S34 - Game Changers - EP03

Mamanuca Islands, Fiji
March 8, 2017 – May 24, 2017
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S34 - Game Changers - EP03

Příspěvekod ItalianManiac » 24 bře 2017, 11:52

Já si myslím, že neoblíbenost tohoto twistu hodně souvisí s tím, že vyřadil právě jednoho z nejoblíbenějších hráčů. Kdyby díky twistu letěli méně oblíbení hráči typu Tai, Sierra, Hali, nebyl by kolem toho takový rozruch. :?

Chápu, že to vůči Malcolmovi nebylo fér, taky jsem mu fandila a bylo mi ho hrozně líto. Ano, jde to do jisté míry proti principu Survivoru, hráči neměli možnost se domlouvat v táboře a scramblit, ale to právě bylo nové a neokoukané. Scramblit se přece dá i na kmenovce, ať už pomocí narážek a náznaků nebo pomocí veřejného dohadování, jako jsme viděli v díle.

Hlavně si to do jisté míry zavinili sami Nuku - jo, nás je šest, jich je pět, máme většinu, easy peasy. Nechali se tím zaslepit a byli zbytečně namyšlení. Docela se divím, že nikoho z !!! Game Changers !!! nenapadlo, že by někdo z Mana mohl mít imunitu. A hlavně nikdo (a už vůbec ne J.T.) neměl ani náznakem prozradit, pro koho budou hlasovat - pak měli alespoň šanci, že Mana zahrají imunitu za někoho jiného. Pochybuju, že by je napadlo zahrát imunitu za Sierru - spíš by tipovali Brada jako fyzickou hrozbu a vůdce kmene.

Co se týče imunity, je to taky podezřele vhodné, že ji Tai našel zrovna, když to bylo nejvíc potřeba. Ale je možné, že produkce umístila skryté imunity až po promíchání kmenů. Troyzan už ji našel u Tavua, teď ji našel Tai u Mana, třeba se nápověda nachází i u Nuku, ale nikdo neměl štěstí? Ale je to Survivor, takže těžko říct... :angry:
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S34 - Game Changers - EP03

Příspěvekod cypher.eu » 24 bře 2017, 13:37

Já bych ještě dodal, že např. v Cook Islands byl taky kravskej twist, a to když na jedné kmenovce měli vyřadit hned 2 hráče, přičemž Penner byl přeběhlík a neměli ho tam vůbec rádi... byla to vůči němu nefér situace, člověk počítá s tím, že mu stačí "přežít" jednoho člověka a teď musel nějak vykouzlit přežití 2... no a co se nestalo, on se z toho dokázal vykecat a tenhle twist překonal :smile: Určitě bylo víc různých takových řekněme nefér momentů, jen si je teď nevybavím, ale prostě Malcolm šanci na záchranu měl, ale bohužel události vedly k tomu, že je Hali nepodržela, JT to posral, Tai zahrál správně idol atd... ale to už je holt hra :smile:
Završením Survivora měla být 40. řada

tomtou
Příspěvky: 8
Registrován: 12 lis 2015, 12:13

S34 - Game Changers - EP03

Příspěvekod tomtou » 24 bře 2017, 13:56

cypher.eu píše:Hali nepodržela, JT to posral, Tai zahrál správně idol atd... ale to už je holt hra :smile:


Nemyslim si, ze je Hali nepodrzela... jako proc? Vzdyt, ona sama spravne rekla jeste nechci a Sandra "jo jdem hlasovat je to v poho"

Jako ona neco tusila, ale fakt nemohla vedet, ze ma Tai immunitu vzdyt ji to nerekli...

A JT je proste ultimatni loser a idiot, kdyz svoji retardaci odstrelil sveho jedineho poradneho spojence... Uz se tesim na Reunion, kde ho vsichni usmazej zaziva. A hlavne jak, rekl Malcome pohlednici na vanoce mu neposle :D mel drzet hubu... Presne, presne tak Malcome je chytrej hrac narozdil od tupce JTyho a vy kdy udelat neco a kdy se stahnout (vyrazeni Tonyho stim tezko neco mohl delat) Velka, skoda ale jedeme dal snad to vyhraje nekdo kdo aspon trochu hraje ale bojim se tech tragedu :)

Nekdo minule zminoval proc ma porad edit Cirrie a Ozzy, dobrej postreh :) bud se ty dva daj dohromady (coz by mohlo bejt super pro oba) nebo Cirrie odstreli Ozzyho a postupne se na to mame pripravit :D protoze to udela jiz po 2 a hlavne byla v pozici kdy ji mel na odstrel Ozzy a pak to udela ona to je pekna story ne? Myslim, ze holkam to az moc zase klape do karet, takze vitezem bude na 90% holka...

Slim50
Příspěvky: 17
Registrován: 10 říj 2015, 15:22

S34 - Game Changers - EP03

Příspěvekod Slim50 » 24 bře 2017, 14:26

Ozzy zatim jenom loví rybičky, doufám že až dojde na první kmenovky v jejich kmeni tak ukáže trochu tý jeho nový social game a vykopne Cyrie která tam zatim nic nepředvedla kromě svojí paranoi právě z Ozzyho.
Trapnej Tai "náhodou" z ničeho nic najde idol, jasně gj produkce. Jinak děsná Sandra stále pokračuje v siláckejch kecech, a neustále machruje, při tom v soutěžích stojí těžce za prd a už mě unavuje sledovat to její nebetyčný sebevědomí a ty trubky tam akorát pořád kecají o tom že je hrozba, a při tom neudělají nic aby ji odsaď vyšoupli. Je škoda Malcolma, a pomalu ale jistě to začíná směřovat k sérii kde lidi co za moc nestojí, nehrajou a vezou se (Hali, Sierra, Tai atd.), budou ty kdo tam nakonec zůstanou a budou jako ovečky následovat Sandru. Z ukázky na novej díl se těšim že snad dojde k vyloučení psycho Debbie, z který je mi špatně od žaludku kdykoliv se objeví na obrazovce.

Kamhal
Příspěvky: 34
Registrován: 24 říj 2014, 12:20

S34 - Game Changers - EP03

Příspěvekod Kamhal » 24 bře 2017, 14:44

Já s tímhle twistem taky úplně problém nemám. Už první switch (S3 Africa) poškodil Silase a ze swapu se stala běžná součást Survivora...
Ale sakra proč vypadávají hráči, kteří jsou zajímavý a fanditelný... Malcolm byl pro tuhle řadu s Tonym mými hlavními favority (především proto, že z šou dělají Šou) a oba jsou venku...

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

S34 - Game Changers - EP03

Příspěvekod Dejvy » 24 bře 2017, 16:09

Konečne tu má diskusia grády.

JT je čurák, ako som mu fandil tak som si znova pripomenul čo urobil v HvV. On proste jasne prezradil a odprisahal Bredovi, že to bude Sierra lebo si myslel, že za nu zahraju HII a vypadne Sandra. Ale k čomu toto bolo dobre? Ved on sam je vitaz a potrebuje tam Sandru ako ešte vačšiu hrozbu. Navyše Sandra to kvazi sabotuje, ju nikdy až tak vyrazne nebolo vidieť. Drzá je ako ploštica, mna to baví, ale podla mna jej je jasné, že čoskoro pôjde preč. Aspon porotu by mohla dať.

Malcolm si tú hru uplne užíval a ja som si užíval to, ako si to on užíva. Strašne mi ho bolo lúto, asi viac ako chudáka Erika v S16 (lebo si za to mohol sám).

Tiež mám strach, že teraz budú baby dominovať. Je ich tam požehnane čo tam nemajú čo robiť, tak ak zostane nejaká 5ka - Sierra, Sarah, Andrea, Hali, Cirie... To si ani nechcem predstaviť.

Malcolm tam mal byť aj kvoli parádnym súbojom s Ozzym, ktoré by nastali po zlúčení. Navyše práve on držal svoj kmen v hre. Dúfam, že teraz bude zlúčenie až o par dielov a Nuku budú chodiť na TC ako na klavír.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP03

Příspěvekod Lamik.lamity » 24 bře 2017, 17:26

Upřímně, já si myslím, že kdo to posral, tak nebyl J.T., nebo alespoň byl, ale ne ze 100%. Z předchozích narážek se mu zdálo, že cílí na Sandru a proto jim o Sieřře řekl. On doufal, že vypadne Sandra, on v tom bude nevinně, ale ocitne se spolu s Malcolmem na vrcholu. Minimálně takto to na mě působí. Jen se nepochopili s Bradem a letěl Malcolm, čímž šel J.T. úplně do kopru
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP03

Příspěvekod dias258cz » 25 bře 2017, 00:36

Jelikož si rád čtu komentáře a tweety bývalých hráčů, tak sem přiložím jeden krásný twist od Sophie (s23) -
"Oh I think the twist was shit, oh my god. To me the twist was great "in the moment" but at what sacrifice? The twist was so random that of course it was going to cause randomness at the tribal council but the vote wasn't being based off of real relationships that had formed, it didn't give everyone a fair playing field and an opportunity - to me it put a couple of people on the line immediately and that wasn't as interesting"

Tímhle bych to uzavřel. Kdo si stále myslí, že ten twist byl dobrý a měl by být v dalších sérii, nebo že byl fér, tak ať se kopne sám do hlavy :) Děkuji a přeji hezký večer :fuck:


Kamhal píše:Source of the post Já s tímhle twistem taky úplně problém nemám. Už první switch (S3 Africa) poškodil Silase a ze swapu se stala běžná součást Survivora...


Silas měl dost času a šanci si promluvit s každým v kmeni o samotě a zamíchat kartama, Malcolm ne, takže zde nepleť hrušky a jablka prosím. :angry: :vomit:
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

S34 - Game Changers - EP03

Příspěvekod kachna » 25 bře 2017, 14:04

Ja taky nesouhlasím s většinou, mně ten twist tak debilní nepřijde. Ano, odnesl to favorit, který byl i mým oblíbencem, ale tak o tom to je. Všichni vyhrát nemůžou a v každé sérii se stane, že vypadne ten, který si to nezaslouži a že vypadne chybou často ne svou, takže asi tak...

RC - za mě pohoda, klídek. Tuhle odměnu jsem brala jako zpestření, takže mi to nervy necuchal. Možná je to tím, že jsem u toho vařila oběd, možná to fakt takové drama nebylo.

IC - ta už byla lepší. Škoda, že to Varner nedal, mohli jsme vidět něco podle mě hodně zajímavého, ale bojím se, že by takovou party odnesl třeba Ozzy, ale tak potm by to bylo tak, jak jsem řekla na začátku, prostě by se stalo. Do CBS kvůli tomu volat nebudu :mrgreen: Andrea ten konec dala pěkně. Jak na ni tady pár lidí nadává, tak mně nevadí. Dle mého prostě sympaťačka, která na mě působí mile a nevadí mi na ni koukat (a to není myšleno jako na ženskou, ale jako na osobu :mrgreen: )

TC už jsem komentovala částečně na začátku. Malcolm mě mrzí hodně, mám ho ráda a samozřejmě bych třeba za Sierru byla mnohem méně smutná, tak ale asi to tak má být. Uvidíme, co to příště přinese. Mně kmenovka přinesla pořádné nervy, což si myslím, že takhle se nervovat u jezení oběda není zdravé, a tak to má pro mě být.

Jsem zvědavá na příště, já jsem ze série stále nadšená.

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

S34 - Game Changers - EP03

Příspěvekod Radix » 26 bře 2017, 14:51

Co říct k dnešnímu dílu... Já se u něho bavil. Kmenová rada byl jeden velký mess. Tenhle twist má podle mě dvě hlavní úskalí. Produkce je plánuje dopředu, takže asi čekala, že během swapu ve druhé epizodě se ty kmeny "lépe" promíchají. Potom by tahle kmenovka byla o mnoho zajímavější. Druhé "úskalí" spatřuju v tom, že by to bylo povedenější až v momentě, kdy by jim to řekl Jeff na radě. Potom by mělo třeba víc lidí důvod flipnout na kmenovce a tím se zachránit.

HII vypadala nastrčeně a pro mého favorita, Malcolma, nešťastně otočila hru. Myslel jsem, že všechno směřuje k vyloučení Sandry, ale dost možná i její sebevědomé proklamace z ní ten hlas pomohly setřást. Úplně nechápu narážky na J.T. Tušil, že by mohla mít Mana HII, tak jim řekl, pro koho budou hlasovat, aby byla vyřazená Sandra. Na druhé straně chápu, že se Mana bála HII v Nuku, a tak to otočili. Nicméně to ale není čistě jenom chyba J.T. Myslím, že se z toho ještě pořád může dostat.

Suma sumárum, s twistem problém nemám, ale radši bych to nechal u jedné jeho "účasti". Jsem zvědavý, jak se dnešní díl promítne do dalšího vývoje hry.

Fandím: Sandra, Varner, Michaela, Andrea, Cirie, J.T., Zeke, Brad
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Pete
Příspěvky: 34
Registrován: 02 zář 2013, 18:58
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, All-Stars, Palau, CI, Fiji, China, Micronesia, Tocantins, Samoa, HvV, RI, Philippines, Caramoan, BvW, Cagayan, WA

S34 - Game Changers - EP03

Příspěvekod Pete » 26 bře 2017, 20:56

Občas se holt stane že twist dá někomu pořádně přes hubu, bohužel to odnesl i můj fan-favorite Malcolm, který byl jeden z mála opravdových Game Changers. Pro hráče to bylo vážně nefér, ale pro diváka se musím přiklonit k menšině zde na fóru a souhlasit, že se povedl, kmenovka byla jedna z nejzajímavějších možná v historii show a kdyby to odnesl jeden z méně zajímavých hráču, nemyslím si, že by byl všeobecně tak hejtovanej.
Zatím série baví neuvěřitelně a těším se na další epizody.
Favs: CULPEPPER (sám tomu skoro nevěřím, ale v téhle sérii je zatím king), Varner, J.T., Sandra
Out: Tai, Aubry, Debbie
Tip na vítězství: Hali, Sierra, Varner
All Time Favs: Richard Hatch, Boston Rob Mariano, Brian Heidik, Cesternino, Fairplay, Gary, Jonathan Penner, Parvati Shallow, Yul, Yau-Man Chan, Earl, Todd Herzog, Tyson Apostol, Russell Hantz, Malcolm Freberg, Tony
AU: Brooke, Henry, Luke, Shonee, Golden GOD

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

S34 - Game Changers - EP03

Příspěvekod vrabejka » 26 bře 2017, 23:41

Tady se zase sešlo ublizenych fanoušků Malcolma :D

Epizoda famózní.
Culpeppera si ani s BVW nepamatuji ale tady se mi začíná zamlouvat. Jeho comeback v RCH byl epický a Troye zničil. Rozhodně je v něm určitý potenciál.

Ozzy opět je hlavní živitel kmene a všechno je jako dřív :)

ICH nakonec skvěle vyhráli zelení Andrea skvělá.

A pak crazy TC. Když víte jak se série jmenuje musíte takový převratný twist čekat.
Spousta fans ji považují za jednu z nejlepších kmenovek vůbec a proto nechápu kritizování Probsta.
Malcolm přece nevypadl kvůli Probstovi.

Kmenovka ale pro mě fakt skvělá je sranda jak se furt probírala Sandra ale nakonec nedostala ani hlas :D

Malcolmovi zlomil vaz nerozhodný J.T.

Trochu nechápu proč jim všechno vykeca když Malcolm byl jasný cíl

Nejenže přišel o spojence ale taky o šanci vyhrát. Bude rád když zvládne sloučení.

Pak bylo důležité správné zahrání HII ale to tak těžké nebylo.

Za vyloučení Malcolma sem rád. Ozzymu odpadl velký soupeř a fyzická hrozba.

Každý díl této řady skvělý zatím velmi vysoká úroveň.

MP93
Příspěvky: 13
Registrován: 17 zář 2016, 16:40
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Palau, Guatemala, Fans vs. Favorites, Heroes vs. Villains, Redemption Island, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Savage, Tom Westman, Bobby Jon, Stephanie LaGrossa, Ozzy, Corrine, Mariano, Tony

S34 - Game Changers - EP03

Příspěvekod MP93 » 27 bře 2017, 00:04

Zatím výtečná série, s twistem taky nemám žádný problém pro všechny hráče stejné podmínky a tak to jako zářez produkce nevnímám.

V téhle a i v minulé epizodě musím vyzdvihnout především Cullpepra (vím jak hrál v B vs. W tu sérii jsem viděl 2x), ale rozhodně ukazuje, že se ze své účasti poučil a klidně se může stát ''Game Changerem'' v téhle sérii, stejně jako všichni ostatní dle většiny nezasloužení účastníci.

Na TC si i myslím, že původně chtěl Tai zahrát HII za Brada, ale ten mu prstem nenápadně ukáže na Sierru, která tam poté začne mávat jak na prvního Máje. :D Všiml si toho vůbec někdo? Jelikož jsem nezaregistroval, že by to tu někdo zmínil.

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

S34 - Game Changers - EP03

Příspěvekod vrabejka » 27 bře 2017, 00:11

Paeris píše:Source of the post
Varner - další ze strategických hráčů, kterým na hře opravdu záleží. Není důvod mu nefandit
:/

Varner v Austrálii nic neukázal a hned skončil po sloučení. V další řadě vypadl jako 3 nebo 4. ale je to velký stratég. Ale no tak :D To už i Ozzy má lepší social game než on :D

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

S34 - Game Changers - EP03

Příspěvekod vrabejka » 27 bře 2017, 00:14

MP93 píše:Source of the post Na TC si i myslím, že původně chtěl Tai zahrát HII za Brada, ale ten mu prstem nenápadně ukáže na Sierru, která tam poté začne mávat jak na prvního Máje. :D Všiml si toho vůbec někdo? Jelikož jsem nezaregistroval, že by to tu někdo zmínil.


Mě se zdá že to nechtěl hrát vůbec :D
Navíc Brad byl jediný kdo věděl že budou hlasovat pro Sierru takže Taiovu nerozhodnost chápu.

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

S34 - Game Changers - EP03

Příspěvekod cihi » 27 bře 2017, 01:47

Malcolm se mohl krasne zachranit.. kdyz mel na sve strane JTho... mohl prostrednictvim nej presunout hlas druhyho kmene na Sandru kterou sam stejne chtel vyloucit a kterou chtel vyloucit i druhej kmen - nakonec volil min rizikovou volbu a na tu diky imunite doplatil

Jinak Culpepper podle me hraje vybornou hru zatim... uvidime heste jak vyresi tu Debbie... ale pokud nebude proti nemu pocetna zenska aliance... tak by ani pozdeji nemusel byt v teto all stars serii zase takova hrozba... protoze ho vsichni maji za blba

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

S34 - Game Changers - EP03

Příspěvekod Zeck » 27 bře 2017, 06:09

Nejdebilnejsi twist v historii poradu, az mi nebezpecne pripomnel Robinsonuv ostrov. Probstovi proste nestaci zamichat kmeny 3x do slouceni, diky cemuz do nej pravidelne pronikaji uplne nuly, on ty potencialni hrace a pro ostatni "nejvetsi hrozby" bude likvidovat i takhle. Tleskam, Jeffiku, tvuj nejlepsi napad od RI. Kohopak asi konkurencni kmen napise, urcite nejakou mrtvou vahu, vid? Neexistuje zpusob jak se diky vlastni hre a kvalitam vyhnout vylouceni v takovem pripade, ktery nastal. Uzasny vyvoj poradu smerem od socialnich, strategickych nebo fyzickych schopnosti smerem k ruske rulete. Timto tempem z toho bude Caramoan jeste pred tim sloucenim. Priste by mohl jit Ozzy, po nem treba Sandra a do konce hry pak budu poslouchat Hali s Andreou jak se bavi o sminkach a na finalove kmenovce tomu budou rikat bezchybna strategie. Jo, drsna show, hlavne to zase nezapomen promichat, ty demente, lidi v tech kmenech jsou spolu uz 20 hodin.

JT to mimochodem vymyslel skvele a dost pohotove zareagoval, to jen Brad je vylizany blbec a vyhodil JTmu jedinou sanci na jeho preziti v kmeni a ostatne i vlastniho potencialniho spojence po slouceni. Minule zase naprosto iracionalne prosadil vyhazov Caleba, ackoliv diky jeho vztahu s Taiem mohl mit dalsiho potencialniho spojence a navic silny stit po slouceni (Jeremy jako prvni pochopil, ze aby vyhrala nejvetsi hrozba ve hre, musi mit kolem sebe jeste vetsi hrozby, a to do posledni mozne chvile, chapal to i Malcolm, Brad to prekvapive nepochopil). Ted ma Hali, hracku k hovnu, ktera se pri prvni prilezitosti spoji s ostatnimi hovny a Brada milerada vyprovodi. Ne, Brad neni hrac, jen mel snad poprve slusny edit ve dvou epizodach po sobe.

Mimochodem, nejtrapneji "schovana" imunita od dob Russela, udelat dve cary mezi produkci oznacenymi stromy a trikrat hrabnout? Stihla vubec uschnout ta barva na stromech? Proc musel Troyzan jak kokot hodiny cekat a pak riskovat na soutezi a Tai trikrat hrabnout u tabora? Odpovedi zna asi kazdy s IQ nad 70.
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
risker
Příspěvky: 30
Registrován: 04 říj 2014, 17:30
Nejoblíbenější série: 40, 34, 33, 31, 28, 27, 26, 25, 23, 20, 19, 18, 16, 15, 13, 11, 10, 09, 08, 07, 06, 02, 01
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz (19,20,22) Jonathan Penner (13,16,25) Coach (18,20,23) John Cochran (23,26) Parvati Shallow (13,16,20,40) Amanda Kimmel (15,16,20) Stephenie LaGrossa (10,11,20) Andrea Boehlke (22,26,34)
Nejméně oblíbené série: 41, 39, 38, 37, 36, 35, 32, 30, 29, 24, 22, 21, 17, 14, 12, 05, 04, 03
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP03

Příspěvekod risker » 27 bře 2017, 18:45

Hodnotit tenhle díl bez vulgarismů je docela výzva :)

Člověk se na to 3 měsíce těší a pak stačí 3 epizody a ta prvotní euforie (spolu s Tonym a Malcolmem) je pryč

Doufám ještě v nějaký pozitivní vývoj téhle série a nerad bych nad tím hned lámal hůl, ale nadšení některých vážně nesdílím

Jinak moje poslední želízko v ohni je Andrea.. tak snad..
(S01) Richard, Colleen (S02) Colby, Jerry, Amber (S03) Lex, Tom (S04) Rob M, Sean, Neleh (S05) Brian, Ted, Shii Ann (S06) Heidi, Jenna, Rob C (S07) Rupert, Sandra (S08) Rob M, Amber, Richard, Shii Ann (S09) Chris, Rory, Twila, Eliza (S10) Tom, Stephenie, Ian (S11) Stephenie, Judd (S12) Cirie, Ares (S13) Yul, Penner, Parvati, Ozzy, Candice (S14) Yau Man, Earl, Dreamz (S15) Todd, Peih Gee, Amanda, James, Courtney (S16) Parvati, Penner, Amanda, Ozzy, Eliza (S17) Sugar, Randy, Corinne (S18) Coach, Tyson, Sierra, JT, Stephen (S19) Russell H, Jaison, Shambo (S20) Russell H, Rob M, Coach, JT, Parvati, Amanda, Stephenie, Candice, Courtney (S21) Marty, Brenda, Alina (S22) Phillip, Rob M, Andrea, Russell H (S23) Coach, Ozzy, Cochran (S24) Kat, Troy, Chelsea (S25) Penner, Malcolm, Mike (S26) Cochran, Phillip, Malcolm, Andrea, Brenda (S27) Tyson, Kat, Candice, Ciera, Hayden (S28) Tony, Spencer, Woo (S29) Jeremy, Josh, Natalie (S30) Mike, Joe, Vince (S31) Jeremy, Spencer, Ciera, Kelley (S32) Tai, Neal (S33) Adam, Ken (S34) Tony, Malcolm, Andrea (S35) Ryan, Dr.Mike (S36) Domenick, Wendell, Michael, Kellyn, Stephanie (S37) Christian, Davie, Nick, Gabby (S38) David, Kelley (S39) Missy, Kellee (S40) Tony, Parvati, Yul, Tyson (S41) Liana, Shan, Naseer

Pegeta
Příspěvky: 1
Registrován: 09 bře 2017, 19:31
Nejoblíbenější série: Survivor: South Pacific
Nejoblibenější hráči: Sophie Clarke, Malcolm Freberg, Oscar “Ozzy” Lusth,
Nejméně oblíbené série: Survivor: One World

S34 - Game Changers - EP03

Příspěvekod Pegeta » 27 bře 2017, 20:38

Tak nějak mám pocit, že se zbavují všech chlapů a stejně jako v tom blbém One world to ovládnou ženský. Nic proti pěti ženským, který si vzájemně vytrhají vlasy, ale koukat na finalovou pětku Sierru, cirie, sandru, andreu a Hali, které jsou extrémně nezajímavé nebude moc zábavné. můj tip je že to ženský ovládnou. A nesnáším toho Taie. to už radší, aby vyhrála neporazitelná Sandra.

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S34 - Game Changers - EP03

Příspěvekod brninho » 28 bře 2017, 00:12

Já už jsem pak přestal odpovídat, protože o kvalitě twistu mě nepřesvědčil žádnej příspěvek z "druhýho břehu", spíš když to tak zesumíruju, tak víceméně většina (včetně těch kterým to nevadilo) si je vědoma neférovosti a v tom je jádro celýho pseudosporu..Některým stačí napínavá, zajímavá kmenovka, jedno za jakých podmínek, no a jiným zas vadí tahle laciná cílenost za cenu, že se do hry citelně zasáhne. A víte co? Já bych se nedivil, kdyby se tahle hra dotáhla až do nejvyšší absurdity a takovej Ozzy byl vyloučen ještě v kmenové fázi s tím, že teď už vlastně nemá konkurenci, nikdo ho nemá šanci porazit v IC a že vlastně nějáká velkolepá holčičí aliance by mohla být fajn, Zeck už to tu naznačuje, podle mě se k tomu schyluje...Já bych se z toho asi zeblil, ale jelikož je to pro mě pořád jen jedna z výplní volnýho času, ale pro Probsta je to celej život, tak možná by taková facka nebyla od věci.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

S34 - Game Changers - EP03

Příspěvekod Zeck » 28 bře 2017, 08:40

Pritom ta kmenovka ani moc cool nebyla, alespon pro me. Bylo mi u ni spise trapne a pri pohledu na vzruseneho Probsta i zle. Pripominalo mi to dve hejna tupych slepic, pripadne prvni minuty po oznameni detem na telocviku, at se rozdeli do dvou tymu dle vlastniho vyberu. Naprosto pod uroven, ta kmenovka me nezajimala presne od chvile, kdy bylo oznameno, ze budou kmeny hlasovat proti sobe (puvodne jsem se tesil na dve kmenovky po sobe, ci paralelne), bez ohledu na to, kdo to nakonec odsere. Probst zacina manipulovanim pravidel ve jmenu "(ne)revolucnich hracu" az nechutne okate ovlivnovat hru pro tupejsi cast divactva u obrazovek, kterou ohromi uz jen podobna produkci zmanipulovana fraska s darovanymi imunitami. A samotna hra se pod naporem produkcni demence zakonite vyviji primo udesne diky hracum, kteri padaji jak mouchy a odpadu, ktery je vylucuje. To jde na vrub vyhradne Probstovi, polovinu z nich sam odstrelil uplne debilnim promichanim (100% bude do slouceni minimalne jeste jedno) + twistem/imunitou. Navic je odpovedny za svuj milovany odpad v castu, ktery v cele rade nema co delat. Byt tam misto odpadu skutecni revolucni hraci historie, vypadnuti kvality a potencialu jako Malcolm, ve treti epizode, bude kazdy brat trochu jinak.
Obrázek Obrázek Obrázek

Pavel.Mortos
Příspěvky: 6
Registrován: 28 bře 2017, 09:53
Nejoblíbenější série: Cooks Island
Nejoblibenější hráči: Penner,Ozzy

S34 - Game Changers - EP03

Příspěvekod Pavel.Mortos » 28 bře 2017, 10:08

Hmm, zajímavá kmenovka :hungry: . Malcolma je mi líto (měl to slušně rozehrané), na druhou stranu, kdyby šel s J.T (jak on chtěl) a volili spolu Sandru (tuhle informaci mohl J.T druhému kmenu předat) mohlo být vymalováno a nemusela se ani použít imunita. Hrál to na jistotu a doplatil na to. Obecně mi přišlo, že chce být až moc s každým kámoš a bojí se dělat větší kroky. Co mě osobně nejde moc do hlavy je Sandra... Proč jí tam proboha držej? Každému tam pomalu ale jistě pije krev, v soutěžích jen sedí na ty svý oplácaný řiti, ničemu v táboře nepomáhá jen má ty její trapný kecy - hráč absolutně na nic, bez užitku... Jinak jsem s vývojem na rozdíl od zbytku poměrně spokojen, Ciera OUT - hráč na nic, Tony sice byl vtipný, ale ta jeho paranoia a přehršle aktivity ho stálo krk a Caleb prostě hrát neumí.. Malcolma je škoda to ano, ale i takový je občas vývoj.

Mám jen trošku strach aby to tam teď neovládli ženský v čele s Cirie, Sierou, Sandrou aspol. Brad to rozehrál poměrně dost slušně a sem zvědavej kam to dotáhne, měl by se zatnout a vykopnout Sieru, která se už klepe jak tomu tam bude velet. Kapitola sama o sobě je Ozzy, hodně bych mu to přál, ale uvidíme zda má nějakou sociální hru v rukávu, zatím to moc nevypadá, mám vcelku strach, že až se dostanou poprvé na kmenovku tak padne volba na Troyzana, který vytáhne imunitu a odsere to právě Ozzy... Pokud chce Ozzy vyhrát musí začít trošku tahat kameny a v prvé řadě odstranit Cirie, protože ta podle mě nebude mít problém mu píchnout nůž dozad i napodruhé :angry: . No uvidíme ještě tam jsou slušní hráči, za mě má poměrně slušnou šanci dostat se daleko Andrea (fyzicky hodně silná a poměrně nenápadná).

Jinak se sérii od série ukazuje jak je fyzická zdatnost i na začátku hry na nic. Člověk by si řekl, že do sloučení se bude fyzička hodit a člověk co vyhrává kmeni imunity a pomáhá v táboře může být v klidu (jako tomu bylo dříve), ale podle hlasování, kdy vypadli 4 fyzicky hodně silní hráči je fyzická zdatnost na nic, spíše naopak to z hráčů dělá terč hned na začátku a těží z toho nenápadní průměrové co ničemu nepomáhají (ani v soutěžích, ani v táboře) viz. Sandra aspol.

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S34 - Game Changers - EP03

Příspěvekod brninho » 28 bře 2017, 11:49

Oznámení o TC pro dva kmeny jsem bral taky v pohodě, upřímně nechápu, proč se k tomu jak jsem si to představoval od HvV nesáhlo (možná sáhlo, ale vytěsnil jsem to z hlavy protože série stála za piču?)..Zkrátka Probst by tím zabil dvě mouchy jednou ranou, v jedné epizodě by vypadli dva hráči, čímž se snižuje pravděpodobnost finálové epizody o nesmyslným počtu hráčů a tím že by jeden kmen viděl kmenovku druhýho by tu byl i ten lacinější (ale totálně ospravedlnitelnej) osvěžující prvek. Tohle ein kessel buntes šlo za hranu..

Pavel.Mortos píše:Source of the post Hrál to na jistotu a doplatil na to. Obecně mi přišlo, že chce být až moc s každým kámoš a bojí se dělat větší kroky.

Tzn. hrál až velmi slušnou merge hru za předpokladu, že si Probst nic nevymyslí. Ještě bych přidal že byl moc výraznej v soutěžích, kdyby ubral, tak ho možná primitivní logika Culpeppera mine, ale asi ne..
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Pavel.Mortos
Příspěvky: 6
Registrován: 28 bře 2017, 09:53
Nejoblíbenější série: Cooks Island
Nejoblibenější hráči: Penner,Ozzy

S34 - Game Changers - EP03

Příspěvekod Pavel.Mortos » 28 bře 2017, 13:01

brninho píše:Tzn. hrál až velmi slušnou merge hru za předpokladu, že si Probst nic nevymyslí. Ještě bych přidal že byl moc výraznej v soutěžích, kdyby ubral, tak ho možná primitivní logika Culpeppera mine, ale asi ne..


Pokud vím Culpepper byl pro Sandru, ten kdo to tam překecal na Malcolma byla Sierra. Jo rozehraný to měl poměrně slušně, ale kamarádíčkovat se s každým a nevědět kdy přitlačit na pilu se nevyplatilo už hodněkrát. O tom kam až by se dostal, kdyby nevypadl můžeme polemizovat, ale podle mě by s touhle strategií stejně do (dejme tomu) TOP 5 nedošel.

Megis
Příspěvky: 89
Registrován: 12 zář 2014, 20:39

S34 - Game Changers - EP03

Příspěvekod Megis » 28 bře 2017, 18:27

Hm, na tento díl jsem se díval po Robinsonově ostrově, abych si spravil náladu. Ale Probst mě akorát ještě víc naštval :evil: S takovýma twistama ať jdou do háje. Jako buduju si silnou pozici ve vlastním kmeni, aby mi pak produkce dala na záda terč a případně mě rovnou odepsala? Novo, nemáš v tom prsty? Všichni hráči, kteří se omílali, měli pozici v kmeni víc než slušnou (Brad, Sierra, Malcolm, Sandra), proč by se taky cílilo na slabé hráče druhého kmene? A jak se tam ten strůjce všeho zla pak strašně divil, že se tam hráči začli bavit mezi sebou? A co jako měli do háje dělat, když jinak s nikým z druhého kmene být nemohli? :angry: O té nastrčené imunitě se ani bavit nebudu, naprosto styl "Hej, Taii, zrovna jsme někde schovali imunitu, běž se po ní podívat.... Voda... Voda.... Přihořívá... Příhořívá.... Hoří!!!!"

Jinak k rozhodnutí, Malcolma je strašná škoda, ale je to naprosto logická volba červených, takto se zbavili strategicky výborného hráče a ještě oslabili soupeře do dalších soubojů o imunitu/odměnu. Zároveň by to paradoxně mohlo zvýšit value JTho, protože kdo jiný jim tam teď má vyhrávat soutěže? Sandra? Jeff? Aubry? Michaela je sice silná, ale přece jenom žena, to se holt taky promítne.
A i JTho uvažování chápu, přece jenom byl na dně, aliance s Malcolmem je dost málo proti přesile. Tohle byla skvělá příležitost zbavit se Sandry bez krve na svých rukou a trochu kmen rozhodit, ale jak jsem řekl, červení zcela logicky zvolili v tuto dobu pro ně těžšího soupeře.

Fakt doufám, že toto byl jediný úlet řady, jako sledovat, jestli vymyslí horší twist Probst nebo Nova, to fakt nechci.

Favoriti: Brad, Hali, Andrea, JT, Tony na Reunionu :fuck:
Ven: Sandra, Debbie, Sarah


Zpět na „S34 - Game Changers“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů