S34 - Game Changers - EP06

Mamanuca Islands, Fiji
March 8, 2017 – May 24, 2017
Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP06

Příspěvekod Lamik.lamity » 13 dub 2017, 06:05

Ach jo...mně je tak strašně líto Jeffa, tak moc se snažil a skoro to měl a pak mu tohle ulítne, navíc v televizi... Ještě víc mě mrzelo, jak se tam do něj Sarah pustila, to bylo hodně zbytečný. Ma radě se pak vlastně ani neřešilo vyřazování, od Jeffova přeřeknutí už bylo jasné, že letí. Nemyslím si, že by byl zlý člověk nebo chtěl nějak pošpinit trans lidi. Jsem rád, že si to Zeke nevzal tak, jako ostatní a nakonec se oba usmířili, ale teda, jeden z nejemotivnějších odchodů, možná i nejemotivnější, co jsem v show zažil.
Odchod Varnera sám o sobě by mě mrzel, ale po takovéto události, prostě, cítím jen lítost vůči němu.
Na odlehčení aspoň důležitá informace od Probsta během soutěže o pizzu: "ozzy has the balls, sierra has ball-free". Díky, Jeffe, jsem potřeboval vědět.
Teď se těším na sloučení. Víte, že se tam ocitla Cirie? Vyhrála zatím všechny imunity, stává se z ní challenge beast!
Fandím: Aubry, Brad, Zeke, Troy
Ven: Sarah

Obrázek
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Arnier22
Příspěvky: 30
Registrován: 26 led 2017, 16:14
Nejoblíbenější série: S20 HvV
Nejoblibenější hráči: Russel Hantz, Benjamin "Coach" Wade, Parvati shallow, Spencer Bledsoe, Andrea Boehlke, Malcom Freberg
Nejméně oblíbené série: S24 OW

S34 - Game Changers - EP06

Příspěvekod Arnier22 » 13 dub 2017, 09:46

Cože?? To jako vážně? To ho nechaj odejít bez hlasování? Co kdyby měl HII, nebo ho za něj chtěl zahrát Tai? Tohle bylo vážně nefér. Jestli nechtěl Zeke aby se vědělo že je Transka, tak ať nechodí do survivora. Ta reakce ostatních byla taky hrozně přehnaná. Nejhorší TC v historii survivora. Každej tam řiká o každym nějakou špínu, ale Jeff se dotknul LGBT a ti jsou nedotknutelní, takže ho museli přece vyhodit.
PS. To se jako Zeke narodil jako "holka ve špatnym těle" a pak šel na operaci? Moc se v těch transkách nevyznám.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S34 - Game Changers - EP06

Příspěvekod cypher.eu » 13 dub 2017, 10:33

Říkal jsem si co se asi stane, že jdou na kmenovku už ve 27. minutě... a jak Varner řekl, že tam něco odhalí, tak ve mě hrklo, jestli nemluví o Zekovi a dlouhodobých spekulacích že je trans... :-|

Varner je debil, pro tohle není žádný omluvy a jak říkala Sarah, posral to velkým stylem i když se z toho snažil vykecat. Je jedno kolik omluv napíše na twitter, ať si každej znovu pustí kmenovku a podívá se, jakým způsobem to tam řekl, prostě magor. Neberte mě za nějakýho LGBT podporovatele, obzvlášť ohledně toho "T" mám poněkud jiný názor než většina lidí okolo mě, ale whatever, tohle je diskuze o Survivoru a to Varnerovo vystoupení bylo prostě naprosto idiotský.

Teď mě trochu mrzí, že jsem mu fandil, v předchozí řadě byl první 4 epizody zábavnej element, ale pravdou je, že už tehdy měl nějakej meltdown, kterej ale produkce z nepochopitelných důvodů vystřihla - že by už tehdá plánovali jeho návrat? Nevím... Každopádně je dobře, že je venku.

Víc toho o této epizodě ani nemá smysl psát, tato aféra naprosto přebila celé zbývající dění. Snad jen Brad si získal u mě další plusové body a momentálně mu fandím nejvíc ze zbývajících hráčů.
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
sph1Nx
Příspěvky: 35
Registrován: 22 kvě 2014, 15:00

S34 - Game Changers - EP06

Příspěvekod sph1Nx » 13 dub 2017, 12:16

Hutna epizoda. Absolutne sa stotoznujem so vsetkym co napisal cypher. Narozdiel od neho som si ale o Varnerovi nerobil iluzie. Toto jeho extempore nepripisujem vycerpanosti ani upalu. Ukazal svoje prave ja a ani vsetkymi moznymi ospravedlneniami sa z toho nevylize. Ukazalo sa, ze nakoniec ucel nesvati prostriedky a to je dobre.

Doktor Slovo
Příspěvky: 17
Registrován: 19 říj 2015, 13:18

S34 - Game Changers - EP06

Příspěvekod Doktor Slovo » 13 dub 2017, 13:02

Bohužel tento debil(Varner) dojebal hru na dlouho dopředu,teď bude každý mít strach napsat Zeka,aby s tím nebyl spojovaný.Jedinou zvrácenou omluvou by bylo,že to udělal se Zekeho vědomím a o výhru se šábnou.Každopádně teď může chodit kanálama a dobře mu tak,hlavně ať na něj Probst vyhodí telefon.Sorry,ale toto nestrávím,dostal se na úroveň Tomáše Řepky s jeho legendárními ´blikanci´ :vomit:

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S34 - Game Changers - EP06

Příspěvekod brninho » 13 dub 2017, 13:13

Tohle Varner posral ve velkým stylu..já už teda nejsem ten zarytej, sleduju si jen epizody a občas Roba, takže ty spekulace šly mimo mě, ale kurva mě to šokovalo. Bohužel v tom horším slova smyslu, i toho Zeka to ve finále poškodí, dostane se mu mimořádné podpory, kdyby ještě Spirit táhl Fan Favorita tak o 100k není pochyb, ale do finále si ho nikdo nevezme, to je sebevražda. Ale koneckonců dnešní epizoda ukázala že o tom to v tom životě není.
Když odhlídnu od highlightu epizody tak show pokračuje v nastaveným trendu a jde to do prdele..Ozzy se teda sloučení dočká, to se nás pár teda spletlo, ale spletli jsme se jenom kvůli tomu, že pořád máme vsugerovaný, že do sloučení se chodí v rozumným počtu max 11 lidí, Probstovy novoty jsme nezapočítali a do příště to chce napravit! Každopádně bude mít hlavu na špalku při první nevyhrané imunitě a vyhrát 9 (?) imunit po sobě..Jeff si tam ten nadměrnej počet puzzle nechá, tahle řada cílí na ženského vítěze.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

S34 - Game Changers - EP06

Příspěvekod kachna » 13 dub 2017, 13:20

Jsem šokovaná. Tohle byl opravdu hodně silný díl, jsem člověk, který se většinu života pohybuju v okolí gayů, takže tabu to pro mě není tabu, ale vím, že ne každý je tomu tak otevřený. Souhlasím, že věc na kmenovce totálně přebila celý díl. Způsob, jakým to Varner to řekl, byl opravdu hnusný a na omluvy bylo pozdě, i kdyby to myslel opravdu upřímně.
Zeke je úžasný, že to takhle přijal, je opravdu silný člověk a moc si ho za jeho reakci vážím.

I za mě získává Brad body navíc, začíná se mi opravdu líbit. Jinak favoriit jsou stále stejní: Ozzy, Andrea, Zeke a nevadí mi Cirie a právě Brad.

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

S34 - Game Changers - EP06

Příspěvekod kachna » 13 dub 2017, 13:21

Arnier22 píše:Source of the post Cože?? To jako vážně? To ho nechaj odejít bez hlasování? Co kdyby měl HII, nebo ho za něj chtěl zahrát Tai? Tohle bylo vážně nefér. Jestli nechtěl Zeke aby se vědělo že je Transka, tak ať nechodí do survivora. Ta reakce ostatních byla taky hrozně přehnaná. Nejhorší TC v historii survivora. Každej tam řiká o každym nějakou špínu, ale Jeff se dotknul LGBT a ti jsou nedotknutelní, takže ho museli přece vyhodit.
PS. To se jako Zeke narodil jako "holka ve špatnym těle" a pak šel na operaci? Moc se v těch transkách nevyznám.


Prosím, zjisti si o tomto tématu více, než se takhle vyjádříš.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S34 - Game Changers - EP06

Příspěvekod cypher.eu » 13 dub 2017, 13:27

Doktor Slovo píše:Source of the post Bohužel tento debil(Varner) dojebal hru na dlouho dopředu,teď bude každý mít strach napsat Zeka,aby s tím nebyl spojovaný...

Přesně nad tím jsem taky přemýšlel, leda by po sloučení měl navrch druhý kmen, který by neměl buď žádný nebo jen velmi malý povědomí o tom, co se stalo. Každopádně momentálně to vypadá, že to Zekovi vlastně dost pomůže ve hře.

brninho píše:Source of the post ...tahle řada cílí na ženského vítěze.

S tím dost souhlasím, podle mě to souvisí i s tím, že už dlouho chtějí udělat "all winners" řadu, ale nemají dostatek zajímavých ženských vítězek.

Jinak je na netu jedna řekněme konspirační teorie, že to celé dění na kmenovce bylo nahrané vzhledem k tomu, jaká je náhoda, že textem při soutěži o imunitu bylo právě "Metamorphosis", což pak využil Zeke při své řeči na kmenovce... Já osobně nevěřím, že by Andrea, Tai či Debbie byli tak dobří herci, ale jako smrdí to, o tom žádná :)
Završením Survivora měla být 40. řada

klok
Příspěvky: 12
Registrován: 02 dub 2015, 12:52

S34 - Game Changers - EP06

Příspěvekod klok » 13 dub 2017, 13:57

cypher.eu píše:Source of the post
Jinak je na netu jedna řekněme konspirační teorie, že to celé dění na kmenovce bylo nahrané vzhledem k tomu, jaká je náhoda, že textem při soutěži o imunitu bylo právě "Metamorphosis", což pak využil Zeke při své řeči na kmenovce... Já osobně nevěřím, že by Andrea, Tai či Debbie byli tak dobří herci, ale jako smrdí to, o tom žádná :)


klidně to mohl varner nadhodit před štábem, že v případě, že půjdou na kmenovku, řekne to.. ale tato teorie má velké trhliny, já vím.. :D

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S34 - Game Changers - EP06

Příspěvekod brninho » 13 dub 2017, 14:12

Asi mi to celý rozuzlení téhle epizody bude vrtat hlavou ještě pár dní...Zamyslel jsem se nad tím znova a prostě toho Varnera nechápu, on sám minimálně v Austrálii a pro veřejnost ještě v Second Chance svou orientaci tajil..Jo, vědělo se to, ale první fotky na instagramu s přítelem jsem viděl až po odvysílání SC. Tady se ještě jedná o něco daleko niternějšího a on to použije kvůli hře? Nechápu to lidsky, nechápu to takticky, ta spojitost se zatajováním něčeho takovýho se zatajováním ve hře když sám má v podobným smyslu "máslo na hlavě" mi přijde totálně mimo. Varner je fajn chlap do téhle reality show, když odhlídnu od té poslední čtvrthodiny tak je to můj oblíbenec, ale jak občas svoje oblíbený hráče hodnotím až nekriticky tak tady se asi shodnu s těma kdo za to Varnera vyloženě odsuzujou. Je to inteligentní chlap, měl zvážit pro a proti, tady se ani nepustil na tenkej led, tam ten led ani nebyl a on se utopil...
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

S34 - Game Changers - EP06

Příspěvekod hozu » 13 dub 2017, 15:07

Hodně zvláštní díl. Já asi chápu, že v hlavě se to odhalení Varnerovi mohlo nějakým způsobem jevit jako skvělý nápad, ale bylo to fakt hrozně stupidní. Ono celkově v momentě, kdy se začal bránit, jsem začal mít pocit, že zase poletí. Toto jsem pak ale nečekal. Reakce Zeka byla hodně dobrá.
Samozřejmě, produkce si nemohla takovou příležitost ujít, aby získala nějakou "reality" pro svoji "show", ale bylo to hodně působivé, to ne že ne. Zatím nejzajímavější moment série.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Pepi
Příspěvky: 80
Registrován: 21 srp 2014, 19:09
Nejoblíbenější série: 16, 20, 28, 13, 40
Nejoblibenější hráči: Cirie, Sandra, Tony
Nejméně oblíbené série: 38, 5, 29, 26, 35
Bydliště: Praha

S34 - Game Changers - EP06

Příspěvekod Pepi » 13 dub 2017, 15:30

Nemám slov. Gay práskne na jinýho hráče, že je transgender. To je ještě větší fail než gay rasista Colton. Ještě víc zle se mi dělalo z těch jeho výmluv "Myslel jsem si, že to tají jenom před hráči a v jeho přátelé v Americe to všichni vědí." :vomit: Idiot. Obdivuju Zeka, jak to vzal. Přikládám jeho tweet, který mě fakt pobavil. :D

Jinak epizoda kromě kmenovky celkem o ničem. Začíná mi tahle sezona být celkem u prdele, což se zatím povedlo snad jenom San Juan del Sur.
4/10

Fandím: Cirie, Hali, Zeke, Michaela
Přílohy
zeke.png
Seen:
Survivor: 1-42
TAR: 19-23, 25, 26, 28, 30-32

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP06

Příspěvekod Lamik.lamity » 13 dub 2017, 18:43

Arnier22 píše:Source of the post Cože?? To jako vážně? To ho nechaj odejít bez hlasování? Co kdyby měl HII, nebo ho za něj chtěl zahrát Tai? Tohle bylo vážně nefér. Jestli nechtěl Zeke aby se vědělo že je Transka, tak ať nechodí do survivora. Ta reakce ostatních byla taky hrozně přehnaná. Nejhorší TC v historii survivora. Každej tam řiká o každym nějakou špínu, ale Jeff se dotknul LGBT a ti jsou nedotknutelní, takže ho museli přece vyhodit.
PS. To se jako Zeke narodil jako "holka ve špatnym těle" a pak šel na operaci? Moc se v těch transkách nevyznám.

Nemyslím si, že by byl Varner po tomto schopen nadále hrát, či by kdokoliv byl schopen jej zachránit. Za mě ze strany Probsta skvěle zvládnuté
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
lVlorf3us
Příspěvky: 33
Registrován: 11 dub 2014, 11:24
Nejoblíbenější série: Cook Islands, Palau, HvV
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Ozzy, Tom Westman, Malcolm, Jerri, Eliza
Nejméně oblíbené série: Thailand, Marquesas, Fiji
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP06

Příspěvekod lVlorf3us » 13 dub 2017, 18:58

Asi nejemotivnější odchod. Každýmu člověku může někdy jebnout, takže se v očích ostatních naprosto srazí. Bohužel Varnerovo jebnutí bylo ultimátních rozměrů a navíc před milionem diváků. Zvrácená logika v jeho argumentech byla, ale nebyla zrovna dostačující a ty dodatečný obhajoby už byly bohužel taky úplně mimo. I přesto ale dokážu pochopit, že když je člověk zoufalej, stébla se chytá a udělá něco, čeho vzápětí lituje – což se stalo tady a jsem si jistej, že jeho emoce po reakcích ostatních byly skutečný a než nějaké odsouzení k němu cítím opravdu jen lítost – bude si to vyčítat po zbytek života a jeho oblíbenost mezi fanouškama a možná i mezi jeho kamarádama znatelně klesne. Tohle se prostě nepovedlo.. Každopádně Zeke je borec, jak to ustál a hlavně jak Varnerovi odpustil. To by zvládl málokdo. Zároveň musím přiznat, že mě to celé dojalo víc, jak všechny loved-ones visity dohromady.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S34 - Game Changers - EP06

Příspěvekod cypher.eu » 13 dub 2017, 20:07

Mno ono to s tím odpuštěním je asi takový polovičatý, viz Zekův komentář na tomto webu: http://www.hollywoodreporter.com/live-feed/survivor-zeke-smith-outed-as-transgender-guest-column-991514

Konkrétně: "I looked to Varner, now the one hunched and quivering, and contemplated the backlash he would face. When he said what he said, he changed both of our lives forever. When he pulled me in for a hug, I felt compelled to reciprocate, both as a sign that I was willing to forgive him and that the shots he had fired missed.

But, if we’re being perfectly honest with one another, I’ve struggled with that forgiveness in the months following. I can’t foresee us sipping martinis together in Fire Island. While I can reconcile the personal slight of him outing me, I continue to be troubled by his willingness to deploy such a dangerous stereotype on a global platform.
"
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
lucyfreberg
Příspěvky: 4
Registrován: 05 bře 2017, 14:37

S34 - Game Changers - EP06

Příspěvekod lucyfreberg » 13 dub 2017, 22:21

Průměrná epizoda, kterou si všichni budou pamatovat díky incidentu na TC.
K RC - fascinuje mě, jak tahle řada cílí na odměny v podobě jídla, které vlastně skoro nic nevydrží. Jako je hezký, že soutěžící mají možnost hrát o něco, co si zřejmě dávají každý týden ve svém normálním životě, ale jsem si jistá, že soutěžící by tak 20 řad dozadu byli radši za nějaký trvanlivější jídlo/nástroje, jak přežít. Ale časy, kdy soutěžící vážně vlastně přežívali a neměli z pobytu na ostrově skoro dovolenou jsou nejspíš nenávratně pryč (o čem svědčí i ten strašně krutý Exile Island - chápu, pro tuhle sérii dobrý, ale v podstatě to popírá princip celý soutěže).

Taky mi začíná víc a víc vadit, že se dozvídáme prakticky naprostý minimum z dění v táboře. Myslela jsem, že když se jedná o sérii "Game Changerů", bude se více taktizovat a probírat vztahy hráčů, kteří nějak změnili hru. Takhle se ta hra změnila maximálně nadměrným podstrkováním twistů a HII - ale to jen pár vyvoleným (asiatům, gayům, přehnaným milovníkům zvířat nebo šílencům, a nejlepší je, když je to vše v jednom, Tai by mohl vyprávět). A vlastně je to hrozná škoda, když si uvědomím, že nejlepší momenty jsou právě z probírání a řešení vztahů, důvěry a dalších aspektů - z tribal council.

TC - Asi jedna z nejemotivnějších ze všech. Varnera jsem měla celkem ráda, měl tu hru dobře rozehranou a když se začal paktovat se Sarah, svitla mi naděje, že by se teoreticky mohl udržet ve hře a domů by šel Ozzy. Do toho se mi líbil nápad možný "gay alliance" Varner - Zeke.
Jeff to měl dobře rozkecaný na radě. To, co se však stalo, bylo za hranou - na tom se shodneme všichni a pro někoho je to vrchol nelidskosti a možná důvod k zavržení daného člověka, který se takové chyby dopustil (což nám z části předvedli všichni zbylí členové Nuku svými reakcemi). Ale ať má Varner nadhled jakýkoliv a zní jakkoliv solidně a nad věcí, pořád je to jen člověk - a lidé dělají chyby, někteří menší a jiní větší. To, že Varner udělal fatální chybu, si uvědomil podle mě okamžitě - proto se poté rozbrečel a téměř až psychicky zhroutil - a troufám si říct, že ho to bude pronásledovat ještě dlouho, viz jeho The Day After, kde to celkem logicky vysvětlil (a mimochodem se zase rozbrečel, to také něco znamená). Také jsem někde četla, že prý poté v Ponderose musel mít terapie s psychologem kvůli špatnému svědomí, dokonce sebevražedným myšlenkám. I proto mi přijde ten obrovský a náhlý hate na něj až moc. Jo, podělal to, a to dost, ale CBS to mohla v pohodě vystřihnout a Zeke to na té TC zvládl překvapivě dobře (i když má i teď problém s odpuštěním Varnerovi - což se mu na druhou stranu nedivím).

Ještě krátce k Zekeovi - Nikdy jsem nepřemýšlela nad tím, že by mohl být transgender. Jeho hlas a to, jak vypadá, jsem přidávala k tomu, že je gay (ikdyž si to v soutěžích celkem dával), ale když se na něj podívám z jiného úhlu a zaměřím se například na oči, je z tvaru poznat (obrázek), že úplně mužský nejsou. Každopádně mu fandím, a doufám, že mu tenhle incident nějak extrémně neublíží v možné final 4,3.
Přílohy
image.jpg
S34 players i'm rooting for: Cirie, Andrea, Michaela, Zeke, Ozzy
my all time favorites: Malcolm, Penner, Brenda, Tony, Steph, Joe, Charlie, Jay, Wenthworth, Tasha, Spencer

Erik
Příspěvky: 42
Registrován: 19 zář 2013, 21:29
Nejoblibenější hráči: Bobby Jon (10) Tom (10) Aras (12) Danielle (12) Yul (13) Penner (13) Yau-man (14) Erik (16) Marcus (17) Andrea (22) Kim (24) Carter (25) Malcolm (25) Hayden (27) Tony (28) Morgan (28)

S34 - Game Changers - EP06

Příspěvekod Erik » 13 dub 2017, 22:29

K tomu co se děje na kmenovce se nebudu vyjadřovat. Tohle neměla CBS zveřejňovat, bylo to hodně krutý. Chtěl bych si tu trochu postěžovat co se to stalo se starým dobrým Survivorem, kde se hrálo o přežití. To že se tahle série jmenuje Survivor je urážka toho co kdysi CBS táhlo. Kde jsou dny kdy si soutěžící sáhli na samotné dno svých sil, bojovali s přírodou a sami se sebou. Když si vzpomenu na Guatemalu kde po lidech lezli tarantule, soutěžící blouznili z vyčerpání a všichni se snažili hrát hru o přežití. To co se děje teď je něco strašnýho. Půl episody se brečí, immuita na každym kroku, téma série je neštěstí v rodině, v každý sérii musí bejt aspoň 5 homosexuálů, kteří to samozřejmě musí dávat najevo a nikdo jim nemůže říct ani prd. Debilní twisty zbytečně kazí hru a připravují nás o dobrý hráče, když dřív byl někdo v exilu v bezpečí před kmenovou radou tak za to krutě zaplatil, stejně tak když byl ve hře 1 nebo 2 HII. Kdo ho chtěl musel si projít Exilem, což byla naprosto adekvátní cena za imunitu. Mě jako divákovi je jedno že je někdo gay, že mu umřela máma, ale produkci očividně ne a tak ho prolačí jak nejdál můžou (Adam). Jediná řada v poslední době, která za něco stála byl Cagayan, kterej mi trochu připomínal o čem Survivor kdysi byl. Ale přece jen to nebylo ono. V každý sezóně je prostě někdo kvůli komu se brečí. Sakra, já brečel když v Gabonu vypadnul hráč, kterej celou dobu vedl svůj kmen, nebo když v Panamě odešel legendární pilot. Hrozně mě štve co se s touhle show v poslední době děje a myslim, že jediná "speciální" řada, která by to mohla by byla nějaká kde by se opět bojovalo o přežití. Hrozně dlouho tu nebyla tématická řada s námětem prostředí, jako Cookovy Ostrovy, Palau, Guatemala. Nemyslím si, že by šlo o peníze, náklady rozhodně nejsou tak velký jak si myslíte. Až na to že v poslední době nejde o krásy přírody a přežití, ale jde o to najít 20 plaček, který si pojedou před kamery poplakat, jak je k nim život nefér. Pak už je jedno jestli plakají v Brazilský vysočině, nebo na Filipínský pláži. Omlouvám se, že se nevyjadřuji k tématu epizody, ale vyjadřovat se k tomu jak se 3 ženský 2 gayové a transka hádaj u ohně pro mě nemá cenu.

Arnier22
Příspěvky: 30
Registrován: 26 led 2017, 16:14
Nejoblíbenější série: S20 HvV
Nejoblibenější hráči: Russel Hantz, Benjamin "Coach" Wade, Parvati shallow, Spencer Bledsoe, Andrea Boehlke, Malcom Freberg
Nejméně oblíbené série: S24 OW

S34 - Game Changers - EP06

Příspěvekod Arnier22 » 13 dub 2017, 23:16

kachna píše:Source of the post
Prosím, zjisti si o tomto tématu více, než se takhle vyjádříš.

Právě proto se ptám. Znamená to, že byl dřív žena a šel na operaci? Že teď nemá pánské pohlavní orgány? Já fakt nevim.
Ale pěkně mně naštvalo, jak tam za to Varnera úplně psychicky složily těma reakcema. Vždyť se k němu chovali jako by to byl nějakej vrah.

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

S34 - Game Changers - EP06

Příspěvekod Radix » 13 dub 2017, 23:34

Hodně drsný díl. Varner patří mezi mé oblíbené hráče, ale tady těžce překročil čáru. Chápu, že byl zoufalý a je to hra, ale tu hru hrají skuteční lidé a jsou jisté hranice, které se prostě nepřekračují, obzvlášť takhle citlivé. Varner to těžce podělal. Věřím tomu, že mu to je opravdu líto, ale na omluvy už je pozdě. Palec nahoru za to, jak to Zeke ustál. :idea: Spoustu už bylo napsáno, takže nechci opakovat již vyřčené. Nejvíc se ztotožňuji s výroky kachny a cyphera.

Z herního hlediska si myslím, že Zeke z toho může "profitovat" jen krátkodobě, ale celkově to hru snad neovlivní.

Teď ke hře, protože jsem přesvědčený, že pár zajímavých událostí se událo. Na konci RC šla Sierra "střílet" míčky do košů a Troy na ní zakřičel "This is yours, Sierra. This is yours to win!" Že by nám edit dával nápovědu, kdo to letos vyhraje? :?

Brad se otevřel před celým kmenem, což mu pomohlo se sblížit se Cirie a Aubry (potenciální spojenkyně). Brad v mých očích neustále roste. :idea: Bohužel mám strach, že brzy bude vyloučený právě kvůli tomu, že je lídr a veliký sympaťák.

Vcelku neskrývaná touha všech Ozzyho vyloučit se dnes nenaplnila ze zjevných důvodů, ale je celkem jasné, že až jednou, dvakrát nevyhraje imunitu, tak půjde.

Bohužel se mi seznam favoritů povážlivě ztenčil. Každopádně jsem zvědavý příště na sloučení. Sierra podle mě svojí legacy advantage nepoužije, ale pořád jsou ve hře tři HII! Nicméně nečekám, že by hned nastala "patová" situace (7:6).

Fandím: Michaela, Andrea, Cirie, Zeke, Brad
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP06

Příspěvekod Lifty » 14 dub 2017, 02:19

Arnier22 píše:Právě proto se ptám. Znamená to, že byl dřív žena a šel na operaci? Že teď nemá pánské pohlavní orgány? Já fakt nevim.
Ale pěkně mně naštvalo, jak tam za to Varnera úplně psychicky složily těma reakcema. Vždyť se k němu chovali jako by to byl nějakej vrah.


Na co jsou vsechny ty wikipedie a jim podobne? Transgender je clovek, ktery ma opacnou identitu, jako ma pohlavi. Cili muz v zenskem tele a naopak. Jestli jsi sledoval American Horor story Hotel, tak tam byl jeden na recepci.
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Arnier22
Příspěvky: 30
Registrován: 26 led 2017, 16:14
Nejoblíbenější série: S20 HvV
Nejoblibenější hráči: Russel Hantz, Benjamin "Coach" Wade, Parvati shallow, Spencer Bledsoe, Andrea Boehlke, Malcom Freberg
Nejméně oblíbené série: S24 OW

S34 - Game Changers - EP06

Příspěvekod Arnier22 » 14 dub 2017, 09:22

Lifty píše:Source of the post Na co jsou vsechny ty wikipedie a jim podobne? Transgender je clovek, ktery ma opacnou identitu, jako ma pohlavi. Cili muz v zenskem tele a naopak. Jestli jsi sledoval American Horor story Hotel, tak tam byl jeden na recepci.


To jsem si taky přečetl, ale jestli to znamená, že je to žena v mužském těle, tak to přece neni něco co by se na něm dalo poznat od pohledu, ale jak Varner říká v rozhovoru the day after, tak hned jak ho uviděl, poznal, že je trans. Takže mě zajímá jestli konkrétně Zeke má i nějakou fyzickou změnu, nebo je to prostě muž v ženském těle, co bere hormony a proto nevypadá jako žena.

michelle
Příspěvky: 8
Registrován: 01 dub 2017, 15:09

S34 - Game Changers - EP06

Příspěvekod michelle » 14 dub 2017, 12:01

Arnier22 píše:To jsem si taky přečetl, ale jestli to znamená, že je to žena v mužském těle, tak to přece neni něco co by se na něm dalo poznat od pohledu, ale jak Varner říká v rozhovoru the day after, tak hned jak ho uviděl, poznal, že je trans. Takže mě zajímá jestli konkrétně Zeke má i nějakou fyzickou změnu, nebo je to prostě muž v ženském těle, co bere hormony a proto nevypadá jako žena.


Zeke již podstoupil tranzici, proto nyní vypadá "jako muž" (samozřejmě byl mužem vždy, akorát předtím nesedělo jeho tělo s tím, jak se cítil).
Varner si to asi odvodil podle jizev, která má Zeke na hrudi kvůli odstranění prsou.

filip1995
Příspěvky: 7
Registrován: 14 dub 2017, 11:16
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, Pearl Islands, All-Stars, Cook Islands, Micronesia, HvV, Phillippines, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Richard, Rob C., Johny Fairplay, Boston Rob, Parvati, Penner, Stephen, Tyson, Coach, Russel Hantz, Brenda, Phillip, Andrea, Malcolm, Tony, Jeremy
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thailand, Palau, Guatemala,

S34 - Game Changers - EP06

Příspěvekod filip1995 » 14 dub 2017, 13:53

btw není Varner jediný kdo hrál třikrát a ani jednou se nedostal aspoň do poroty? Nikdo jiný mě nenapadá.

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S34 - Game Changers - EP06

Příspěvekod brninho » 14 dub 2017, 14:26

Jo, asi to tak bude, že Varner je jediný tronásobný účastník, který se nedostal do sloučení a o to je celá ta situace smutnější..Já mu to přál, je to super typ do téhle show a hraje to fakt srdcem, viz jeho downfall po prohrané soutěži o imunitu když se pak šlo na tu slavnou kmenovku a viz to že on tak zoufale chtěl přežít, že neuváženě vytáhl to, co vytáhl..Teď má tenhle nelichotivej rekord ve hře kterou miluje a ani si nechci představit čemu musí teď čelit na sociálních sítích kvůli Zekeovi, jestli Dawn kvůli hateu kvůli vyloučení Brendy vypnula Twitter, tady ty reakce musí být ještě násobně horší. Dostává se mu "soustrastných" reakcí od bývalých hráčů a podobně, ale tenhle balvan si ponese ještě hodně dlouho.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)


Zpět na „S34 - Game Changers“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů