl za mě parádní! Trochu mě mrzí, že právě Sierra našla legacy advantage, ale líbí se mi ten twist, že to může použít pouze v F13 (merge?) a nebo F6. Varner jak kradl zásoby Nuku. :D :idea: A nechápu, proč Caleb ještě skákal za Ozzym, který už tam byl tak dvě minuty u té bedny s nářadím. Každopádně klasický rozjezd byl skvělý! Stejně tak celá tématika série.

V Nuku stále trvá rozkol Ozzy a Cirie, u které očekávám, že nepřežije první kmenovou radu, které se zúčastní. Čeká jí podobný osud jak HvV. Ani její scramble, který působil docela zoufale, což prakticky všichni prokoukli, jí nejspíš nepomůže. Tai trochu zbytečně naštvává ostatní svou přehnanou péčí o slepice. Jinak v Nuku nebyl nikdo tak nějak zřejmě na odstřel. Zajímavé jsou pro mě proklamované změny ve hře Sarrah a Sierry. Uvidíme, zda se jich budou držet.

V kmeni Mana byla situace zajímavější. Ciera se pořád oháněla big moves a i tady hned začala jmenovat, koho je potřeba vyřadit, což nikdo nechtěl být ten první. Očividně nepřečetla situaci dobře a byla první na řadě. Michaela to trochu zamíchala, že neumí udržet emoce, což z ní ale dělá super spojenkyni, protože je na ní všechno vidět. Brzké vyloučení Ciery jsem si přál, takže mě to moc potěšilo.

Začátek druhé poloviny mě ohromně potěšil Sandra a Tony jsou spolu v alianci! Z toho jsem byl nadšený. Bohužel to ale dlouho nevydrželo díky Tonyho paranoie. Troyzan se se Sandrou bavili o tom, že Tony není vůbec hrozba, načež se vynoří paranoidní Tony. :shock: Tony, Tony. Kdybys tam zůstal trochu déle a poslouchal, o čem se baví, možná bys nebyl hned na odstřel. Tony hned šel proti Sandře, která se konfliktů nebojí. Upřímně mě udivilo, jak snadno Sandra všechny spojila. To byla paráda! :D

Druhá IC byla od začátku docela jasná. Stejně jsem čekal, že prohraje Mana, protože druhá půlka dílu byla zatím prakticky pouze o nich. Na konci to Malcolm ale výborně dotáhl, až jsem si myslel, že to otočí. To se ale nestalo a na kmenovku šla Mana. Dost jsem se ale bál, že nakonec půjde Sandra. To dělení hlasů mi přišlo extrémně nebezpečné. Nakonec z toho ale Sandra vyvázla famózně. Bez jediného hlasu! :shock: :idea:

A vyloučení Tonyho, jakkoliv mě mrzí, naprosto chápu. Vůbec se nedokázal přizpůsobit situaci. Hrál stejně jako v Cagayan, kde byl totálně nepředvídatelný, což sice byla zábava sledovat, ale... Jako spojence bych ho nechtěl. Svoje vyloučení si prostě způsobil sám.

V prvním díle podle mě hrál skvěle taky Malcolm. Nicméně twist příště tím pořádně zamíchá. První na ráně pak budou Sandra a Cirie. Každopádně jsem moc zvědavý, jak to bude dál. :hungry:

Fandím: Sandra, Malcolm, Varner, Michaela, Andrea, Cirie, J.T., Zeke
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

S34 - Game Changers - EP01

Příspěvekod hozu » 13 bře 2017, 21:18

Vcelku slušný úvodní díl. To, že měl 90 minut kvůli 2 kmenovkám bylo fajn. Rozhodně se to díky tomu moc netáhlo.

Návrat některých hráčů je stále trochu diskutabilní, ale už tam jsou a třeba překvapí. Možností je dost. Vypadnutí Ciery mi až tak nevadí. Tony to trochu zbytečně přepálil, takže se asi nedivím, že udělal show a odporoučel se pryč. Ale zábavné to docela bylo. Sandra si to zahrála docela dobře, ale já prostě ty její hlášky moc nemusím, ačkoliv zatím ta její "nabubřelost" má své opodstatnění :D

Jinak mě docela překvapilo, že na to jak docela masivně jsem tu propagaci 500 epizody vnímal skrze sociální sítě, tak to má zatím nejslabší sledovanost pro první epizodu vůbec - 1.7/6 (rating/share) - 7.64 milionů. Ale třeba se zvedne. Kdo ví co to mohlo ovlivnit.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

patulinka
Příspěvky: 1
Registrován: 08 led 2017, 14:36

S34 - Game Changers - EP01

Příspěvekod patulinka » 14 bře 2017, 09:56

prosím vás asi budu za idiota ale kde to stáhnu s titulkami? mě se to stáhlo v tom hdtv a tam mi to nejde spustit

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

S34 - Game Changers - EP01

Příspěvekod Radix » 14 bře 2017, 11:28

patulinka píše:Source of the post prosím vás asi budu za idiota ale kde to stáhnu s titulkami? mě se to stáhlo v tom hdtv a tam mi to nejde spustit

Titulky stáhneš http://reality-show.eu/ceske-titulky-kdo-prezije-survivor-game-changers/#.WMfFF1XhCpo

Potřebuješ buď kodeky, případně např. VLC Media Player, aby se ti titulky zobrazovaly.

Pro všechny případy, tady můžeš stáhnout díl http://reality-show.eu/forum/viewtopic.php?f=51&t=3450
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

kispin
Příspěvky: 65
Registrován: 19 zář 2013, 11:08

S34 - Game Changers - EP01

Příspěvekod kispin » 15 bře 2017, 08:00

Vravim jedno, skvele. Jak sutaze, tak i kmenovky boli skvele a co sa mi stava malokedy hned pri druhej kmenovke som si hryzla nechty a modlila sa, aby nevyletela Sandra, co sa neudialo tak som nadmieru spokojna. Sice sme mali doma tichu domacnost lebo vypadol Tony :D a moja polovicka nema komu momentalne fandit, ale nevadi najde sa iny zloduch. Tak isto mi nevadi vypadnutie Ciery, naozaj neodhadla situaciu a az prilis skoro chcela zacat hrat, co ju samozrejme poslalo domov. Na buduci twist som velmi zvedava, pretoze ak sa dobre premiesaju kmene tak by to mohlo pomoct Cirie, no uvidime. Za mna zatial velka spokojnost.

Fandim: Sandra :love: ( ona je proste bozska), Varner, Cirie
Nefandim: zatial mi nikto vyslovene nelezie na nervy

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

S34 - Game Changers - EP01

Příspěvekod kachna » 15 bře 2017, 13:03

Jsem nadsena!!! Takhle moc se mi dil nelibil uz hodne dlouho, a jeste hned uvodni. Divala jsem se dva dny zpatky a stejne jsem porad nadsena.
Co se tyce kmenu, tak rozdeleni se mi libi a kvuli tomu me, podobne jako vetsinu tady, prdi promichani v dalsim dile, ale tak co se da delat. Treba to prinese neco jeste lepsiho.
Vsichni nam trosku zestarli (Troyzan), nabrali (Ozzy) nebo ztatinkovateli (J.T.) ale stejne favotiti zustali favority.
Na prvni TC mi vyrazeni Ciery vubec nevadilo, nikdy jsem nebyla tak nadsena z toho jejiho: I voted out my mum..., takze at si klidne taktizuje doma u televize. Druha TC byla hodne dobra, priznam se, ze do posledni chvile jsem netusila, kdo to bude a premyslela jsem, jestli to nahodou nebudu i ja :mrgreen: Nakonec to dopadlo tak jak to dopadlo a ja jsem spokojena :)
Fandim: Ozzy, J.T., zamlouva se mi i Sandra, fakt jsem se u ni zasmala a doufam, ze se rozjede Hali
Jediny kdo mi vadi: Cirie, ale tu jsem nemela nikdy moc rada, takze asi tak.
PROSIM, at se to v tomhle duchu tahne celou serii a nijak se to nepo*ere!!!

Uživatelský avatar
risker
Příspěvky: 30
Registrován: 04 říj 2014, 17:30
Nejoblíbenější série: 40, 34, 33, 31, 28, 27, 26, 25, 23, 20, 19, 18, 16, 15, 13, 11, 10, 09, 08, 07, 06, 02, 01
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz (19,20,22) Jonathan Penner (13,16,25) Coach (18,20,23) John Cochran (23,26) Parvati Shallow (13,16,20,40) Amanda Kimmel (15,16,20) Stephenie LaGrossa (10,11,20) Andrea Boehlke (22,26,34)
Nejméně oblíbené série: 41, 39, 38, 37, 36, 35, 32, 30, 29, 24, 22, 21, 17, 14, 12, 05, 04, 03
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP01

Příspěvekod risker » 15 bře 2017, 15:30

MANA

Tony Vin Diesel - velká škoda velkýho šoumena ale může si za to sám

Královna Sandra - nemusím ji nikdy jsem ji nemusel a ani v budoucnu to nebude jinak

Ciera - už není tak koukatelná jako dřív (hold děti dělaj svoje) její odchod mě nějak nebere

Jeff - mám rád tyhle "old players" šance na výhru mu nedávám

Michaela - chování michaely mi nikdy nesedělo jinak je to docela kočka a třeba i něco předvede

Hali - prej kobra jo? no uvidíme

Aubry - tichá voda břehy mele

Celeb - nic proti ale game changer zrovna on??

Malcolm - jede pořád to svoje myslím že se opět dostane docela daleko

Troyzan - další z těch wtf opravdu musí být zrovna v téhle sérii?

NUKU

Ozzy - asi bych ho už v reálu nepoznal

Andrea - pro andreu mám slabost tak doufám že tam chvíli vydrží

Tai - a ty jeho slepice.. lol

JT - jsem docela zvědavej jak a jestli vůbec se u něj změnil vzorec uvažování za ty roky

Brad - už jen čekám kdy zase plácne nějakou hovadinu

Cirie - měl jsem jí rád tenkrát v panamě od té doby už moc ne

Debbie - pro mě je to největší pošuk téhle řady ale docela mě baví

Sarah - nemastná neslaná

Sierra - vůbec nevím co od ní očekávat asi nic

Zeke - minule jsem mu nejdřív fandil a pak ho měl za vola uvidíme kam se to bude ubírat letos
(S01) Richard, Colleen (S02) Colby, Jerry, Amber (S03) Lex, Tom (S04) Rob M, Sean, Neleh (S05) Brian, Ted, Shii Ann (S06) Heidi, Jenna, Rob C (S07) Rupert, Sandra (S08) Rob M, Amber, Richard, Shii Ann (S09) Chris, Rory, Twila, Eliza (S10) Tom, Stephenie, Ian (S11) Stephenie, Judd (S12) Cirie, Ares (S13) Yul, Penner, Parvati, Ozzy, Candice (S14) Yau Man, Earl, Dreamz (S15) Todd, Peih Gee, Amanda, James, Courtney (S16) Parvati, Penner, Amanda, Ozzy, Eliza (S17) Sugar, Randy, Corinne (S18) Coach, Tyson, Sierra, JT, Stephen (S19) Russell H, Jaison, Shambo (S20) Russell H, Rob M, Coach, JT, Parvati, Amanda, Stephenie, Candice, Courtney (S21) Marty, Brenda, Alina (S22) Phillip, Rob M, Andrea, Russell H (S23) Coach, Ozzy, Cochran (S24) Kat, Troy, Chelsea (S25) Penner, Malcolm, Mike (S26) Cochran, Phillip, Malcolm, Andrea, Brenda (S27) Tyson, Kat, Candice, Ciera, Hayden (S28) Tony, Spencer, Woo (S29) Jeremy, Josh, Natalie (S30) Mike, Joe, Vince (S31) Jeremy, Spencer, Ciera, Kelley (S32) Tai, Neal (S33) Adam, Ken (S34) Tony, Malcolm, Andrea (S35) Ryan, Dr.Mike (S36) Domenick, Wendell, Michael, Kellyn, Stephanie (S37) Christian, Davie, Nick, Gabby (S38) David, Kelley (S39) Missy, Kellee (S40) Tony, Parvati, Yul, Tyson (S41) Liana, Shan, Naseer

Megis
Příspěvky: 89
Registrován: 12 zář 2014, 20:39

S34 - Game Changers - EP01

Příspěvekod Megis » 15 bře 2017, 16:41

Tak tenhle dvojdíl patří vůbec k těm nejlepším prvním dílům, které jsem viděl. Bavil jsem se od začátku až do konce. Hluché místo jsem hledal fakt marně. Akorát vyloučení Tonyho je fakt škoda, ten chlap chápe, že je to show, a předváděl ji opravdu neskutečnou. Škoda, že takto zábavných hráčů je jak šafránu. Dejte někdy do jedné série Hatche, Russela a Tonyho!!!

Jinak z toho, kdo získal dědičnou výhodu, nejsem moc nadšený, ale je to spíš tím, že nevíme, co od Sierry čekat, přece jenom ve stojí řadě byla hodně, ale fakt hodně neviditelná a těžko říct, na kolik se to v této řadě změní.

A jinak nedá mi to, ale Varner byl v té druhé soutěži jak tuleň, který vůbec neví, kde se ocitl a co má dělat, hodně komická vložka :D

Fandím: JT, Cirie, Andrea, jsem zvědavý na Hali, sympaťanda, snad začne něco předvádět i herně, bohužel venku Tony
Nefandím: Tai, Sarah, Debbie, Troyzan (paradoxní, jak ve One World patřil k tomu nejlepšímu, ale tady je tomu přesně naopak. Holt kvalita výchozí řady je znát), bohudík venku Ciera

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S34 - Game Changers - EP01

Příspěvekod sextant » 15 bře 2017, 20:12

Pro Megis.
Myslím, že vracet Russela už není možné. Zcela určitě by jej vyloučili při první kmenové radě. Navíc mu musí být jasné, že nemůže nikdy vyhrát. Prvním vystoupením v soutěži si udělal takovou pověst, že podruhé nevyhrál ani proti dvěma vítězkám a všichni raději podruhé volili Sandu. Potřetí raději jeho kmen prohrál, aby jej mohli vyloučit.

Xylo
Příspěvky: 2
Registrován: 05 říj 2014, 10:52

S34 - Game Changers - EP01

Příspěvekod Xylo » 15 bře 2017, 23:12

Panečku, tak tomu se říká začátek serie :dance: Možná je nadšeni vyšší i díky sledování nepovedeného slovenského Ostrovu a českého RO. Ale bomba! Ciera nemrzí. Nikdy nepatřila k mým oblíbencům a šla na to zbytečně brzy agresivně. Tonyho bude asi škoda. Moc ho sice nemusím, ale dění v táboře by určitě oživil. Sandra baví hláškama :) Trošku mě ale irituje její nový prvek ve hře - namistrovanost. Uvidíme, zda na to doplatí. Každopádně se těším na pokračování ;)

Empli
Příspěvky: 71
Registrován: 30 dub 2015, 15:37
Nejoblíbenější série: S7, s8, s12, s13, s15, s16,s 18 s20, s25, s28, s31
Nejoblibenější hráči: Brenda, Amanda, Parvati, Aimi, Taj, Denise, Kim, Andrea, Jenna, Boston Rob, Malcolm, Spencer, Greg, James, Ozzy, Ethan, Yul, Yau Man, Tom, Terry, Jonathan Penner, Mike, Joe
Nejméně oblíbené série: S4, s23, s26, s14, s5, s22, s24, s29

S34 - Game Changers - EP01

Příspěvekod Empli » 16 bře 2017, 16:06

Parádní úvodní díl

Škoda, že dědičnou výhodu našla zrovna Sierra, ale tak dejme tomu. Čekal jsem jinak, že se bude řešit Cirie X Ozzy a jeho vypadnutí v Mikronésii. První vypadla Ciera a vůbec mně to nevadilo. Sice mně nějak nevadí, ale ani jí kdo ví jak nefandím. Začla nahlas přemýšlet moc brzo no. Naopak vypadnutí Tonyho mě pak zamrzelo. S ním by tam alespoň byla prdel. Sandra nám jinak hezky zmachrovatěla a nebo mi to alespoň přijde. Uznávám ji za její sociální hru, ale to je asi tak všechno. Uznávám i její výhru v její první řadě, ale v té druhé už měla vyhrát Parvati a ona ji vyhrála dle mého názoru jen proto, že nasrala méně lidí. Svým způsobem bych si hodně přál aby Sandra vypadla jako poslední před finále a nebo se do něj dostala a myslela si třeba jak to má v kapse a pak nedostala ani jeden hlas, ale na druhou stranu pokud se do finále dostane zaslouženě, tak to budu respektovat se vším všudy. Jeff v soutěži s tím hadem : No to byl teda výkon. Kmenovka jako místo jinak krásná, jen imunita se mi už tolik nelíbí. Přijde mi taková odfláknutá a nezajímavá. No jsem zvědav jak se nám to rozjede a zatím to má náběh na luxusní sérii, tak snad se to neposere.

Kalam
Příspěvky: 68
Registrován: 03 říj 2015, 10:38

S34 - Game Changers - EP01

Příspěvekod Kalam » 17 bře 2017, 00:56

Moc peknej dil akorat s dvojnasobnym smutnym koncem.Nejdriv Ciera,ktera dojela na svoji prilis agresivni hru,kterou rozjela uz behem second chance a vsichni to meli jeste v zivy pameti.Logicky bych ji taky vyloucil.Cieru zboznuju,ale posrala to no...Tony to taky zesral.Spojenectvi se Sandrou by byla vstupenka dal do hry,moc paranoi moc brzo.Nastesti element zabavnosti pro me prekvapive prevzala Sandra.V 7.serii jsem ji s Fairplaym fandil nejvic ale v HvV ji to vitezstvi nemuzu uznavat.Vubec jsem si tam jeji hry nevsiml,protoze tam se jeli jiny pecky nez under radar.Ovsem tady co zatim predvadi,klobouk dolu.Jestli to takhle agresivne uhraje dal to netusim,ale preju si to...V Nuku oproti Mane kde fandim krom Troyzana a Aubry vsem,tak v Nuku fandim jenom Cirii.Vsichni jsou mi ukradeny krom Cirii.Moje bohyne se vratila.Stejne jako Boston Robovi ji to musi poctvrty vyjit.Zacatek prezila jen diky vitezstvim v soutezich kde i sama zamakala u skladacky protoze v tech je dobra.Kazdopadne je mi jasny ze kdyby prohrali tak by sla.Ozzy a JT si ji tam proste nenechaj a vetsina by hlasovala s nima.Nastesti bude promichani a to presne potrebuje,ziskat trochu casu aby se lidem dostala pod kuzi a zacne manipulace a to ja miluju.No je to proste libovej rozjezd...

dusinof
Příspěvky: 1
Registrován: 14 bře 2017, 08:10

S34 - Game Changers - EP01

Příspěvekod dusinof » 17 bře 2017, 13:08

tak jsem asi jediny kdo hlasovani o Tonym vubec nepobral... cekal jsem souboj Tony vs Sandra. Ale kdyz se podivate v titulkach jak kdo volil tak to nedava vubec smysl. Proc tony volil Aubry ? leda by uz dopredu vedel ze ty hlasy vubec nema. A tim vubec myslim ani jeden. Protoze s nim nevolil vubec nikdo. Minimalne jeho hlas mel byt Sandre. Cele mi to prijde uplne nelogicke a postavene na hlavu. Jako by ti lidi predem vedeli jak maji hlasovat. Prijde mi to zmanipulovane a podivne. Dost to u me ztratilo na duvere.

PitaMM
Příspěvky: 4
Registrován: 13 bře 2017, 21:21

S34 - Game Changers - EP01

Příspěvekod PitaMM » 17 bře 2017, 19:32

Spíš to výborně odhadl, že se budou bát, že má imunitu a rozdělí hlasy a on věděl, že nikoho nezískal a tím, že dal hlas Aubry, mezi kterou tušil oni budou rozdělovat hlasy se mohl zachránit, to samé Sandra věděla, že všichni nakonec budou volit Tonyho, tak pro jistotu dala hlas Aubry, kdyby náhodou Tony vytáhl imunitu a dal hlas Sandře. Jen nechápu jak se povedlo Sandře přesvědčit úplně všechny :D. Oba hlasy od nich jsou v tomhle kontextu naprosto geniální. A oba u mě tímto hlasováním stoupli.

ritterqa
Příspěvky: 12
Registrován: 09 pro 2013, 19:47
Nejoblíbenější série: S02 - Austrálie, S06 - Amazon, S07 - Pearl Islands, S08 - All Stars, S12 - Panama, S13 - Cook Islands, S14 - Fiji, S15 - China, S16 - Micronesia, S17 - Gabon
Nejméně oblíbené série: S03 - Africa, S04 - Marquesas, S05 - Thailand, S11 - Guatemala
Bydliště: Ostrava, CZ

S34 - Game Changers - EP01

Příspěvekod ritterqa » 20 bře 2017, 10:05

Já to zas pochopila tak, že Tonymu přece řekli, že hlasují pro Aubrey a mu to nevadilo.
TOP: Colleen(S01), Colby + Elisabeth + Jeff(S02), Etahn + Kelly + Kim P.(S03), Gabriel + Gina + Hunter(S04), Ken(S05), Rob(S06), Andrew + Darrah + Ryan O. + Sandra(S07), Amber + Colby + Ethan + Rich + Rob M.(S08), Ami + Eliza + Chad + John K. + Julie(S09) Angie + Ian + James + Jenn + Stephenie(S10), Brian + Jamie + Rafe + Steph(S11), Aras + Austin + Cirie + Danielle(S12), Cece + Jonathan + Sundra(S13), Alex + Edgardo + Michelle(S14), Aaron + Amanda + Eric + Todd (S15), Amanda + Ozzy(S16), Bob + Matty + Sugar(S17), Boston Rob + Candice + Colby+ Sandra (S20)

BOTTOM: Sue(S01), Jerri + Kimmi(S02), Brandon + Kim J. + Lindsey(S03), Sarah(S04), Jan + Shii Ann + Ted(S05), Shawna(S06), Lillian + Tijuana (S07), Jenna + Shii Ann(S08), Bubba + Chris + Rory + Scout + Twila(S09), Caryn + Coby(S10), Cao Boi + Flicka(S13), Dreamz + Lisi + Stacey(S14), Courtney + Jamie + Peih-Gee + Sherea (S15), Alexis + Chet + Joel + Natalie + Tracy (S16), Corinne + Crystal + GC + Gillian + Ken + Randy (S17), J'Tia + Tasha (S28)

Uživatelský avatar
SnowWhite
Příspěvky: 115
Registrován: 04 bře 2017, 18:23
Nejoblíbenější série: S16 FvF Micronesia
S24 One World
Nejoblibenější hráči: Kim Spradlin, Sophie Clarke
Nejméně oblíbené série: S6 Amazon
S21 Nicaragua
Bydliště: Jihlava/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP01

Příspěvekod SnowWhite » 24 bře 2017, 22:19

Wau, hodně nabušenej první díl, líbí se mi to prostředí a hlavně ta kmenová imunita je úplně luxusní. A místo na kmenovky, z toho jsem byla unešená :love:
Líbí se mi i ten start, jakej pamatuju třeba z CI. Takový akční, to já rádá. Jediný, co mě mrzí je to, že si Andrea nevšimla tý legacy advantage a má ji Sierra. Jinak se mi tenhle twist líbí, stejně jako ten s tou remízou. Jsem zvědavá, jestli se to stane, popřípadě jak se ta diskuze povede.

Co se sakra stalo s Malcolmem ? Ve Filipínách jsem ho milovala, v FvF II. jsem ho měla ráda, ale tady ? Ego už má pomalu vyšší jako Ozzy, kterej mi zas tolik nevadil. Zatím. Aspoň ne tolik, jak jsem čekala, že mi vadit bude. I když koukat na ten jeho arogantní ksicht pořád moc nedávám. Dokonce i ten Brad, kterýho jsem v BvsW nesnášela mi začíná být sympatickej. Celkově zatím fandím Nuku. JT nějak zfotrovatěl. :lol: Mrzí mě, že Cirie má terč, je to dobrá hráčka a manipulátorka, věřím, že to hodně zvrátí. Andrea měla málo prostoru. :/

V Manu mě opět pobavil plešatej blázen Tony. Ale moje oblíbeňkyně tohoto kmene je hned po Cieře a Hali Sandra. Na Sandru jsem měla neutrální názor. Nikdy mi nevadila a ani jsem ji nějak nemilovala. Ale tady si ji začínám zamilovávat. Sice to s tím jejím Queen stays queen dost přehání, ale mě ty její hlášky baví.

Odchod Ciery mě hrozně mrzí, ona byla jedna z favoritek. tajně jsem doufala, že se spojí se Sandrou a hezky to tam rozjedou. Škoda ji. Doufala jsem, že pujde Michaela, ta mě pěkně se.e. Nemám ráda, když hráči hrají dvě sezóny po sobě, za Zeka jsem ráda, ale místo Michaely bych už radši uvítala tu Hannah. :cry:

Ta druhá výzva o imunitu byla slušnej nervák. Fakt se divim, že tam někoho netrefilo. :D

Odchod Tonyho mě zas nějak extrémně nemrzí, přestože mě bavil. Holt Sandra to rozjíždí. A ty její hemzy na kmenovce. Ja ji žeru. :lol:

Celou epizodu hodnotím kladně. Jediný minus je odchod Ciery. Naštěstí mám pořád dost favoritů, ale na Cieru se prostě hezky kouká, mimo jiné. Vypadá to na super serii. :idea: Snad nezklame.

Fandím: Sandra, Hali, Andrea, Zeke, Cirie, Tai
Ven a rychle: Malcolm, JT, Michaela, Ozzy, Varner
Obrázek
BEST OF THE BEST: SARAH (28,34,40), SOPHIE(23,40), KIM(24,40) and CIERA(27,31,34)
Other favs: Parvati(13,16,20,40), Andrea(22,26,34),Stephanie (10,11,20), Yul (13,40), Laura M. (19,27), Spencer(28,31), Jerri (2,8,20), Corinne(17,26), Vytas (27,31), Chaos Kass (28,31), Zeke (33,34), Stephen(18,31), Courtney(15,20), Todd(15), Ian(10), Caleb (27),Cochran(23,26),Tai (32,34), Ethan (3,8,40), Cirie (12,16,20,34), David (33,38), Hayden (27),Albert (23),Chelsea(24),Hali(30,34)Tony (28,34,40), Christy (6), Rob (6,8), Natalie(16),Janet(39), Kathy(4,8), Hannah (33)

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

S34 - Game Changers - EP01

Příspěvekod Pietro » 13 pro 2017, 23:12

Buďte zdrávi - hlásím návrat mezi místní elitu!

Ještě jednou někdo řekne "Queen stay a Queen" a "Adios" a budu neskutečně vytočenej. :fight:
Oblíbenost Sandry nějak nechápu - po S07 OK, ale od H/V už ne. A červenáčci jsou takový paka, že jí tam zase nechají...

Věděl jsem, že se mi bude příčit, ale že až tak, to jsem nečekal ani v nejmenším.
Vůbec většina castu se mi bude neskonale těžce skousávat a nechápu jejich návrat - ale to patří jinam...

Ciera & Toník - no comment - :cry: :( Takže dva z oblíbených jsou hned ze hry - skvělé...

Ten skafandr je dobrej - v pozměněný verzi by ho mohli nechat i na individuálky - místo na krk by se dával na hlavu... :lol:

Nebudu komentovat každý díl extra - nemá to nějak smyslu... ;)
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S34 - Game Changers - EP01

Příspěvekod sun.eagle » 05 srp 2019, 09:57

Tomu říkám start. první epizoda mě baví vždy, ale tady hrajou hráči kteří si tím prošli, jednou, dvakrát někteří dokonce třikrát a vědí jak hrát. Taktizuje se od prvního dne, a až na výjimky(Troy, Jeff) jsou všichni zajímavý.
Hned na úvod bitva dvou vítězů. Sandra vs. Tony. Jsem rád že vyhrála Sandra, jen by měla být víc při zemi nebo půjde jako další. Tony je sice zábavný, ale působil na mě jako karikatura sama sebe. Jakoby věděl že se dlouho nezdrží, tak alespon si to užije a pobaví lidi.
Vyřazení Ciery je škoda, narozdíl od většiny jsem ji nevím proč vždycky fandil. Boužel se vůbec nepoučila z minula a šla do toho hned ze startu až moc po hlavě.
Jinak Ozzy i JT se mi zdá že docela zfotrovatěli, jsem zvědam jak na tom budou z fyzičkou. Voda Ozzymu zatím problém nedělá, ale to se dalo asi čekat, hlavně na začátku kdy má každý ještě sil na rozdávání.
Nejvíc fandím Aubrey, Tai, sakra a asi i tomu Ozzymu. Ozzy se sem tam chová jako kretén, ale je to legenda a titul solesurvivor si zaslouží, i když si myslím že vypadne ještě před sloučením.


Zpět na „S34 - Game Changers“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů