S34 - Game Changers - EP04

Mamanuca Islands, Fiji
March 8, 2017 – May 24, 2017
Empli
Příspěvky: 71
Registrován: 30 dub 2015, 15:37
Nejoblíbenější série: S7, s8, s12, s13, s15, s16,s 18 s20, s25, s28, s31
Nejoblibenější hráči: Brenda, Amanda, Parvati, Aimi, Taj, Denise, Kim, Andrea, Jenna, Boston Rob, Malcolm, Spencer, Greg, James, Ozzy, Ethan, Yul, Yau Man, Tom, Terry, Jonathan Penner, Mike, Joe
Nejméně oblíbené série: S4, s23, s26, s14, s5, s22, s24, s29

S34 - Game Changers - EP04

Příspěvekod Empli » 03 dub 2017, 22:25

Opět fajn epizoda, ale i já za sebe uznávám, že těch twistů je tam už moc. Nicméně jsem zvědav kdo se nám to objeví v příštím díle, jak dopadne další promíchání a kdo skončí na ostrově vyhnanství. Obě soutěže zajímavé a J. T. mi jinak bude docela chybět. Nevím je prostě sympaťák byť ta jeho hra je mnohdy taková pofidérní. Sandra tak má tímto už jedno svoje vítězství za sebou aneb vypadli ji vítězové nějaké předešlé řady. Pokud se tedy jeden z nich nevrátí. Jinak pánové nám hezky vypadávají, ale zatím jinak celkově tam v tom zbytku mám ještě dost lidí kterým fandím: Tai, mé sympatie si kupodivu získává i Brad (a to byl na začátku série jeden z nejvíc mnou nenáviděných hráčů), Michaela ( líbí se mi jak je od rány a to její prohození vlasů na kmenovce =D ), Ozzy, Zeke, Cirie, Andrea. Nefandím: Debbie ( fakt magor, místo aby uznala, že to na lávce posrala tak ještě kecala o tom jak byla lepší než Hali a přitom to tak vůbec nebylo a pak to její Brade všiml jsi si, že jsem byla první dole? Demence prostě. Dál nefandím Sandře, ale uznávám, že sociální hru má skvělou a i díky ní je mnohdy tato řada zase o něco zábavnější a zajímavější, Jeffovi a Troyzanovi. Zbytku ani nefandím, ale ani mně tam nějak nevadí. No uvidíme co bude dál.:-)

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP04

Příspěvekod Lamik.lamity » 03 dub 2017, 23:03

Prostě nám Jeff Probst chce ukázat, že hráči jsou úplně jedno a jediný skutečný game changer je on.
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Pavel.Mortos
Příspěvky: 6
Registrován: 28 bře 2017, 09:53
Nejoblíbenější série: Cooks Island
Nejoblibenější hráči: Penner,Ozzy

S34 - Game Changers - EP04

Příspěvekod Pavel.Mortos » 04 dub 2017, 06:18

Hmm, docela dobrý díl. JT je hlupák, nevím co od Sandry čekal, měl imunitu zahrát. V soutěžích zatím kraluje duo Andrea-Ozzy - škoda že tuhle dvojku asi promíchají. Doufám, že se nevrátí jíž vyhození hráči a když už někdo přijde, tak někdo úplně nový z předešlých řad. Ostrov vyhnanství může být také zajímavé zpestření :) jen to s těmi twisty nepřehánět, už se to začíná dost zamotávat :heat:

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

S34 - Game Changers - EP04

Příspěvekod Pietro » 14 pro 2017, 23:12

No, raději asi se nebudu moc rozšiřovat.... zklamání veliký...
Aubry, zdrhni, dokud to jde...
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S34 - Game Changers - EP04

Příspěvekod sun.eagle » 06 srp 2019, 00:06

JT už v HvV ukázal že moc rozumu nepobral. Jenom to teď potvrdil. Minulou epizodu na sebe upozornil vyzrazením koho jeho kmen bude psát na kmenovce, a ted čekal co, že bude v pohodě, a že mu všechno odpustí?
Sandra baví. Jede kamikatze styl, kdy nemá co ztratit a zkouší jak daleko se dostane funguje. Ani ona asi nečekala že se dostane tak blízko ke sloučení.
Debbie je slušný magor. Už v její řadě jsem psal že bych s ní měl strach sdílet přístřešek. Asi to ted poopravím na celý ostrov.
To znovunalézání HII je trapné. Příště je můžou pověsit na stromy, nebo každému zabalit do buffu :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: Hnus.
Jsem zvědav co za twist se příště chystá. Jestli tam násilně produkce vrátí nějakého vypadlého, tak to tuhle doposud skvělou sérii pošle do sraček. Vážně.

Uživatelský avatar
SnowWhite
Příspěvky: 115
Registrován: 04 bře 2017, 18:23
Nejoblíbenější série: S16 FvF Micronesia
S24 One World
Nejoblibenější hráči: Kim Spradlin, Sophie Clarke
Nejméně oblíbené série: S6 Amazon
S21 Nicaragua
Bydliště: Jihlava/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP04

Příspěvekod SnowWhite » 28 dub 2020, 20:51

Tavua válí! A Sarah konečně začala být trošku vidět, vypadá, že ví, co dělá a jsem na ni zvědavá. Naopak Cirie moc vidět není, což je zvláštní, ale zase neprohráli žádnou výzvu - nemusí na kmenovku - Cirie nemusí nic vymýšlet. Pak je tam Andrea, která není moc vidět - bohužel. A Ozzy, co není vidět - bohudík. :D

Bože, ta Debbie Cimrman mě sejře. V Kaoh R jsem jí brala jako zábavný prvek, ale tady je jen otravná, skoro Brandon 2.0. To jak se navážela do Hali, která, na rozdíl od 'gymnastky' tu lávku přešla hned. Být s ní na ostrově, tak se asi zahrabu. Naopak Brad mě mile potěšil, dokonce mu začínám i fandit a to jsem ho v BvsW nesnášela.

Příhoda s cukrem neskutěčně pobavila, Sandra je tuhle sérii skvělá. :lol: A JT je prostě trubka, co k tomu říct. Michaelu jsem v MvsGX nemusela, ale teď jsem daleko radši, že ona zustala a šel JT, ještě s imunitou v kapse. Musel si fakt věřit, že si ji ani nevzal sebou. Prostě trubka.

Za dnešní díl nejlepší: Sarah, Sandra
Nejhorší: Debbie, JT
Obrázek
BEST OF THE BEST: SARAH (28,34,40), SOPHIE(23,40), KIM(24,40) and CIERA(27,31,34)
Other favs: Parvati(13,16,20,40), Andrea(22,26,34),Stephanie (10,11,20), Yul (13,40), Laura M. (19,27), Spencer(28,31), Jerri (2,8,20), Corinne(17,26), Vytas (27,31), Chaos Kass (28,31), Zeke (33,34), Stephen(18,31), Courtney(15,20), Todd(15), Ian(10), Caleb (27),Cochran(23,26),Tai (32,34), Ethan (3,8,40), Cirie (12,16,20,34), David (33,38), Hayden (27),Albert (23),Chelsea(24),Hali(30,34)Tony (28,34,40), Christy (6), Rob (6,8), Natalie(16),Janet(39), Kathy(4,8), Hannah (33)


Zpět na „S34 - Game Changers“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů