S34 - Game Changers - EP06

Mamanuca Islands, Fiji
March 8, 2017 – May 24, 2017
Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP06

Příspěvekod dias258cz » 15 dub 2017, 00:43

brninho píše:Jo, asi to tak bude, že Varner je jediný tronásobný účastník, který se nedostal do sloučení a o to je celá ta situace smutnější...


Varner ve slouceni byl, ale nedostal se do poroty. Musím se k tomuto vyjádřit a to nemám moc času, takže to bude velké shrnutí. Vím, že určitě někdo čekal co postne a kdy postne Dias.

Varnera je mi strašně strašně lito. Ani nevíte nebo někteří co se mu v životě děje. Hned po vyloučení měl v ponderose sebevražedné sklony a cbs ho dala do péče psychologa a pořád má 2x týdne sezení. Opravdu si nemyslím, že by to Varner myslel špatně, opravdu ne.

Ohledně komentářů ze cbs to neměla zveřejnit. Tak cbs prvni promluvila se Zekem zda mu to nevadí. Takže kdyby Zeke nesouhlasil, tak to v tv nebude. Je to po 2 co se cbs ptala hráče zda nevadí odvysílat co se stalo a hráči to nepovolily. Stalo se něco hodně podobný i v serii Khao Rong na kmenové radě a hráči nesouhlasily s odvysíláním.

-Našel jsem článek, co to i popírá, že Cbs kontaktovala Zeka. Zjistím přesné údaje ohledně této věci

To neni všechno. Jsem rád ze většina lidi na redditu stoji za Jeffem, pravych fans, ale na twitter u dostava strašně haty. Ty komentáře jsou brutální lidi. I tady nemohu věřit svým očím. Jeff neni zlý člověk. Neříkejte že jste neposraly něco na čem vám nejvíc záleželo. Já ano a strašně jsem si posral život a nejlepší je odpustit. Nemusíte zapomenout, ale odpustte....

To není všechno. Varner dostal ve čtvrtek padáka z práce..On tu práci miloval. Tolik fotek na instahramu z jeho práce... V 51 letech hledat práci... prakticky jeho život je tak v p"ci... fakt je mi ho líto a nestává se mi to často, ale jak jsem všechno pročítal a díval na rozhovory, tak jsem fakt 5minut před spaním brečel(nebrecim i po rozchodu) takže opravdu... chudák Varner....

Nevím co říct na závěr. Mám pár dni nonstop práce, takže moc času nemám, ale budu to číst dál a dulezite věci vám sem postnu.
Jenom bych chtěl napsat ... Varner to zle rozhodně zle nemyslel, chudák hrál po 3, nedostal se do poroty a o to mu šlo, stress a všechno kolem ve hře.... prostě to nemyslel zle a chtěl bych, abyste se nad tim zamyslely a ne hned ho vyškrtnout....

Ikyby jeden z vás mu odpustil a pochopil, že to nemyslel zle, tak tenhle post stál za to...

Ps: Jak hodně lidí píše že je debil apod. Jde vidět, že jste mladí a neposrali jste v životě něco, na čem vám nebo ostatním přišlo extrémně-životně důležité. Až se to stane, tak si uvědomíte, že jste také jen člověk a chybujete. Ale to mladí v dnešní době, co rodiče za ně dělají všechno nechapou..

Hezký večer
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S34 - Game Changers - EP06

Příspěvekod sextant » 15 dub 2017, 04:51

Varner to kardinálně podojil. Dostal 100% hlasů ven a určitě na tohle svoje selhání nezapomene do konce života. To co udělal na to se nezapomene hodně dlouho, pokud vůbec. Nedovedu pochopit co jej zaslepilo natolik, aby udělal takový podraz, navíc na hráče se kterým byl kamarád. Zeke to ustál bezvadně. Nesleduji na sociálních sítích Survivor, ale co "dostal" nadávek tam si dovedu živě představit. Tady zvláště platí přísloví, že vyřčené slovo nepřitáhneš zpátky ani párem koní.

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S34 - Game Changers - EP06

Příspěvekod sextant » 15 dub 2017, 05:06

Dias258cz
To jak to chápeme my tady v ČR je celkem nepodstatné. Důležité je, jak to chápou Američané. Je to jejich show a mají proti nám jiné priority a morální zásady. My si tu napíšeme svoje názory a víc se nás to netýká. Stejně asi většina z nás nikdy nikoho z účastníků Survivoru osobně nepotká.
Věřím, že je Varnerovi líto toho co řekl. Jenže je jedno jak to myslel, důležité je jak to diváci pochopili.

Arnier22
Příspěvky: 30
Registrován: 26 led 2017, 16:14
Nejoblíbenější série: S20 HvV
Nejoblibenější hráči: Russel Hantz, Benjamin "Coach" Wade, Parvati shallow, Spencer Bledsoe, Andrea Boehlke, Malcom Freberg
Nejméně oblíbené série: S24 OW

S34 - Game Changers - EP06

Příspěvekod Arnier22 » 15 dub 2017, 09:18

dias258cz píše:Source of the post
Stalo se něco hodně podobný i v swrii Khao Rong sezoně na kmenové radě a hráči nesouhlasily s odvysíláním.


A víš co se konkrétně stalo?

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP06

Příspěvekod dias258cz » 15 dub 2017, 10:46

Arnier22 píše:Source of the post

A víš co se konkrétně stalo?


Ano vím, jednalo se o incident mezi Jasonem a Taiem. Všichni inteligentní si domysli o ce se jednalo.
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

Paeris
Příspěvky: 15
Registrován: 04 dub 2014, 16:21
Nejoblibenější hráči: Penner, Denise, Terry, Parvati, Yul, Stephen, Corinne, Yau-Man, Peih-Gee, Spencer

S34 - Game Changers - EP06

Příspěvekod Paeris » 15 dub 2017, 12:53

dias258cz píše:Ano vím, jednalo se o incident mezi Jasonem a Taiem. Všichni inteligentní si domysli o ce se jednalo.


Mohl bys být prosím konrétnější? Moc prosím. Nedovedu si představit, co se mohlo stát tak závažního, že to nebylo odvysíláno.

A moc díky za tvůj příspěvek. Taky mě to dost vzalo a strávil jsem teď asi dvě hodiny hledáním informací. Jeffa je mi hrozně moc líto, zvlášť že ho kvůli tomu vyohdili z práce.
Za mě to skvěle vystihla Peih-Gee: https://www.facebook.com/peihgee/posts/10154299648375178

Arnier22
Příspěvky: 30
Registrován: 26 led 2017, 16:14
Nejoblíbenější série: S20 HvV
Nejoblibenější hráči: Russel Hantz, Benjamin "Coach" Wade, Parvati shallow, Spencer Bledsoe, Andrea Boehlke, Malcom Freberg
Nejméně oblíbené série: S24 OW

S34 - Game Changers - EP06

Příspěvekod Arnier22 » 15 dub 2017, 14:35

Jestli za tohle Varnera vyhodili z práce, tak je to diskriminace. V tý Americe si vůbec nevážej svobody. Vyhodit ho za něco takovýho je fakt zrůdnost. Chápu, kdyby v té televizi Zekovi nadával, ale on pouze řekl fakt a ani to jako urážku namyslel. A že někdo vyhodí někoho jenom proto, že mu zavoláj nějaký histerický burani a vyžadujou to po něm je opravdu hnusná nehoráznost. Doufám že se v Americe najde někdo solidární, kdo tohle sleduje a Varnera zaměstná.

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S34 - Game Changers - EP06

Příspěvekod brninho » 15 dub 2017, 16:54

Ohledně toho vyhazovu..Už to dění mimo hru fakt moc nesleduju, takže věřím informacím co tu dává Dias.
Hráči do reality show chodí i kvůli přesahu do osobního života, zvýšení prestiže, třeba i otevření nových možností, když už jsme u Varnera tak jednoznačně Elisabeth z Austrálie, ale třeba i ta pomatená Lisa z Filipín už dneska není tou zapomenutou dětskou hvězdou, snad před dvěma měsíci jsem viděl na Nově po obědě nějákej céčkovej film a koho nevidím v hlavní roli..Rok natáčení 2014, nedlouho po Filipínách.
Platí to i obráceně a to je právě Varnerův případ, zná to i Tony, kterýho však hřály peníze na kontě, teď to krutým způsobem nejspíš poznal i Jeff. On byl nejspíš jakousi tváří té realitky, člověk kterej se docela pozitivně zapsal do paměti lidí a ze stejnýho důvodu, proč byl pro firmu jako agent atraktivní, tak je teď persona non grata, realitní byznys je jenom o reklamě a snahou pozitivně působit na lidi, ta nálepka toho co udělal v CBS to a to je moc silná. Na druhou stranu..Ono se zas moc z profesního hlediska nestane, Jeff má co nabídnout a práci si najde, ze stresu a přebytečné touhy udělal hroznou pičovinu, ponese se to jak červená niť celou sezonou, Probst z toho udělá výplň reunionu, ale jak čas bude plynout tak to lidem začne být u zádele..I takhle to funguje.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Arnier22
Příspěvky: 30
Registrován: 26 led 2017, 16:14
Nejoblíbenější série: S20 HvV
Nejoblibenější hráči: Russel Hantz, Benjamin "Coach" Wade, Parvati shallow, Spencer Bledsoe, Andrea Boehlke, Malcom Freberg
Nejméně oblíbené série: S24 OW

S34 - Game Changers - EP06

Příspěvekod Arnier22 » 15 dub 2017, 19:12

Pořád si ale nemyslim, že Varner udělal něco špatnýho. Nijak Zeka neurážel. Choval se k němu s respektem. Prostě hrál hru. Já bych to přirovnal k tomu kdyby třeba např. na někoho prozradil, že je ve skutečnosti policajt, nebo že má někdo doma těhotnou ženu. Ano jsou to osobní informace, ale když mu jejich prozrazení pomůže (on opravdu myslel, že jejich reakce bude normální) tak proč to neříct.

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP06

Příspěvekod dias258cz » 15 dub 2017, 19:41

Paeris píše:Source of the post

Mohl bys být prosím konrétnější? Moc prosím. Nedovedu si představit, co se mohlo stát tak závažního, že to nebylo odvysíláno.

A moc díky za tvůj příspěvek. Taky mě to dost vzalo a strávil jsem teď asi dvě hodiny hledáním informací. Jeffa je mi hrozně moc líto, zvlášť že ho kvůli tomu vyohdili z práce.
Za mě to skvěle vystihla Peih-Gee: https://www.facebook.com/peihgee/posts/10154299648375178



Ten post od Pg jsem četl. Čtu její statusy pravidelně :oops:


Co vím, tak Jason narážel silně na Taie ohledně toho, že je homosexuál na TC. Tai nechtěl to zveřejnit a cbs to schválilo. Víc ti neřeknu kamaráde, protože víc inda není k dispozici.
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

hajefr
Překladatel
Příspěvky: 37
Registrován: 24 říj 2013, 14:59

S34 - Game Changers - EP06

Příspěvekod hajefr » 15 dub 2017, 19:56

dias258cz píše:Source of the post
Co vím, tak Jason narážel silně na Taie ohledně toho, že je homosexuál na TC. Tai nechtěl to zveřejnit a cbs to schválilo. Víc ti neřeknu kamaráde, protože víc inda není k dispozici.


To nechápu, co se tam mohlo dít, když Tai o sobě řekl, že je gay hned v 1.díle

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP06

Příspěvekod dias258cz » 15 dub 2017, 20:19

hajefr píše:Source of the post

To nechápu, co se tam mohlo dít, když Tai o sobě řekl, že je gay hned v 1.díle


Ano, to věděli všichni, ale byly tam narážky na homosexuály celkově. Jason se chtěl nejspíš zachránit a začal silně rozebírat téma. Přesné urážky, narážky ti nepovím....
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

hajefr
Překladatel
Příspěvky: 37
Registrován: 24 říj 2013, 14:59

S34 - Game Changers - EP06

Příspěvekod hajefr » 15 dub 2017, 20:55

dias258cz píše:Source of the post

Ano, to věděli všichni, ale byly tam narážky na homosexuály celkově. Jason se chtěl nejspíš zachránit a začal silně rozebírat téma. Přesné urážky, narážky ti nepovím....


Aha, jasně, už chápu :)

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP06

Příspěvekod dias258cz » 15 dub 2017, 20:58

hajefr píše:Source of the post

Aha, jasně, už chápu :)


Protože je nevím, aby sis nemyslel že něco tajim. ;) :D
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

Sireka
Příspěvky: 1
Registrován: 19 zář 2013, 14:53

S34 - Game Changers - EP06

Příspěvekod Sireka » 15 dub 2017, 22:16

Já teda nevim co všichni máte.
Sandra hrála dobře všechny své série. Není fyzicky silná do soutěží, ale je velmi platná u skládaček, podle všeho je i v kmeni užitečná, sociální hru zvládá evidentně dost dobře vyhledem k jejím výhrám a současnému přežití tolika kmenovek s terčem na hlavě. Škoda jí, ale dalo se to čekat.
Kochran je typická ukázka člověka, kterej musel projít velkou změnou, aby došel kam došel. Osobně fandím spíš fyzicky silným hráčům a těm co umí "přežít", protože na survivora nekoukám kvůli intelektuálům. Ale uznávám, že on se svou stavbou těla atd hrál velmi dobře a rozhodně to v mnoha chvílích neměl jednoduché a patří mu za to uznání. Ale tady se objevit neměl, celá ta myšlenka byla úplně zcestná. A navíc Debbie nemůžu ani vidět. To ta se považuje za masterminda, ale nemá na to ani omylem.
Zeke... já tyhel věci neřeším, ať je jakej je, jako člověk hraje podle mě velmi dobře. Pokud se ale někdo přihlásí do téhle soutěže a někomu tam řekne, co je zač, musí počítat s tím, že se to proflákne v televizi. A z jeho reakce hádám, že to přesně tak vzal, ať říká co říká. Buď to neřeknu živé duši a pak zatloukám, zatloukám a zatloukám a nebo to řeknu a pak je jasné, že v survivoru to na mě velmi pravděpodobně někde někdo vytáhne.
Warner...ať vykládá co vykládá, to zveřejnění bylo evidentně dopředu promyšlené a chladnokrevně řečené. Ještě se pak chvíli bránil, že no a co. Kecům o tom, že si myslel, že to stejně všichni vědí nevěřím. Že mu později došlo, že to přepísk, tomu věřím, ale promyšlený úmysl v tom zveřejnění podle mě byl. Šel už na radu s plánem to udělat. Na druhou stranu...je to survivor..Zeke mu to neměl říkat..a to že to Warner vytáhnul rozhodně nebylo fér, ukazuje to na Warnerův charakter pokud na misce vah stojí milion dolarů...ale zase to divadlo co se tam kolem toho strhlo mi přišlo fakt teatrální. Taková soutěž ve smyslu, hlavně aby mi to nebylo líto míň než ostatním, jinak budu vypadat bezcitně. Zlatej Ozzy, ten to vzal tak nějak normálně, odsoudit, poslat k čertu a dál neřešit a jít hlasovat...

podkosovej
Příspěvky: 6
Registrován: 15 dub 2017, 22:23

S34 - Game Changers - EP06

Příspěvekod podkosovej » 15 dub 2017, 22:32

Arnier22 píše:Source of the post Pořád si ale nemyslim, že Varner udělal něco špatnýho. Nijak Zeka neurážel. Choval se k němu s respektem. Prostě hrál hru. Já bych to přirovnal k tomu kdyby třeba např. na někoho prozradil, že je ve skutečnosti policajt, nebo že má někdo doma těhotnou ženu. Ano jsou to osobní informace, ale když mu jejich prozrazení pomůže (on opravdu myslel, že jejich reakce bude normální) tak proč to neříct.


Kámo, jestli si nemyslíš, že udělal něco špatného, tak by ses měl asi nad sebou zamyslet. Někdy nemusíš použít jedinýho hanlivýho výrazu, abys člověku vrazil kudlu přímo do zad... před miliónem lidí...

Arnier22
Příspěvky: 30
Registrován: 26 led 2017, 16:14
Nejoblíbenější série: S20 HvV
Nejoblibenější hráči: Russel Hantz, Benjamin "Coach" Wade, Parvati shallow, Spencer Bledsoe, Andrea Boehlke, Malcom Freberg
Nejméně oblíbené série: S24 OW

S34 - Game Changers - EP06

Příspěvekod Arnier22 » 16 dub 2017, 09:06

podkosovej píše:Source of the post
Kámo, jestli si nemyslíš, že udělal něco špatného, tak by ses měl asi nad sebou zamyslet. Někdy nemusíš použít jedinýho hanlivýho výrazu, abys člověku vrazil kudlu přímo do zad... před miliónem lidí...

Právě že nad tím přemejšlím už od čtvrtka, když čtu všude ty komenty, že Varner udělal chybu. Ale já prostě žádnou chybu nevidim. Zeke dal CBS svolení to vysílat, takže to rozhodně nebyla nějaká kudla do zad před milionem lidí. A to, že prozradil jeho tajemství je v survivoru normální, často tam někdo prozradí někoho tajemství.

merissa
Příspěvky: 1
Registrován: 16 dub 2017, 10:09

S34 - Game Changers - EP06

Příspěvekod merissa » 16 dub 2017, 10:18

Arnier22 píše:Source of the post Já bych to přirovnal k tomu kdyby třeba např. na někoho prozradil, že je ve skutečnosti policajt, nebo že má někdo doma těhotnou ženu. Ano jsou to osobní informace, ale když mu jejich prozrazení pomůže


Myslím, že je velký rozdíl prozradit informaci o tvém zaměstnání a prozradit to, že jsi transgender. Lidi nebudou řešit, že jsi policajt/..., je jim to jedno, ale rozhodně budou řešit to, že jsi transgender, vzhledem k tomu, že to je téma, které si stále nese velké stigma. Onálepkuje tě to a spoustu lidí tě začne vnímat naprosto jinak, nemluvě o těch, kteří tě kvůli tomu zavrhnou.

Arnier22
Příspěvky: 30
Registrován: 26 led 2017, 16:14
Nejoblíbenější série: S20 HvV
Nejoblibenější hráči: Russel Hantz, Benjamin "Coach" Wade, Parvati shallow, Spencer Bledsoe, Andrea Boehlke, Malcom Freberg
Nejméně oblíbené série: S24 OW

S34 - Game Changers - EP06

Příspěvekod Arnier22 » 16 dub 2017, 10:33

merissa píše:Source of the post
Myslím, že je velký rozdíl prozradit informaci o tvém zaměstnání a prozradit to, že jsi transgender. Lidi nebudou řešit, že jsi policajt/..., je jim to jedno, ale rozhodně budou řešit to, že jsi transgender, vzhledem k tomu, že to je téma, které si stále nese velké stigma. Onálepkuje tě to a spoustu lidí tě začne vnímat naprosto jinak, nemluvě o těch, kteří tě kvůli tomu zavrhnou.

To ano, ale je to součást hry, jestli předhození někoho jinýho mě zachrání, tak proč to neudělat. Zeke s něčím takovým musel počítat (dle jeho reakce i počítal) když šel do týhle soutěže.

tohno
Příspěvky: 22
Registrován: 21 úno 2017, 14:23
Nejoblíbenější série: 20.série
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Cesternino, JFP, Johnatan, Malcolm, Sandra, Twila, Terry, Radovan
Nejméně oblíbené série: Thajsko, český trosečník, South Pacific FvF II a Game Changers.

S34 - Game Changers - EP06

Příspěvekod tohno » 16 dub 2017, 12:23

Konečně jsme se dozvěděli v Survivoru něco, co léta bylo opomíjeno. Hráči mají hlad a tím, že maj hlad se chovaj jako trosky a jsou neskutečně labilní a podezřívaví(např. Austrálie a Kel) nebo udělaj spojenectví s lidmi, které chtěli ještě včera jistě vyhodit. Ty doby, kdy se řeklo, tak jsme nevyhráli odměnu - trocha jídla, vyhrajeme imunitu, protože "my na to velmi máme", no to již nezaznívá. Jsem rád, že je hra více o přežití a hladu, než jen taktizování - možná i proto mi sedí Robinsonův ostrov.

Proto se mi líbilo sesypání Culpeppera, protože doteď byl spíš hlásná trouba a i trochu pitomec a i Sierry.


Spoiler!
Arnier22 píše:Source of the post Pořád si ale nemyslim, že Varner udělal něco špatnýho. Nijak Zeka neurážel. Choval se k němu s respektem. Prostě hrál hru. Já bych to přirovnal k tomu kdyby třeba např. na někoho prozradil, že je ve skutečnosti policajt, nebo že má někdo doma těhotnou ženu. Ano jsou to osobní informace, ale když mu jejich prozrazení pomůže (on opravdu myslel, že jejich reakce bude normální) tak proč to neříct.


:roll: To myslíš skutečně a vážně? Nemáš momentální vlčí mlhu či si se nikdy nesetkal s někým, kdo žije touto tématikou TV/TS/CD? Znám se osobně se dvěma, co tím prošli FtM a přesně to řekli jako Zeke. Většina otázek je jak to dole funguje a jsou spíše cvičené opičky a objektem "osobního" výzkumu. Nakonec jsou velmi opovrhováni oběmi pohlavími, protože ani k jednomu nemohou patřit. Vnitřní strádání, časté přemýšlení nad sebevraždou a "začít" znovu, protože vědí, že v nich je někdo jiný než jak vypadají a mohu pokračovat...

Pokud jsi tohle nezažil a nevíš, jak to tito lidi maj, tak k tomu můžeš mít relevantní vyjádření, jak nynější feministický výbor v Saudské arabii, která obsahuje samé muže.

Slovem mým i slovem výše zmíněných (velkého množství) travesty, transex i crossdresser bych tě za tohle zveřejnění klidně i za 12 let vězení nebo poslal někoho na "domluvu" :angry: :angry: , že se některé věci holt nemají.
Asi takové je sdělení za zcela osobní záležitost jako je tato. Těhotná manželka nebo policajt je sranda. Přirovnat se to dá jedině k veřejné pedofili a jiným zcela nepřístupným věcem, zkus to, přeji příjemnou zábavu :heat: .


Po tom celém, co se stalo na TC, se nedivím , že se Jeff sesypal a potřeboval vyhledat pomoc psychologa a přemýšlel nad sebevraždou. Je vidět, že i v USA je velký rozdíl mezi Gay vs TS komunitou i v daném přijímaní. Přeji Jeffovi hodně zdraví, protože to bude navždy můj oblíbenec.

Zeke se stal během chvíle Kick-ass, protože toto ustát není zcela jednoduché a ukázal tvář, která je krásně smířená s tím, kým je. Bravo :idea:
Bohužel, díky tomu nevyhraje, tihle hráči ho nenechají dojít do konce a po Ozzym, Troyovi nebo Bradovi vylítne, protože jeho příběh do finále nikdo nenechá dojít. Velká škoda, ale je jasné, že se nyní stane velkou ikonou Survivora, i když sám nechce.

Slim50
Příspěvky: 17
Registrován: 10 říj 2015, 15:22

S34 - Game Changers - EP06

Příspěvekod Slim50 » 16 dub 2017, 14:11

Kvůli ukázkám v předchozí epizodě jsem měl bobky že Varner zkusí sundat Ozzyho , no je fajn že mu to nevyšlo a na TC se takhle blbě sám potopil. Teďka ještě vykopnout děsně otravnýho Taie a Sarah, a možná to bude zase víc koukatelný.

Fandim : Ozzy, Andrea, Brad
Ven: TAI, Sarah, Debbie

podkosovej
Příspěvky: 6
Registrován: 15 dub 2017, 22:23

S34 - Game Changers - EP06

Příspěvekod podkosovej » 16 dub 2017, 14:17

Arnier22 píše:Právě že nad tím přemejšlím už od čtvrtka, když čtu všude ty komenty, že Varner udělal chybu. Ale já prostě žádnou chybu nevidim. Zeke dal CBS svolení to vysílat, takže to rozhodně nebyla nějaká kudla do zad před milionem lidí. A to, že prozradil jeho tajemství je v survivoru normální, často tam někdo prozradí někoho tajemství.


Tyjo, kámo, podle mě to furt nechápeš :D

Tohle neni tajemství ala čorkl jsem v lídlu čokoládu za 10 korun a pak jsem se z toho dokázal vylhat... Tohle je prostě jedna z věcí, kterou člověk buď má říct sám, nebo normální člověk o tom taktně pomlčí... Varner si myslel, že si z toho udělá zbraň a udělal ze sebe akorát č*ráka... To je jak kdyby se někdo v BvW dozvěděl, že třeba dcera někoho je adoptovaná, ta dcera by to ani nevěděla...a frajer by pak vytáhl na kmenovce "joooo, a mimochodem, víš, že jsi adoptovaná??? Ne?? No tak aspoň vidíš, jak tvoje máma umí lhát a měli bychom jí vyřadit"... Jasný, je to tajemství, ale jen kok*t by to vytáhl ven...

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

S34 - Game Changers - EP06

Příspěvekod vrabejka » 16 dub 2017, 14:39

Velmi emocionální díl, který v USA spustil velikou kontroverzi.
Ozzy byl na RCH opět za hrdinu vážně si užívám jak je stále challenge beast.
Největším GCH je ale zatím Culpepper.
To jak se herně posunul od BvV je neskutečné.
Tam jsem ho ani nezaznamenal. Tady hraje skvěle takticky a dokázal se chytře dostat do přízně všem v kmeni ikdyz jeho pozice nebyla ideální.

Nulu pak prohráli ICH a šli na kmenovku.
Osobně jsem myslel že se Varner něco přiučil od Sandry a dokáže svůj terč přetáhnout na jinou hrozbu. Ozzy byla jasná volba. Ale to že začal pomlouvat Zeka bylo špatné.
Zeke by Ozzyho asi nepotopil ale pokud by cilil jen na Ozzyho myslím že by nebyl bez šance.

K TC:
Nechápu proč to Jeff udělal. Vždyť tomu vůbec ve hře nemohlo pomoct. Tohle prostě mělo zůstat tajemstvim dokud by se Zeke nerozhodl sám přiznat.
Nějakou bezmocnost a schopnost udělat cokoliv pro herní posun neakceptuji.
Varner se měl na kmenovce zaměřit na Ozzyho a měl by šanci. Ale udělal tohle a musí to od Amiku nechat vyzrat.
Je důležité umět odejít s úctou a pokorou.
Znepřátelit si většinu Survivor komunity opravdu je špatné.
Jsem rád jak to Zeke zvládl jako velký hráč a silný člověk.
Dovedu si představit že by se našlo pár hráčů co by tohle nezvládli a quitnuli.

Řada se přesunuje do finální fáze tedy do sloučení.
Jsem rád že to zvládl Ozzy ale mrzí dost odchody Sandry a Malcolma.

Zeke, Culpepper a Ozzy budou největší hrozby to je jasné.
Proto by se mi líbilo kdyby se spolu spojili a aliance Andrea, Brad, Zeke, Ozzy, Sierra, Troy by mohla být hodně silná.

Pokud má být tahle řada kvalitní musí Culpepper nebo Ozzy být ve FINAL 5.

Fandím: Culpepper, Ozzy, Troy, Andrea

Arnier22
Příspěvky: 30
Registrován: 26 led 2017, 16:14
Nejoblíbenější série: S20 HvV
Nejoblibenější hráči: Russel Hantz, Benjamin "Coach" Wade, Parvati shallow, Spencer Bledsoe, Andrea Boehlke, Malcom Freberg
Nejméně oblíbené série: S24 OW

S34 - Game Changers - EP06

Příspěvekod Arnier22 » 16 dub 2017, 20:51

podkosovej píše:Source of the post
Tohle neni tajemství ala čorkl jsem v lídlu čokoládu za 10 korun a pak jsem se z toho dokázal vylhat... Tohle je prostě jedna z věcí, kterou člověk buď má říct sám, nebo normální člověk o tom taktně pomlčí... Varner si myslel, že si z toho udělá zbraň a udělal ze sebe akorát č*ráka... To je jak kdyby se někdo v BvW dozvěděl, že třeba dcera někoho je adoptovaná, ta dcera by to ani nevěděla...a frajer by pak vytáhl na kmenovce "joooo, a mimochodem, víš, že jsi adoptovaná??? Ne?? No tak aspoň vidíš, jak tvoje máma umí lhát a měli bychom jí vyřadit"... Jasný, je to tajemství, ale jen kok*t by to vytáhl ven...

To je možný, takhle jsem o tom nepřemejšlel
tohno píše:Source of the post
Slovem mým i slovem výše zmíněných (velkého množství) travesty, transex i crossdresser bych tě za tohle zveřejnění klidně i za 12 let vězení nebo poslal někoho na "domluvu" :angry: :angry: , že se některé věci holt nemají.

To jako vážně?? Ty mi tu budeš vyhrožovat násilím. Já myslím, že to se do debaty inteligentních lidí nehodí. Já o téhle problematice opravdu nic neznám, proto zde o tom debatuju, ale lidma co se schylují k násilí, nebo jim jen v debatě vyhrožujou naprosto pohrdám.
Přeji hezký den.

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP06

Příspěvekod dias258cz » 16 dub 2017, 21:55

Chtěl bych popřát Varnerovi hodně zdraví a štěstí, jelikož dnes slaví 51 let! Snad je prožil krásně v klidu a jsem rád, že se vzdálil od sociálních médii a prožívá své narozeniny mezi rodinou!

Jenom by mě zajímalo, co by podle vás haterů měl Varner udělat aby jste byly šťastní a přestaly tak hnusně nadávat. Má se zabít aby vám bylo lépe? Sám řekl, že si myslel, že o Zekovi to všichni vědí. Holt ... někdy nám ujedou slova, která říci nechceme...
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber


Zpět na „S34 - Game Changers“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti