S34 - Game Changers - EP05

Mamanuca Islands, Fiji
March 8, 2017 – May 24, 2017
Pavel.Mortos
Příspěvky: 6
Registrován: 28 bře 2017, 09:53
Nejoblíbenější série: Cooks Island
Nejoblibenější hráči: Penner,Ozzy

S34 - Game Changers - EP05

Příspěvekod Pavel.Mortos » 12 dub 2017, 08:13

Hmm, jsem happy, že je Sandra venku. Neříkám, že neumí hrát, ale nemám rád ty velkohubý kecy. V soutěžích totálně na nic, v táboře si jen válí kejty a hází rozumy. Neměl jsem jí rád v žádný sérii. Ač to na kmenovce vypadalo, že Tai s tím bude chtít zamíchat, tak podle mě jen rozvířil vody a ostatní se nenechali rozhodit a valili to na Sandru. U Ozzyho zatím nevím, pokud dojde do sloučení bude to mít extrémně těžký, přeci jen už mu není 20 aby vyhrál devět imunit z deseti :D. Ale dojít v jeho případě do sloučení bude dost oříšek, Varner/Tai po něm asi půjdou což není moc dobrý. Komu fandit je dost složitý, moje sympatie má zatím Brad, Andrea, Ozzy + Troyzan se tam tak zajímavě smýká. Tai bude sakra nepředvídatelný s těmi imunitami.

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

S34 - Game Changers - EP05

Příspěvekod vrabejka » 13 dub 2017, 07:53

Twist dopadl celkem dobře. Ozzy má většinu a snad i Troy.
Bylo vtipné jak si tu všichni mysleli že se do hry vrátí Russel nebo Rob :D Toto není farma :D
Ale určitě je to zajímavé. Modlím se aby na Exile jel Ozzy ten potřebuje rady od Cochrana nejvíc.
Bohužel ale twist dopadl špatně pro Sandru.
Ale bojovala a málem i tohle přežila.
Queen stays Queen. Ale její odchod mě tolik nevadí.
Ale bojím se o Ozzyho má dobré spojenectví ale kvůli velkému terči je zase spojován s dřívějším odchodem.
Bojím se že jediné co ho zachrání je vyhráno ICH.

Nechci aby všichni favorité vypadli před sloučením.

Empli
Příspěvky: 71
Registrován: 30 dub 2015, 15:37
Nejoblíbenější série: S7, s8, s12, s13, s15, s16,s 18 s20, s25, s28, s31
Nejoblibenější hráči: Brenda, Amanda, Parvati, Aimi, Taj, Denise, Kim, Andrea, Jenna, Boston Rob, Malcolm, Spencer, Greg, James, Ozzy, Ethan, Yul, Yau Man, Tom, Terry, Jonathan Penner, Mike, Joe
Nejméně oblíbené série: S4, s23, s26, s14, s5, s22, s24, s29

S34 - Game Changers - EP05

Příspěvekod Empli » 13 dub 2017, 15:41

Tak a máme Sandru venku. No to už bych se hodně divil kdyby vyhrála potřetí. Já jinak patřím mezi ty kteří Cochrana nemusí a ve spojení s Debbie a ta jejich objímačka no řekněme, že naštěstí se tam neobjímali půl hodiny. Jinak ji však dal dobré rady a výhodu bych si vybral jinak stejnou. Těch twistů mi tam, ale už přijde víc než dost. Soutěže se mi jinak stále líbí. Jsem zvědav jak si povede Tai s těmi imunitami. Promíchání jinak zajímavé a taky si myslím, že tuhle řadu vyhraje nějaká žena, ale tak uvidíme. Čím dál tím víc se mi líbí Brad a jestli takhle bude hrát dál, tak snad i zapomenu jak jsem ho v One World opravdu nemusel. Tady mu fandím. Pobavil Tai a jeho 3 gayové v jednom kmeni =D No upřímně jsem čekal tuhle řadu akčnější a celkově takovou zajímavější, ale koukat se na to pořád dá a to je hlavní. :-)

Fandím: Michaela, Andrea, Brad, Cirie, Ozzy, Tai, Zeke
Neutrál: Hali, Troyzan, Sierra
Nefandím: Aubry, Jeff, Sarah, Debbie

tohno
Příspěvky: 22
Registrován: 21 úno 2017, 14:23
Nejoblíbenější série: 20.série
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Cesternino, JFP, Johnatan, Malcolm, Sandra, Twila, Terry, Radovan
Nejméně oblíbené série: Thajsko, český trosečník, South Pacific FvF II a Game Changers.

S34 - Game Changers - EP05

Příspěvekod tohno » 13 dub 2017, 22:50

Tak královna padla, ať žije... no.... no... svoloč.

Na to jak jsem si pošmákl, že cast byl v rámci možností zajímavej, tak 5 dílů a krom Jeffa a Hali (fyzicky se mi líbí) a moooožná Troye, tam už nemám nikoho komu bych přál. Za to řada, komu nepřeji ani další minutu, je netknutá.

Twist over twist with one more twist... že by Probst (čistě náhodou, kdyby viděl českého robinsona - což je časově nemožné) dostal záchvat dělaní nesmyslných kroků společně s Cochranem a jinejma ližprdelkami v tom vytvořit, co největší habaduru všech dob? Tohle už ani není vtipné a ani tolik zábavné jak by se zdálo. Serie velmi rychle uvadá a z prvotního nadšení sklouzává k blízkosti Thajska.

Tohle pomalu ztrácí smysl sledovat a něco mi říká, že tohle bude mít jednoho z nejhorších vítězů všech dob a třeba Vecepia uvolní svůj post.

Co více říci k serii, která protěžuje toho indo gaye a ti skuteční hráči už jeli na dovču?

Doby, kdy jsme se mohli radovat z Mega hráčů typů - JFP, Cesterinono, Mariano, Denise, je asi pryč a nyní se budou cyklit vemena, kterým by mohl dominovat pirát Ruppert... jednoduše, tímto dílem šla serie :vomit: :down:

TripleM
Příspěvky: 22
Registrován: 27 říj 2013, 23:39
Nejoblíbenější série: 1.Australia 2.Gabon 3.Pearl Islands 4.Tocantins 5.All-Stars 6.Cagayan 7.Palau 8.Phillippines 9.China 10.The Amazon 11.HvV 12.Cook Islands 14.Millen vs GenX 14.SJDS 15.BvW 16.Cagayan 17.Vanuatu
Nejoblibenější hráči: 1.KATHY (S04) 2.Sandra (S20) 3.Crystal (S17) 4.Christy (S06) 5.Colby (S02) 6.Phei-Gee (S15) 7.Rupert (S07) (S20) 8.Yul (S13) 9.Boston Rob (S20) 10.Sugar (S17)
Nejméně oblíbené série: 18.Panama 19.WorldsApart 20.Marquesas 21.Africa 22.Caramoan 23.Samoa 24.Micronesia 25.Thailand 26.Borneo 27.GameChangers 28.Nicaragua 29.OW 30.Fiji 31.KaohRong 32.Guatemala 33.HHH 34.RI 35.Pacific

S34 - Game Changers - EP05

Příspěvekod TripleM » 14 dub 2017, 01:37

No, to je už dlhá doba, čo som bol aktívny na tomto fóre, ale teraz mi to nedá sem niečo nenapísať.
Priamo k sérii - páčila sa mi dosť, kým Jeff nemyslel tú "spojenú" kmeňovku, kde týmto razantným krokom postavil náhodu nad súťažiacich, a to sa stať takto naozaj nikdy nemalo. Kmeň je teda už bezpredmetný, totálne.
Teraz vypadnutie takého charakteru ako Sandra zabolelo... pre mňa, akoby to bola definitívna bodka pred ukončením sledovania tejto stáročnej show. Určite nie preto, že Sandra vypadla, skôr preto, že tento typ Survivora už dávno nie je to, čo som pôvodne hľadal.

Ja som bol vždy priaznivec ľudí, ktorí hrali sociálne a mali srdce na pravom mieste, ale zároveň, to boli tí, ktorí tam bojovali nie len s počasím, hladom, ale predovšetkým aj so sami sebou nad hranice svojich možností.
Akokoľvek sa snažím na to pozerať, nedokážem si nájsť favoritov v nových sériách a sám seba sa pýtam, prečo? Prečo je mi zväčša veľa ľudí ľahostajných? Prečo ma ďalšie a ďalšie zvraty, ktoré prinášajú vzrušujúce kmeňovky nebavia?

Myslím, že je to jednoduché - eliminácia ľudí v nepohodlnom svete vo svojej podstate ako takých.
Máme viac dynamickú hru, ale ohýbané pravidlá.
Máme viac nečakané deje, ale náhodných víťazov.
Máme viac hry o peniaze, ale menej dobrodružstva.
Máme viac emócií, ale menej citov.
A ešte máme viac blindsideov, ale menej blindsideov!

Nevravím, že vývoj hry mal ostať kdesi v roku 2005, to by ani nešlo. Vravím len, že šance a schopnosti jednotlivcov by sa nemali eliminovať prvkami náhody. Každá náhoda na ostrove by mala len osviežiť a budovať hráčove schopnosti vrátiť sa k pôvodnej, ba k šanci lepšej, ale nie takým spôsobom, aby na to nemali nárok. Práve tieto náhody priniesli do hry od najlepších hráčov mnoho kreativity - od falošných immunity idols, vysypovanie ryže, zavďačovanie sa chytaním rýb. Ak však túto kreativitu, ktorú náhoda od Probsta priniesla, premeníme ako naservírovaný ťah počas hry, ktorí hráči očakávajú, nemajú dôvod nikdy pokračovať v hľadaní iných možností, ktorý by mohol túto hru vytiahnuť z vágnosti a nájsť jej nové cesty.

Hra sa dostala do štádia, ktorý sa mi skôr už hodí pre zábavu a to tak, že je mi jedno, že si pozriem každú druhú časť série alebo aj nárazovo zopár častí. A touto zábavou myslím zábavu tretieho druhu. Tým nechcem nikoho uraziť, koho to baví, ale k takejto ne-intelektuálnej zábave, ja už dokážem prirovnať aj slovenské reality show, ktoré napchajú ľudí do jedného domu alebo farmy. Od toho sú tu presne tieto show, ktoré si nenesú práve tu netradičnú myslienku prežitia v divočine v kmeni s cudzincami, ktorá ma obohacovala aj po inej stránke, než tento prihlúply generátor zábavy.
:down:
Colby, Tina(2) Kathy(4) Jan(5) Christy(6) Rupert, Lillian(7) Kathy, Shii-Ann(8) Eliza, Ami(9) Steph, Janu, Tom(10) Tina, Cirie(12) Yul, Sundra(13) Eric, Peih-Gee(15) Crystal, Sugar(17) Coach, Taj(18) Sandra, Boston Rob(20) Jane(21) Denise, RC(25) Malcom, Brenda, Corinne(26) Vytas, Cierra(27) Tasha(28), Natalie(S29), Shirin (S30)

charlie XX
Příspěvky: 16
Registrován: 02 dub 2017, 16:55
Nejoblíbenější série: HvV,
Nejoblibenější hráči: Parvatti, Ozzy, Russell,
Nejméně oblíbené série: Nicaragua

S34 - Game Changers - EP05

Příspěvekod charlie XX » 25 dub 2017, 16:44

cihi, Vynikajuci postreh na Ozzyho netaktiku. :beer: Suhlasim stopercentne.

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

S34 - Game Changers - EP05

Příspěvekod Pietro » 15 pro 2017, 00:05

ADIOS!!! :dance: :dance: :dance: :beer: A doufám, že už jí nikdy, opakuju NIKDY!!! ve hře neuvidím... (Tímto se omlouvám všem fans Twinnies (S29), že jsem je počas S29 hejtil)
Cukržrout je nyní suverénní lídr mého HATE-listu.

Tai je prostě vůl... V S32 to byl funelement, ale tady je prostě jako plutonium - strašně nestabilní a nejistý. Ovšem risknout kejhák s dvěma HII v kapse chce odvahu, ať je situace jakákoliv. Stejně už doufám, že třetí hraní už u něj nenastane...

Debb mi nevadí. Že jí zase rupne v hlavě jsem nějak čekal... Ale účast Cochrana? Ono nestačí, že zadojí vždycky půlku Reunionu? :-?

---------------------------------
Moudro na závěr...

"Člověk sice hejtí na kdeco v té show, ale koukat na to nepřestane, protože to má prostě rád." (Pietro, 15.12.2017)
Ale S34 je (jako hororová S26) One Jeff Show...
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S34 - Game Changers - EP05

Příspěvekod sun.eagle » 06 srp 2019, 12:59

Další dělení kmenů a pro mě naprosto zbytečný výlet Debbie na "exile island" což se nakonec ukázalo jako dostaveníčko s Cochranem kterého Jeff Probst asi hodně miluje, na jachtě plné žrádla a luxusu.
Sandra opět v kmeni který prohrál IC (pokolikáte už) a ač na kmenovce způsobila ještě dokonalý chaos, tak už to neustála. Odešla se ctí, sama asi nečekala že se dostane tak daleko a to kolik přežije TC. V tom měla smůlu být v jiném kmeni který je schopný něco vyhrát tak by šla alespon do sloučení. Byla by sice jasný terč, a dlouho by asi nepřežila, ale chtěl jsem jí vidět v porotě.
Tai má bud problém s anglictinou, a nedokáže číst jemné nuance mezi řádky, anebo je prostě jeden z nejhloupějších hráčů ever. Dvě HII v kapse, a on se nejdřív prokecne v táboře koho budou volit, a pak na kmenovce zaútočí na Ozzyho a pak ani nezahraje HII. Kdyby ho vyloučili asi by ani nevěděl odkud to přišlo.

Uživatelský avatar
SnowWhite
Příspěvky: 115
Registrován: 04 bře 2017, 18:23
Nejoblíbenější série: S16 FvF Micronesia
S24 One World
Nejoblibenější hráči: Kim Spradlin, Sophie Clarke
Nejméně oblíbené série: S6 Amazon
S21 Nicaragua
Bydliště: Jihlava/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP05

Příspěvekod SnowWhite » 28 dub 2020, 22:02

A královna je venku. Mrzí mě to, protože tuhle sérii fakt válela, ale naprosto tomu rozumím.

Těch twistů už je fakt moc. A třeba to s Debbie naprosto nechápu. To bych se na IC snažila už jen proto, abych ji nemusela trpět v táboře. A ten Cochran? :? Mám ho ráda, ale jeho vystoupení tady jsem vážně nepochopila. Až mě mrzí, že si ten EI nevylosovala Sandra nebo Ozzy, co by asi radil jim. :lol:
Obrázek
BEST OF THE BEST: SARAH (28,34,40), SOPHIE(23,40), KIM(24,40) and CIERA(27,31,34)
Other favs: Parvati(13,16,20,40), Andrea(22,26,34),Stephanie (10,11,20), Yul (13,40), Laura M. (19,27), Spencer(28,31), Jerri (2,8,20), Corinne(17,26), Vytas (27,31), Chaos Kass (28,31), Zeke (33,34), Stephen(18,31), Courtney(15,20), Todd(15), Ian(10), Caleb (27),Cochran(23,26),Tai (32,34), Ethan (3,8,40), Cirie (12,16,20,34), David (33,38), Hayden (27),Albert (23),Chelsea(24),Hali(30,34)Tony (28,34,40), Christy (6), Rob (6,8), Natalie(16),Janet(39), Kathy(4,8), Hannah (33)


Zpět na „S34 - Game Changers“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti