S34 - Game Changers - EP03

Mamanuca Islands, Fiji
March 8, 2017 – May 24, 2017
Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP03

Příspěvekod Lamik.lamity » 23 bře 2017, 07:17

Tak tohle byla opravdu zajímavá rada... Je obrovská škoda, že Jeff nedokázal dostat ten míček do díry, protože rada by pak byla možná ještě zajímavější.
Malcolm měl hru rozehranou skoro až na výhru, na radě svého kmene by určitě nešel, a pak příjde takovýto twist. Tak trochu si to podle mě zavařili sami, jako nejlepší strategii bych viděl hlasovat pro J.T.ho, o němž měli daleko větší jistotu, že nemá idol.
A nemá Sierra toho svého štěstí ve hře až příliš?
Malcolma je mi opravdu líto, a vlastně by mi stejnak bylo líto kohokoliv jiného vyloučeného, tohle byla jedna z těch podpásovek, co se tak občas v Survu dějí a vždy to odskáče někdo, kdo měl na to dostat se hodně daleko.
Všimli jste si, že zatím vypadli jen hráči z původní Many?

Fandím: Aubry, Sandra, Troy, Zeke
Tak nějak mi postupně klesá počet oblíbenců, jste na tom stejně?

P.S. Sandra měla pravdu, domů nešla.

P.P.S. Aspoň, že je sranda ve formě čtení twitteru, no.
Candice Cody: Once again, JT with some brilliant communication to the other team along with a high quality idol disaster. Good times. :idea: :idea: @MalcolmWHW

Ruper Boneham: I love watching a season of @survivorcbs where I feel like I know all of them immediately. Some of them I loved with!
Malcolm Freberg: What
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S34 - Game Changers - EP03

Příspěvekod brninho » 23 bře 2017, 09:16

Survivor beru jako takovej přístav jistoty po tom, co Nova v poslední době provádí v RO, ale tohle...I když je Malcolm jeden z mých nejoblíbenějších hráčů ever a nemusím být objektivní na 100 %, tak tahle kmenovka trošku taky popírala principy hry, ne? Ještě bych pochopil kdyby po IC šly oba kmeny společně na nějáký místo a kmenovka by byla resumé toho všeho- s potížema, ale skousl bych to...Takhle se stal Malcolm rukojmím Probstových twistů, HII a tohohle úplně z prdele vytaženýho nápadu. Nedivil bych se, kdyby se na čtvrtou účast Probstovi vysral..Nebo se až nechal uplatit jako Wigglesworth a beztak Sandra.
A jak čas ubíhá, tak máme čtvrtýho výraznýho člověka a třetího opravdu game changera venku, zůstává zbytečná existence ve formě Sierry a pár dalších ve svých sezonách podržtašků. Gratuluju Probste! Rada pro hráče do další hvězdné sezony, buďte co nejprůměrnější, dostanete se do sloučení!!
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

aqmel
Příspěvky: 70
Registrován: 27 úno 2014, 11:01

S34 - Game Changers - EP03

Příspěvekod aqmel » 23 bře 2017, 09:28

hm- co divak nevidel -ze ozzy opet je ve forme,, ulovil krasnu rybku vseci sneho byli paf --divak tusil nejaky podraz ale neco takeho ,snad bylo poprve

--,toto byla komedie nejprve tai najde idol -domluvili se na jt aut home ale stale to menily az dosel malcom druha strana mela domluvene dat brad siera brad? original plan az steho vyslo malcom go home -muzu si za to sami a tedka zbyva jen aby stred ozzy a nepritel cirie byl vyresen ,-a kdo vi co si rezie vymysli dal za super napady ze by super idol odebrani hlasu odebrani porotce ?-

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP03

Příspěvekod dias258cz » 23 bře 2017, 11:16

Tak to jděte všichni do piče. Nějaký nezajímavý hráči to teď budou takhle tahat? Nemají ani úctu k lepším hráčům než jsou oni? Fakt do piče seru na to, nějaký vietnamec co by měl prodávat kebab a Siera, která předvedla piču si teď budou vyskakovat? Mě poser fakt.

Těď se hodí jedna dost dobrá věta která padla ve BvsW - FUCK YOU Brad Culpepper!! :cry:

Pamatujete, jak Malcolm při soutěži upadl, zvedl se a zasmál se. Já se zasmál s ním. :(
Pamatujete, jak Malcolmovi při odchodu ukápla slzička, já brečel s ním. :(
Pamatujete, jak jsem ještě mohl psát na tohle forum, než mě zavřely za vraždu Probsta a jeho p*íčovin které vymýšlí furt dokola a jsou více na píííííííí? A nejlepší jak všichni na instagramu u Žirafy Sierry píšou že je to druhá Kelley Wentworth - Leda tak p*ču :fuck: :angry: Nasrat na tyhle řeči někoho co předvedl velké hovno první sezonu. NASRAT! :angry:

Nejlepší jak Malcom řekl - Jestli vyloučíme Tonyho, tak Caleb a já jdeme hned za ním :evil:

Jestli vyhraje Sierra tak ty p*čo já budu tak zuřit lidi... Tady bude 10 postů jenom samých nadávek a v každém jazyce. Ani ban mě nezastaví. :evil: :angry:
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

S34 - Game Changers - EP03

Příspěvekod kata_rina » 23 bře 2017, 12:36

Tak jo, JT to už zase po***l. Kdyby mlčel nespustilo by se to, co se spustilo... Malcolma je mi líto, myslím si, že to měl zatím nejlépe rozehrané ze všech svých sériií... Probstovy twisty komentovat nebudu :cry:

Mimochodem, ohledně toho jídla. Vždyť tam mají úplný komfort, viděli jste ty zásoby ovoce a zeleniny??? Při první díle, tam stále někdo něco chroustal, úplně jsem si vzpomněla na banánovou etiketu v HvsV a to jak ještě počítali každé sousto a nyní? A i jiné věci, kde vzal např. Culpepper ty jeho dekorační koule :D a jiné. Už to prostě není o přežívání a ze social experiment se stala pouze taktická hra a v téhle sérii mi to přijde nejviditelnější.

A ještě jedna otázečka. Jak je možné, že zrovna v kmeni Mana se zničeho nic objevila imunita?
Spoiler!
Vím, že v této řadě má být více druhů skrytí (IC, TC a pak v kmeni)
a zrovna když je potřeba tak, se jedna najde v kmeni Mana... No nevím co si o tom myslet. Nenašel by ji už dříve vícemistr imunit Tony... Možná ano, ale kdyby tam byla ...
Obrázek

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP03

Příspěvekod dias258cz » 23 bře 2017, 12:51

kata_rina píše:Source of the post
A No nevím co si o tom myslet. Nenašel by ji už dříve vícemistr imunit Tony... Možná ano, ale kdyby tam byla ...


Zajimavé, Tony v rozhovore řekl, že imunitu hledaly všichni první dny a že by ji ani jeden nenašel? Divné. Takže, že by ji tam produkce náhodou, když je to 6vs5 dala? :angry:
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

S34 - Game Changers - EP03

Příspěvekod kata_rina » 23 bře 2017, 13:43

dias258cz píše:Source of the post

Zajimavé, Tony v rozhovore řekl, že imunitu hledaly všichni první dny a že by ji ani jeden nenašel? Divné. Takže, že by ji tam produkce náhodou, když je to 6vs5 dala? :angry:


Právě to mě zaráží! Protože to tak vypadá :/
Obrázek

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP03

Příspěvekod dias258cz » 23 bře 2017, 14:14

kata_rina píše:Právě to mě zaráží! Protože to tak vypadá :/


Jestli jo, tak snad jsou šťastní čur*ci :angry: :evil:
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

Uživatelský avatar
sph1Nx
Příspěvky: 35
Registrován: 22 kvě 2014, 15:00

S34 - Game Changers - EP03

Příspěvekod sph1Nx » 23 bře 2017, 15:34

Nakoniec si Sierra vydupala Malcolma a to ma netesi. Netesilo to ani JTho, aj ked ho ma na svedomi. Mala ist Sandra. Jej bohorovnych reci som uz prezraty.

Arrioso
Příspěvky: 4
Registrován: 17 led 2017, 19:51

S34 - Game Changers - EP03

Příspěvekod Arrioso » 23 bře 2017, 16:00

Posral si to JT sám...ZASE... Měl by se přestat kamáradit s lidma v druhých kmenech, myslel bych si že po zkušenosti s Russellem ho to napadne, no bohužel...Malcolma sem měl rád, ale zároveň sem fakt čekal že půjde domů Sandra...

Twist to byl podle mě zajímavý, a určitě bych neříkal jak několik dalších lidí že je špatný. Kdyby po takovem twistu na kmenovce vypadla Sierra/Tai nebo podobní anti-talenti, tak proti tomu twistu nikdo nic neřekne. Bohužel, Malcolm je hodně oblíbený a byl bych radši kdyby zůstal :-?

Arnier22
Příspěvky: 30
Registrován: 26 led 2017, 16:14
Nejoblíbenější série: S20 HvV
Nejoblibenější hráči: Russel Hantz, Benjamin "Coach" Wade, Parvati shallow, Spencer Bledsoe, Andrea Boehlke, Malcom Freberg
Nejméně oblíbené série: S24 OW

S34 - Game Changers - EP03

Příspěvekod Arnier22 » 23 bře 2017, 16:08

Já myslim, že HII dala produkce do všech kmenů po promíchání, ale jenom ve dvou se po ni asi dívali dost dobře.

Jimbo
Příspěvky: 4
Registrován: 16 bře 2017, 07:26
Nejoblíbenější série: Mikronesie,Cagayan,Heroes vs Villains
Nejoblibenější hráči: Malcolm
Nejméně oblíbené série: Thajsko,Gabon

S34 - Game Changers - EP03

Příspěvekod Jimbo » 23 bře 2017, 16:43

No ... Nevim kde zacit . 1. CO TO KURVA BYLO ?! :D
2. Asi jsem nejvic nastvanej snad vubec :D Nemuzu verit ,ze takhle odejde Malcolm ...
Proste takhle jit . Ani nic spatne neudelal minule byl v mensine a ted ted vypadne skrz to ,ze Jeff Varner neumi pohybovat deskou ,ze JT se nezmini ,ze Malcolm je hrac s kterym je spojeny proste mohlo to byt uplne jine .
A co ty HII to jako se najde v situaci kdy ji nejvic potrebujes ???
Tohle neni porad o kouzlech tak mi reknete jak to nenasel Tony. Nebo hledal moc malo??

Jinak Hali je v koncich s takovou pokud Debbie vazne nezesili , JT je taky tak nejak v haji a jo pockej zapomnel jsem na HII ,ktere se ti poskytnou v pripade nouze . Takze Sandro ahoj konecne vypadnes. A co zelenej tym?? Ani nevim jak se jmenuji a jedinej kdo muze tak nejak vypadnout priste je nekdo kdo to ma cely podpalcem a to zatim je kazdy ze stary Nuku .

Jinak do tohodle dilu nikoho snad ani nenapadlo jmeno Malcolma . Jedinej moment co me napadl bylo kdyz Hali rekla neco o fyzickych hrozbach ,ale spis jsem myslel Brada .
Takze nejen Malcolm dostal blindside ,ale vsichni co tenhle dil videli .
Jinak dil skvelej .
Jediny co me mrzi je ,ze Tony, Caleb a Malcolm jsou pryc cekal jsem Caleba a Malcolma aspon v porote a oni se nedostali ani do top 15 .
Je to skoda no nic . Jedinej co si myslim ,ze ma dobrou cestu je Sierra a to je asi tak vse . Silna aliance , Legacy Immunity a neni to sracka ve vyzvach :D Tak uvidime co se stane priste :D

Pepi
Příspěvky: 80
Registrován: 21 srp 2014, 19:09
Nejoblíbenější série: 16, 20, 28, 13, 40
Nejoblibenější hráči: Cirie, Sandra, Tony
Nejméně oblíbené série: 38, 5, 29, 26, 35
Bydliště: Praha

S34 - Game Changers - EP03

Příspěvekod Pepi » 23 bře 2017, 17:35

Pecka. J.T. znovu ukázal, že svou výhru v Tocantins dostal za sympatie. Primitivní vidlák, no. Kdyby místo Malcolma letěl on, bylo by to lepší. Po dlouhé době fakt dobrý twist, který mě donutil při čtení hlasů vstát ze židle, jak jsem byl nervózní, aby nevypadla Sandra. :D Vyřazení Malcoma mě fakt štve, ale jsem rád, že to nebyla naše královna. :dance:

Všechno kupodivu v dnešním díle šlo tak, jak jsem chtěl, i když odchod Malcolma fakt zamrzí. Vanua vyhráli, jak jsem si přál, a do toho tahle bomba kmenovka. Nemůžu si stěžovat. Mimochodem, až někdo najdete gif s Hali, jak se po prohození slov se Sierrou usměje na Probsta (čas 34:30), dejte vědět, to si musím dát na profil. :D
9/10

:idea: : Sandra, Cirie, Hali, Zeke, Sierra, Brad
:down: : J.T., po příštím díle asi i Debbie
Seen:
Survivor: 1-42
TAR: 19-23, 25, 26, 28, 30-32

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

S34 - Game Changers - EP03

Příspěvekod kata_rina » 23 bře 2017, 18:08

Pepi píše: Mimochodem, až někdo najdete gif s Hali, jak se po prohození slov se Sierrou usměje na Probsta (čas 34:30), dejte vědět, to si musím dát na profil. :D


Myslíš tenhle?
http://michaelas-bradshaw.tumblr.com/post/158733178587
Obrázek

Uživatelský avatar
lVlorf3us
Příspěvky: 33
Registrován: 11 dub 2014, 11:24
Nejoblíbenější série: Cook Islands, Palau, HvV
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Ozzy, Tom Westman, Malcolm, Jerri, Eliza
Nejméně oblíbené série: Thailand, Marquesas, Fiji
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP03

Příspěvekod lVlorf3us » 23 bře 2017, 19:27

O.. M.. G! Zvrat sice hodnotím jako super, ale jeho konečnej výsledek bych nejradši zapomněl, asi jako TWD S07E01. :angry: Vidět Malcolma se slzou v očích mě zdrtilo, tohle si fakt nezasloužil.. Měl rozehranou svou asi nejlepší hry a mohl to dotáhnout hodně daleko a navíc to byl slušnej challenge beast, na který se vždycky lépe kouká, než na lemry. Škoda. :( Leda že by se Probstovi ozvala Nova a navrhli mu, aby se Malcolm z ničeho nic vrátil ke konci sezóny, jen tak, se žolíkovou kartou (kdo sleduje RO, tak ví :D).

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S34 - Game Changers - EP03

Příspěvekod brninho » 23 bře 2017, 19:55

Vůbec nechápu ty reakce typu "mrzí mě že Malcolm vypadl, ale twist byl dobrej"- Nebyl, jde to proti principu hry, Probst chtěl napínavou kmenovku, tak šel na úplně stupidní jistotu, že se na 90 % něco upeče, ale za jakou cenu? Hráči byli v tomhle twistu sevření, nějáký přebíhání? Vždyť by ten člověk pak byl při první normální kmenovce na odstřel. Nikdy jsem nebyl konspirátor a nejspíš ze mě mluví čirá nasranost, ale ta HII se objevila v docela příhodnej moment...risk, že tahle ultrahyper kmenovka dopadne nudným 6:5 byl moc velkej, zamícháme s tím trošku. Šup a odnese to Malcolm, kterej jak ve Filipínách tak v Caramoanu udělal pár zajímavejch kmenovek a měl na to udělat další...
Ať žije průměrnost!
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
lVlorf3us
Příspěvky: 33
Registrován: 11 dub 2014, 11:24
Nejoblíbenější série: Cook Islands, Palau, HvV
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Ozzy, Tom Westman, Malcolm, Jerri, Eliza
Nejméně oblíbené série: Thailand, Marquesas, Fiji
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP03

Příspěvekod lVlorf3us » 23 bře 2017, 20:30

Na tom není nic k nepochopení. Podobně jako není nic k nepochopení na tom, že někdo řekne "mrzí mě, že X vypadl, ale bylo to dobré strategické rozhodnutí". Twist byl netradiční, podpásovej, ale pořád to byl legitimní twist. Co se týče objevení HII, tak to podezřelé bylo, to jo.. ale to je asi tak vše. Kdyby vypadla třeba Sandra, tak bude naopak většina lidí ten twist vychvalovat.

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

S34 - Game Changers - EP03

Příspěvekod Dejvy » 23 bře 2017, 22:01

Fuck you Jeff Probst, toto sa nikdy nemalo stat.

A ked uz, mal to schytat JT. Skoda, ze vsetci 6ti nedokazali len sedet a neriesit, Sierre by ten HII urcite nedali.

Toto ma vazne nasralo, nemam chut viac pisat a mam pocit, ze niekoho z Nova TV najali do CBS...
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

klok
Příspěvky: 12
Registrován: 02 dub 2015, 12:52

S34 - Game Changers - EP03

Příspěvekod klok » 23 bře 2017, 22:14

tenhle twist je totálně na vyližpr.... byl by vždycky, kdyby vypadl kdokoli, protože absolutně nemá logiku, jedinej smysl by dávalo, kdyby spolu oba kmeny před kmenovkou trávily čas. nelíbil by se mi ani kdyby vypadla sandra, ale byla bych zhnusená o poznání méně, že to bylo aspon relativně schůdné řešení. takhle pro mě tři zajímaví hráči ze 4 hned na začátku venku a lidi, kteří mě se*ou, jenom je na ně záběr, tam stále jsou všichni- sandra, tai, sierra, atd. pro mě jasná volba, čas začít sledovat něco jiného, protože jinak to bude škodit akorát mému krevnímu tlaku.
mimochodem, nevím, proč je sandra tak vyhypovaná, to co jiní nazývají under the radar, já vidím stejně jako to nazvala ona, radši kdokoli jinej, než já. jediné, co jí nelze upřít, je, že je drzá jak opice. jinak mi přijde jako obyčejná arogantní kráva, kterých je všude 11 do tuctu a teda nikdo z nich takhle odvařenej není, když s nimi má přijít do styku.
podle rozjeté hry se dá už ted s dost vysokou pravděpodobností říct, že vítěz bude skutečně průměrný, ne-li rovnou podprůměrný, což je ostatně standard posledních sérií, takže není čemu se divit.

Paeris
Příspěvky: 15
Registrován: 04 dub 2014, 16:21
Nejoblibenější hráči: Penner, Denise, Terry, Parvati, Yul, Stephen, Corinne, Yau-Man, Peih-Gee, Spencer

S34 - Game Changers - EP03

Příspěvekod Paeris » 23 bře 2017, 22:50

Jsem z téhle série nešťastný.
První problém vidám už u castu, kdy se do hry dostali vlastně tíměř jenom hráši, kteří nemusím. Nevám, jestli s to někdo přečte, ale třeba se najde někdo s podobným názorem, který se ho bojí vyslovit.
Ke castu: nevím, komu bych měl fandit
Z hráčů, které bych měl rád, tam byli pouze Varner a Malcom. Nechápu, podle jakého kláče byli hráči vybráni.
Cierra out - výborně, tahle silně přeceňovaná hráčka znovu dokázala, že neumím hrát Survivor
Tony out - docela zábavný element (i když přeceňovaný), ale jako člověk je mi silně nesympatický - docela mi ale vadilo, že vypadl, protože jako vítěz uměl hrát
Caleb - jsem rád, že je venku. V první řadě absolutně nechápu jeho vybrání do soutěže. Od začátku na mě působil jako Survivora neznalý, což je podle mě ve hře s navrátilcema nemyslitlené
Sierra - s*ala mě už ve World Apart, s*re mě i teď, ať vzhled, tón, jakým mluví, či její strategie (a její setrvání na úkor Malcoma... i když to jí nemůžu moc vyčítat, když yla kmenovka celkvoě nespravedlivá)
Andrea - přeceňovaná hráčka, se kterou mám spojené dvě zpackané série. Nechápu, čím tvůrce a fanoušky okouzlila, prokázala, že hru hrát moc neumí
Brad- FUCK YOU BRAD CULPEPPER - fakt? Proč někdy chtěl, aby hrál znovu? Nechápu... (a nepoužívám příjmení, protože si to podle mě nezaslouží)
Cirie - další z pro mě nepochopitelných oblíbenkyň fanoušků, co nic nedokázala a dělá ze sebe větší stratégku, než doopravdy je
J.T. - jako vítěz si zaslouží respekt, ale nezdá se vám fakt hloupý? Možná teď jenom zoufám, že byl kvůli němu vyřazen Malcom, ale ten kluk toho v hlavě fakt moc nemá
Michaela - opakuji se, ale pro mě další z nepochopitelných oblíbenkyň. I když nevidím to u ní tak moc zle, něco v hlavě mý a je dobrá v soutěžích. To, že se moc neumí chovat a strategie není úplně její, toho je si podle rozhovorů aspoň vědomá. Čemu nerozumím (jako u spousty ostatních) je, čím si zasloužila jít do série s název Game Changers
Sarah - asi si zaslouží být v sérii, ale nedokážu se moc dlouho koukat na její tupý výraz a jejá tupé výplody
Tai - podle komentářů z Kaôh Rōng asi nejsem jediný, koho Tai irituje. Hrát mu možná celkem jde, beru ho jako oprávněný cast. Dlouho se ale na něj (a poslouchat ho) nemůžu, silně ho nemám rád
Ozzy - pro mě docela otazník. Jako hráč je prostě mizerný, jeho inteligence taky není kdovíjaká, ale je to takový survivorský artefakt, který člověk musí brát a na jeho přítomnost si nemůže úplně stěžovat. Ale prosím uznejme, že to prostě neníexpert na to, aby hru vyhrál.

Tím bych ukončil hate speech na hráče, které nemám rád a můžu se přesunout k těm, kterým jsem jakž takž schopen fandit.

Debbie - okay, že bych jí úplně mohl fandit, to nevím, v Kaôh Rōng mi až na její blbý kecy a divný chování přišla jako strategická hráčka, co měla 5 pohromadě. Svojí image si ale předpokládám příští epizodu pokazí (i když hate na Culpeppera si asi nechám líbit)
Aubry - v Kaôh Rōngu měla podle mě (asi jako podle většiny fanoušků) vyhrát, přijde mi, že je docela rozumná. Takže za mě dobrý cast, výhru bych ji přál (i když jí pořád nemůžu odpustit její nýklonnost ke Cochranovi a a jiným)
Troyzan - (btw kolik hráčů ještě z One World vytáhnou?), už si na něj moc nepamatuju, ale za mě v Game Changers dobrý, možná fandím, protože underdog, ale zatím se předvádí ve výborném světle
Zeke - chytrý a fanditelný v Mil vs GenX, přeji hodně štěstí i teď, asi můj favorit na výhru
Sandra - až moc řečí, nemá šanci dlouho vydržet, za mě ale pravý zábavný element. Dvojnásobná vítězka, oprávněný cast. Kdyby ubrala trochu "sass", byla by super
Varner - další ze strategických hráčů, kterým na hře opravdu záleží. Není důvod mu nefandit
Hali - za mě překvapení série. Ve World Apart jsmese toho moc nedozvěděli, zde působí velmi rozumně, pokud přežije do sloučení, je to jedna z mých favoritek

K sérii prozatím: Možná jsem konzerva, na mě ale MOC twistů. Nejvíc mě na*ral ten poslední, protože tohle mi připomněl Robinsonův ostrov. Přijde mi to nefér, místo obvyklého skákání a vzrušení při radě jsem si v sedě dával ruku na čelo. Tohle se Probstovi nepovedlo. Stejně jako míchání kmenů moc brzy. A tahání kamenů při rovnosti hlasů mně přijde jako WTF.
Takže shrnuto, podle mě by to mohlo zvednout snad jen to, že vyhází debilní cast a nechají hrát hráče a silně omezí ty twisty.

Sorry za hejty, série mě i tak baví, protože Survivor by mě bavil vždycky. Jsem zklamaný spíše z toho, jaké jsem měl velká očekávání a je z toho tohle. :/

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S34 - Game Changers - EP03

Příspěvekod cypher.eu » 24 bře 2017, 00:21

Já tuhle show prostě miluju, 34 řad a stále dokáže překvapit a udělat něco velkýho při čem je člověk nervózní spolu s hráči :idea: Navíc ukázka toho, jak udělat dobrej twist a ne ty shity v Robinsonově ostrovu (ano, jsem tu jediný, kdo s tímto twistem nemá problém)...

Je mi celkem líto Malcolma, 100x radši bych viděl jít Sierru, na druhou stranu jsem rád, že se Sandra stále drží, přitom je to taková hrozba a přežila 3 ze 4 kmenovek :mrgreen: Fakt si moc přeju aby dala aspoň tu porotu!!!

Kdo mě příjemně překvapuje je Culpepper, v BvW byl spíš takovej komickej element, ale tady je to celkem boss... jsem zvědavej čím nasere zbytečnou Debbie :hungry: Snad jí co nejdřív vykopnou, psycho ženská a určitě ne Game Changer ;) Hali mě opět spíš iritovala, ten její projev mi přijde často hodně zpomalenej a buranskej, prostě další kdo je v téhle řadě do počtu... ale děsí mě, jak je hodně vidět na kameře :-? Nakonec stojí za zmínku i Troyzan, kterej si při soutěži o odměnu házel s těma sáčkama jak kdyby byl na pouti, blb... Brad jak otevřel truhlu, tak to pálil jeden za druhým, takže zasloužený druhý místo. Ani se nedivím, že pak radši Troyzana posadili na soutěž o imunitu... ;) Škoda, že má Idol, nezbývá než doufat, že ho nezvládne nijak použít, což mi přijde u něj i reálný...

Tahle řada je skvěle rozjetá, každej díl je zábava a radost pohledět, snad to tak vydrží a hlavně snad vydrží i zbývající zajímaví hráči a finále nebude Hali, Debbie, Andrea a podobní...
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S34 - Game Changers - EP03

Příspěvekod brninho » 24 bře 2017, 09:37

Já bych si chtěl přečíst, proč tenhle twist byl dobrej...Protože ať už na jakékoliv z těch stovek kmenovek někdo vypadl, tak vždycky měl možnost ten svůj osud změnit ještě v táboře , někoho odvést na stranu a promluvit s ním, podívat se kdo s kým co, třeba i udělat prasárnu s prohledáváním bagů jestli někdo nemá HII, tady Malcolm nemohl udělat vůbec nic, jo jasně- zastavit JTho, což se strašně lehko hodnotí z nadhledu. A nejde přímo o Malcolma, i když ta velká reakce je hlavně kvůli tomu že vypadl fan favorite..Stejný kdyby vypadla i ta Sierra a HII se vůbec neobjevil, ve svým kmeni si vybojovala nějákou pozici a o jejím osudu rozhodnou lidi se kterýma vůbec nehrála? Blbost
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S34 - Game Changers - EP03

Příspěvekod cypher.eu » 24 bře 2017, 10:30

brninho píše:Source of the post Já bych si chtěl přečíst, proč tenhle twist byl dobrej...rotože ať už na jakékoliv z těch stovek kmenovek někdo vypadl, tak vždycky měl možnost ten svůj osud změnit ještě v táboře , někoho odvést na stranu a promluvit s ním, podívat se kdo s kým co, třeba i udělat prasárnu s prohledáváním bagů jestli někdo nemá HII, tady Malcolm nemohl udělat vůbec nic...

A Outcast twist v PI byl dobrej a fér? Dle mého názoru ne a přesto si pamatuju, že se některým lidem na starém fóru líbil... Taky mě na jednu stranu mrzí, že vypadnul Malcolm, na druhou stranu nesouhlasím, že to nemohl nijak ovlivnit - ta debata všichni se všema tam byla hodně výživná a prostě šance tam byly, i když malý, ale podívej Sandra, tý se to vyhlo a navíc nebýt HII, tak letí Sierra přesně jak chtěla v táboře :) Chápu, že ostatní tu na to máte třeba jinej pohled, ale mě se to prostě líbilo, i když ten HII působil fakt hodně nastrčeně...
Završením Survivora měla být 40. řada

Spencer91
Příspěvky: 51
Registrován: 27 srp 2013, 11:09
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Palau, Guatemala, Micronesia, Gabon, Tocantins, Samoa, HvV, Philippines, Cagayan, Worlds Apart
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz, Jonathan Penner, Jane Bright, Coach Wade, Stephanie LaGrossa, Yau-Man Chan, Spencer Bledshoe, Carolyn Rivera, Max Dawson, Hali Ford
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Marquesas, Africa, Caramoan
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP03

Příspěvekod Spencer91 » 24 bře 2017, 11:04

HII nastrčeně fakt působila, jinak se podepisuju pod to, co psal nahoře cypher.eu. Já s tím twistem taky problém nemám, i když znova bych ho nutně vidět nemusel. Víc mi ale vadí ta Taiem "náhodou" nalezená imunita, přitom v nějakým interview Tony řekl, že ji tam první dny hledali všichni a nikdo ji nenašel. Až teď, kdy (jak už tu taky padlo) hrozila nudná kmenovka v poměru 6:5 a tak bylo třeba zamichat kartama.

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP03

Příspěvekod dias258cz » 24 bře 2017, 11:46

cypher.eu píše:A Outcast twist v PI byl dobrej a fér? Dle mého názoru ne a přesto si pamatuju, že se některým lidem na starém fóru líbil... Taky mě na jednu stranu mrzí, že vypadnul Malcolm, na druhou stranu nesouhlasím, že to nemohl nijak ovlivnit - ta debata všichni se všema tam byla hodně výživná a prostě šance tam byly, i když malý, ale podívej Sandra, tý se to vyhlo a navíc nebýt HII, tak letí Sierra přesně jak chtěla v táboře :) Chápu, že ostatní tu na to máte třeba jinej pohled, ale mě se to prostě líbilo, i když ten HII působil fakt hodně nastrčeně...


O Outcast twistu v PI sám Jeff řekl, že to bylo strašná blbost. Kdyby náhodou někdo řekl, že jsem si to vycucal z prstu.

The longtime host also referenced his favorite "mistake" in Survivor history.
"The outcasts in the Pearl Islands [seventh season] -- [I] hated it. I think that was a mistake," he told reporters. "I think if you're voted out of the game, you're out of the game. That's what I'd call a mistake. This one, I'd call an idea that didn't work out so well."

Teď k tomuto twistu. Tenhle twist byl zaměřený, aby vypadl silný hráč. Ikdyž vypadl můj nejoblíbenější hráč, tak bych stejně na tenhle twist nadával stejně, možná né v smutku, ale nadával. Malcolm neměl jakoukoliv šanci se zachránit. Jediná šance byla, že by nebyla "náhodou" pár hodin před kmenovkou nalezena skrytá imunita. Hlavně že Troyzan našel vodítko k imunitě která byla schovaná v soutěži, ale Tai nenašel vodítko, ale rovnou imunitu v táboře, když to bylo jednoznačně 6vs5. Náhoda? :fuck:

Jaká by byla ta kmenovka, kdyby Tai nenašel imunitu? Twist úplně o ničem, vypadla by osoba, která měla jistou pozici v kmeni(PS: I tak vypadla osoba která měla jistotu, že tam zůstane ještě nějakou dobu) tak tam jebneme imunitu, aby se ukázalo, jaký ten twist je super a napínavý. :fuck:
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber


Zpět na „S34 - Game Changers“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů