S34 - Game Changers - EP04

Mamanuca Islands, Fiji
March 8, 2017 – May 24, 2017
Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP04

Příspěvekod Lamik.lamity » 30 bře 2017, 07:41

Tak tohle byla hodně drsná episoda. Jeff musí být velice smutný, že jeho tak pracně schovaný a JTm získaný idol zůstal nezahrán. Naštěstí o chvilku později našel Tai nápovědu, takže idolů je stále všude dostatek.
Ta kapitola s cukrem byla velice zábavná, obzvláště jsem se bavil, jakou srandu z toho měl Varner.
Všechny ty výzvy s působením Debbie byly opravdu komické, ale jakým způsobem Brad vydrtil souboj o imunitu, musím říct klobouk dolů. Když v IC prohrál kmen s největším procentem mých oblíbenců, začal jsem se celkem dost strachovat, že JT zahraje imunitu a poletí Sandra nebo se to nějakým způsobem obrátí proti Aubrey. Naštěstí se toto nestalo a ačkoliv je chudinka Aubrey stále v menšině, obě moje největší favoritky jsou ve hře. Sandra mě přitom baví čím dál víc. Hraje naprostý YOLO styl, jak by se řeklo před pár lety, a zatím jí všechno vychází, což podle mě sama nečekala. Mně se zdá, že tam přišla s tím, že se do sloučení nedostane a proto se chová tak, jak se chová, ale zábava je to veliká.
Ačkoliv příště bude zase nějaký twist, což mi fakt nedělá radost, je jich až příliš, alespoň to trochu zvyšuje šance Aubrey na přežití, za což jsem vlastně i celkem rád
Fandím: Sandra, Aubrey, Troy, Zeke a i ten Brad

Série každopádně i nadále pokračuje ve velkém duchu a zatím je to jedna z nejzábavnějších premerge, co si pamatuju
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Jimbo
Příspěvky: 4
Registrován: 16 bře 2017, 07:26
Nejoblíbenější série: Mikronesie,Cagayan,Heroes vs Villains
Nejoblibenější hráči: Malcolm
Nejméně oblíbené série: Thajsko,Gabon

S34 - Game Changers - EP04

Příspěvekod Jimbo » 30 bře 2017, 08:16

Dneska byl velmi zabavny dil :) Bylo tam snad vsechno mensi blindside na JTho strane , HII , chaos a mnohem vic :D
U Debbie se nechci nejak zdrzovat jen je blba nic vic .
JT byl asi hodne jistej ,ze nevypadne vzdyt si ani nevzal HII a Tai zase o krok napred ,aby nasel HII zase :D Nojo proste v nouzi se objevi a uz to neni to dlouhe cekani az se zase objevi HII ,ale i tak zajimava episoda .
A dneska jsme videli proc Sandra vyhrala dvakrat. Udelala to v HvV a Pearl Islands a ted to dela znova jeden z duvodu proc Sandra je tak dobra hracka az podcenena .
A hlave dalsi epizoda .
Vrati se nekdo ted kdo to bude?? JT asi ne ,protoze vypadl tedka takze je to blbost. Tim padem tam je Ciera,Tony,Caleb a Malcolm .
Pokud se Ciera vrati bude me to mrzet. Tony vubec by me to nevadilo :D Caleb asi trochu sklamanej ,ale klidne vratte a Malcolm?? Ano prosim!!!! :D

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S34 - Game Changers - EP04

Příspěvekod brninho » 30 bře 2017, 11:19

Bože, to je shit..Asi tu budu s tím jak Probst touhle sezonou míchá za takovýho kaziče všeobecnýho nadšení, ale opravdu mě vůbec nebavilo koukat se na velký reakce při RC když nenastoupil Malcolm, na neskrývanou radost Andrey, Sierry jenom proto, že si Probst namyslel takovou pičovinu (nebojte, už to dál nebudu rozmazávat), na dění v kmeni ve kterým si účast zasloužil snad jen Tai a to ještě ne kvůli své hře, ale kvůli tomu jakej je to exot, na Sarah ke které chovám sympatie jen kvůli českýmu původu ale ve hře totálně nemá co dělat a ty její samolibý komentáře...No chtěl jsem napsat, že se jí určitě vrátí, ale s vývojem sezony ji vidím jako členku dominantní ženské aliance ve sloučení...JT je kapitola sama pro sebe, po první epizodě jsem ho určil jako černýho koně sezony, ale pravda je asi taková, že za Tocantins může hodně děkovat Fishbachovi, kterej měl holt smůlu že to tolik neumí s lidma. Zklamání, jednoznačně. K další Taiově imunitě se mi ani nechce vyjadřovat.
Další epizoda...To už jdi Probste do prdele. Znovu. Fakt to nemá smysl si do sloučení nechávat zbytečně hrozby jako Ozzy nebo nově Brad, jinej fyzicky silnější hráč už tam snad ani nezbývá. Ne nechápu to, sezona se velkolepě nazývá Game Changers, ale nejvíc je hra měněna necitlivými zásahy produkce, díky nimž se sezona postupně pro mě přejmenovává na Game Suckers. S tím návratem nebo co to je...vůbec nevím co si o tom myslet, kdyžtak za to Probsta zjebu v diskuzi k příští epizodě.. :cry:
Bavila všeobecně neoblíbená, ale mnou zbožňovaná Sandra, ta kauza s cukrem mohla vypadat jen jako zábavná výplň epizody, ale podle mě to byla docela efektivní věc, pozornost byla upřena na JTho a Michaelu, queen opět bez poskvrny.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

tomtou
Příspěvky: 8
Registrován: 12 lis 2015, 12:13

S34 - Game Changers - EP04

Příspěvekod tomtou » 30 bře 2017, 11:29

brninho píše:Bavila všeobecně neoblíbená, ale mnou zbožňovaná Sandra, ta kauza s cukrem mohla vypadat jen jako zábavná výplň epizody, ale podle mě to byla docela efektivní věc, pozornost byla upřena na JTho a Michaelu, queen opět bez poskvrny.


Sandra hraje libově! Dokonce si myslim, že to jak tlačí na pilu ("Vim jak přežít do 39 dne") atd. dělá schválně, protože sice má dost pozornosti, ale zas lidi okolo ní se můžou cejtit víc bezpečně... Jakože prostě hej Sandra je ten velkej target, tak proč nebýt sní a schovat se za ní...
A to s cukrem bylo fakt liboví... dokonce si myslim, že jí to zachránilo, protože JT by mohl zahrát HII a odpálit jí, ale takhle byl zaměřenej na Michaelu, takže fakt libově ;) Queen stays QUEEN!!!

aqmel
Příspěvky: 70
Registrován: 27 úno 2014, 11:01

S34 - Game Changers - EP04

Příspěvekod aqmel » 30 bře 2017, 12:28

zas nejaky twist vrati se nekdo a jak?nejspis to udelaji jak pri pearl islandu vrati se nejaci vyvrzenci a pokud vyhraji vyzvu vrati se dva a kdyz ne tak konec ,-

jinak revolucni hraci jako celek to vypada jako kdyby vsechny hrozby a zabavni hraci malcom caleb jt tony uz jsu aut a jsu tam hraci ktere jde nazvat nudny a ospali hraci ..

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP04

Příspěvekod Lamik.lamity » 30 bře 2017, 12:35

brninho píše:Source of the posts tím návratem nebo co to je

Už se těším, až na ostrov připluje Boston Rob a zapojí se normálně do průběhu hry :))
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Jimbo
Příspěvky: 4
Registrován: 16 bře 2017, 07:26
Nejoblíbenější série: Mikronesie,Cagayan,Heroes vs Villains
Nejoblibenější hráči: Malcolm
Nejméně oblíbené série: Thajsko,Gabon

S34 - Game Changers - EP04

Příspěvekod Jimbo » 30 bře 2017, 14:40

aqmel píše:Source of the post zas nejaky twist vrati se nekdo a jak?nejspis to udelaji jak pri pearl islandu vrati se nejaci vyvrzenci a pokud vyhraji vyzvu vrati se dva a kdyz ne tak konec ,-

jinak revolucni hraci jako celek to vypada jako kdyby vsechny hrozby a zabavni hraci malcom caleb jt tony uz jsu aut a jsu tam hraci ktere jde nazvat nudny a ospali hraci ..


Hele jak rad bych videl Caleba , Tonyho nebo Malcolma zpatky ,ale nevim nevim . Zase na druhou stranu je divny vzit nejakeho hrace . Trochu jsem premyslel a mohlo by to byt tak ,ze prijede hrac z minulosti treba nekdo jako Russell Hantz ( davam priklad ) a Russell si muze vybrat jakeho hrace vyradi a vezme jeho misto ve hre . Je to blbe ,protoze je to uz 14 dni coz neni malo a teprve ted zace hrat? Je to blbost ,ale kdyby neco takoveho melo byt tak tohle se mi zda jako moznost :D Ale jak jsem rikal, je to strasne nespravedlivy a videt Malcolma nebo tak by bylo uzasne :love:

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

S34 - Game Changers - EP04

Příspěvekod vrabejka » 30 bře 2017, 15:21

WOW :lol:
RCH prakticky stejná jako minule. Ozzy a Andrea nejlepší ne že by mi to vadilo :)
Zeke už pak neměl problém to dokončit. Tenhle kmen si fakt sedl.

Následně přišel v Mane výbuch Debbie, který naopak kmen hecl a to správné zdravé naštvání jim pomohlo k vyhráno imunity. Ozzy to pak naštěstí zvládl taky.

A pak přišla J.Tho show :D
Snažil se odvrátit pozornost ze sebe na Michaelu a její apetit. Byl tak naivní fakt nechápu proč si byl tak jistý že nepůjde a imunitu nezahrál.
V soutěžích navíc Michaela byla dost dobrá.
Dělá to z něj nejhloupějšího navrátilce.
V této řadě snad nebyl jediný strategický krok který by udělal správně.

Odešel tak opět velký hráč a fyzická hrozba.
Fajn pro Ozzyho, ale bojím se aby tam nezůstal po sloučení jediny sportovec a nebyl jasný cíl.

Snad teď odejdou nějací nezajímavou hráči např.
Aubry, Varner, Sierra, Tai.

V další epizode Jeff chystá další twist. Další promíchání snad mi favorité budou ve většině hlavně Ozzy, Troy a Sandra.
Jsem zvědavy kdo se vrátí .

Skvělá epizoda, ale kdyby J. T. Nebyl tak naivní mohla být ještě lepší.

PS: Troy seděl v polovině soutěži :D Aby jim to ve sloučení nenatrel :D pěkně chlapec šetří energii :D

Fandím: Ozzy, Sandra, Troy, Andrea.

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP04

Příspěvekod dias258cz » 30 bře 2017, 18:05

Jejda, jsem fanda JTho, ale neříkám že není hloupý :D Takže raději bych asi opravdu viděl jít Michealu, ikdyž jsem ji fandil jak v s33 tak v s34 na začátku, ale trochu se mě zdá otravná - Možná efekt, že je 2 sezony hned po sobě? Nevím.
JT si byl hodně jistý, že dnes nepůjde domů a já osobně jsem si taky nemyslel že půjde domů, už jsem viděl ten třetí hlas a jak Michaela vyprskne tu vodu přímo na Probsta :lol:

K ukázkam ... na tweatu Caleb zmiňoval, že ho ještě v téhle sezoně uvidíme, takže nejspíš opravdu půjde o Pear Island v.2 a Ciera psala, že zhubla nějak moc kilo a nedávalo to smysl, když byla vyloučena první, takže je možné, že Caleb a Ciera budou zpět ve hře? Ani jednoho tam nechci, raději Malcolma a JTho nebo Tonyho, ale už mám Ciera fakt plné zuby :)

Toť vše co jsem chtěl napsat, dnes to není takový rage, ikdyž je mi JTho trochu líto :)

PS: Debbie je kapitola sama o sobě, v této sérii ani být neměla, je jenom taková výplň aby se neřeklo, ale to co předváděla celou epizodu. :vomit:
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

S34 - Game Changers - EP04

Příspěvekod kata_rina » 30 bře 2017, 18:07

Tak už víme, kde producenti Robinsonova ostrova brali inspiraci nebo je to naopak a Probst se inspiroval námi Čechy :D Už stačí aby někdo vydražil dva, tři hlasy navíc a je to domá!!! Stálé mixování kmenů, nové a nové twisty a imunity :cry: Jako k tomu už se nedá vyjadřovat! Pro mě tahle série klesla docela hluboko, uvidíme jestli se jí podaří vyhrabat ze dna mého žebříčku.

Teď k epizodě. Bože Debbie! Ty si tak protiřečíš... Vlastně jsem její výlevy na kameru nepochopila. Měla to být hra? Na druhou stranu dobře pochopila, že vůdcem kmene je Brad a že má všechny krásně otočené kolem prstu.
Zelenému kmenu se nedostává moc prostoru, taky proč, když stále vyhrávají a koukat se na spokojený kmen je přece nuda. Ale neuškodilo by zjistit více o spojenectvích. Z nejnovějšího dílu víme o spojení Troyzan/Sarah. Mimochodem nevšimla jsem si, řekl jí o imunitě?
Dění u modrých a komedie cukr :lol: Boží! Já tu Sandru žeru! :D Queen stay queen. JT si hrob vykopal na minulé radě, by celkem jasné kdo půjde. Po Tocantins jsem v něm viděla skvělého hráče, během HvsV trochu klesl, ale to co udělal nyní... Jak už tu někdo psal, tenkrát měl vyhrát Stephen, bohužel špatná sociální hra. Teď se bojím o Aubry, uvidí se do jakého kmene se dostane.

:idea: Sandra, Aubry, Zeke, Varner
:down: Sierra (a to jsem do ní vkládala své naděje), Ozzy, Andrea
Obrázek

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP04

Příspěvekod dias258cz » 30 bře 2017, 18:13

kata_rina píše:Source of the post
JT si hrob vykopal na minulé radě, by celkem jasné kdo půjde.


Ahoj, já si myslel zase, že zahraje imunitu :D , takže to nebyla kmenová rada, kde jsem si byl jistý, kdo půjde na 100% Domů :D
Jinak Troyzan Sarah neřekl o své imunitě.

PS: Ozzy touhle epizodou má nejdéle nahrané dny v Survivoru, jenom taková zajimavost :) Možná Boston Rob přijede pogratulovat Ozzymu že je na 1 místě ? :lol:

Já si jdu chystat sprostou slovní zásobu na příští epizodu, jestli se vrátí Caleb a Ciera :)
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

S34 - Game Changers - EP04

Příspěvekod kata_rina » 30 bře 2017, 18:19

dias258cz píše:Source of the post

Ahoj, já si myslel zase, že zahraje imunitu :D , takže to nebyla kmenová rada, kde jsem si byl jistý, kdo půjde na 100% Domů :D
Jinak Troyzan Sarah neřekl o své imunitě.

PS: Ozzy touhle epizodou má nejdéle nahrané dny v Survivoru, jenom taková zajimavost :) Možná Boston Rob přijede pogratulovat Ozzymu že je na 1 místě ? :lol:

Já si jdu chystat sprostou slovní zásobu na příští epizodu, jestli se vrátí Caleb a Ciera :)


Tak JT ukázal, že mu to moc nepřemýšlí, tak mě to ani nenapadlo. :D Díky za info.

Nestrašte s Bostonem :D I když v téhle sérii je možné vše :D
Obrázek

ArtySssS
Příspěvky: 15
Registrován: 17 led 2016, 19:05

S34 - Game Changers - EP04

Příspěvekod ArtySssS » 30 bře 2017, 18:54

Boston Rob ? To je ten nejvíc overrated hráč , co vyhrál nejhorší sérii survivoru a musel se pro to vrátit 3x ? :lol: :lol:

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP04

Příspěvekod dias258cz » 30 bře 2017, 19:12

ArtySssS píše:Source of the post Boston Rob ? To je ten nejvíc overrated hráč , co vyhrál nejhorší sérii survivoru a musel se pro to vrátit 3x ? :lol: :lol:


Noa že se hrál 4x? Cirie, Ozzy hrají taky po 4 a když vyhrají, tak si to taky nezaslouží jenom proto, že hrají po čtvrté? Když Malcolm se vrátí po čtvrté a vyhraje taky napíšeš - On se musel vrátit 3x aby výhral "LoL"LoL"

PS: Náhodou, Rob(s20,s22) má výbornou sociální a strategickou hru, takže bych rozhodně netvrdil, že je ovverated player. V HvsV skončil kvůli tupé chybě Tysona a Coache, který se bál hlasovat pro Russela - Kvůli Jerri nebo Remíze?

Fakt komentář na úrovni. Gratuluji
(Prosím moderátory o přidání facepalm smajlíka. Děkuji)
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

ArtySssS
Příspěvky: 15
Registrován: 17 led 2016, 19:05

S34 - Game Changers - EP04

Příspěvekod ArtySssS » 30 bře 2017, 19:33

Tvrdím, že je overrated , protože je považován za nejlepšího hráče survu , a podle mě , když vyhraješ až na 4. pokus , tak nejlepší být nemůžeš ani kdyby to byl třeba Malcolm, kterej je jeden z mých nejoblíbenějších hráčů navíc si myslím, že novodobí hráči by to ani žádnému hráči nedovolili .
Mně teda bavil hlavně v 8 , kterou měl vyhrát , ale klasicky zahořklá porota .
V 20 taky nehrál špatně , ale byl moc namyšlený a na to proti Russelovi dojel .
22 kritizuju , protože pro mě je to nejhorší série a ty hráči s ním asi až na Granta mi přisli fakt hloupí .
Takže klid nechci se hádat :smile:

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S34 - Game Changers - EP04

Příspěvekod cypher.eu » 30 bře 2017, 21:45

Wooooow, tohle byl naprosto boží díl!!! :dance:

Ani nevím kde začít, asi Debbie - kdo že jí to tu fandil?? :mrgreen: Ta ženská je úplnej magor, psycho, dement, wtf... Na crazy listu se posunula hned pod Brandona Hantze, toho už asi nikdo nepřekoná, ale Debbie k tomu dnes neměla daleko :fuck: Respekt Culpepperovi, že byl úplně v klidu a navíc jim vyhrál OPĚT soutěž - začínám mu vedle oblíbenců v podpise dost fandit :idea:

Při soutěži o imunitu jsem si říkal "hlavně ať prohraje kdokoliv jiný než Nuku!", protože mám nervy pokaždý, když musí jít Sandra na kmenovku... ale tentokrát je dobře, že tam šli, protože to co jsme viděli bylo fakt perfektní ve všech ohledech. Opravdu nechápu slepý a očividně zaujatý návštěvníky tohoto fóra když tu kydaj hnůj na Sandru - je to jediná 2x vítězka týhle show což samo o sobě jí dává velkej target na záda, ale ona už přežila 4 z 5 kmenovek (to se to hraje mastermindce Cirie, která byla na kmenovce jednou? Nebo ještě ani jednou??), což opět samo o sobě je hodně úctyhodnej výkon, k tomu si můžem připočíst jak věci jdou jak chce ona - vyloučení Tonyho, nebýt v minulým díle JTho demence, tak se pakuje Sierra jak chtěla ona, teď zase brilantní trik s tou sklenicí cukru :love: I když tuhle řadu na 99% nevyhraje, tak předvádí famózní výkon.

Strašně jsem doufal, že se bude pakovat JT a ne taky trochu psycho Michaela a ono se to stalo, parádní payback za Malcolma :fuck: Navíc se v této řadě krásně potvrdilo, že to co se stalo v HvV nebyla žádná náhoda či nehoda, ale prostě čirá demence JTho.

Jediný špatný na tomto dílu byly ukázky na příště... další promíchání je úplně na hovno, bavilo mě současný rozložení kmenů a hráčů v nich (Cirie vs Ozzy, Brad vs Debbie, Sandra vs její první ever vyloučení...), navíc jsem hodně zvědavej na to, že se má vrátit nějaký hráč, to jsme doufám jen špatně pochopili a bude v tom něco jiného, jinak se tahle řada řítí do Robinsondele... :cry:
Završením Survivora měla být 40. řada

Slim50
Příspěvky: 17
Registrován: 10 říj 2015, 15:22

S34 - Game Changers - EP04

Příspěvekod Slim50 » 31 bře 2017, 13:04

Tai kterej minule zázračně našel imunitu tenhle díl "náhodou" našel nápovědu k další imunitě (nevim proč ho produkce tak miluje, kromě jeho divadlem se slepicema nepředvedl nic).
JT se ukázal jako největší hlupák, a místo aby zamířil na Sandru tak šel po Michaele kvůli sklenici cukru...
Příště další twist, kde jestli rozhodí Ozzyho a Andreu od sebe tak to bude fakt trapný a očividný jak produkce hraje Sandře do karet.
O dalšího (potencionálně) silnýho hráče míň. Aby tam pak nezůstala trapná Sandra a hromada nudnejch lidí co nehrajou jako je Tai, Warner, Debbie atd.

Arnier22
Příspěvky: 30
Registrován: 26 led 2017, 16:14
Nejoblíbenější série: S20 HvV
Nejoblibenější hráči: Russel Hantz, Benjamin "Coach" Wade, Parvati shallow, Spencer Bledsoe, Andrea Boehlke, Malcom Freberg
Nejméně oblíbené série: S24 OW

S34 - Game Changers - EP04

Příspěvekod Arnier22 » 31 bře 2017, 16:56

Slim50 píše:Source of the post Tai kterej minule zázračně našel imunitu tenhle díl "náhodou" našel nápovědu k další imunitě (nevim proč ho produkce tak miluje, kromě jeho divadlem se slepicema nepředvedl nic).


Co to máte všichni pořád s těma konspiračníma teoriema o zásazích produkce? Tai prostě jendinej ze svého kmene hledal, ten HII mohl najít kdykoliv. Vždycky se HII po zahrání vrátil zpátky do hry, to neni žádná novinka.

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

S34 - Game Changers - EP04

Příspěvekod Radix » 01 dub 2017, 11:11

Za mě parádní díl! Ačkoliv byla minulá TC zábavná, tak přesně to, co jsme dnes viděli, dělá ze Survivora skvělou podívanou. :)

Začnu popořadě. V Tavua jsme viděli snahu Sarah se spojit s Troyem. Vzhledem k blížícímu se swapu by to mohl být pro oba významné. Naopak v Mana vybuchla Debbie z úplně nesmyslného důvodu. Ještě edit dvakrát podepřel Brada a ukázal, že Debbie prostě neumí přiznat chybu. Chovala se extrémně dětinsky (neustálé připomínání v další IC) a hlavně k tomu neměla oprávněný důvod. Brad tenhle hate nejspíš přitahuje, protože je vůdčí osobnost. V BvW si taky neuvědomuju, že by něco udělal špatně, aby ho ostatní tolik nenáviděli. Slušně to pak vyhrál pro Manu, ale výkon Sierry stojí taky za pochvalu.

A teď k tomu hlavnímu, tedy demonstraci toho, proč Sandra vyhrála už dvakrát. Sandra skvěle dokáže využít náznaků nevraživosti a pořádně je rozrýt. Skvěle to vycítila mezi JT a Michaelou a sehrála to na jedničku - od momentu, kdy ten cukr vyjedl, až do kmenové rady, kde to skvěle navlékla a řekla, že zůstane silnější hráč a s ním (!) budou vyhrávat. Prostě to na JT skvěle sehrála. :idea: Jsem jediný, kdo si užívá spojení Varnera a Sandry, dvou super potížistů, resp. těch co vytváří konflikty mezi ostatními? :dance:

Ještě k JT, v Tocantins hrál fantasticky a v HvV hrál taky výborně, jenže udělal riskantní tah, který trochu pramenil i z toho, že Russela v té řadě prakticky nikdo neznal, protože Samoa se začala vysílat až po natočení HvV. Bez jeho předchozí znalosti byl ten JT tah v HvV sice riskantní, ale svým způsobem to samé, co dělal v Tocantins - využíval lidi na okraji. To, že to byl Russel, kdo to tam vedl a že tomu není radno věřit, nevěděl před tou sérií nikdo. JT hrál v HvV velice dobře, jen mu prostě nevyšel jeden risk. V téhle sérii JT skvěle nechal všechny na moři, aby mohl hledat HII a využíval dobře své vynikající sociální hry. Bohužel chtěl minule dostat Sandru, tak Maně vyzradil, pro koho Nuku hlasuje, ale nakonec šel Malcolm, což byla logická volba. Tohle byla rozhodně chyba. Teď to na něj skvěle sehrála Sandra. Každopádně nechápu, proč si tu HII s sebou nevzal na TC. Asi by jí stejně nepoužil, ale měl ji mít s sebou. Když to shrnu, v Tocantins i HvV hrál velice dobře, ale v téhle sérii chyboval a nechal se přehrát královnou, která teď už jistě zůstane na Survivor trůnu. :)

Příště nás čeká další swap, což se dalo očekávat, když jde o Game Changers. Já čekal promíchání až příště, ale ok. Co mě ale zaráží, je příjezd bývalého hráče. Doufám, že se z toho vyklube jen nějaký příjezd Boston Roba, který zamává, pomůže v kmeni a zase odjede. Doufám ale, že se nejedná o návrat již vyloučených hráčů v této sérii. To by snad Jeff nepřipustil, když sám prohlásil o Pearl Islands a kmeni Outcast, že to byla největší chyba v Survivor. Každopádně se těším na další díly. :hungry:

Fandím: Sandra, Varner, Michaela, Andrea, Cirie, Zeke, Brad
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

happypanda
Příspěvky: 8
Registrován: 19 lis 2013, 16:43

S34 - Game Changers - EP04

Příspěvekod happypanda » 01 dub 2017, 12:27

Taky si myslím, že to obviňování produkce je přehnané. Pokud tam nastrčí idol, tak aby byl lehce nalezen jako pomoc hráči, kterej má hlavu na špalku, tak ok. Ale stejnou šanci mají i ostatní, to, že ji nehledají, protože se cítí v bezpečí, je jejich chyba. Nebo tvrdíte, že produkce rychle nastrčí idol až, když ta osoba, která je na odstřel, vyrazí do lesa? Nebo mu při hledání pomahá kameraman, kterej na něj mrká kde by měl hledat? Někde se už řešilo, že to hledání trvá dlouho, ač to ve střihu vypadá, že si stačí odskočit za tábor.

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

S34 - Game Changers - EP04

Příspěvekod cihi » 02 dub 2017, 22:08

Hodne lidi tu resi prichod navratilce... ale zaznamenali jste pres to i to... ze Jeff mluvi i o Exile island? :)

Vypada to... ze Jeff chce pouzit uplne vsechny twisty a oproti normalu to opravdu dost prehani a dela z toho naprosto crazy serii... ale uvedomuji si tu nekteri "Probst-hateri" ze toto proste neni normalni serie... ale SPECIAL??? Tady je to poradku :idea:

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

S34 - Game Changers - EP04

Příspěvekod kachna » 03 dub 2017, 11:31

Já jsem se až dnes dostala k dodívání dílu, takže jen rychle shrnu. Mně se série pořád líbí. Twisty mi nevádí, tohle prostě má být taková série, to nemá být klasická obyčejná hra, ale gra revolučních hráčů, kteří se mají poprat se vším, co hra nabízí.
Takže mě to nevadí. Uvidíme, kdo se nám příště mrkne zpátky a taky na jak dlouho. A jsem hooodně zvědavá na Exile Island, můj nejoblíbenější je i nadále ten z Cook Island, tak uvidíme, zda ho ten nový překoná :)
Pořád mě to hrozně baví, je to pro mě paráda.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S34 - Game Changers - EP04

Příspěvekod cypher.eu » 03 dub 2017, 14:37

Problém cpaní co nejvíc twistů do týhle řady je snad úplně jasnej, ne? -> Posírá hru silným hráčům... nebo to vám nevadí, že final 3 pak může být třeba Sarah, Debbie a marnej Troyzan a všichni favoriti skončí třeba ještě před sloučením? Já si dobrou řadu představuju jinak teda ;) Jako zatím to bylo dobrý, schytal to akorát Malcolm, kterej ale doplatil na JTho blbost, ale jestli Probst udělá Outcast 2.0, tak je to pro mě prostě dement, ať už by se vrátil kdokoliv...
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

S34 - Game Changers - EP04

Příspěvekod kachna » 03 dub 2017, 14:46

cypher.eu píše:Source of the post Problém cpaní co nejvíc twistů do týhle řady je snad úplně jasnej, ne? -> Posírá hru silným hráčům... nebo to vám nevadí, že final 3 pak může být třeba Sarah, Debbie a marnej Troyzan a všichni favoriti skončí třeba ještě před sloučením? Já si dobrou řadu představuju jinak teda ;) Jako zatím to bylo dobrý, schytal to akorát Malcolm, kterej ale doplatil na JTho blbost, ale jestli Probst udělá Outcast 2.0, tak je to pro mě prostě dement, ať už by se vrátil kdokoliv...

Možná je to tím, že stále tam pro mě nejací favorité zůstávají. Jasně, že kdybych kvůli twistům přišla o všechny oblíbence, tak spokojená nejsem, ale dokud tam někdo zůstává, jsem plná nadějí :smile:

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S34 - Game Changers - EP04

Příspěvekod brninho » 03 dub 2017, 19:46

Sorry jako (vím, že už to asi měsíc není vtipný, ale nemůžu si pomoct), ale "speciální" řadu, jak tu někdo uvedl, by měli dělat speciální hráči, v téhle řadě navíc zvaní "Game Changers", já vím že minimálně polovina z nich stojí za vyližprdel a titul série se s nima naprosto míjí, ale neměl by jim teda Probst nechat prostor když tu hru tak dovedou změnit? Vždyť on dělá opak, opravdový game changers dostává svými kroky do kleští aby z toho profitovali vysírci kteří by v rovně nastavené hře podle mě mohli být mezi prvníma na řadě.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)


Zpět na „S34 - Game Changers“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti