Pre-merge boot

Mamanuca Islands, Fiji
March 8, 2017 – May 24, 2017
Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

Pre-merge boot

Příspěvekod dias258cz » 15 dub 2017, 23:42

Zdravím, tak jsem přišel na chvilku z práce a rozhodl jsem se, že se může vytvořit téma ohledně pre merge hráčů, protože se nám sešla asi zajímavější skupinka než která se dostala dál. Začal bych s hráči, kteří potvrdily, že by se znovu vrátily

Ciera - Chce si dát pauzu a myslím, že je to dobře. Protože jestli umím dobře počítat, tak během 9 sezon zde byla 3X !!!! Takže podle kalkulačky hrála 1x za 3 sezony ... jako rly. Jak jsem psal několikrát, tak jsem říkal, že ji mám fakt plné zuby, vůbec nemohla po second chance nic nabídnout a neměla souhlasit s touhle sezonou stejně jako Joe nebo Wentworth.

Tony - Tony řekl, že rád si Survivor zase zahraje, nejspíš počítám s all winners season.

Caleb - U Caleba jsem tohle info nezjišťoval, ale jakmile budu mít více času, najdu. Co vím, tak Caleb má v plánu Amazing Race :D

Malcolm - Jaj, pořád tomu twistu nemohu uvěřit.... Malcolm řekl, že když přijde nabídka, tak těžko bude říkat ne.

JT - Prý by si rád zahrál i po 4 a napravil všechny své chyby. Počítám s All winners season

Sandra - Queen stay Queen adios. :love: Jak u JTho tak u Tonyho, Sandra chce hrát znovu a jak jsem psal u ostatních, tak s ní počítám u all winners season.

Varner - Tohle je těžká otázka, ale zdělil, že je hodně brzo o tomhle přemýšlet.


Jenom jsem chtěl shrnout naši pre merge sestavu, škoda že se tahle parta nedostala na druhou stranu co? :hungry:
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

tohno
Příspěvky: 22
Registrován: 21 úno 2017, 14:23
Nejoblíbenější série: 20.série
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Cesternino, JFP, Johnatan, Malcolm, Sandra, Twila, Terry, Radovan
Nejméně oblíbené série: Thajsko, český trosečník, South Pacific FvF II a Game Changers.

Pre-merge boot

Příspěvekod tohno » 16 dub 2017, 09:45

Tahle skupina by byla skvělá grupa do final 7 celé serie a byla by velká sranda. Ze zbývajících 13 ti bych adekvátní TOP 7 nedal.

Varner - mám ho velmi rád, i po tom co se stalo, jen se bojím, že si zcela zavřel dveře do další hry.

Sandra- God save the Queen, kdykoliv bude v serii ona nebo její kamarádka Twilla, tak bude mít vždy moje sympatie, jít co nejdále.

JT- Tohle není Tocantins, už je okoukanej nezáživnej, blbej Redneck, jeho aura mizí a mizí. Má své kouzlo, ale jak je výše, užjen All winners stars.

Malcolm - je to "miláček" a zlatíčko, tenhle kluk umí bavit, pracovat, přemýšlet, vždy jej rád uvidím a myslím, že je Probstův oblíbenec.

Caleb - nenzám jej, nevím, kdo to je. Mrzí mě, že doplatil na twist, kdy se dostal do blbého kmene mezi tupce. Snad šanci dostane, přišel mi, že umí přemýšlet a dělat i tahy.

Tony - ten kluk je neskutečněj, chci ho vidět víckrát :eee: :eee: , tak jako Sandru. Sic trochu blbější, ale neskutečně kouzelnej, tenhle mě moooc bavil. Chci ho znovu, Probste.

Ciera - vyčpělá, nezáživná, okoukaná. Sic umí hrát, ale je neskutečně čitelná.

podkosovej
Příspěvky: 6
Registrován: 15 dub 2017, 22:23

Pre-merge boot

Příspěvekod podkosovej » 17 dub 2017, 16:17

Dobrej topic :)

Ciera - Neměl jsem jí rád poprvý, neměl jsem jí rád podruhý a naštěstí potřetí už jsem byl ušetřen toho zjišťovat, jestli mi bude lízt na nervy znovu. Těžko bych hledal někoho jinýho z celý řady, komu jsem titul "první vypadlý" přál víc.

Tony - Ten musí znovu, zábavnej element, jeden z nejvíc cool vítězů ever.

Caleb - Pro ženské oko dobrý, jako hráč se dá asi využít jen jako tažnej kůň.

Malcolm - Znovu. Už jen kvůli tomu, že mu to Probst za tenhle pohnojenej twist dluží.

JT - Každá řada má mít svýho šaška a popravdě, v All winners bychom asi většího troubu jinak najít nemohli.

Sandra - To stigma dvojnásobnýho vítěze by se mohlo mezi ostatními vítězi v All winners ztratit a mohla by zas rozjet to, co jí jde nejlíp. A urvat třetí titul :) I když ve společnosti Kim a Parvati (nevíte, jak je ona na tom???) by to byla makačka.

Varner - Jako vykoupení, proč ne, ale zas... zaslouží si to? V poslední řadě se zranil, takže jsme nemohli zjistit, jestli má na víc, ale tady (i kvůli twistu) toho moc nepředvedl.

podkosovej
Příspěvky: 6
Registrován: 15 dub 2017, 22:23

Pre-merge boot

Příspěvekod podkosovej » 17 dub 2017, 16:20

podkosovej píše:Source of the post
JT - Každá řada má mít svýho šaška a popravdě, v All winners bychom asi většího troubu jinak najít nemohli.


Beru zpět, Fabio byl ještě větší dement :vomit: :vomit:

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Pre-merge boot

Příspěvekod Radix » 17 dub 2017, 17:14

Co se týče pre-merge vyloučených, tak jsem valnou většinu očekával - Ciera, Tony, JT, Sandra, Malcolm (potom jsem čekal ještě Cirie a Ozzyho). Cirie na kmenovce nikdy nebyla a Ozzy tam byl dvakrát, kde mohl být vždy celkem v pohodě. Zas takové překvapení to složení zbytku tedy není.

Uvidíme teď po sloučení, jak se to vyvine. Před merge byla hodně velká část věnována vyřazeným hráčům, takže teď má možnost i zbytek se ukázat.
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Empli
Příspěvky: 71
Registrován: 30 dub 2015, 15:37
Nejoblíbenější série: S7, s8, s12, s13, s15, s16,s 18 s20, s25, s28, s31
Nejoblibenější hráči: Brenda, Amanda, Parvati, Aimi, Taj, Denise, Kim, Andrea, Jenna, Boston Rob, Malcolm, Spencer, Greg, James, Ozzy, Ethan, Yul, Yau Man, Tom, Terry, Jonathan Penner, Mike, Joe
Nejméně oblíbené série: S4, s23, s26, s14, s5, s22, s24, s29

Pre-merge boot

Příspěvekod Empli » 17 dub 2017, 17:49

Ciera- Sice by jinak hrála už čtyřikrát, ale přežil bych ji i když bych raději zase někoho koho jsme dlouho či tak často neviděli.

Tony- Je s ním sranda, fyzicky silný a úplně blbý taky nebude. Tudíž sem s ním znovu.

Caleb- Pořád se neví co v něm je, ale pořád si myslím, že by mohl příjemně překvapit. Fyzicky silný a hlavně sympaťák, takže ho rád uvidím znovu.

Malcolm- Silný, chytrý, zábavný, sympaťák. I jeho bych rád viděl znovu.

JT- Zajímalo by mě co by zase v té své palici vymyslel. Jinak mi je sympatický, takže proč ne.

Sandra- Moc ji nemusím, ale bavily mě ty její řeči takže kdyby hrála znovu ok, ale klidně bych se bez ní obešel, ale jinak do řady sestavené jen z vítězů rozhodně patří.

Jeff- Neměl jsem ho rád předtím a nemám ho rád ani teď a to i kdyby mlčel, takže za mě už ne.

tohno
Příspěvky: 22
Registrován: 21 úno 2017, 14:23
Nejoblíbenější série: 20.série
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Cesternino, JFP, Johnatan, Malcolm, Sandra, Twila, Terry, Radovan
Nejméně oblíbené série: Thajsko, český trosečník, South Pacific FvF II a Game Changers.

Pre-merge boot

Příspěvekod tohno » 17 dub 2017, 23:00

podkosovej píše:Source of the post

Beru zpět, Fabio byl ještě větší dement :vomit: :vomit:


Fabio není dement, jen bere realitu jinak, jenže jeho odpovědi na FC nebyly vůbec zlé a musel dobře ohánět slovy, aby překonal lepší hráče serie.. Kdežto z JT nešla žádná moudra nemusel vymýšlet, protože Stephen to udělal za něj... no pak nešlo nevyhrát.

To Samé - Parvatti vs Amanda , Chris vs Twilla, Sandra vs Lillian, Earl vs others, Cochran vs other, Kim vs others.

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

Pre-merge boot

Příspěvekod dias258cz » 13 kvě 2017, 22:32

Ještě bych chtěl dohodit pár informací ohledně Jtho.
Nemyslím si, že si zaslouží tak velký hate a že udělal velké chyby. Ano, nezahrát a vůbec nevzít skrytý symbol imunity když si jediný ze svého kmene je blbost, to opravdu je, ale ohledně sdělení informací Bradovi v té "Crazy" kmenové radě mě nepříjde tak hloupé. JT a Brad měli mezi sebou dobré spojenectví a kdyby JT tímhle způsobem vyloučil Sandru, tak by to bylo od něho skvělý tah. Sám si byl jistý, že půjde Sandra domů, ale to že ostatní napsaly Malcolma, s tím nic nemohl udělat.

To že napsali Malcolma byl od strany Sierry, Taie a Brada skvělý tah. Spíš na tom měla podíl Sierra, protože se nejspíš bála, že by prohrávaly soutěže a hlavně aby Brad vyhrával individuální imunity - protože Sandra se dá lehce v soutěžích porazit. JT zaplatil tím, že důvěřoval někomu. Podle mě to není stupidita. K tomu navíc všemu, Brad nemohl vědět, že JT má spojenectví s Malcolmem. Viděl jen to, že JT je sám a všichni jsou proti němu. Kdyby JT řekl Bradovi, že Malcolm je na jeho straně, tak si opravdu myslím, že by změnily hlas na Sandru. JT v rozhovoru říkal, že měl pevné spojenectví/kamarádství s Bradem.

Ale tohle jsou jenom domněnky. Jenom jsem chtěl trošku ukázat, že JT podle mě není takový idioti, ikdyž si to zkazil tím, že si nevzal imunitu na kmenovou radu, tohle bylo debilní, ale to že "Vyloučil" Malcolma... to bylo unlucky...

Možná jsem jeden z mála, ale chtěl jsem vyjádřit svůj názor. :love:

Ještě mám takovou informaci, proč nejspíš Brad nešel po Sandře byl ten. Že před sezonou měli domluvenou Alianci, prý měly spolu telefonátek a domluvily se před hrou. :)
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber


Zpět na „S34 - Game Changers“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů