S34 - Game Changers - EP03

Mamanuca Islands, Fiji
March 8, 2017 – May 24, 2017
Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

S34 - Game Changers - EP03

Příspěvekod Zeck » 29 bře 2017, 01:00

Jo rozehraný to měl poměrně slušně, ale kamarádíčkovat se s každým a nevědět kdy přitlačit na pilu se nevyplatilo už hodněkrát. O tom kam až by se dostal, kdyby nevypadl můžeme polemizovat, ale podle mě by s touhle strategií stejně do (dejme tomu) TOP 5 nedošel.


Hráči ale musí být v kmenové fázi kamarádíčkové pokud možno se všemi a hlavně netlačit na pilu, protože pokud by nebyli a tlačili, do sloučení nedojdou. To je právě to, o čem píšeme s brninhem. Probst prostě překopal ten princip soutěže, kdy si kvalitní hráč dokázal najít postavení ve hře (nekvalitní hráč si ho nenašel a vypadl) a s tím posléze přišel do sloučení, ve kterém buďto uspěl, nebo neuspěl. Jeho samotné snažení se uspět každopádně bylo zábavné a přinášelo zajímavé momenty nebo kmenovky, protože ten člověk měl nějaké schopnosti, nebo alespoň dostatek sociální inteligence, aby byl součástí aliance. Teď si najdeš místo ve hře, jsi součástí rozhodující aliance, hraješ vychcanou sociální hru a se všemi jsi na oko spojenec, no a pak si vylosuješ debilní šátek (ruská ruleta) a rázem o tvém osudu rozhoduje vylízaný Brad se svojí skupinkou retardovaných z úplně cizího kmene, jestli se jim jako hodíš v kmeni spíše ty, nebo ta 30 kg modelka, která je ve hře pouze díky tomu, že z ní má Probst erekci. A tuto absolutní moc nemají díky tomu, že by si jí snad zasloužili nebo vybojovali, ale jednoduše proto, že měli štěstí u losu. Nebo teď nejnovější případ, jsi kamarádíček s každým, hraješ dobrou sociální hru, máš postavení, máš alianci, máš rozhodovací pravomoci, máš všechno, no a pak dostane Probst nápad, Tai imunitu, a ty jsi v prdeli, aniž bys mohl cokoliv ovlivnit, protože o tvém osudu rozhoduje opět kmen úplně cizích lidí, který půjde po krku zákonitě vždy kvalitě, ne kvantitě. A ty můžeš jenom sedět a čumět.

Pokud by neexistovaly ochranné faktory, které drží největší hrozby ve hře v samotném počátku, pak se ze hry samotné stává chaos, kde o vítězství nerozhoduje kvalita jednotlivců, ale náhoda. Naopak, být špatný hráč je v takovém případě výhodou, a co je to za hru, kde se zvýhodňují ti průměrní nebo podprůměrní? Tohle je problém Survivora od té doby, co se permanentně začalo šejkrovat kmeny, ale tentokrát to Probst povýšil o úroveň výš. Brninho nadhodil skvělý příklad s Ozzym. Ano, proč by si proboha za takové situace, kdy v prvních 3 epizodách vypadnou 3 fyzické hrozby jako prase, měli nechávat hráči jako Cirie nebo Andrea naprostého boha soutěží Ozzyho? Vždyť už ho nepotřebují ani do těch soutěží o kmenovou imunitu, navíc ho nemá kdo porazit ani v individuální části soutěže, takže se jeví jako skvělý nápad ho vyrazit právě teď a po sloučení nemít starosti, protože je zcela evidentní, že po něm stejně všichni půjdou, nebo snad ne? A právě tohle je Survivor naruby, takhle nikdy nefungoval a fungovat ani nemůže, jinak z něho bude sračka.
Obrázek Obrázek Obrázek

Dr_Nai
Příspěvky: 2
Registrován: 29 bře 2017, 08:31

S34 - Game Changers - EP03

Příspěvekod Dr_Nai » 29 bře 2017, 09:02

S kmenovkou problém nemám, jak se tu psalo, šance zachránit se byla. Odchod Malcolma zamrzí, ale z pohledu červených to byla jasná volba. Škoda že J.T. neřekl Cullpeprovi (u kterého nechápu ten hate, zatím nevypadá marně), že je to jeho spojenec..
Lidi vás po těch 33 seriích ještě překvapuje, že produkce přihrává imunity hráčům, které tam chce? :shock:
Každopádně nepochopím, proč se v této části hry všichni snaží vyloučit fyzické hrozby? Přece to nejsou žádní zelenáči, na začátku to chce mít silný tým, který vyhrává imunity a po sloučení jsou fyzicky silní hráči první na ráně, takže člověku dělají clonu..
Mohl by mi někdo vysvětlit důvod, proč fandit Sandře? Ve své první hře vyhrála jen proto, že ta skautka byla fakt ještě horší hráč a navíc navrátilec. V druhé hře byla ve finále s hráči, kteří členy poroty vyloženě po*srali. Jinak je k ničemu v soutěžích, drzá jak opice a strategie no prostě hrůza (fajn teď dokázala sehnat hlasy proti Tonymu, ale to je za 3 série vše=).
Podle mě jeden z nejmíň zasloužených vítězů a to hned dvakrát. Horší už jsou jen hráči, kteří ve finále vybalí srdcervoucí historku "o chudém hasiči a kopě dětí" nebo "nemoci v rodině"..
Doufám, že ji brzo někdo vykopne, protože na to její chvástání a aroganci se koukat fakt nedá..

Uživatelský avatar
SnowWhite
Příspěvky: 115
Registrován: 04 bře 2017, 18:23
Nejoblíbenější série: S16 FvF Micronesia
S24 One World
Nejoblibenější hráči: Kim Spradlin, Sophie Clarke
Nejméně oblíbené série: S6 Amazon
S21 Nicaragua
Bydliště: Jihlava/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP03

Příspěvekod SnowWhite » 29 bře 2017, 13:18

That's my girl - Andrea. Ta ICH byla dobrej nervák, ale jsem ráda, že vyhráli moji zelení favoriti. Jen mi v Tavue dělá starosti ten Troyzan s tou HII, bojim se, jak to bude pokračovat. Podle mě je Cirie v ohrožení, což bych nerada. Radši toho pablba Ozzyho.

Tahle řada je jeden twist vedle druhýho. Zatím mi žádnej nějak extrémně nevadí, ale stejně - čeho je moc. Malcolm to řekl přesně - Kdoví, co má Probst ještě v plánu.

,,Sierro, vypadáš jako laň ve světlometu." :lol: :lol:

Naprosto skvělá TC, jedna z nejlepších, co jsem viděla. Hali ušetřena. :love: Trochu mi to připomínalo, jak jsme v družině hráli tichou poštu. I Probstovi z toho šla hlava kolem. Miluji ten výraz ala "jsme v háji", když někdo vytasí HII. To, že šel domů Malcolm mi ani nějak moc srdce nerve, mívala jsem ho ráda, ale tady už mi přišel protivný. A navíc dostal pusinku od Sierry, to bych si vůbec neztěžovala. :D Pravý opak je Culpepper, ten mě v BvsW štval, ale tady se mi líbí.

Tai zahrál krásnou scénku při předávání HII Sieře. O ten maják, kde píšou jména je skvělý. Tématika se moc povedla. :love:

Fandím: Andrea, Sierra, Brad, Tai, Hali
Ven: Debbie

Aubry není skoro vidět. :(
Obrázek
BEST OF THE BEST: SARAH (28,34,40), SOPHIE(23,40), KIM(24,40) and CIERA(27,31,34)
Other favs: Parvati(13,16,20,40), Andrea(22,26,34),Stephanie (10,11,20), Yul (13,40), Laura M. (19,27), Spencer(28,31), Jerri (2,8,20), Corinne(17,26), Vytas (27,31), Chaos Kass (28,31), Zeke (33,34), Stephen(18,31), Courtney(15,20), Todd(15), Ian(10), Caleb (27),Cochran(23,26),Tai (32,34), Ethan (3,8,40), Cirie (12,16,20,34), David (33,38), Hayden (27),Albert (23),Chelsea(24),Hali(30,34)Tony (28,34,40), Christy (6), Rob (6,8), Natalie(16),Janet(39), Kathy(4,8), Hannah (33)

Empli
Příspěvky: 71
Registrován: 30 dub 2015, 15:37
Nejoblíbenější série: S7, s8, s12, s13, s15, s16,s 18 s20, s25, s28, s31
Nejoblibenější hráči: Brenda, Amanda, Parvati, Aimi, Taj, Denise, Kim, Andrea, Jenna, Boston Rob, Malcolm, Spencer, Greg, James, Ozzy, Ethan, Yul, Yau Man, Tom, Terry, Jonathan Penner, Mike, Joe
Nejméně oblíbené série: S4, s23, s26, s14, s5, s22, s24, s29

S34 - Game Changers - EP03

Příspěvekod Empli » 29 bře 2017, 22:48

Tak já se sobecky přiznám, že kdyby skrz tento twist vypadl někdo komu bych nefandil, tak by mi nevadil, ale bohužel vypadl Malcolm. Byl to jeden z mých favoritů a tudíž mi tento twist vadil. Beru, že se snaží lidé do této reality show procpat nějaké novoty, ale někdy čeho je moc toho je moc a kolikrát to není prostě úplně šťastná volba. Soutěže obě jinak bavily a snad mně nevypadnou postupně všichni komu fandím a zbude tam pro mě ten zbytek kterému nefandím. Bohužel zatím mi vypadl vždy někdo komu jsem fandil. U modrých fandím: JT ( i když to jeho chování na kmenovce bylo takové prapodivné) a Michaele. U zelených pak fandím: Ozzymu, Cirie, Zekovi, Andree u červených pak má mé sympatie jen Tai a překvapuje mě Brad. Čekal jsem jaký to zase bude debil atd. a tady hraje docela dost dobře, ale stejně mu nefandím a nejspíš nikdy nebudu. Vyloženě pak nefandím: Troyzanovi, Debbie (kéž by vylétla už příští kolo a jsem zvědavý kvůli čemu tak vyvádí), Brad, Sandře a Jeffovi. Ostatní jsou mi zatím tak nějak jedno.

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

S34 - Game Changers - EP03

Příspěvekod jukab » 28 dub 2017, 22:48

Game Changers v plné parádě, nej changer je bohužel Jeff :( Sandra zůstala, super (jak mohli ti idioti propálit takovou šanci na vyřazení královny Survivora?), ale Malcolmovi jsem tohle nepřál, byl jeden z nejschopnějších hráčů třetí dekády. Škoda, že to fakt nezkusili zahrát s JT na Sandru. No a místo M tam zůstala červená grupa, která bude doufám prohrávat imunity challenge after imunity challenge after imunity challenge after imunity challenge... Celkově jak jsem doufal, že mi do sloučení zůstane dream team nebo aspoň jeho náznak, tak už se začínám bát, že mi komplet vypadne (Ciera pryč, Tony pryč, Malcolm :( )

Fandím: Sandra, Cirie, Michaela
Líbí se mi letos zatím i Ozzy a Troyzan, naopak oproti min sezoně ne Debbie. Zekovi věřím, že něco předvede, Andreu a Sarrah snad konečně produkce pustí ke slovu.

Pryč: Brad, Hali! (proč místo ní není Jenna, která show miluje a byla skoro ženská obdoba dnešního odpadlíka?), Sierra!, Tai, Sarah

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

S34 - Game Changers - EP03

Příspěvekod Pietro » 14 pro 2017, 22:18

Muhehé...

Sierra zjevně štvala dle diskuze ostatní místní - takže záměr je plněn na 120% - opět jsem výběrem nezklamal. Ne, já nechci provokovat, ale vždy to nějak tak vychází.... :oops: Tak pardon, mé výběry budou vždy kapku kontroverzní.

"Kellyin efekt černé díry pohlcující hlasy" nyní užila Sierra ( :idea: ), ale jako druhou Kelley bych ji nenazval ani já. Už jen za to, že jí pomohl Tai. Moje Numero Uno si to zařídila sama, aspoň myslím...
Každopádně rada vejde do dějin. To každopádně.

Opět přežila.... Vyrazit hned teď a okamžitě. :cry: Malcolma je škoda, óóó, jak já bažil po kopanci do zadku "královny"... :(

PS: jsem jediný, kdo viděl poprvý Varnera bulet?
PPS: S TC Twistem problém taky nemám, ovšem s jedním ALE! Mám totiž obavy, že se to bude často opakovat, jakmile se přijde na to, že to pro USA-diváctvo nebylo tak zlý. Jeffík je ekolog - rád recykluje a opakuje.
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S34 - Game Changers - EP03

Příspěvekod sun.eagle » 05 srp 2019, 18:22

Tohle byla jedna z nejšílenějších kmenovek v historii Survivora. Aby hlasovali dva kmeny dohromady kdo bude vyřazen, tomu říkám twist hodný série s názvem Game changers To že Tai najde imunitu zrovna před kmenovkou, a že se jim náramně hodí protože jsou v poměru 5 ku 6 je samozřejmě krajně podezřelé...no nic.
Ta kmenovka byla šílená hlavně z toho důvodu že každý kmen měl mezi sebou potencionální krysu. Jak JT tak Hali jsou ex členové nepřátelského kmene. K tomu přičtěte že kdokoli může zahrát HII a navíc nové pravidlo, které je podle mě nejlepší upgrade Survivora vůbec, a sice že při remíze se musí shodnout na jednom všichni, nebo se tahají kameny. To úplně mění pravidla hry a odpadne tak nudné dělení hlasů.
Nakonec Tai zachránil Sieru zahráním HII a odstřelilo to Malcolma. Chybět mi rozhodně nebude.
PS: JT asi fakt bude ten nejnaivnější účastník historie téhle show.


Zpět na „S34 - Game Changers“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti