S34 - Game Changers - EP02

Mamanuca Islands, Fiji
March 8, 2017 – May 24, 2017
aqmel
Příspěvky: 70
Registrován: 27 úno 2014, 11:01

S34 - Game Changers - EP02

Příspěvekod aqmel » 04 bře 2017, 13:05

:idea:

Jimbo
Příspěvky: 4
Registrován: 16 bře 2017, 07:26
Nejoblíbenější série: Mikronesie,Cagayan,Heroes vs Villains
Nejoblibenější hráči: Malcolm
Nejméně oblíbené série: Thajsko,Gabon

S34 - Game Changers - EP02

Příspěvekod Jimbo » 16 bře 2017, 07:29

Ahojte lidi :) Omlouvam se ,ale nemuzu najit stranku na 2 dil :D Tak pokud by byl nekdo hodnej a poslal mi adresu 2 dilu byl bych moc rad :)

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP02

Příspěvekod Lamik.lamity » 16 bře 2017, 07:42

Jimbo píše:Source of the post Ahojte lidi :) Omlouvam se ,ale nemuzu najit stranku na 2 dil :D Tak pokud by byl nekdo hodnej a poslal mi adresu 2 dilu byl bych moc rad :)

https://series-top.com/show/survivor-s34e02/season/34/episode/2 zkus nějaký z těchhle ^^

Opět parádní díl, kterému chyběl prakticky už jen Tony.
Mrzí mě, že Jeff přišel s jednou mísou buffů pro každý kmen, takže se již by vždy vzniklo právě takovéto procentuální rozdělení.
Za vítěze dnešní episody bych bez pochyby označil Troyzana, který je už na roli underdoga určitě zvyklý. Jsem rád, že téměř jistě přežije příští díl.
Scénka s kozama byla skvělá a Sandra mě v této sérii baví stále více. Jen mi příjde, že to krapet přehrává na kamery, ale alespoň se nenudíme.
Brad a jeho dekorace tábora, aby připomínal domov, se mi opravdu velice líbí. Moc pěkný nápad.
Soutěž byla opravdu vyrovnaná, a zvlášť práce skládačů stojí za palec vzhůru. Jsem se ani nenadál a už bylo po ní.
Ale co ty HII. To byl jen u zelených? Protože pokud ne, být Troyzanem, tak bych obešel všechny stoly :D
Také jsem rád, že na radě přežila Hali, ta holka je mi opravdu moc sympatická.
Favoriti: Sandra, Malcolm, Hali, Troy, Zeke
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

_Maty_
Příspěvky: 40
Registrován: 03 dub 2014, 10:27

S34 - Game Changers - EP02

Příspěvekod _Maty_ » 16 bře 2017, 07:52

Lol... v životě se mi nestalo, že bych se těšil na novou sérii a byl tak zklamaný po pouhých dvou dílech.... :cry: :cry: Když jsem viděl cast, říkal jsem si, že tak 8 z nich mě zajímá.. ať už jejich game-play či jejich story, jako v případě Caleba.. 2 epizody a 3 z těchto osmi lidí jsou už p*či... :( :(

Nehledě na to, že nikdy v životě se mi neposral tribe swap takovým způsobem jako dnes... J.T. je chudák, doufám, že jeho sociální hra bude schopná to ještě nějak zachránit, jenže poté, co byl dnes vyřazen
Spoiler!
Caleb
už nemůže ani říct, hele, potřebujete mě v soutěžích.. nepotřebují.. Z ukázek bylo vidět už dopředu jak ten kmen dopadne, ale upřímně, pokud jsem někomu přál aby skončil v poměru 5:1, byla to Sandra, ale nee, ta samosebou chytne kmen se svými spojenci, jak jinak, to by totiž nemohl jinak být ten nejdementnější swap... fakt doufám, že Malcolm, když už nebojoval za Tonyho a přišel o Caleba se pokusí nechat ve hře J.T., a zkusí hrát tu mid-shield strategii o který celou dobu mluvil.. ale moc štítů už nezbylo no :D za Sandru se neschová.. té sice věřím, že má větší šanci to vyhrát potřetí než 3/4 lidí co tam zbyli, ale ona řekne, kamo, kdokoli jiný než já a Malcolm je v haj*lu..

Na druhé staně jsem byl super happy, že Troyzan, kterýho taky vůbec nemusím, ještě o to víc, když se spřáhl se Sandrou skončil jediný v novým kmeni a co se stane, říkal jsem si, paráda, Ozzy, Cirie, Andrea, všichni říkají, že se dají dohromady, papa Troy :dance: :dance: ... o 2 minuty později, kamo dobrá nápověda že? ... :evil: :angry: o 10 minut později... Troy má imunitu :vomit: :cry: fakt k*rva, co se dnes pro mé divácké oko mohlo posrat se posralo... já chápu, že někdo skáče radostí z toho jak to probíhá, protože dávno vím, že každý to vidí jinak, ale já fakt šťastnej nejsem :down:
Btw, Ozzyho fanoušci asi taky moc ne.. skončit v kmeni se Cirie a Andreou, která celou pre-game plakala o dívčí alianci, ten kluk to vychytal už podruhý :D ... Vážně jsem zvědavý co se stane na kmenovce.. ok, Troy zahraje imunitu a vyloučí koho? Ozzyho? .. Pak ale nechápu celý ten Ozzy X Cirie edit, který nám je 2 díly cpán pod nos...

A třetí kmen? To si ze mě děláte piču.. vole aliance nabubřelého Cullpepera, nepodstatný Sierry (btw, ti dva mají pre-game alliance a ku*evský štěstí, že už podruhý jsou spolu), Taie, kterýho jsem měl pokrk s těma svýma slepicema a pokusy o hru už v jeho původní serii a Debbie, která má sice dobrý hlášky, ale jinak je mi totálně volná... tak tahle aliance to tam jako ovládne? ... OMG! :cry: :cry: :cry: Kdyby všeci 4 letěli, tak se mi na čele nepohne ani jediná vráska a oproti nim Caleb s Hali.. lol, tohle není o game changers tohle je o štěstí.. a myslím, že si to tam uvědomovali všichni, protože i Ozzy se Cirie byli happy.. hele, jsme proti sobě, ale dopadli jsme ještě dobře, protože jsme v převaze.. Každopádně, doufal jsem, že by fakt, že Tai byl na Calebově svatbě mohl udělat alespoň poměr 3:3, ale kulový, Tai je sráč, to předvedl už minule, i když chápu, že udělat tah takhle brzy je pro jeho hru zbytečný..

No, musel jsem se po letech někde vybrečet, tak to neberte tak vážně a věřím, že se najde spousta lidí, kteří skáčou ze současný situace radostí :beer:

_Maty_
Příspěvky: 40
Registrován: 03 dub 2014, 10:27

S34 - Game Changers - EP02

Příspěvekod _Maty_ » 16 bře 2017, 07:55

a

_Maty_
Příspěvky: 40
Registrován: 03 dub 2014, 10:27

S34 - Game Changers - EP02

Příspěvekod _Maty_ » 16 bře 2017, 07:56

Lamik.lamity píše:Source of the post
Mrzí mě, že Jeff přišel s jednou mísou buffů pro každý kmen, takže se již by vždy vzniklo právě takovéto procentuální rozdělení.


Ty 2 koše byly určeny pro muže a ženy, aby v každém týmu byli 3 muži a 3 ženy, nikoli pro dva týmy :)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S34 - Game Changers - EP02

Příspěvekod cypher.eu » 16 bře 2017, 09:14

Jaký to balzám na duši po středečním RO... ;)

Hodně mě štve, že vyloučili Caleba a ne Hali a nebo ještě lépe Taie, jako na jednu stranu je to jakž takž dobrý rozhodnutí, protože všichni víme jak velká hrozba je power couple, na druhou stranu je to příšerný rozhodnutí z hlediska síly kmene do soutěží a nebudu se teď zlobit když nechaj tenhle kmen naprosto vymřít, je mi suverénně nejmíň sympatickej z těch tří :-| A Hali?? Vím, že jí tu někteří žerou, ale ve své řadě nepředvedla zhola nic a ani v této řadě mi není ničím sympatická...

Klobouk dolů před Troyzanem, že dokázal nepozorovaně štípnout HII, v jeho pozici by ale klidně mohl prostě jít, vzít ho aby to všichni viděli a říct jim "no co, jsem na dně tak či tak a tohle mi zaručuje minimálně další 3 dny", bylo by to hodně badass :) Každopádně tak či tak mu nefandím a je mi úplně jedno jeho osud ve hře (na výhru podle mě nemá...)

Co se týče těch koz, tak já bych neměl koule na to zabít ani taťku kozu, natož mamku kozu či dítě kozu, leda by tam soutěžící fakt strádali jako např. v Austrálii ke konci hry... Chtěl bych vidět Sandru, jestli kdyby jí dali mačetu se slovy "no tak si jí teda zabij", co by dělala ;)

Doufám, že příště prohrajou modří, nebo v jakém kmeni to teď je Ozzy a Cirie, chci vidět kdo z nich by šel! :hungry:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

S34 - Game Changers - EP02

Příspěvekod kachna » 16 bře 2017, 10:37

Tak za me opet povedeny dil :idea:
Jako prvni se mi asj vybavi kozi situace a souhlasim s cypher.eu, jen jeste pridam, ja bych nezabila ani babicku a dedecka kozu :mrgreen: takze naprosto chapu, ze kdyz je na ostrove jeste vcelku dost jidla, tak se temer nikomu do vrazdeni kozi rodinky nechtelo.
Promichani dopadlo tak jak dopadlo... No nadsena uplne nejsem, ale muj extra oblibenec to na TC neodnesl, tak jsem zatim smirena. Hodne me prekvapilo, ze Tai hlasoval taky pro Caleba, takova jeho ovecka, ale zase na druhou stranu je pochopitelne, ze na sebe nechce zbytecne upozornovat.
Soutez o imunitu byla napinava az do konce, nechtela jsem prohru ani jedniho tymu, protoze v jendom jsem se bala o Ozzyho a ve druhem jsem vypadnuti neprala Hali, ktera to mela nahnute. Nakonec se nejak zachranila, tak doufam, ze zacne neco predvadet.
Ukazky na dalsi dil me asi nezaujaly, protoze uz ted si nepamatuju, co se tam stalo a to jsem se dodivala pred desitkama minut...
A HI mi nevadi, jen jsem se teda smala, kdyz se po IC vsichni opirali o ten stul a vykrikovali Oh My God, to bylo takove usmevne :mrgreen:

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP02

Příspěvekod dias258cz » 16 bře 2017, 11:40

Tak za mě opět parádní díl. Musím pochválit muziku, která v této sezoně vyniká, hlavně když jsou soutěžících v kmeni, tak muzika je prostě super!
Swap proběhl celkem divně, hlavně chudák Troyzan a JT. Troyzan měl trochu větší štěstí, než JT zatím a našel imunitu. Páni, jak já byl nervozní za něho, když stál u toho stolu a všichni se na něho dívaly :D Na konci v ukázkách vidíme Jeffa, který byl něčím ohromen a možná to bude právě tím, že Tryozan vytáhne svůj symbol imuinity na kmenové radě? :dance: Takové živé kmenové rady miluji! :D

Ohledně Caleba, ani mi nevadí že odešel, hlavně po té, co říkal o Sandře že není game changers. No, po několika minutách hatu Caleb svůj příspěvek stáhl a řekl, že Sandra je a že se mýlil :D :heat: :shock: Caleb nic nepředvedl jak v s32, tak i teď. Nechápu jak někdo může fandit Calebovi, že by si řekl.. ježíš, já mu tak fandil :cry: .. Raději uvidím Hali, na kterou se dá alespoň koukat :love:

Ohledně :boobs: , tak bylo zajímavé sledovat, jak tolik lidí hraje srdcem a ikdyby měly hladovět, tak prostě nezabijí mamku s dítětem! :idea:

Jinak někdo nade mnou se ptal, zda je imunita jen u zelených nebo u všech. Pokud u toho kmene nikdo nenajde nápovědu, tak tam ty imunity nebudou, pokud se nepletu?
----------------------------------------------------------
_Maty_ píše:Source of the post
Každopádně, doufal jsem, že by fakt, že Tai byl na Calebově svatbě mohl udělat alespoň poměr 3:3, ale kulový, Tai je sráč, to předvedl už minule, i když chápu, že udělat tah takhle brzy je pro jeho hru zbytečný..

No, nemohl, protože Hali nikdy nebyla s Calebem. V původním kmeni byla na opačné straně Aliance a náhodou, Tai to zahrál dobře, hned po první swapu si všichni všimly, že Caleb a Tai jsou nebezpeční, takže pro Taie tohle byl nejlepší krok, co mohl udělat. Ukázal, že je loajální ke svému kmeni a také ze sebe sundal velký terč.

dost mě překvapila Tall Siera :D, která začala uvažovat a už předvádí o hodně lepší výkon než za celou její minulou sezonu. + má Legacy Advantage, takže je možné, že se dostane dost daleko.
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S34 - Game Changers - EP02

Příspěvekod brninho » 16 bře 2017, 12:34

Tak Caleba máme venku, po tom epickým medevacu si návrat zaslouženě odstonal (to zaslouženě myslím vážně), ale nakonec tak něják ukázal proč jsem mu moc, znalej jeho hry v BB, už do Kaoh Rong moc nevěřil- nemá ten drajv a asi ani potřebnou kapacitu, aby hru táhl, byly tam podle mě skuliny jak ve hře zůstat..No zůstala Hali, což mě nečiní nijak smutným, naopak, na ní se dokážu dívat klidně až do konce :love:
Jinak souhlasím, že ten kmen je tak něják nejzbytečnější, zrekapitulujme si to: Brad-nezaslouženě ve hře, Debbie- nezalouženě, Sierra- nezaslouženě, Hali- snad jenom kvůli tomu jak božsky vypadá :love: , Tai- šišlání a kuřata, Caleb- medevac, nebudu se zlobit za to kdyby to byl druhej Matsing, opravdu mi tam nikdo blízkej mýmu srdci není, teda až na..však víme :D Bohužel Sierra, která mi asi byla sympatičtější když ve své původní sérii téměř nemluvila, má perfektně nakročeno k tomu aby došla daleko,silná pozice v současném kmeni, merge docela jistej, první kmenovky přežije taky a máme ji minimálně ve final 8.
Nebude asi velkým překvapením, že suverénně nejvíc držím palce Nuku- Malcolm, Sandra, Varner, JT- to je bez nadsázky můj dream team téhle série, i ta Michaela mi není úplně proti srsti, bohužel se obávám, že právě Varner a Sandra budou tým stahovat dolů na příští IC a že to bude jeden z těch dvou nešťastných kmenů co navštíví TC.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

_Maty_
Příspěvky: 40
Registrován: 03 dub 2014, 10:27

S34 - Game Changers - EP02

Příspěvekod _Maty_ » 16 bře 2017, 13:01

dias258cz píše:Source of the post
Jinak někdo nade mnou se ptal, zda je imunita jen u zelených nebo u všech. Pokud u toho kmene nikdo nenajde nápovědu, tak tam ty imunity nebudou, pokud se nepletu?


Myslím si to samé. Hlavně si říkám, jaká by byla pitomost dát tam 2 nebo i tři ty imunity na stejné místo jen pro jiný kmen. Je přeci logické, že ti co by je brali by na sebe koukli a řekli si aha, tak ty ji máš taky :D ... jinak Jeff před sezonou říkal, že tuto sérii budou imunity takové, že každá bude jinak vypadat + jinde schovaná... některé v soutěžích, jiné na pláži, další prý na kmenovce, takže pochybuji, že by stejnou šanci dali více týmům.

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

S34 - Game Changers - EP02

Příspěvekod vrabejka » 16 bře 2017, 13:22

No promíchání dopadlo pro mě favority strašně.
J.T. je v opozici ale on se z toho nějak vykeca. Větší strach jsem měl o Troye, ale naštěstí našel nápovědu a udělal to pak po soutěži skvěle :D
Ozzy taky nedopadl nejlíp. Cirie, Andrea po něm půjdou proti dává větší smysl spojit se s Troyem.
Bylo by super kdyby příští epizodu vytáhl Troy HI a podrazil Cirie fakt ji moc nemusím navíc když mi ohrožuje 2 favority.

Červený kmen už s Calebem vypadal blbě bez budou na 80% kmenovek. V Hráli větší potenciál tak uvidíme.

Jestli je to pravda a někdo najde HI na TC tak to bude velká zábava :D

Fandím: Ozzy, JT, Malcolm, Sandra, Troy, Michaela, Andrea

Ven: Cirie, Warner, Brad

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S34 - Game Changers - EP02

Příspěvekod sextant » 16 bře 2017, 14:12

Mně se díl líbil moc, ale je vidět, že ještě nemají správný hlad, jinak by kozu dávno zařízli a snědli. V Austrálii ulovili divoké prase, na Perlových ostrovech přesekli žraloka mačetou. Být to 20. den, tak se koza už otáčela na rožni nade ohněm.

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

S34 - Game Changers - EP02

Příspěvekod vrabejka » 16 bře 2017, 16:30

sextant píše:Source of the post Mně se díl líbil moc, ale je vidět, že ještě nemají správný hlad, jinak by kozu dávno zařízli a snědli. V Austrálii ulovili divoké prase, na Perlových ostrovech přesekli žraloka mačetou. Být to 20. den, tak se koza už otáčela na rožni nade ohněm.


Vtipné na tom je že na Twitteru fans za to Sandru hejtuji a chtějí aby vypadla. Taková blbost :D

Pepi
Příspěvky: 80
Registrován: 21 srp 2014, 19:09
Nejoblíbenější série: 16, 20, 28, 13, 40
Nejoblibenější hráči: Cirie, Sandra, Tony
Nejméně oblíbené série: 38, 5, 29, 26, 35
Bydliště: Praha

S34 - Game Changers - EP02

Příspěvekod Pepi » 16 bře 2017, 18:53

Promíchání dopadlo, jak nejhůř mohlo. Po vyloučení Caleba teď má v každém kmeni 1 člověk hlavu na špalku, takže easy typy na vyřazení -> zaručená nuda na kmenovkách, protože proč to dělat složitě, když to jde jednoduše. Čekání, jestli ten 1 člověk, co je na špalku, něco s kmenem udělá, má být jako zábavný? Fakt ne. Absolutně zbytečné promíchání, které přineslo víc škody než užitku. Vlastně ani aliance v počátečních 2 kmenech nebyly úplně rozhodnuty, po swapu se všechno ulehčilo. Vlastně ani nemá cenu se snažit zakládat aliance, twisty ti je přidělí samy. Logika řad S31+.

Hali mě začíná postupně zklamávat. Ona je tak chytrá, ale ona toho nevyužije, sedne si na prdel a děj se vůle boží. Proč za její osud rozhodla Sierra (kterou si začínám oblibovat) a Debbie? Mohla si to zařídit sama a dát jim brouka do hlavy. Dočkala se ale toho "zázraku", že je ve hře další den, takže je asi sama se sebou spokojená, budiž...

Nejlepší moment dílu byl asi Troy a imunita, ten twist je boží.

Dobrá epizoda, rozhodně mohla být lepší, těším se na další čtvrtek.
7/10

:idea: : Sandra, Cirie, Malcolm, Zeke, Sierra, (Hali)
Seen:
Survivor: 1-42
TAR: 19-23, 25, 26, 28, 30-32

Uživatelský avatar
lucyfreberg
Příspěvky: 4
Registrován: 05 bře 2017, 14:37

S34 - Game Changers - EP02

Příspěvekod lucyfreberg » 16 bře 2017, 19:00

Zatím mě tahle série fakt baví, ale někdy si řeknu, co by asi v tu chvíli udělal Tony...
Swap kmenů byl vážně zvláštní, tři kmeny jako twist celkem fajn, ale nevím, co si mám o tom, jak se to nakonec rozdělilo, myslet. Na druhou stranu, můj favorit Malcolm je v celkem dobré pozici, má celkem na výběr co dělat, protože je schopný nebýt Sandřina ovce (nebo koza? :D) a přetáhnout lidi na její vyloučení z rozumného důvodu - vyhrála dvakrát. Uvidíme. Scénka s kozou byla taky super, pobavila a ukázala, že i v takové hře se dává přednost jistému pudu sebezáchovy a dobrému srdci - alespoň pro zvířata.
Troyzanův objev HII při výzvě je pro mě potěšující, doufám, že se prosadí i jinak, než přivlastněním si ostrova a následným vypadnutím, ale zatím se ze své, celkem problematické pozice dostává poměrně dobře.
Cirie a Ozzy mají na sebe celkem pech, přece jenom by se asi každemu hrálo líp odděleně, ale třeba Ozzy překoná svůj komplex z Mikronésie a rozhodne se s Cirie něco podniknout (nebo ji aspoň neodstranit hned jako první).
To, že jsou Caleb a Tai spolu, jsem uvítala, protože se z Caleba z neznámého důvodu stal můj oblíbenec a doufala jsem, že Caleb utvoří s Taiem a někým dalším (nebudu ani rozebírat, jak obvious by byla například Hali) nějakou alianci a nepůjde takhle jednoduše domů. A vůbec, nechápu, čí to byl tak úžasnej nápad se zbavovat jednoho z nejsilnějších hráčů, kterého by se dalo zbavit těsně před/po sloučení a všechno by to odmakal při výzvách. Na druhou stranu, užila jsem si těch pár momentů Taie a Caleba spolu a líbilo se mi, jak se Caleb s ním rozloučil, i když ho Tai vlastně tak trochu zradil.
Těším se na další díl a jsem zvědavá, jak se to vyvine. :D
:idea: :Malcolm, Sandra, Cirie, Michalea, Zeke
S34 players i'm rooting for: Cirie, Andrea, Michaela, Zeke, Ozzy
my all time favorites: Malcolm, Penner, Brenda, Tony, Steph, Joe, Charlie, Jay, Wenthworth, Tasha, Spencer

Uživatelský avatar
lVlorf3us
Příspěvky: 33
Registrován: 11 dub 2014, 11:24
Nejoblíbenější série: Cook Islands, Palau, HvV
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Ozzy, Tom Westman, Malcolm, Jerri, Eliza
Nejméně oblíbené série: Thailand, Marquesas, Fiji
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP02

Příspěvekod lVlorf3us » 16 bře 2017, 19:30

Tohle zas bude sezóna, kdy na konci téměř každýho dílu zařvu "FUCK!", protože mi vyhodí nějakého favorita. :D Achjo, Caleb sice nebyl vyloženě game changer, ale chtěl jsem si užít jeho druhou šanci.. nečekal jsem, že vypadne takhle brzo. Je vidět, že tam lidi už myslí na endgame a cestu ke sloučení moc neřeší. Těžko říct, zda je to dobře či nikoli.

Každopádně mě swap naštval, respektive to nejnevhodnější možný promíchání mě naštvalo. Před kmenovkou jsem věděl, že budu zklamanej tak jako tak, protože ani Hali (byť zatím moc neukázala, ale fandím jí) ani Caleba jsem venku nechtěl. Spíš měli vyřadit Taie, to je tak nenápadnej hráč, ale zároveň naprosto nepředvídatelnej, kterej naprosto v klidu podřízne i nejlepšího spojence, pak je mu to líto a další den to udělá znovu. Fakt bych se takovýho člověka v kmeni bál (byť je paradoxně na první pohled nejslabší a nevinnější).

Uživatelský avatar
sph1Nx
Příspěvky: 35
Registrován: 22 kvě 2014, 15:00

S34 - Game Changers - EP02

Příspěvekod sph1Nx » 17 bře 2017, 11:45

Vsetci kydaju na Culpeppra, ale ten clovek sice nemozny vo svojej predoslej serii sa u mna momentalne rehabilituje. Zasluhu na vyhodeni Caleba ma hlavne on. Je sice pravda, ze tamanko je lahko ovladatelny, ale ex futbalista ukazal, ze niekde pod tymi nanosmi lasky k Monike driema aj strategicke myslenie. Snad to nebol jeho jediny svetly moment.

Empli
Příspěvky: 71
Registrován: 30 dub 2015, 15:37
Nejoblíbenější série: S7, s8, s12, s13, s15, s16,s 18 s20, s25, s28, s31
Nejoblibenější hráči: Brenda, Amanda, Parvati, Aimi, Taj, Denise, Kim, Andrea, Jenna, Boston Rob, Malcolm, Spencer, Greg, James, Ozzy, Ethan, Yul, Yau Man, Tom, Terry, Jonathan Penner, Mike, Joe
Nejméně oblíbené série: S4, s23, s26, s14, s5, s22, s24, s29

S34 - Game Changers - EP02

Příspěvekod Empli » 19 bře 2017, 20:19

Tak i druhá epizoda byla super :-) Jsem taky rád, že ty kozy nesnědli. Sandra jinak teda pěkně nenažraná, neřekl bych kdyby tam neměla žádné jídlo, ale ještě když tam má případně k snědku slepice. Promíchání jinak dopadlo tak jak dopadlo. I já nejméně fandím červeným. Po vypadnutí Caleba ( škoda, že zase odchází ze hry takhle brzo). Nevím, ale myslím, že by něco předvést ve hře mohl a nejenom fyzicky. I když je fakt, že se spíš hodil případně do další řady s podtitulem druhá šance, než semhle. Také se mi líbilo jeho rozloučení s Taiem. V jejich kmeni jinak vysloveně fandím jen právě jemu a pak mně nějak nevadí Sierra a Hali, ale ani jim nefandím a Debbie a Brad, tak těm nefandím ani trochu. Soutěž o imunitu jinak opět fajn a za sebe by mi nevadilo kdyby nápovědu a imunitu získal někdo jiný než Troyzan, ale má ji on no. Pokud by to pak skutečně bylo zbytek kmene proti němu, tak jsem zvědav koho by si vybral na vyhazov. Vůbec bych se nedivil kdyby to od něj schytala třeba zrovna Andrea. U nich v kmeni tedy fandím Andree, Cirie, Ozzymu a Zekovi. Zbylé dvojici ne. A dostáváme se k modrým. U nich by mi podle ukázek vůbec nevadilo kdyby se J.T. pomohlo soukmenovce překecat na vyhození Sandry. Jinak u nich fandím J.T. Malcolmovi a té mladé černošce. Zbytku nefandím. No tak jsem zvědav co nám přinese další díl. a hlavně na co to je Jeff na té kmenovce říkal páni. :-)

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

S34 - Game Changers - EP02

Příspěvekod Dejvy » 20 bře 2017, 10:25

Výborne, len tak dalej :dance: ... Táto serka by mohla aj takého Milana prehodnotiť názor so Survivor koncom.

Ja som Hali nemusel v jej sérii a stále si myslím, že si nezaslúži status game changer, ale zatiaľ sa mi celkom páči (okrem toho, že sa snad každemu chlapovi páči výzorovo). Naopak Caleb mi prišiel nudný minule aj teraz, dostal sa tam iba kvôli BB. Vyzerá byť dobrý chalan, ale nie je vôbec fanditelný.

Inak mimo Hali celá Mana by mohla byť rovno vyškrtnutá zo S34 a vôbec by mi nechýbali, vlastne kludne by som aj ju obetoval :mrgreen:

Zlúčenie nedopadlo moc dobre, Ozzy sa ocitol v zlom kmeni s Cirie a Andreou :-? (dúfam, že sa im nepodarí urobiť nejakú divnú ženskú alianciu v zlúčení s Hali a Sierou, to by bol katastrofálny scénar, raz mi toto uplne stačilo). Každopádne som sa bál, že pôjdu ma TC, ale naštastie to zvládli. Nabudúce to už tak ružovo nevidím, ale jedna vec ma zujíma... Prečo si všetci myslíte, že Troyzan použije HII a vybere si sám vylúčeného? Viem, že sú aj dalšie tri dni pre neho v hre navyše fajn, ale určite by mal za niekým ísť a ukázať mu symbol. Podrazia niekoho iného a on si imunitku môže nechať. Jedine, že by ho odrbali, vylúčili a pôjde s nou v kapse domov, ale na to je ten kmen asi málo jednotný.

Favoriti: Ozzy, Malcolm (je to pánko ako si hru užíva), J.T., Hali :ass: , Sandra, Varner
Ven: TAI, Cirie, Andrea (absolútne nechápem čo tam robí 3x, celé zle), Siera, Sarah (ona tam vôbec je :? )
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Kalam
Příspěvky: 68
Registrován: 03 říj 2015, 10:38

S34 - Game Changers - EP02

Příspěvekod Kalam » 20 bře 2017, 22:24

Já jsem s promícháním velmi spokojen.Jak sama Cirie řekla,určitě by vypadla v původním kmeni a navíc jí to teď dalo příležitost zakopat válečnou sekeru s Ozzym a spojit se s ním.Mě by se tohle spojenectví líbilo a Ozzy je dost blbej na to,aby do toho šel.Doufám,že ho Cirie podrazí znova,bych se posral smíchy.Ale trochu se obávám tý imunity co našel Troyzan,kdyby Cirie po druhý vypadla kvůli skrytý imunitě,tak bych se taky posral ale vzteky...Skvěle dopadla soutěž o imunitu,nejzbytečnější kmen prohrál.Tai,Siera,Caleb,Hali,Brad a Debbie.Ani jeden z nich není revoluční hráč,ani jeden nemá žádný charisma.Devítidenní pobyt v Kaoh Rongu zajistil po devíti dnech odchod Caleba i zde,tomu se říká smůla.Doufám,že prohrajou i příště a budem se muset rozloučit s Hali pokud opět Culpepper nezačne dělat šílenosti a zase se nevyloučí sám...Poslední kmen je zaručeně nejlepší.Aliance Sandry,Malcolma a Jeffa je skvělá.Když spolu vydržej tak se můžou dostat hodně daleko.Chytrý jsou na to všichni dost.JTho moc nemusím,ale kdyby šli na kmenovku tak kdyby vypadla Aubry tak bych se vůbec nezlobil.To je tak nesympatická šprtka...Jinak se Sandrou bych tu kozu sežral i s celým stádem kůzlátek.Ty vole na talíři viděj steak a z čeho myslej že to je,ale ušpinit si ruce nikdo nechce.Jediná Sandra si nehraje na samaritánku a ještě moralizující amíci na ní nadávaj.Ať jdou do hajzlu...

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S34 - Game Changers - EP02

Příspěvekod sextant » 21 bře 2017, 06:54

Kalam
Plně s Tebou souhlasím, že kozu měli sbaštit a její kůží si ozdobit tábor. Amíci jsou asi zcela zblblí ochranou zvířat, ale na talíři jim stejk nesmrdí. Při tom je v USA hodně lovců co mají u chat dokonce mrazáky na ulovenou zvěřinu a jistě nebrečí nad každým zastřeleným jelenem nebo divokým prasetem. No a teď na Survivoru si hrajou na ochránce zvířat. To je jen pokrytectví asi pro diváky.

Uživatelský avatar
4ronRalston
Příspěvky: 13
Registrován: 18 led 2017, 20:34

S34 - Game Changers - EP02

Příspěvekod 4ronRalston » 22 bře 2017, 01:11

Co se týče kmenů, tak z loser kmene všichni ven a budu spokojený. Jako jiní si i já myslím, že tam s ohledem na tématiku nemají co dělat. Nicméně je úžasné, jak krásně to vyšlo, že všichni skončili v jednom kmeni. Ale tak Hali bych tam déle zvládl. Umí tu obhajobu, tak bych se i těšil na její práci na TC. Taky občasné záběry na její prdelku jsou fajn zpestřením, povedla se... I když Cirie na sobě taky trochu zamakala jsem si všiml :D ;) A Calpepper možná překvapí, má tam takové herní nápingy, ale stejně mě nebaví se na něj dívat, ani poslouchat, a jestli se dožije setkání blízkých, tak hned přetáčím, jak tam nahopká Monica jak ta máma koza.

sextant píše:Source of the post Při tom je v USA hodně lovců co mají u chat dokonce mrazáky na ulovenou zvěřinu a jistě nebrečí nad každým zastřeleným jelenem nebo divokým prasetem. No a teď na Survivoru si hrajou na ochránce zvířat. To je jen pokrytectví asi pro diváky.

Sry, ale co to je za idiotskou úvahu? Takovou blbost jsem dlouho nečet. Dovol mi, abych tě trochu, velmi stručně, vzdělal a pokusil tě nasměrovat, jak vnímat svět okolo sebe. V USA je docela velká a různorodá země (tvoří ji nějakých 50 států) plná různých kultur a zvyků aneb jiný kraj, jiný mrav. A ty tady jsi vážně schopen napsat takový nesmysl ve smyslu, že když v "jednom" státě je převaha farmářů a lovců, tak to tak mají znát a mít takové zkušenosti třeba i děcka z NY?! No ty vole. Vem si, jaké rozdíly jsou v naší zaprděné zemičce, natož v USA. Máme tu třeba dcérku z dědiny, která každý víkend stahuje z kůže králíka... a nafrněnou zmalovanou hérečku třeba z Prahy, která by se na to ani nemohla podívat. Tak prosím, příště až budeš někoho "profilovat" resp. házet všechny do jednoho pytle, tak si to trochu promysli, ty pokrytectví pro diváky.

Taky bych chtěl vidět, kolik těch expertů po diskuzích, co by ty kozénky zamordovali a dělají ze sebe velké macho týpky, by na to v reálném životě měli. Bych se nedivil, kdyby někteří v životě nedrželi v ruce ani syrové kuře. :)

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S34 - Game Changers - EP02

Příspěvekod sextant » 22 bře 2017, 13:21

Pro 4ronRalson
Ačkoliv jsem z města, tak jsem už zařízl desítky slepic a kachen na chalupě a zabít kozu by mně skutečně nedělalo problém. Sandra vidí vše reálně. Navíc v tomto dílu nehrají nováčci, ale zkušení hráči proto jsem předpokládal, že taková maličkost jako zaříznout kozu by jim neměla dělat problém.
O státním uspořádání USA mně nemusíš poučovat. Vyslovil jsem svůj názor se kterým nemusíš souhlasit. Nemusíš mi však nadávat jen proto, že mám názor jiný než Ty.

Uživatelský avatar
Freeze
Příspěvky: 16
Registrován: 31 srp 2013, 21:08
Nejoblíbenější série: HvV, Tocantins, Samoa, FvF, All-Stars, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: (S) Chris Daugherty, Randy, Tyson, Coach
(TAR) Dustin & Kandice, Jamie & Cara, Oswald & Danny, Jet & Cord

S34 - Game Changers - EP02

Příspěvekod Freeze » 23 bře 2017, 02:05

On ti ale nenadava, protoze mas jinej nazor, on ti nadava, protoze je ten tvuj nazor naprosto omezenej a idiotskej (coz je), chybi uz jen, abys dodal, ze jim ty kozy urcite zakazala zabit produkce. Ne ze by si americka produkce nelibovala v dojemnych mainstreamovych happy chvilkach, ale toto opravdu neni jeden z tech pripadu a jak rekl kolega nade mnou, pomery v jednotlivych statech USA se diametralne lisi. Nahodou uz jsem taky par slepic "zarizl" (u nas se jim teda seka hlava na spalku, ze by se jim rezalo hrdlo, s tim jsem se jeste nesetkal :D ), nicmene zabit to maly kuzle by mi teda opravdu problem delalo, takze ten tvuj nazor je vazne vyblitek...


Zpět na „S34 - Game Changers“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti