S34 - Game Changers - EP02

Mamanuca Islands, Fiji
March 8, 2017 – May 24, 2017
Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

S34 - Game Changers - EP02

Příspěvekod Zeck » 23 bře 2017, 13:24

Spokojený s prozatím vyřazenými moc nejsem (až na Cierru), protože odpadává to potenciálně zábavný a zůstává odpad. Pokud to bude takhle pokračovat, máme zde po sloučení Caramoan 2. A fakt nechci vidět znovu něco tak extrémně tupého jako Andreu, která si myslí, že ovládá hru.

Hali vs Caleb, jen naprosto vylízaný idiot, nebo ten manžel Moniky (Brad?) by se zbavil Caleba, protože hráči jako on budou po sloučení první na ráně, nuly jako Hali, která je v řadě díky tomu, že v té dřívější dobře vypadala, budou strašit až do konce, hrozby jsou to totiž nulové. A já bych vážně rád viděl nějakou jízdu Malcolma nebo třeba Ozzyho, ne Andreu s Hali, jak je po sloučení vyřadí díky počtům a pak budou nesoudně žvanit do kamer, jak si to tam hezky strategicky dávají. Protože ruku na ptáka, polovina těch lidí rozhodně žádní revoluční hráči nejsou a v celé řadě nemají vůbec co dělat. A fakt, že by se zrovna tihle dostali po sloučení k moci, to mě celkem děsí.
Obrázek Obrázek Obrázek

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S34 - Game Changers - EP02

Příspěvekod sextant » 23 bře 2017, 13:39

Pro Freeze
Brzy budou Velikonoce a pokud to nevíš, tak se tradičně v Čechách jedlo kůzle. To jen na okraj. Takže u nás v Čechách zabít kůzle bylo zcela běžné.
To sekání hlav slepic na špalku se dělá proto, že je neumíš zaříznout. Ostatně také to někdy dělám tímto způsobem.
A psát, že je můj názor idiotský je nadávání. Nebylo by slušnější napsat, že s mým názorem nesouhlasíš?
Já také s některými názory zde nesouhlasím, ale nesnížil bych se k spílání jejich autorovi. Máme každý jiný názor, budiž. Ostatně názory jsou proto aby se různily.

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

S34 - Game Changers - EP02

Příspěvekod Zeck » 23 bře 2017, 14:14

Myslím, že nešlo ani tak o tradiční pokrm jako o prosté dilema, že pokud zabít kůzle, co s kozou? Pokud zabít kozu, kůzle chcípne zbytečně taky, to vše za situace, kdy mají plnou ohradu slepic a pošmakování si na tomhle "úlovku" by byl v jejich případě prostě jen kulinářský luxus rozmazlených jazýčků, ne projev hladu a touhy "přežít". Ty kozy rozhodně nejsou původním druhem na ostrově, jsou tam zavlečené, takže z tohoto hlediska by je zabít ani tak nevadilo, ale když máš před ksichtem notně roztomilé mládě, v ohradě nesentimentální žrádlo v podobě tupých slepic, tak je holt ta ochota podříznout to kůzle dost mizivá, pokud máš alespoň trochu citu. Sandra je notně vyžraná, ta by v té chvíli hodila opékat na rožeň i vlastní dítě, jen aby si udržela tu 50 kg nadváhu, ale ostatním se vůbec nedivím, že by si na takovém úlovku ani moc nepochutnali a zabíjet se jim nechtěl. V této show nikdo hlady rozhodně nechcípne a všichni to vědí, takže ochota dělat takové věci je logicky nižší, než kdyby ztroskotali skutečně. To by žádná koza jejich návrat domů logicky nepřežila.

A zraloka zabili v Palau, navic to bylo mlade a zralok patri pomalu mezi ohrozene druhy, takze ten jeden "rybi prst", co z neho dostali, za to rozhodne nestal. Je to komercni reality-show plna dementu, ne skutecny zivot. Vliv na ekosystem by mela mit co nejmensi.
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
SnowWhite
Příspěvky: 115
Registrován: 04 bře 2017, 18:23
Nejoblíbenější série: S16 FvF Micronesia
S24 One World
Nejoblibenější hráči: Kim Spradlin, Sophie Clarke
Nejméně oblíbené série: S6 Amazon
S21 Nicaragua
Bydliště: Jihlava/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP02

Příspěvekod SnowWhite » 25 bře 2017, 13:43

Wau, vážně se mi to zatím líbí. Brad mi dokonce začíná být sympatickej. I ten JT mi dneska nějak extrémně nevadil.

Mezi moje favority teď určitě patří Tavua. Až na Ozzyho jsou všichni moji favoriti u sebe. Chudák Troyzan, ten se z tý menšiny nevyhrabe. Stejně mě znepokojuje, že našel HII. Bojim se, jaký to bude mít vývoj, protože mám celkem strach o Andreu nebo Cirie. Takže doufám, že Tavua zustane bez poražení aspoň do sloučení. :heat: Tai a Caleb znova spolu. :beer:

Jinak, celou dobu jsem si říkala, co by udělala Kimmi Kapenberg, být u tý scénky s kuzletem. No, jako citlivá dušička jsem ráda, že bylo ušetřeno. I když Malcom pobavil - Tohle je Sandry přístup k životu.

Kmenovka zajímavá, jsem ráda, že byla Hali ušetřena. Myška, co umí mluvit.(Další, pro kterou mám slabost :oops: ) A dávám :idea: za Calebuv přístup a poslední slova. :idea: Osobně mi není moc sympatický, takže mě jeho vyloučení zas tak nemrzí, ale trochu líto mi ho je, survivor smolař.

Těším se na další.
Fandim: Tavua + JT, Hali
Ven a fofrem: Jeff, Ozzy
Obrázek
BEST OF THE BEST: SARAH (28,34,40), SOPHIE(23,40), KIM(24,40) and CIERA(27,31,34)
Other favs: Parvati(13,16,20,40), Andrea(22,26,34),Stephanie (10,11,20), Yul (13,40), Laura M. (19,27), Spencer(28,31), Jerri (2,8,20), Corinne(17,26), Vytas (27,31), Chaos Kass (28,31), Zeke (33,34), Stephen(18,31), Courtney(15,20), Todd(15), Ian(10), Caleb (27),Cochran(23,26),Tai (32,34), Ethan (3,8,40), Cirie (12,16,20,34), David (33,38), Hayden (27),Albert (23),Chelsea(24),Hali(30,34)Tony (28,34,40), Christy (6), Rob (6,8), Natalie(16),Janet(39), Kathy(4,8), Hannah (33)

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

S34 - Game Changers - EP02

Příspěvekod Radix » 26 bře 2017, 13:36

Další skvělý díl za mě! Promíchání dopadlo trošku smolně pro J.T. a Troyzana, ale nakonec si nemyslím, že budou první, kdo v jejich kmeni vypadne. Sandra to má nahnuté a na druhé straně Troy skvěle našel HII. :idea: Podle editu mám pocit, že by na to mohla doplatit ndrea.

Prakticky všechno už bylo řečeno. Kozu a kůzle bych taky ušetřil. Přecijen jsou týden ve hře, je jich tam šest v kmeni a mají ještě čtyři slepice. Myslím, že tak po třech, čtyřech týdnech by to mohlo dopadnout jinak.

Vyřazení Caleba chápu. A jsem rád, že v tom měl prsty Brad. Nikdy jsem nechápal ten hate na něj a tady mu začínám i fandit! Jsem zvědav na ten twist příště. :hungry: Jdu se na to podívat.

Fandím: Sandra, Malcolm, Varner, Michaela, Andrea, Cirie, J.T., Zeke, Brad
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S34 - Game Changers - EP02

Příspěvekod sun.eagle » 05 srp 2019, 17:31

Druhý díl a už míchání kmenů? Zas tak mi to nevadilo protože jsem si zatím na stávající kmeny nestačil zvyknou tak mi jejich promíchání zas tak nevadí. Chudáci ti kteří museli opustit svůj luxusní tábor se všemi vymoženostmi. Zůstal jediný JT.
Vyloučení Caleba jsem nijak neprožíval. Rozdělit ho a Taie byl logický krok, a Tai se díky tomu možná dostane daleko.


Zpět na „S34 - Game Changers“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů